לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2016, 11:19
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מאוד חשובה לך ה"פאדיחה"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיון 2016 שמתחילה ב "נשים שיולדות בגיל מאוחר (מאוד)"

בפועל - היום הגיל הפיזי פחות משמעותי מאשר השמירה על הבריאות.
ואותה בריאות גם תקבע האם הן ישחקו עם הילדים בהנאה, או ימרחו מותשות אחרי רבע שעה.
יצא לי לראות בנות 40 שנראות בסוף שנות ה20,
ומצד שני - בנות 50 שנראות בגיל 80.

מבחינת הטיפולים:
הטיפול החשוב ביותר הוא המקדים - שאיבת הביציות בגיל מוקדם,
ומי שעברה אותו - הביעה כבר באותו גיל צעיר יותר כוונה לבצע הליך זה בהמשך.
ההורמונים למעשה מסמלצים את אותה רמת הורמונים שלאותה אישה היו בגיל צעיר יותר במצב הריון.
למי שמראש שללה אפשרות של הריון, לידה, וטיפול בילדים - זה יהיה "סיוט", בפועל זאת הנורמאליות.
ההבדל העיקרי - שהריון מאוחר לרוב יהיה הריון בסיכון.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיון 2016
אני באמת לא מבינה את הכמיהה העזה הזו של נשים ללדת עד כדי כך שהן מוכנות לעבור גיהינום ואינספור טיפולים, ועוד בגיל כזה מאוחר. זה משהו שפשוט נשגב מבינתי. כאילו, תינוקות וילדים זה אחלה, באמת (הם מתוקים והם עושים דברים חמודים ומצחיקים) - כל עוד הם לא שלי ואני לא צריכה לקום בלילה בשבילם ולהתרוצץ בשבילם.
נשים שדוחות לידה בגלל הקריירה.
הן רוצות ללדת, ומתכוונות פשוט לבצע זאת אחרי שהן מיצו עצמן מבחינת קריירה, והגיעו להישגים שהפמיניסטיות שלהן לא איפשרה להן לוותר עליהם.
בפועל הן נתקלות בקשיים רבים ממה שציפו,
אבל ויתור על הילודה - משמעה הודאה בכישלון.

ויש נשים - שבחילוניות האכזרית של ימנו, לא הצליחו למצוא בן-זוג.
למרות המון רצון וכמיהה בבן-זוג וילדים.
כך שהחיים "מתחילים" יותר מאוחר.

הילדים אינו "משהו מתוק ומצחיק" שעושים בדרך.
הילדים הם העיקר.
התכלית של הנישואין, הקריירה, והחיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2016, 18:00
צלמית המשתמש של ai22

הנחת היסוד שלך שגויה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "לא שפטתי אף אחד. ומחשבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
מחשבה מעניינת בהקשר הזה:
כל אדם לא מתחרט על כך שהוריו החליטו להביא אותו לעולם. אני מניח שזה ברור.
אם כך, האם זה לא חטא לא להביא ילדים וכמה שיותר?
אני חושב שלא. אי אפשר לעשות עוול לאדם שלא קיים.
אדם הרואה בחייו שרשרת סבל בלתי נגמרת (בין אם מנסה אקטיבית לסיימה או לא),
לא יראה בהחלטה זו דבר חיובי,
שהרי עשית עוול לאדם קיים - והיית יכול להימנע מאותו עוול לאדם קיים.
כך שמאחורי הביקורת על הילודה - עומדת גישה מאוד דיכאונית.

מבחינה תועלתנית:
המטרה היא להביא לעולם כמה שיותר ילדים מאושרים התורמים להגברת האושר בעולם.
מרגע שעברת סף מסויים - הילדים לא יהיו מאושרים ולא יגבירו את האושר בעולם אלא להפך.
ישן 20-09-2016, 01:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה ברשותך
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "ויתור על הילודה - משמעה הודאה..."

א נחמד לשמוע ממך שוב

ב, אם תפגשי משהו לא תרצי להביא איתו ילדים לעולם?
אני מכיר זוג נשוי שלכל אחד מהם יש ילדים בוגרים והם בני 50-60, אבל הם רצו ילדים ואת יודעת מה הייתה התוצאה?
עכשיו בסיבוב השני הם פחות פוחדים עם הילדים החדשים כשיש להם כבר ניסיון, אין משכנתא והחיים שלהם טובים מאוד. הילדים שלהם אחים של הילדים הבוגרים יותר ויש להם כוח שאין להורים צעירים ועוד לתאומים.
שאלתי אותם אם הם לא חוששים מהגיל והם טוענים למעשה שהילדים החדשים נתנו להם בריאות וכוח נפשי שרק ילדים יכולים לתת להורים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 19-09-2016, 14:47
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
1. לא, היא לא
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי סיון 2016 שמתחילה ב "1. כל ביקורת היא לגיטימית 2...."

2. הוא כן.

1. את לא יכולה לבקר מישהו על החלטות מהתחום הזה. את יכולה להגיד שהוא בחר קריירה שלא תואמת את אופיו ויכולותיו, להגיד לו שהוא קנה רכב לא טוב אולם בנושא בני זוג וילדים - את לא. באותה מידה את יכולה לבקר מישהו שחי עם בן זוג או מישהי עם בת זוג.

2. זה ממש לא נכון. יש בני 60 עם מרץ של אנשים צעירים ב 20 שנים ויותר - ראי מקרה נשיאנו-לכל-החיים-איש-השלום שמעון פרס. אז נכון, ייתכן והיא תצטרך קצת יותר תרופות מרוב האמהות, אולם באותה מידה אפשר להגיד זאת על כל אם בעלת מחלה כרונית או נכות. את רוצה להגדיר למדליסטית הפראלימפית הטרייה שלנו שאסור היה לה לאמץ ילד עם זוגתה-שתחייה, שכן היא לא תוכל לרוץ אחריו ולשחק איתו? אם יסתכלו על הדוגמה שהבאת, הרי שאת הילד שלה אפשר יהיה לשאול "מה, אין לך אבא?".

את לא מעוניינת בילדים - סבבה. זו בחירה שלך ואני מאחל לך שבני הזוג שלך יהיו באותו ראש שלך בנושא. אין לך כל זכות לשפוט מישהו או מישהי שזה בוער בהם במידה שאת לא יכולה אפילו לדמיין, באותה צורה שלי אין זכות לשפוט אותך.

ישן 21-09-2016, 11:16
  משתמשת נקבה סיון 2016 סיון 2016 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.16
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "כל הורות היא אגואיסטית. את..."

הסברתי את עצמי לא נכון: עניין הפאדיחה הוא אמנם לא שיקול שווה ערך לשיקולים המהותיים יותר (כמו העובדה שמה לעשות, הסיכוי שאישה מבוגרת בת 62 תחלה פתאום וכבר לא יהיו לה כוחות לטפל בילדה הוא הרבה יותר גדול מהסיכוי שזה יקרה לאישה עד גיל 45. אני הייתי מאוד מתבאסת אם הייתי ילדה בת 11 והייתי רוצה שאמא תבוא איתי לשופינג או לכל פעילות אחרת, אבל היא לא הייתה יכולה כי היא עייפה מדי), אבל הוא כן משהו שצריך לחשוב עליו. סיפור אישי: כשהייתי בכיתה ה', בסוף שיעור התעמלות קעקע המשפחה באה לאסוף אותי, אבא (שהיה אז בן 50 בערך?) קרא לי ממרומי אולם ההתעמלות, ואחת הבנות הבחינה בשערותיו הלבנות ושאלה אותי: "זה סבא שלך?" וכן, כילדה בת 10 אני התפדחתי, כי לאבות האחרים של בנות גילי לא היו שערות לבנות! מה לעשות, תשפטו אותי על זה?

אגב, שתדעו לכם שאחת הסיבות שבחרתי (לפחות נכון לעכשיו) לא להביא צאצא (לצד סיבות אידאולוגיות, נפשיות וגופניות מהותיות) לעולם היא כי אני רואה בעיני רוחי איך הילדים מהכיתה שלו יטיחו בו בכל מריבה: "אמא שלך גמדה!", ואני לא רוצה שהוא יתבייש בי. אני גם לא יכולה לראות את עצמי נוזפת בילד בן 13 שכבר עקף אותי בגובה.

זכותי לחשוב כך? בהחלט כן.
ישן 21-09-2016, 12:13
צלמית המשתמש של ai22

במקרה כזה קיים שיקול כספי
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי סיון 2016 שמתחילה ב "הסברתי את עצמי לא נכון: עניין..."

אם אישה נכנסת להליכים כאלו בגיל כזה - היא צריכה שיהיה לה כסף לממן מטפלת צמודה במצב כזה.
לחלופין - יכול להיות שבני משפחה יתגייסו לעזרתה.

אני מכיר ילדה מקסימה, שמצבה הנפשי של אימה החמיר מאוד לאחר הלידה (ואביה מראש היה בעייתי מהבחינה הזו).
בסופו של דבר - בת דודתה העקרה מגדלת את הילדה, והיא זכתה בהפתעה בעוד ילדים.

כשאנחנו ילדים אנחנו מתפדחים משטויות. לא צריך לשים לב לזה.
לאבא שלי יש צדעיים לבנים מגיל 35, ולאבא שלי אשתי כל השיער הלבין בגיל 30.
לא צריך להתרגש משטויות.
לאשתי אני אומר מראש לא לטרוח לצבוע - שיער שזור בפסים לבנים יפה לה, לא פחות מהצדעיים הלבנים שהיו לאבא שלי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיון 2016
אגב, שתדעו לכם שאחת הסיבות שבחרתי (לפחות נכון לעכשיו) לא להביא צאצא (לצד סיבות אידאולוגיות, נפשיות וגופניות מהותיות) לעולם היא כי אני רואה בעיני רוחי איך הילדים מהכיתה שלו יטיחו בו בכל מריבה: "אמא שלך גמדה!", ואני לא רוצה שהוא יתבייש בי. אני גם לא יכולה לראות את עצמי נוזפת בילד בן 13 שכבר עקף אותי בגובה.
ממש חבל שבחורה בוגרת סובלת מרגשות נחיתות כאלו.
אם ילדים לא יציקו לו על זה, הם יציקו לו בגלל שהאף שלו ארוך (או קצר, או בגלל כינוי שהם ידביקו לו).

את כמו "מיכל הקטנה": קטנה ומקסימה.
ישן 21-09-2016, 13:43
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי סיון 2016 שמתחילה ב "הסברתי את עצמי לא נכון: עניין..."

את יכולה להרגיש מה שאת רוצה. אני לא מזלזל בזה. אני רק אומר שאל תשליכי את זה על אחרים.
להישאר בודד בגיל מבוגר בגלל החשש שאיזו ילדה תאמר לך שאולי זו סבתא שלך זו לא סיבה שהרבה אנשים יסכימו שהיא מספיק טובה.
לא להביא ילדים כי בשלב מסוים את תהיי נמוכה יותר מהחברים שלהם זו לא סיבה שהרבה אנשים יסכימו שהיא מספיק טובה.
לא לעשות משהו שיש לו השפעה על כלל החיים שלך בגלל שבאיזו שנה בבית ספר יסודי הילד שלך עלול למשך יום לשמוע עלבונות על זה, זה קצת ילדותי. יש הרבה חיים מעבר לטיזיניג בילדות. אני לא מזלזל בתופעה, שהיא פסולה ולא נעימה בכלל, אבל לא צריך גם לנפח את זה מעבר לפרופורציה. צוחקים עליך בבית ספר כי אמא שלך מבוגרת? אז אתה עובר כמה שנים לא נעימות ועובר את זה.
לא צריך להתרגש משטויות, ואם אתה/את יכולים להביא ילדים ויש לכם את היכולות הגופניות/נפשיות/כלכליות לעשות זאת, אין שום סיבה שמישהו יראה בזה משהו ראוי לגנאי. בטח לא בגלל שעלולים לצחוק על הילד בכיתה ג'.
ולגבי שאר הטיעונים: נכון שאישה מבוגרת יש יותר סיכוי שתחלה, אבל יש מספיק דרכים להתמודד עם זה לפני שמחליטים לא להביא ילדים.
ושוב - צריך לשים לב מה חשוב. לא נביא ילדים ונשאר בודדים בגלל שהילדה רוצה לרוץ לנדנדה ואמא שלה קצת יותר עייפה ואין לה כח? האם זו נשמעת לך בעיה רצינית? האם זו סיבה לא להביא ילדים בגלל הטראומה הנוראית של הילדה שתיאלץ לעשות עם אמא שלה בילויים קצת אחרים?
נו באמת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 21-09-2016 בשעה 13:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:16

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר