לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2016, 13:54
  barch89 barch89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.16
בן 27 בצומת דרכים לגבי העתיד

שלום לכולם, קוראים לי גיא אני בן 27 ,ואני נמצא בצומת דרכים מטורפת, הציעו לי להעלות את הנושא פה ואני מקווה שזה יועיל.

אז בקצרה, בשלוש וחצי השנים האחרונות ניסיתי להתקבל ללימודי אדריכלות בטכניון, כי אדריכלות זה החלום ואני אומר שלוש שנים כי השלמתי בגרויות עשיתי מכינה של 10 חודשים וניגשתי למבחנים פעמיים.
והיום אני מתעורר ומבין ששרפתי זמן יקר מאוד על תוכנית שלא תצא לפועל (מסלול אדריכלות הוא 7 שנים).
עכשיו תכלס אני לא ילד, צפיתי להיות במקום אחר לגמרי אבל אלה החיים והכל בסדר פשוט אני מאוד רוצה לעשות תואר בתחום וכרגע עומד על הפרק מסלול של מהנדס בניין שהמסלול שמציעים לי כרגע זה מעבר מכינה על ממוצא 92 ותואר של 4 שנים.
כמובן שכל המסלול כמו האדריכלות הוא מאוד איטנסיבי, עכשיו ההתלבטות שלי היא האם להיכנס למסלול מורכב כזה כרעג או לוותר בגלל שאני מרגיש מה זה גדול מבחינת הגיל ,כאילו פיספסתי את הרכבת.

אני כותב פה ולא בפורום סטודנטים כי אני צריך עצה לא לגבי לימודים אלה לגבי החיים , האם באמת אני בן 27 ואני צריך למצוא כבר עבודה קבועה ולבנות את החיים שלי (קיימת אופציה חזקה מאוד לרדת מהארץ- ואני ממש לא רוצה) או ללכת למסלול כזה בסופו במידה והכל יסתדר אני יהיה עם אחלה קריירה ועם עבודה בתחום שאני אוהב.

מצטער אם כתבתי הרבה , מעריך מאוד, אחלה יום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:04

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר