לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2016, 07:39
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הסדר סופי מה הוא בעקבות ציטוט דברי ראש הממשלה

אמירתו של ראש הממשלה ולפיה "המכשול האמיתי לשלום אינו ההתנחלות - נושא שיעלה ויידון במסגרת המשא ומתן להסדר סופי בין ישראל והפלסטינים - אלא סירובם העיקש של הפלסטינים להכיר במדינה יהודית בגבולות כלשהם".

אני מסכים עם כל מילה בהקשר להתנחלויות. אבל, מתי הסופי יהיה סופי - לאחר שכל השטח בין הים לירדן יהיה בתחומי מדינת ישראל או נכון יותר ישמעאל. בכלל פריסת ההתנחלויות והרחבתן כולל בניה בירושלים רבתי - אינו מאפשר כל חלוקה הגיונית ויצירת רצף למדינה הפלסטינאית ובירתה ירושלים. כן גם בירושלים יש להם חלק.
החלק השני הוא איננו אמיתי - אפילו הפלסטינאים מכירים בישראל בגבולות שביתת הנשק ( הקו הירוק ). בדיונים בלתי פורמלים ובהדלפות לעתונות קיימת אפילו הסכמה בסיפוח שטחים מזרחית לו .

אז מספיק עם השקרים - יש להתחיל במעשים שיקרבו את ההסכמים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2016, 11:39
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
למה אתה ממשיך לשקר?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תראה לי מקום אחד בו כתבתי שרק..."

אם חלק מאותם מתנחלים יחיו כאזרחים שווי זכויות במדינה הפלסטינית,
בניית בתיהם ובתי ילדיהם בהתנחלויות לא מהווה שום פגיעה בשום רצף דמיוני במדינה הפלסטינית.
הדרך היחידה ליצור רצף כזה - היא כיבוש נרחב בשטחי א"י שמחברים בים הגדה לעזה.
הפלסטינים אמנם יאלצו לבחור איפה הגבולות שלהם יעברו בקונטקסט זה,
והאם הם מנסים למקסם שטח או למזער מיעוטים,
אבל זו דילמה שה יצטרכו לפתור.

לגבי ירושלים,
ככל הזכור לי נתניהו מעולם לא הציע לחלק חלקים נרחבים מבירת ישראל ולמוסרם לפלסטינים.
הרבה יהודים רוצים לחיות בירושלים, ואם לא תבנה להם בירושלים - אותם אנשים ינסו לבנות את ביתם בפרברי ירושלים - אותן התנחלויות שאתה מתעב.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 07-10-2016 בשעה 11:44.
ישן 07-10-2016, 16:25

המו"מ בינינו יכול להסתיים ב- 3 ישיבות עם רצון טוב
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "כתבתי על זה לפחות 10 פעמים......"

1. היפרדות חד צדדית, תוך התעלמות מהקו הירוק, והתבססות על גדר ההפרדה. אני מוסיף - הכרה במדינה פלסטינאית על השטח שיוותר להם להקמתה
======= במידה ולא תהיה כל אפשרות להגיע להסכם.
2. הישארות בבקעת הירדן. וכנראה המשך שליטה בטחונית של צהל בשטח. אני מוסיף גם שליטה על מעברי הכניסה לשטחי המדינה הפלסטינאית.
======= לאורך זמן של לפחות 15 שנים. דבר שיבחן לאורך הזמן בהתאם להתקדמות היחסים והסביבה הבינלאומית.
3. אני מתנגד לכל צורה של טרנספר - לא של ערבים וכמובן שלא של ערבים.

4. לא הבהרת מה גורלם של כל הישובים הישראליים בשטח מזרחית לגדר ההפרדה
5. לא הבהרת אם וכיצד תשתלב רצועת עזה במהלך .
ישן 07-10-2016, 12:17

מתי אני משקר כאשר אני בעד טהור (כדבריך )אתני או כאשר אני (כדברי) נגדו ?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "למה אתה ממשיך לשקר?"

ככל הזכור לי וגם לי, נתניהו לא הציע לחלק חלקים נרחבים ( כמה נרחבים - אז מדוע הוא בנה חומה בלב ליבה של העיר) מבירת ישראל ולמוסרם לפלסטינים. אבל הוא עושה זאת בפועל ( בגללי כמובן ) במוסרו את הר הבית ההר הקדוש לשליטת הוואקף.
הרבה יהודים ( לא בטוח שהרבה - מה שכן הרבה עוזבים אותה בגלל אופיה המתחרד והולך ) רוצים לחיות בירושלים, ואם לא תבנה להם בירושלים - אותם אנשים ינסו לבנות את ביתם בפרברי ירושלים . מה רע בכך ישנם שטחים גדולים בתוככי מדינת ישראל.

באשר להתנחלויות אני מבקר אותן ( לא את המתנחלים העושים דרכם נאמנה ללא מורא ( או נכון יותר בסיוע ) מהשלטון. לדעתי התגשמות רעיונותיהם יחסלו את ה"נס" האחרון והוא הקמתה של מדינת ישראל - וחבל.
ישן 15-10-2016, 20:28
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אתה ממשיך לשקר
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מתי אני משקר כאשר אני בעד טהור (כדבריך )אתני או כאשר אני (כדברי) נגדו ?"

אלא אם לדעתך נתניהו בנה חומה בלתי-נראית בלב-ירושלים,
ואז רצוי שתפתח את הנושא בפורום קונספירציות.

את הר הבית מסרו לשליטת הוואקף ע"י שר הביטחון משה דיין ב1967.
ולא, נתניהו לא היה ראש ממשלה באותה תקופה.

הרבה יהודים אכן עוזבים את ירושלים - אבל לא בגלל "אופייה המתחרד",
אלא בגלל שמחירי הדירות בה מזנקים, בגלל שלל קבוצות לחץ שמונעים בנייה בה.
אם הביקוש לדירות בירושלים היה יורד ולא עולה במהירות - מחירי הדירות היו יורדים ולא עולים.
תשאל מישהו שמבין בכלכלה או נדל"ן שיסביר לך את העניין.

כתוצאה מחוסר הבנת המציאות, מתקבלת אצלך גם תמונה מאוד מעוותת לגבי מהות ההתנחלויות.
ולכן הביקורת שלך לא רלוונטית.
ישן 15-10-2016, 23:04

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אתה ממשיך לשקר"

כפי ניראה הגרפיתי המכסה את החומה מסתיר אותה מעיניך ואתה מתייחס אליה כמו אל קאן ציור.
בנוסף אולי אפילו ללא חומה פיזית מתקיימת חומה תפקודית. חומה אשר מעברה אין דריסת רגל לכוחות הביטחון ולמשרתי ציבור אזרחי ירושלים ה"מאוחדת לנצח נצחים".

אתה צודק שאחד מאלופי הטעויות בהקשר ליחסינו עם הפלסטינאים ועם ארצות ערב היה שר הביטחון משה דיין ב1967. אכל נתניהו, בשנות כהונתו הארוכות - במקום לצמצם הגדיל והרחיב את הטעויות, ביניהן בהקשר להר הבית.

גלה לי היכן במדינת ישראל מחירי הדירות אינם מזנקים ? אולי ברהט או אפילו באום אל פאחם
ובאלעד ?
תודה בעבור השיעור בכלכלה קורס טרום בסיסי. תסביר זאת לשר האוצר שלנו, שבידיו להוזיל את הדירות בכל מקום שרק יחפוץ.

כתוצאה מחוסר הבנת המציאות, מתקבלת אצלך גם תמונה מאוד מעוותת לגבי מהות ההתנחלויות.
ישן 16-10-2016, 16:21
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
גם אם זה קו הגבול עם המדינה הפלסטינית שכבר קיימת, ירדן?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לי אין קווים מקודשים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
כל קו שיבחר ע"י ממשלת ישראל ויבטיח המשך קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ויאפשר יצירת מדינה פלסטינאית לצדנו ( כלומר יפריד בינינו לבינם ) - מקובל עלי.

בירדן, אחוז התושבים שמזדהים כפלסטינים הוא זהה לאחוז היהודים שיש בארץ ואולי אף גבוה יותר - 80%, לכן כמו שישראל עם פחות מ 75% יהודים נחשבת יהודית, כך ירדן עם 80% פלסטינים תיחשב פלסטינית ויש להבהיר את זה למלך. בנוסף, יש להם עתודות קרקע גדולות משלנו וצפיפות האוכלוסין שם היא כרבע מישראל, אז שהם יקחו אותם. את הפלסטינים שמחוץ לקווי 67' ואת אלה שבתוך - כל אלו שמסתובבים עם דגלי פלסטין בהפגנות ומחלקים סוכריות לאחר פיגוע תישלל מהם האזרחות ויש להובילם אחר כבוד לירדן. איתם כבר יש שלום. זה יחסוך מו"מ וכל מיני טקסי חתימה חסרי תכלית ותועלת.

הקו שיבטיח המשך ושיגשוג המדינה, הוא זה שלא יתיר לכל פלסטיני עם טיל כתף או רקטת קסאם להפיל מטוס בנתב"ג וזה קו הגבול עם המדינה הריבונית במזרח, ירדן. חד וחלק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר