לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2016, 06:39
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תראה, זה ברור שמדובר ביצור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אורן חזן רעה זונות, והשתמש בקריסטל מת'"

אבל מה שהוא עשה זה בגדר הנורמל בבתי קזינו בעולם, בתי קזינו רבים ממנים זונות / סמים / אלכוהול העיקר שהמהרים הכבדים שלהם ימשיכו לשפוך כסף, התופעה כמובן נפוצה יותר במזרח אירופה, ששם העולם התחתון מנהל את הקזינו, וגם הקזינו עצמו לא עומד בתקנים בינלאומים (שקיפות / פיקוח על הימורים / ביקורות חוץ), או במילים אחרות - הכל שם מזוייף, במיוחד כל מה שקשור לרולטה ומכונות מזל.

שים לב שבאותם בתי קזינו בקושי יש טקסס הולדם (מהסיבה שקשה לזייף שם).

בקיצור הנקודה שלי היא, שאם חזן היצור סיפק זונות וסמים בחינם ללקוחות שלו, זה לא אומר שהוא ביצע מסחר, מכיוון שהוא לא באמת קיבל תמורה.

מעניין כמה מנדטים תקבל הליכוד בבחירות הבאות עם חזן והצל :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2016, 23:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "נכון, לזה התכוונתי. ניסוח לא..."

אני לא יודע אם יצא לך, אבל במידה ותגיע לאילת לבד או עם חברים גברים בלי נשים, הנהג מונית או משהו/י במלון סביר להניח יתן לך כרטיס של עסק חוקי. עכשיו אם תתקשר למספר הזה תגלה שיש נשים עובדות שמוכנות להגיע אליך לחדר המלון.

הזנות קיימת בכל מקום ואם היו הופכים אותה לחוקית, כל מדינה הייתה לפחות מכניסה מזה מיסים והרבה מאוד והיו מורידים אחוז מחלות המין.
סמים כנ"ל עדיף להפוך את זה לחוקי בגלל המיסים והפיקוח על השימוש בהם. יש עיר שפתחה מרכז לשימוש בסמים תחת פיקוח של אחיות, רופאים ומתנדבים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 27-10-2016, 08:34
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
לדעתי לינוקסבוט התכוון למודל של הולנד
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "יש הבדל בין זנות של מישהי..."

ואני נוטה להסכים איתו, בטיול שלי לאמסטרדם חלפתי עם החבר'ה (כמו 100% מהתיירים שמבקרים באמסטרדם) בשדרת החלונות האדומים, והבחורות שם לא נראו ממש מסכנות.

אז כן, סביר להניח שחלקן מוחזקות שם תחת המאפיה, או שהן עובדות בשביל לממן סמים, אבל הנקודה שלי היא שלא ראיתי בחורות במצב קשה (נרקומניות וכ'ו).

צריך להבין, שאם בחורה נגיד עושה שם באיזור ה300-400 יורו ביום, זה שווה ערך לחודש עבודה ברומניה \ לטביה \ כל חור אחר במזרח אירופה.

אז אולי מבחינתן זה משתלם, כי הן עובדות בזה רק מספר חודשים, ואז הן מסדרות לעצמן את החיים.

*מלי קשר לזה, אני חושב שקיים פיקוח מצד הרשויות לאותן בחורות, זה ברור שיש קשרים של המאפיות השונות, אבל אני לא חושב שאותן מאפיות מנהלות את כל הענינים.

בנוגע לסמים:

אז ככה - באמסטרדם יש פיקוח מטורף של סמים שנמכרים בצורה לא חוקית, יש המון שוטרים ברחובות, וכל הזמן ראינו מעצרים, למען האמת - גם הוצע לנו ע"י סחורים לרכוש סחורה X.

ככה שאני מניח שאותה מדיניות סמים הולנדית, אכן מושכת את המיץ של הזבל בכל הקשור לסוחרי הסמים שיודעים שיש לא מעט לקוחות פוטנציאלים.

אבל ראוי לציין שההולנדים נלחמים בתופעה, ומנסים למגר אותה.

האווירה בקופי שופס היא אדירה, אני הייתי עם החברים שלי באברקסס (צמוד לכיכר דאם), והכל מוצף בחבר'ה צעירים מכל רחבי העולם, כולם בסבבה, אין ערסים, ואין בלאגן.

המוכר אפילו מסרב למכור חומר חזק לחבר'ה מתחילים, וגם יש "חוק פנימי" לרכישת משקה קל עם הסם.

בלי קשר לכל זה, העיר עצמה היא מדהימה, בקושי נחשפנו לפשע ברחוב, סוחרים לא חוקיים מנוטרים 24\7 ואני מניח שהענישה בהולנד היא קשה, הזונות מאושרות, התיירים מאושרים - מה צריך יותר מזה?

האם המצב בישראל הוא טוב יותר?

אם תלך לזונה בארץ, רוב הסיכויים שהזין שלך ינשור אחרי הסקס (מכל כמות המחלות שיש לה), כל עניין הזנות והסמים (גם הקלים!) בארץ נשלט ב100% ע"י העולם התחתון, ועם 0% פיקוח מצד המדינה.

מבחינתי זה מצב הרבה יותר נוראי מאשר בהולנד.

כנ"ל ווגאס, ושאר המדינות בעולם שבהן סמים וזנות זה לא חוקי, אבל לרשויות לא ממש אכפת שהתחומים הנ"ל מנוהלים ע"י עולם תחתון.

ישן 26-10-2016, 09:24
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "בית המשפט לא קבע שהשתמש"

נו באמת.
מה שפורסם בכתבה זה עדים שהעידו שהוא השתמש איתם בסמים קשים.
אין שום סיבה שאני יכול לחשוב עליה שבגללה הם ישקרו, ולכן מבחינתי אני מניח שהוא השתמש, אלא אם יוכח אחרת.
הסמים בהם חברי הכנסת הודו שהם השתמשו בהם הם מריחאונה/חשיש = סמים קלים. אני לא חושב שאפשר להשוות את זה למי שלקח מת' או קוקאין.
הטענות שנטענו הן שהוא לא אישית סחר בזונות. לא עלתה סתירה לטענה שהוא דאג שזונות יובאו ללקוחות הקזינו, גם אם הוא אישית לא קיבל על זה כסף או היה שותף בארגון.
מבחינתי זה עדיין סחר בבני אדם ועדיין רעיית זונות.

ישן 26-10-2016, 10:01
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אז נראה שהם הודו שהם עברו על החוק.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "נו באמת. מה שפורסם בכתבה זה..."

חלקם אף טוענים שהם ממשיכים לעבור על החוק.
ואף אחד לא רואה צורך לטפל בבעיה.
חזן לעומת זאת - טוען שלא לקח סמים. מכיוון שהעדים היו תחת השפעת סמים - לא ברור עד כמה עדותם מהימנה משפטית,
אבל זה כן עדות מספקת לכתבה עיתונאית.

יכולות להיות לאנשים מספר סיבות לשקר, החל משוחד או ציפיה לתגמול, או סתם פטפטנות וגוזמאות, ועד נקמה אישית.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
הטענות שנטענו הן שהוא לא אישית סחר בזונות. לא עלתה סתירה לטענה שהוא דאג שזונות יובאו ללקוחות הקזינו, גם אם הוא אישית לא קיבל על זה כסף או היה שותף בארגון.
אז בית המשפט קבע שאין עדות לכך שהוא סחר בזונות (או רעה זונות), ולא עדות לסחר בסמים,
אבל אתה החלטת שכן, ואני בטוח שיש לך סיבות להחלטתך.
גם אם אין שום עדות שפורסמה לכך,
או שום עדות בכלל.

העיתונאי חטף קנס של 40 אלף ש"ח בגלל שהוא פרסם דברים בלי שום עדות.
ישן 26-10-2016, 10:11
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אז נראה שהם הודו שהם עברו על החוק."

לא אמרתי כלום על סחר בסמים. דיברתי על שימוש.
אין לי שום בעיה עם חברי כנסת שעברו בעבר על החוק שאוסר על שימוש בסמים קלים, כי הוא חוק דבילי בעיני.
בית המשפט קבע:
"חרף האפשרות כי ברצונם של עדים אלו 'לנקום' בתובע", כתב השופט, "התרשמתי כי העובדות העיקריות המצויות בבסיס עדותם הן אמיתיות. [...] עדותם היתה עקבית ואחידה, אם כי לא זהה ומתוזמרת [...] שני העדים תיארו בצורה דומה את השימוש בסמים בחדר המלון ועוד קודם לכן אצל סוחר הסמים, ושניהם העידו כי ראו את התובע [ח"כ חזן] צורך סמים בחדר המלון".
עוד הוסיף השופט אלקלעי בהקשר זה כי ח"כ חזן "טען כי אין זה אפשרי כי הוא יצרוך סמים עקב מצבו הרפואי, אולם למעט טענתו הסתמית בעניין זה, לא הובאה בפני כל חוות דעת רפואית שתתמוך בה, דבר האומר דרשני". בנוסף קבע השופט אלקלעי בפסק דינו כי חזן אינו אמין, והעיד עדות שאינה אמת: בהתחלה הכחיש חזן כל מעורבות בעסקי הקזינו, אך בהמשך, לאור הראיות שהוצגו, נאלץ להודות שהיה מנכ"ל וגם שותף בקזינו.
כך שהוא כן צרך סמים קשים.
לגבי הזונות: נכון שלא הייתה שום עדות לכך שמישהו ראה את חזן בעצמו מזמין זונות, אבל תעשה לי טובה ואל תתמם: אדם שהוא מנהל הקזינו בפועל (ולפני שאתה מתווכח: "הוכח בפני בצורה נעלה מכל ספק, הן על-ידי עדויות, הן מהמסמכים שהוגשו על-ידי הנתבע, כי התובע היה המנכ"ל בקזינו והרוח החיה בו, וזאת בניגוד להכחשתו הגורפת לאורך כל הדרך של התובע עצמו", כתב השופט אלקלעי.") ורוצה לספק את הלקוחות שלו ומדבר עם אנשים על זונות, והפלא ופלא - זונות מופיעות בשערי המקום, אתה חושב שזה לא נעשה בהנחייתו ובברכתו? אתה חושב שבקזינו שלו היה סטנדרט שונה מהסטנדרט שיש בכמעט כל קזינו אחר?
תעשה לי טובה.

ישן 26-10-2016, 10:36
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בדיוק כמו הסמים
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "לא אמרתי כלום על סחר בסמים...."

קשה להאמין שיש צורך בכך שמנהל מלון (או קזינו), ילך לרחוב, יקושש לו סמים וזונות - ויוביל אותם אחריו ללובי.
תמצא אותם ספקים במקומות שהלקוחות שלהם יוכלו למוצאם בקלות, גם כשהמנהלים ממש לא רוצים שהם יהיו שם,
אז הטענה על "סחר" מגוחכת.

כפי שרשמת - השופט שקל את האפשרות של נקמה,
אבל השופט לא דן בכתב אישום נגד חזן - אלא בשאלה האם טענת הכתב סבירה,
ועולה שכן - הסיפור שלהם נשמע סביר גם לשופט.
האם עדות כזו על אירוע בזמן צריכת סמים קשים (מעט לפני ובזמן המאורע) היא קבילה משפטית?
לא ברור - אבל אין באמת צורך בכך, מספיק שטענת הכתב סבירה.

ציטוט:
רוצה לספק את הלקוחות שלו ומדבר עם אנשים על זונות, והפלא ופלא - זונות מופיעות בשערי המקום, אתה חושב שזה לא נעשה בהנחייתו ובברכתו? אתה חושב שבקזינו שלו היה סטנדרט שונה מהסטנדרט שיש בכמעט כל קזינו אחר?
תעשה לי טובה.
"הפלא ופלא" סוחרי זונות שנכחו שם שמעו וסיפקו את הסחורה.

אני לא חושב שהיה שם סטנדרט שונה ממכוני הימורים או אפילו בתי מלון אחרים.
זה לא הופך כל מנהל בית מלון לסוחר סמים ורועה זונות.
ולכן השופט - הטיל קנס על הטענות השקריות חסרות הבסיס שהכתב העלה.

אם אתה רוצה להמשיך להעלות אותם,
זה עניינך.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 26-10-2016 בשעה 10:40.
ישן 26-10-2016, 18:33
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "נו באמת. מה שפורסם בכתבה זה..."

ציטוט:
נו באמת.
מה שפורסם בכתבה זה עדים שהעידו שהוא השתמש איתם בסמים קשים.
אין שום סיבה שאני יכול לחשוב עליה שבגללה הם ישקרו, ולכן מבחינתי אני מניח שהוא השתמש, אלא אם יוכח אחרת.
הסמים בהם חברי הכנסת הודו שהם השתמשו בהם הם מריחאונה/חשיש = סמים קלים. אני לא חושב שאפשר להשוות את זה למי שלקח מת' או קוקאין.

מבחינתי לכתוב שטויות בפורום גרוע מפי 7000 מ"רעיית זונות".

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 27-10-2016, 08:51
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין ספק שמי ששותה את הקריסטל מת....:)
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אבל לא מדובר כאן כרגע על מבחינה ציבורית, אלא משפטית"

דווקא אין כאן עניין משפטי כלל. ואסביר:
איש לא העמיד את אורן חזן לדין על שימוש בסמים. אף אחד גם לא ממש העלה את האפשרות ברצינות (ואני בכלל סבור שזו שטות להעמיד מישהו לדין על שימוש עצמי בסמים).
סגל דיווח שחזן השתמש בקריסטל מת, והארץ געשה יותר מכפי שהייתה גועשת אילו היה מדווח על עישון גראס. זאת משום שבציבור הרחב עישון גראס נחשב די לגיטימי בעוד עישון סם כמו קריסטל מת' נחשב חריג ובגדר "סמים קשים".
הבחינה המשפטית כאן איננה פלילית אלא אזרחית נטו. חזן תבע את סגל על כך שהוציא דיבתו בעניין ובית המשפט שאין הוצאת דיבה אלא מספיק עדויות לתמוך ב"אמת דיברתי".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר