לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2016, 10:27
  barch89 barch89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.16
להכיר בלימודים וזה

היי לכולם, אני מאמין שהיו אשכולות שמאוד דומים למה שאכתוב כאן עכשיו, ומעניין אותי לדעת מה כדאי לי לעשות לדעתכם, בכל אופן , כמו המון סטודנטים גם אני התחלתי את שנת הלימודים לפני שבוע וחצי ,שנה א'.

הגעתי למכללה והיו המון סטודנטים והרבה בלאגן כמו יום ראשון של כיתה א', יצאתי מהמעלית בקומת הכיתות ומולי עומדת מישהי שמסתכלת עלי כמה שניות והתחילה ללכת ממש לפני, אחרי כמה שניות היא היסתובבה ונתנה לי עוד מבט מוזר, לא ממש התייחסתי אבל כמו הרבה בחורים אני לא יכול להגיד שלא עבר לי בראש המחשבה של "וואו היא נראת ממש טוב והלוואי שהיא לומדת איתי בכיתה" חח...

למרבה הפלא שנינו נכנסים לאותה כיתה, לאותה שורה של כיסאות, באמת שלא חשבתי על זה הרבה וישר נכנסתי לmode של לימודים וזהו...
אבל באחד השיעורים המבטים שלנו שוב נתקלו אחד בשניה אתם יודעים על מה אני מדבר..הרגשה מוזרה וזה..ועדיין אני אומר לעצמי צא מזה, תקשיב לשיעור..על היום הראשון אתה מכניס לעצמך שטויות לראש.

אחרי כמה ימים רצה אלוהים והמקומות היחידים שהיו פנוים היו מאחורי או ממש לידי, ובאותו היום היא איחרה לשיעור בפעם הראשונה, היא ישר באה והתיישבה לידי, לא ממש דיברנו במשך כמה שעות של שיעור אבל היא דאגה לפזר עלי את השיער שלה כל 10 דקות, בסוף השיעור היה לנו סמול טוק והצחקתי אותה קצת ואז היא שאלה "איך קוראים לך ואמרה לי נעים מאוד אני ####"...

מאז כל שיעור היא יושבת קרוב אלי ויוצא לנו קצת לצחוק וכל זה..חשוב לי להבהיר שגם כרגע אני לא מכניס לעצמי סרטים לראש ,אבל היא ממש מקסימה.

אני אשאל את דעתכם ואחרי זה אני אשאל שאלה נוספת

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר