לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2016, 19:41
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "סבבה, אז אתה מסכים איתי שזה מעיד על הפיגור שלנו?"

אם החשד במעשיו היה מועבר להליך של הסרת חסינות, אם ההליך הזה בכלל יכול להיות לא-פומבי, הוא היה עלול (גם אם הוא לא פומבי) לגלות שההליך הזה מתנהל נגדו לפני שעשה מה שעשה. לא יודע מה איתך, אבל לו אני הייתי במקומו, לא הייתי הולך לעבור על החוק כשאני יודע שמסתכלים עלי ושהסירו לי את החסינות. זה קצת כמו ליסוע 150 קמ"ש במקום שאתה יודע שיש בו מצלמת מהירות.

לכן הגיוני לאסוף ראיות - ואז לתבוע. בכלל, כדאי תמיד לאסוף ראיות ואז לתבוע. אחרי התביעה זה די קשה. אני חושב שהשיטה לאסוף ורק לאחר מכן לתבוע היא לפיכך ה Standard Operating Procedure של מערכות אכיפת חוק באשר הן (אא"כ מדובר בפצצה מתקתקת).

מה גם שככה יודעים עם מי הוא משתף פעולה, ואולי אתה לא שומע על זה בתקשורת, אבל אני מעריך שגם בצד המקבל של המכשירים האלה טיפלו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2016, 20:16

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "לא הבנת אותי שימי..."

אני לא יודע מה יש להתייעץ איתו - ההחלטה, לפי הכתוב בחוק - היא של הכנסת. גם נראה שצריך להיות מעשה קודם. כוונה היא לא דבר פלילי למיטב ידיעתי, ובמדינה דמוקרטית לא עוצרים אנשים על מעשה שטרם עשו אא"כ יש ממש סכנה מיידית (למשל מישהו שמנסה להיכנס עם נשק לאיזור סטרילי).

בנוסף, לפי אותו סעיף בחוק, בתת סעיף ד', צריך לתת לו הזדמנות להשמיע את דבריו...

האם זה אבסורדי? כן. אבל הגענו למצב הזה רק בגלל מצב אבסורדי אחר (נדמה לי) - בג"צ שפסל החלטה לגיטימית של ועדת הבחירות לפסול רשימות מסויימות מלרוץ לכנסת כיוון שהן פועלות בניגוד לחוק שאומר למי מותר להיבחר... זה המצב האבסורדי.

ישן 20-01-2017, 14:49

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אבל הוא ביצע עבירה פלילית (עונש מאסר של עד 10 שנים)"

אבל האבל הזה לא משנה - זה החוק.

זה כמו שתגיד שהאיסור על נסיעה על כביש מעולה כמו כביש 6 ב 160 קמ"ש שבגללה שוטר שעוצר אותך במהירות כזו לא אמור לשלול לך את הרשיון, הוא לא הגיוני שהרי מהירות לא גורמת תאונות ועובדה שבגרמניה יש כבישים שבהם זה מותר והכל בסדר - אבל זה החוק במדינת ישראל.

חוק לא חייב להיות הגיוני ולא חייב לעלות בקנה אחד עם מה שטוב לאזרחי המדינה. חוק הוא מה שהמחוקקים הצליחו להעביר כי הם חשבו שזה נכון או שזה עזר להם לשמור על הכסא, השכר, ההטבות והפינוקים.

למה אין נסיון לשנות? אני יכול רק לשער: כי ביטול החסינות יפגע באלה שיבטלו אותה, אז למה להם? ואם תגיד: אז שישאירו את החסינות אבל ידאגו לסעיף נגד דברים מהסוג הזה. זוכר שדיברתי כמה הודעות למעלה על זה שבג"צ אפקטיבית שינה את החוק כשאיפשר להם לרוץ לכנסת ולחסות תחת החסינות? אז למה שלא יעשו אותו דבר כאן...

בכל מקרה אם תפתח מפלגה שמצעה יהיה לשנות בחקיקה את כל האיוולות במדינה, תגיד ואני אצביע לך.

ישן 22-01-2017, 16:04
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
לא סוהרים
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בא נחדד שאבין בדיוק את..."

בני משפחות הקורבנות. ולא באסירים הנוכחיים, כי זה לא הוגן. הם כבר נשפטו ויש לתת להם להשלים מלוא תקופת מאסרם. לאחר שיתפסו כמה בעת ביצוע פעולת טרור ויישרפו למוות, אני מניח ששאר המחבלים בפוטנציה כבר ידעו איזה גורל מצפה להם. מתעקשים לא להבין? לבצע את זה בהם, ללא רחמים. או שיגמרו הפיגועים או שיגמרו הערבים. לעולם הנאור יש להגיד בפשטות שהם מוזמנים להתנדב להישחט במקומנו ברחוב ושזו אשמתם על תמיכתם בצד המרושע והתוקפני של האנושות זה 70 שנה. הם אלו שנתנו למפלצת לגדול לכאלו ממדים ושכעת חייבים אמצעים מפלצתיים כדי להילחם בה. חשוב על כך - מישהו, פרט לכמה יהודים זקנים, מחרים את גרמניה? לא. הדור שיבער את הרוע מקרבנו (פשוטו כמשמעו), ימות בסופו של דבר ואיתו גם הקלון, אולם את פירות מעשיו יקטפו הדורות הבאים. זה משהו שבאמת ראוי ללמוד מחדש מהערבים. פעם ידענו את זה, אולם כנראה שכחנו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:21

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר