לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2016, 21:14
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
התעשייה האווירית - הסכם לפיתוח "מערכת" עבור משרד הביטחון תמורת 1.4 מיליארד ש"ח

לאחרונה פורסמה ידיעה די מוזרה ב-israeldefense שמקורה כנראה בהודעה לבורסה של התעשיה האוירית על פיתוח מערכת עבור משרד הביטחון תמורת כ-345 מליון דולרים על פני 8 שנים.

כמה נקודות:
1. לא מוזכר מה היא המערכת (חץ 3?).
2. מדוע הסכום בדולרים (כספי סיוע?).
3. 8 שנים זה המון זמן - החץ 3 אמורה להיות מוכנה הרבה לפני (אלא אם הם מדברים על פיתוח ואחריו המשך פיתוחים מתקדמים יותר של המערכת).
4. נניח שמדובר במערכת אחרת - מסווגת - האם גם אז הייתה התעשיה האוירית חייבת לדווח לבורסה (אפילו בלי פרטים) או שיש דרך לעקוף את הנושא או לגרום לנתונים להיבלע בהסכמים אחרים שהיא חותמת מול משרד הביטחון (לפעמים אפילו הסכום הוא משהו שאתה לא רוצה להסגיר - נניח שפתאום מדובר בסכום נורא גבוה על מערכת מסווגת לגמרי - אפילו כמה מיליארדים - גבות יורמו גם פה אבל בטח אצל גורמים אחרים ויתחילו לנסות לרחרח - מה שאולי עדיף שלא יקרה.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2016, 00:46
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
המלצה ניחוש מושכל
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "אני לא מניח - אני פשוט לא..."

היות:
  • מצד אחד, לאחרונה מדובר על פגיעה בתעשיית החלל הישראלית בעקבות עובדן עמוס6 והצורך לחלופה מהירה המוביל לקניית החלופה מחו"ל (הבניית בארץ תמשך כשנתיים).
  • ומצד שני החיוניות האיסטרטגית בשמירתה לפחות(!!) למען לוויני תצפית.
  • והיות ששני הנ"ל מתוכננים ומיוצרים ע"י אותם גורמים, לפחות בתעשיית האוירית. יתכן ששורש ותזמון העיסקה הוא למען שימור היידע, והיכולות. ואם זה יהיה תוך שיפור מערכות קיימות, או מו"פ, מה טוב. כך היה לאחר סגירת פרויקט הלביא, נקווה שהפעם בהצלחה רבה יותר.

ישן 29-12-2016, 23:21
  jhonny jhonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.16
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "לא הבנת את כוונתי. אמרתי שאם..."

קשה לי להאמין,
הרגולציה בארה"ב מבחינת מסחר הונאות והרצת מניות וגם שוחד חמורים בהרבה ממה שקיים בארץ וכוללים גם סמכות גלובלית על כל חברה שפועלת בארה"ב,
אני אשב על דוחות שלהם מחר בשביל הספורט ונראה מה נמצא.
הסקרנות הרגה את החתול שלא היה צריך ללכת כל כך רחוק:
A portion of our business is classified by the U.S. Government and cannot be specifically described. The operating
results of these classified contracts are included in our consolidated financial statements. The business risks associated with
classified contracts historically have not differed materially from those of our other U.S. Government contracts. Our internal
controls addressing the financial reporting of classified contracts are consistent with our internal controls for our nonclassified
contracts.
אם יהיה לי זמן מחר נחפש פירוט רב יותר בדוח 2015 של לוקהיד מרטין.

נערך לאחרונה ע"י jhonny בתאריך 29-12-2016 בשעה 23:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר