לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2017, 14:47
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
רציתי לספר לכם סיפור מענין על הכרותי הראשונה עם תנועת שוברים שתיקה

רציתי לספר לכם סיפור מענין על הכרותי הראשונה עם תנועת שוברים שתיקה...

זה היה לפני למעלה מ 10 שנים. חייתי אז בצפון איטליה ולעירי הגיע צעיר ישראלי שהוצג כחיל צהל לשעבר מארגון שוברים שתיקה שבא לספר מה קורה בצהל ובמזרח התיכון. הוא לווה על ידי דובר השגרירות הפלסטינית בשם עלי ראשיד. הצעיר נשא נאום באנגלית עילגת וכיון שהאיטלקים אינם מבינים אנגלית, עלי ראשיד תרגם להם לאיטלקית. ה"חיל" נשא דברים קשים מאד, בעיקר שקרים, נגד חבריו ונגד צהל אבל ניסה להיות קצת פוליטיקלי קורקט ולכן אמר גם כמה משפטים נגד הרשות הפלסטינית. עלי ראשיד תרגם כל מה שאמר נגד ישראל ואפילו הוסיף משלו ואילו את המשפטים המועטים נגד הרשות הפלסטינית צנזר ולא תרגם כלל. היינו היחידים שהבינו מה קורה באולם שמלכתחילה היה רווי בדעות קדומות ואנטישמיות נגד ישראל ונגד העם היהודי. לא יכולנו להתערב כי האוירה היתה יותר מידי מחושמלת נגד היהודים ונגד ישראל.

לאחר ה"הרצאה" ניגשנו לבחור ושאלנו אותו אם הבין מה קורה ומה עושים איתו.. הוא לא הבין. הסברנו לו איך עלי רשיד השתמש בו כבאידיוט שימושי ותרגם רק את מה שנראה לו... הבחור נראה לרגע נבוך אבל התנער מהר ותשובתו היתה: "שיעשו מה שהם רוצים. מה שחשוב זה שהם מממנים לי את החופשה באירופה". והוא המשיך במסע ה"הרצאות"שלו עם עלי ראשיד בערים אחרות באיטליה ומשם נסע צפונה....

זו הכרותי עם תנועת שוברים שתיקה ומכאן אתם מבינים כמה היא מהימנה בעיני. אני מפרסם את המקרה הזה כבר שנים בכל אתר ועדיין מחכה לתגובת שוברים שתיקה ש"משום מה" לא מנסים אפילו להפריך את דברי .ניסיתי לפרסם את זה באתר של שוברים שתיקה ובפייסבוק של יולי נובק אלא שהם אינם מאפשרים זאת. ניסיתי מאות אם לא אלפי פעמים לפרסם את זה בהארץ , שהוא חממת הגידול של שוברים שתיקה, כמו של כל הבוגדים ומשתפי הפעולה בשרות האיסלם הנאצי, אלא שמשום מה, את דברי אלה הם מצנזרים בעוד שאינם מצנזרים ם כל שקר ואו עלילת דם שיכולים לפגוע בישראל.חשבתי לתומי שישמחו להפריך את דברי ולהוכיח שאני שקרן אלא שקשה להם להתמודד עם האמת. לכן אני מבקש מכל ידידי ומכל ישראלי פטריוטי להעתיק את הסיפור הזה ולנסות לפרסמו ב"הארץ" בשמי.

על החתום: דר יוסף טילס
Yosef Tiles
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/... uNaC_r_LUuqX5

https://www.facebook.com/yosef.tiles

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-01-2017 בשעה 14:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2017, 10:00
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "'מה שחשוב זה שהם מממנים לי את..."

אנטישמיות? כאשר אחוז גדול של המתנדבים ובמיוחד התורמים לתנועות האלו כלל לא יהודים, וגם היהודים שיש ביניהם, הקשר שלהם ליהדות הוא רופף ביותר. אפילו העיקרון להתחתן עם יהודי ולהקים בית יהודי גם גם זה אצלם לא בעדיפות. יתירה מזו, חלק לועגים גל לברית מילה, כמו שאפשר לראות מחלק התגובות שהיו גם פה בפורום. גם בסיפור שלפנינו, ה"חייל" מלווה על ידי איזהשהו עלי ראשיד מהרשות הפלשטינית.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 17-01-2017 בשעה 10:06.
ישן 18-01-2017, 15:42
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
איזה שנון! איך הצלחת לסתום לו את הפה, אה?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "נא להתגייס לצבא."

חנקת. "נא להתגייס לצבא".

בשביל מה? כדי שתוכל אחרי זה לצרוח "הדתה!" אם הוא יבקש מזון כשר למהדרין או יסרב להקשיב לשירת נשים? כדי שתוכל אח"כ להגיד לו "ככה זה בצבא! לא מוצא חן בעינייך - בעייה שלך!"? גם אני הייתי בעד גיוס לכולם, אולם מנגד - לא הייתי רוצה לפגוע באורחות חייו של הציבור הדתי. בדיוק כמו שטבעונים מקבלים ארוחות ונעליים מיוחדות, ככה גם דתיים לא צריכים לסחוב אישה בעת תרגולת, להיות כפופים בנושא הגילוח לקצין שלישות כלשהו שלא ממש מכיר אותם או אכפת לו מהם ולא חייבים להקשיב לזמרת נשים, בשם האיזון והשוויון הקדושים. כל זה לא דורש אפילו היערכות מיוחדת או הוצאה כלשהי. אז זה אולי שנון נורא להגיד "נא להתגייס לצבא", אולם זה לא ממש רלוונטי למה שהמדינאי הביא, בדיוק כמו שאני הייתי מגיב לך "נא לסתום את הפה". לא יפתיע אותי אם מה שהוא הביא זו אכן אמת, כמו שלא יפתיע אותי אם זה שגוי לגמרי וסיפור מצוץ מהאצבע.

ישן 18-01-2017, 15:59
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
זה דורש שינוי אדיר במערכת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "איזה שנון! איך הצלחת לסתום לו את הפה, אה?"

כי ההייחסות החרדית היא לא כפייה להתמודדות עם פיתויים קשים, ואז התחסדות והאשמות כלפי מי שלא עומד בהם (בוכריס),
אלא שואפים לקבוע נהלים מחמירים כדי למנוע מצבים בעייתיים מלכתחילה.
ובצבא יש המון מצבים בעייתיים - אנשים רואים בהם חלק מהנורמה וה"כיף".

בדיוק סיפרו לי מה הולך גם היום בכל מה שנוגע להצלה, זה מזעזע.
גרם לי להבין למה רוצים להכניס נשים ליחידת ההצלה המוטסת

חבר שעסק בצבא בהצלה, סיפר שהם חילצו זוג - הבעל נהרג והאישה איבדה הכרה, אבל בקושי נפגעה.
במהלך הטיפול הרפואי (שכלל הפשטה), כל החיילים שבמקרה היו שם, עמדו והסתכלו על האלמנה היפיפיה, שהפשיטו אותה לצורך הטיפול.
לא היה נסיון לשמור על פרטיות המטופלת,
ולפי מה ששמעתי ממנו, זו ממש לא הפעם הראשונה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 18-01-2017 בשעה 16:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר