לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2017, 09:01
  Orelbla76 Orelbla76 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.17
שאלה לגבי קהס 42 ונהג בטש

היי התגייסתי לפני יומיים, הייתי אמור ללכת לתותחנים אבל בגלל בעיות הקצין מיון הפנה אותי לקבן שהוציא לי קהס 42 ות״ש 2 ושלח אוצי לקצין מיון חדש, הקצין מיון הביא לי אםשרויות ממש גרועות וזאת הייתה האפשרות הכי טובה שהייתי יכול לקחת כי זה גם פיקוד מרכז שקרוב לי לבית, עכשיו הבנתי שנהג בטש זה יציאות של שבוע שבוע איל זה בדיוק מסתדר עם הת״ש 2 שמחייב אותם לתת לי לפחות שתי לילות בבית אני יוצא מהבסיס בחמישי ואז יוצא שאני 9 ימים בבית?
וחוץ מזה הקצין מיון אמר לי שאני יהיה נהג בוס שזה גם גרוע אבל פחות מנהג בטש ואז בצו היה רשום לי נהג בטש והתחלתי לריב איתם שם ואמרתי שאני לא הולך לעבור הכשרה של נהג בטש, ועוד שאלה לגבי הטירונות המפקדת אמרה שבגלל שיש חופשים אז הטירונות 02 מתארכת לנו לחודשיים יש דבר כזה בכלל? וחוץ מזה החופש היחידי שיש זה רק פסח איך יכולים לעשות לנו דבר כזה שבטירונות 02 מתארכת יותר מ5 שבועות?
והקצין מיון שאיתו דיברתי אמר לי שאני יהיה נהג בוס בפיקוד מרכז שבאתי לקבל את הצו להתחלת הטירונות היה רשום שם שהטירנות היא בבאח כפיר(?) שזה פעם ראשונה שאני שומע על טירונות 02 בבאח כפיר ושה תפקיד הוא נהג בטש עכשיו אני לא רציתי נהג בטש בכלל ואיל זה הגיוני נהג בטש בפיקוד מרכז כי הבנתי שזה בכלל רק בגבולות לשמור על קווים מה לעשות בבקשה עזרה🙏🏻🙏🏻🙏🏻
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2017, 13:02
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Orelbla76 שמתחילה ב "שאלה לגבי קהס 42 ונהג בטש"

ראשית, כדאי לכתוב בצורה מסודרת עם פיסקאות, פסיקים, נקודות וכו' בכדי שנבין מה כתבת

לענייננו, ע"פ המפורסם קה"ס 42 ונהג בט"ש על פניו באמת ניראה שלא הולכים יחד כי נהג בט"ש זו פעילות קדמית ומי שהוגדר כקה"ס 42 מחוייב להיות בבסיס עורפי.
זה נתון שאתה חייב לבדוק אותו מול קציני המיון והמפקדים שלך כי ניראה שיש כאן טעות אבל בהחלט יכול להיות שימצאו לך תפקיד כזה בבסיס עורפי, תברר את זה

לגבי טירונות 02 בבא"חים של חטיבות החי"ר, כן זה קורה בלא מעט מקרים.
לגבי אורך זמן הטירונות, ברגע שנכנסים חגים אז זה אכן מתארך קצת, אתה יכול לקבל מהמפקדים של את לוח הזמנים

אגב, יש לנו עצה קטנה בשבילך, גם אם לרגע הדברים ניראים כלא מסתדרים כמו שאתה רוצה גלה אורך רוח וסבלנות, תקשיב, תהיה מנומס ושתף פעולה.
לריב זה הכי קל וזה יוביל אותך למקומות שלא כדאי להגיע אליהם וסתם יכתימו את השירות שלך.
זכור, אתה בצבא וחייב להשמע לפקודות, רק אתה תרוויח מזה
אם יש לך עוד שאלות אל תהסס

בהצלחה

ישן 22-03-2017, 13:17
  Orelbla76 Orelbla76 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.17
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "ראשית, כדאי לכתוב בצורה..."

אני חלילה לא נכנסתי למערכת הצבאית רק כדי לבוא כאסח ראש בראש כי הבנתי מניסיון קודם של חברים שבדרך הזאתי לא משיגים כלום אני רק מבקש שהזכויות שלי יקוימו ולא יזרקו לפח.
בעיקרון מה שאמר לי הקצין מיון זה שאני יהיה נהג בוס בבסיס פיקוד מרכז ואני הסכמתי כי היציאות אמורות להיות יומיות וזה בסיס שהוא קרוב לבית מה שתואם את הקה״ס שלי.
לאחר מכן קיבלתי צו התייצבות לבאח כפיר ביום ראשון לטירונות 02 לתפקיד נהג בטש עכשיו הסיכוי היחידי הוא שנפלה פה טעות אלא אם כן נהג בוס אמור לעבור הכשרה של נהג בטש מה שלא הראה לי הגיוני.
ניסיתי להסביר לחיילים שהחלונות בצורה יפה שיש כאן טעות ואני רוצה להיכנס שוב לקצין מיון ואמרו שזה לא אפשרי.
בגלל זה כל כך התעצבנתי גם כשיש לי רקע נפשי ואין אוזן קשבת,
עכשיו אם מישהו מבין בבסיס פיקוד מרכז ויכול לומר לי אם יש שם כת התפקיד נהג בטש בכלל כי שוב לפי מה שהבנתי על התפקיד זה תפקיד של גדודים מה שאני פסול גדודים בכלל ובגבולות, יכול להיות שבאוגדת איוש קיים התפקיד?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר