לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2017, 12:29
  maorzarini21 maorzarini21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.13
זימון מילואים לחודש

שלום כולם,
נתקלתי בבעיה קלה והייתי רוצה לדעת אם יש לכם פתרון פרקטי בשבילי.
זומנתי למילואים לכל חודש יולי.
מעבר לזה שהזימון כולל את כל תקופת המבחנים שלי (אני בטוח שזה לא מעניין אף אחד), יש לי בעיה רפואית בברכיים כבר תקופה. מילואים אחרונים (לפני כמה שבועות) הבאתי טפסים לקצינת קישור וקיבלתי אישור מהקצין רפואה לא להגיע. לגבי המילואים האלה, הקצינת קישור מבקשת טפסים עדכניים; הבעיה היא שברגע שקיבלתי את הזימון ניסיתי לזמן תור לאורתופד אך התאריכים היחידים שבהם יש אורתופד פנוי הם באזור סוף יוני.
אני לא רוצה לחכות עד סוף יוני בשביל להפגש עם רופא ואז להכנס לספקות של האם להגיע למילואים או לא כיוון שתמיד יש סיכוי שהתור יתבטל ואז דברים יתחילו קצת להתקע.
האם יש אופציה אחרת שאני יכול להעזר בה?
תודה לעונים, חג שמח ושבת שלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2017, 12:48
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maorzarini21 שמתחילה ב "זימון מילואים לחודש"

נראה שטרם הפנמת איך מתנהלים דברים בארץ; קודם כל, אין מצב שהתור היחיד בארץ לאורטופד זה ביוני. ואם למישהו יש נקע? תלחץ איפה שצריך, תטרטר אנשים. אם התור היחיד באיזור שלך הוא ביוני, תיסע למרפאה בסכנין או בטיזאנבי שם יש תור השבוע. אם זה באמת חשוב לך, לך לרופא פרטי.
שנית, קצינת קישור זה מקום שבו לא עושים דבר ולא נותנים לך פטור מכלום. מי שבאמת מוסמך לזה זה המפקד הישיר במילואים. כל ההתנהלות שלך צריכה להיות מולו. זה נכון שהוא אזרח, אבל הוא הסמכות לפטור אותך או לא. אמנם לפעמים הקישור עושה את זה כמו שקרה, אבל לפעמים לא.. קישור זה יותר קשור לבירוקטייה ולמשיכת זמן עד מעבר למועד האחרון לביטול העניין.
שלישית, גם אם החלטת לפעול מול הקישור במקביל לערוץ הישיר מול מפקד, אל תתחיל בכלל עם העברת פקסים שמגיעים לשום מקום וטלפונים שאיש לא עונה בהם. בקש פגישה, כנס לאוטו וסע לשם עם כל הניירת. אחרי שעשית את זה ו72 פקידות אמרו לך שהכל בסדר ושילחו אותך משם במתק שפתיים, חכה שעה ותתקשר לבדוק מה קורה עם זה. כשיגידו לך שזה בטיפול, תמשיך להתקשר. אחרי שלושה ימים שתתקשר פעם בשעה שעתיים ויגידו לך שזה בטיפול, אולי זה באמת יהיה בטיפול. אם אחרי שבוע לא קורה דבר, סע לשם שוב ושוב.

ישן 14-04-2017, 17:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אתה יודע שאתה יכול לבקש דחייה..."

ניכר שאתה לא עושה מילואים.

לפותח האשכול, כמה הערות:

1) לא סביר שאתה נקרא לחודש מילואים, יותר סביר שזה קו שאורכו חודש ולכן הזימון. דבר עם המפקד שלך ותברר כמה ימים באמת בפועל תדרש לעשות.

2) לקראת כל תעסוקה מתקיימים ימי ראיונות וימי רופא. להביא אישורים מרופא אזרחי עוזר לטיעון שלך מול רופא היחידה, אבל רק הוא זה שיכול לפטור אותך/לתת לך הקלות רפואיות.

3) דבר עם המפקדים שלך. להם יש אינטרס שתבוא אבל גם איכפת להם ממך. ולת"ם יכולים לפטור אותך מכל התקופה, אבל זה רק אומר שתצטרך לעשות את אותה תקופה במועד אחר, עם יחידה אחרת וסביר להניח בתנאים חרא (כי לאף אחד לא יהיה איכפת ממך), באותה מידה יכול להיות שולת"ם יקבעו שתצטרך לעשות יותר מילואים מהכמות שהמפקדים שלך היו מוכנים לבוא לקראתך, או שהיחידה תערר על קביעת ולת"ם ותצטרך לעשות את מלוא התקופה. בקיצור- דבר עם המפקדים שלך, זה תמיד הפתרון הכי טוב.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר