לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2017, 02:49
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
יום חמישי עדותו של ג'יימס קומי

מאחר וזה אני כותב בעיקר לעצמי לא אטרח בלינקים, מי שרוצה ישלח הודעה ואשקיע בשבילו

ביום חמישי ב10 הבוקר שעון וושינגטון, יעיד ראש ה fbi המפוטר ג'יימס קומי מול הסנאט האמריקאי
כהכנה לעדותו הוא חתם על תצהיר הדברים שידבר עליהם בעדותו/חקירתו.
החקירה אגב תחת שבועה.
קומי היה פקיד/חוקר על עם שנות ניסיון שלימדו אותו למלא מזכרים(memo) לאחר כל ארוע משמעותי ומייד כשמתאפשר על מה שהתרחש על מנת לזכור ככל האפשא ולתעד ככל האפשר כולל מציינים שיאפשרו לאמת את הדברים. מה עוד שראש ה fbi שגם היה תובע כללי, הוא אישיות חוק ברמה גבוהה, שאמנם מעידים עליו משמאל וימין שהוא פוליטי, אבל ההערכה שלי היא שהוא קצת קלמזי בניסיון שלו לרצות את כולם כולל החוק.
אני אקצר ואעשה מהכל סלט מקוצר, זה רק פרומו לעדות חייה שנראה מחר.
בקיצור, ג'יימס קומי טוען שטראמפ ביקש ממנו להסיר את החקירה מעל מייקל פלין, ביקש ממנו לדעת שהוא לא תחת חקירה, ולמרות ששמע שכרגע, עם דגש על הרגע, הוא לא, טראמפ פירסם את זה כאני נקי.
כמוכן טראמפ ביקש מקומי נאמנות. ופה אני חייב לציין שכל החולירות מכל הצבעים והמינים, שמאפשרים לטראמפ לצאת נקי בכל מיני תרוצים ופלפולים לשוניים לצאת מהשאלה הזו נקי הם האויבים הרציניים. הם אלה שאונסים את האמת ומבצעים בה מעשה סדום, ומול המצלמות.
מעבר לזה אני דאבל דאון על טראמפ הולך הביתה.
אולי אחרי מחר טריפל דאון.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2017, 23:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "הוא עדיין עדיף לאין שיעור על היטלרי"

עדיין לא קיבלתי תשובה מאף ישראלי תומך טראמפ למה הוא חושב שטראמפ טוב יותר מהילרי. מה יש בטראמפ שהופך אותו למועמד, ואחרי כן לנשיא טוב יותר.

והשימוש במילה היטלרי מיותר - אם אתה לא מצליח לתאר תכונה שלה בלי לקרוא לה היטלר, הטיעון שלך מאד חלש

לגיימס קומי יש אמינות גבוהה יותר מלטראמפ, אין מה לעשות, הוא עבד עם מספיק נשיאים וחברי סנאט/קונגרס בשביל לזכות באמינות זו.
הוא טען היום בחקירתו, שטראמפ ביקש ממנו להצהיר נאמות לטראמפ, ביקש ממנו לבטל חקירה נגד פלין ושיקר במספר הזדמנויות, הוא וצוות הבית הלבן.
החקירה בעיצומה כך שאי אפשר להגיד עדיין מי יואשם ובמה.
וייתכן שטראמפ בסוף יימצא כלא אשם בכלום, אבל אבל סבירות גבוהה שימצאו אכן ממצאים שמראים על שיתוף פעולה בין הקמפיין שלו לבין הרוסים.
ועדיין לא ראינו את הצהרות המס של טראמפ, הבטחה שהוא אגב מפר כל יום שהוא לא משחחר אותן.
סבירות גבוהה, מהדברים שלא נאמרו דווקא, שיש מצב שטראמפ נסחט על ידי הרוסים.

עד שלא תגמר החקירה כולם זכאים כמובן, אבל טראמפ מתנהל כמו חשוד, כל הציוצים שלו רק מפלילים אותו יותר ויותר.

אז אשאל שוב, מה בטראמפ טוב יותר ?
איפה הקבלן סוגר העסקאות הגדול מכולם ?
עסוק בלקלל את ראש עיירית לונדון, עסוק בלהסתכך עם נאטו,
ואף מילה על הרוסים.
חמור מזה, הוא עדיין לא אמר מילה רעה על הרוסים וניסיון ההתערבות שלהם בבחירות, שאובמה החיל סנקציות בגללן, עד שקבלנית של ה CIA הייתה צריכה להדליף מסמך שמאשש/מאשר ומוכיח שזה לא רק חשדות, אלא יש ממצאים אמייתים בשטח.
ועדיין אף מילה מטראמפ, ורשימת הכשלונות שלו כל כך גבוהה שהיא מסתירה אפילו את החומה, שמקסיקו לא ישלמו עליה.

john reese

ישן 09-06-2017, 00:26
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "כישראלי אני חושב שטראמפ ידיד אמת של ישראל"

למה אתה חושב ואילו דברים מעידים על התנהגות נכונה ?
זה כל מה שאני שומע, רחשי לב, מחשבות ותקוות.

אבל למה אתה חושב שהוא מתנהג נכון ? דוגמאות ?
למה אתה חושב שהוא ידיד של ישראל ? ועוד ידיד אמת ? כי הוא אמר ? אתה מכיר את ההוא שאמר להיא, אל תדאגי, זה לא יכאב יותר מדי. אז אמר.
השגרירות לא עברה, המידע המודיעני נפלט, ועסקת הנשק הגדולה בעולם נחתמה עם ערב הסעודית.

זה לא שאני לא רוצה שהוא יצליח, אני כמעט יודע בוודאות שאין לו את הכלים להצליח.
כל מה שאכפת לו כאשר הוא עובר על החוק עם ראש ה FBI זה האם הוא אישית תחת משהו.
אפילו לא שאל לגבי החקירה, אפילו לא שאל לגבי הרוסים, חמור מזה, אומר כל הזמן שאין שום רוסים.
ויש הוכחות.
אז הוא לא בטוח ידיד של העם האמריקאי, איך הוא בטוח ידיד של העם במדינת X ???

john reese

ישן 09-06-2017, 01:58
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
האם טראמפ ידיד או אוייב
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "למה אתה חושב ואילו דברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
למה אתה חושב ואילו דברים מעידים על התנהגות נכונה ?
זה כל מה שאני שומע, רחשי לב, מחשבות ותקוות.

אבל למה אתה חושב שהוא מתנהג נכון ? דוגמאות ?
למה אתה חושב שהוא ידיד של ישראל ? ועוד ידיד אמת ? כי הוא אמר ? אתה מכיר את ההוא שאמר להיא, אל תדאגי, זה לא יכאב יותר מדי. אז אמר.
השגרירות לא עברה, המידע המודיעני נפלט, ועסקת הנשק הגדולה בעולם נחתמה עם ערב הסעודית.

זה לא שאני לא רוצה שהוא יצליח, אני כמעט יודע בוודאות שאין לו את הכלים להצליח.
כל מה שאכפת לו כאשר הוא עובר על החוק עם ראש ה FBI זה האם הוא אישית תחת משהו.
אפילו לא שאל לגבי החקירה, אפילו לא שאל לגבי הרוסים, חמור מזה, אומר כל הזמן שאין שום רוסים.
ויש הוכחות.
אז הוא לא בטוח ידיד של העם האמריקאי, איך הוא בטוח ידיד של העם במדינת X ???

השגרירות לא עברה משום שהוא ידיד, משום שהוא מבין את האינטרסים הסמויים, לא רק אלו שמוצגים ע"י ימין ישראלי שמפספס ...אישית גם אני חושב שהעברת השגרירות עכשיו תהיה שגיאה חמורה וסגירת חלונות זמן.
עיסקת הנשק קשורה לאינטרסים אמריקאיים ואינה קשורה בהכרח לאינטרסים ישראליים. ואם הסעודים מחליטים לקנות נשק במאות מיליארדים, אני מעדיף הרבה נשק אמריקאי מהרבה נשק רוסי או אירופאי. סתם ענין של שליטה על כוח צבאי, זה בלי להזכיר את השת"פ מול הציר האירני.
המידע המודיעיני, אם נפלט, זה בטוח לא במגמה להזיק לאינטרסים ישראליים אלא בהיסח דעת. אני לא אוהב את זה אבל זה לא משנה את הגדרתו של טראמפ כידיד אמת.
עכשיו באשר לתיפקודו הכללי:
אין אדם מושלם: קלינטון נתפס בקלקלותיו. בוש, אנחנו יודעים. לאובמה היו השטיקים שלו למרות שהיה מנהיג בעל איכות מיוחדת.
לטראמפ יש קטעים ולא הכל אנחנו יודעים. ברור שיש מי שמנסה להגחיך אותו בכל מחיר. יש גם כמה תגובות ילדותיות שלו שמציגות הרבה אגו. בתכלס אני אוהב את זה שמצד אחד הוא מוכיח שיקול דעת, לא ממהר להגיב צבאית (כמו שנבאו כל שונאיו), אבל כשצריך נותן צעקה בלי חשבון. התהליכים המדיניים שהוא מוביל מול צפון קוריאה, במזרח התיכון ומול האיחוד האירופי הם לטעמי הכיוון הנכון. אני לא יודע אם הם ישאו פרי אבל אם יצליח רק באחד המאמצים זה יהיה יותר מהאחרים שקדמו לו. העושק האירופאי נמשך שנים היגיע הזמן שישלמו. אולי יצליח להגיע להסדר עם הקוריאנים? אולי יצליח להרים דיל מזרח תיכוני?
שינוי מהותי בכלכלה האמריקאית כרוך בשינוי מבני שיקח זמן רב. לדעתי רק עכשיו הוא מתחיל להבין את עומק הברוך. צריך לתת לזה זמן. לצערי אין בשורה בענין הזה, לא מימין ולא משמאל, שהם בגדול אותו הדבר.
ישן 09-06-2017, 02:55
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "האם טראמפ ידיד או אוייב"

איזה תהליכים מול צפון קוריאה ?
להתבלל בצורה גסה במיקום הצי האמריקאי ? לשלוח ציוצים שאומרים שצפון קוריאה מפריעה לסין ? אין שום מדיניות ברורה בנושא. שוב זו עובדה, אני מציין כל הזמן מה עובדה ומה דיעה שלי.
אז לגבי צפון קוריאה - לא ממש ברור מה עשה או יעשה.

עסקאת הנשק מוול סעודיה, ציוץ נגד קאטאר, מלחמת ציוצים והשפלת ראש עייריית לונדון, חברי נאטו, ושום דבר רע נגד פוטין.
אתה מדבר מתוך משאלות לבך, וזה בסדר, אבל זו תקווה, אתה לא יודע שום דבר על טראמפ.
והוא לא עשה שום דבר משמעותי מאז שנחבר, חוץ מלסתור את השרים שלו, לסתור הודעות שאנשי התקשורת מוציאים, לבייש את סגן הנשיא בזה שהוא סותר אותו, ועוד ועוד.

אז אתה מתעלם מהדברים שלי שהוא לא עשה שום דבר שמצדיק הכנסת "ביזנסמן" לבית הלבן וממשיך לחפור בזה שההבטחות חסרות השחר שלו שלא מבוססות על שום דבר, הן הן ההוכחה שהוא טוב למישהו.

שים לב, אתה מתעלם מדברים חשובים, הנשיא שאל את ראש ה FBI מספר פעמים האם הוא אישית תחת חקירה, ואפילו לא היה אכפת לו לברר מה קורה עם החקירה עצמה, כאשר הוא השמיץ בכל הזמנות והצהיר מספר פעמים שלדעתו כל הסיפור עם רוסיה זה קשקוש.
ויש הוכחות, הוכחות אמיתיות ונשיא ארצות הברית לא אכפת לו.
אז שיהיה אכפת לו מישראל ? אם זה יכניס לו דולר אז כן, אחרת שכח מזה

john reese

ישן 09-06-2017, 06:01
  rpi rpi אינו מחובר  

האיש חריג בנוף הפוליטי. שם לו למטרה להתנגח בפוליטיקאים המיקצועיים. יש לזה גם יתרונות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "איזה תהליכים מול צפון קוריאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
איזה תהליכים מול צפון קוריאה ?
להתבלל בצורה גסה במיקום הצי האמריקאי ? לשלוח ציוצים שאומרים שצפון קוריאה מפריעה לסין ? אין שום מדיניות ברורה בנושא. שוב זו עובדה, אני מציין כל הזמן מה עובדה ומה דיעה שלי.
אז לגבי צפון קוריאה - לא ממש ברור מה עשה או יעשה.

ידוע שנשלח כח משימה מאיים. ידוע שהיה משא ומתן עם הסינים. כרגע צריך להמתין לתוצאות. ציוצים וקשקושים זה פולקלור נחמד, לפעמים מגוחך לפעמים טיפשי. זו הדרך שלו להתריס בפני הממסד והתקשורת, אבל זה לא המהות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
עסקאת הנשק מוול סעודיה, ציוץ נגד קאטאר, מלחמת ציוצים והשפלת ראש עייריית לונדון, חברי נאטו, ושום דבר רע נגד פוטין.
אתה מדבר מתוך משאלות לבך, וזה בסדר, אבל זו תקווה, אתה לא יודע שום דבר על טראמפ.
והוא לא עשה שום דבר משמעותי מאז שנחבר, חוץ מלסתור את השרים שלו, לסתור הודעות שאנשי התקשורת מוציאים, לבייש את סגן הנשיא בזה שהוא סותר אותו, ועוד ועוד.

אז אתה מתעלם מהדברים שלי שהוא לא עשה שום דבר שמצדיק הכנסת "ביזנסמן" לבית הלבן וממשיך לחפור בזה שההבטחות חסרות השחר שלו שלא מבוססות על שום דבר, הן הן ההוכחה שהוא טוב למישהו.

אין לי משאלות לב. אני ממתין לעובדות. אני מקווה שיצליח ומבין שיש תהליכים שלוקחים זמן. עדין אי אפשר לסמן כשלון מהותי. אם יכשל אני מקווה שלא יבחר שנית. הדחה כרגע? לא מתאים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון

שים לב, אתה מתעלם מדברים חשובים, הנשיא שאל את ראש ה FBI מספר פעמים האם הוא אישית תחת חקירה, ואפילו לא היה אכפת לו לברר מה קורה עם החקירה עצמה, כאשר הוא השמיץ בכל הזמנות והצהיר מספר פעמים שלדעתו כל הסיפור עם רוסיה זה קשקוש.
ויש הוכחות, הוכחות אמיתיות ונשיא ארצות הברית לא אכפת לו.
אז שיהיה אכפת לו מישראל ? אם זה יכניס לו דולר אז כן, אחרת שכח מזה

האיש יש לו אגו ומעצבן אותו שהסירו מהילרי עננה אבל לא אומרים שאין נגדו חקירה. למה? קומי לא מסביר וזה אחד הכשלים שלו כפי שעלה היום.
ישן 09-06-2017, 14:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "האיש חריג בנוף הפוליטי. שם לו למטרה להתנגח בפוליטיקאים המיקצועיים. יש לזה גם יתרונות"

אתה מתעלם מהדבר שהכי מהדהד, לטראמפ אכפת רק מעצמו, הוא זלזל בכל הסיפור הרוסי וקרא לו HOAX, ההדלפה האחרונה מה NSA מאשרת לחלוטין את מה שהיה רק בגדר שמועות לציבור, היום כולם יודעים ב 100% שהרוסים ניסו לחדור למחשבי ההצבעה בבחירות, וזה לא רק שהממשל אמר שהיו ניסיוניות.
והממשל עכשיו זה טראמם ואף מילה מצידו.
איך אתה עדיין מצליח לראות את האור ?
זאת לא אופטימיות, זאת תמימות על גבול הפלילי, ראבאק, זה נשיא ארצות הברית, זה לא מנכל חדש לחברה שצריך לתת לו זמן להתרגל לאיפה ממוקמת מכונה הקפה.

john reese

ישן 09-06-2017, 16:26
  rpi rpi אינו מחובר  

אני לא מתעלם. אני חושב שיש לו אג'נדה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מתעלם מהדבר שהכי מהדהד,..."

השאלה הגדולה אם זו אג'נדה רעה או טובה.

הסיטואציה שהוא רוצה לעשות שינוי. הוא קיבל החלטה ליצר שינוי שמוציא את ארה"ב ממספר מוקדי הוצאה במרחב הגלובאלי.
אתה אומר שהוא עושה זאת בניגוד לאינטרס האמריקאי ולמען האינטרס האישי שלו.
אני אומר שאנחנו עדין לא יודעים. הוא שומר בסוד משום שיודע שיש חלקים גדולים במוקדי הכח שעדין נגדו ולא מעונינים לבדוק שינויים. למשל לך אין סבלנות אתה רוצה הדחה עכשיו.
מן הסתם אתה צודק שלרוסים יש תפקיד מסוים באג'נדה החדשה. בינתיים שיתוף הפעולה לא הוליד קטסטרופות.
במוקד הענין יש להערכתי רצון של טראמפ להוריד עלויות של נאטו ולגבות כסף מכל מי שעושה עסקים בארהב, לרבות החברים הגרמנים שמוכרים בארהב מכוניות בטירוף, רק שוכחים לקנות מבחוץ. בכל מקרה נראה בהמשך.

הורדת עלויות מערך הבטחון עכשיו עלול לגרום למשבר כלכלי בארהב והתנגדות של כל מי שמתפרנס מזה. לכן הוא מנסה ליצר גלגל כלכלי אחר. אני לא יודע אם יצליח אבל אנחנו עדין לא יודעים מספיק. לפעמים סבלנות זה חשוב. אני חוזר ואומר, כרגע אין אינדיקציה שמצדיקה הדחה.
ישן 09-06-2017, 17:40
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אני לא מתעלם. אני חושב שיש לו אג'נדה"

אגב עדיין לא הצלחתי להבין למה אתה תומך בו, מה יש בו שגורם לך להאמין להבטחות שלו לגבי היכולות שלו להיות הכי טוב בעולם (כל אלו הצהרות שלו, הוא הכי חכם, הכי קבלן, הכי חזק, הכי מנצח - מילים שלו)

השאלה היותר גדולה מהי האג'נדה ?
האם יש אג'נדה בכלל ?
לא ממש ברור, סתירות בין טראמפ הצוות שלו והשרים על בסיס יומי וכמעט בכל תחום.
אז אין אג'נדה ברורה וזה די ברור.

לא כל כך פשוט להדיח נשיא, זה תהליך איטי, שעלול לגזור את האזרחים האמריקאים לשניים, כמות הפייק ניוז, כמות העיוותים שמשמיעים ערוצי החדשות הם חסרי תקדים.
ההתנגדות לעובדות, קבלת עובדות אלטרנטיביות כעובדות ועילגות מהדהדת של הבוחרים וגם הנבחרים הופכים את הסיטואציה לברדק אחד גדול.
לדעתי, ולדעת רבים, אין שום ספק שטראמפ לא מתאים לתפקיד.
בא נגיד שאין פשעים, והוא לא רוסי, והכל חוקי לחלוטין.
עדיין הבן אדם לא עשה שעורי בית, אין לו מושג מהי דיפלומטיה, אין לו הרבה מושג בכלל.
עד שלא יחשוף את הצהרות המס שלו אני גם לא מאמין שהוא כזה איש עסקים מוצלח, והסיבה שהוא לא חושף אותם, למרות שהבטיח שיעשה, הן מחשידות.

להתנהג בעולם הדיפלומטיה כביזנסמן זו טעות לדעתי, לפחות מבן אדם שחושב שרק ביזנס ו 0 פוליטיקה הם הנוסחה.
בעולם העסקים, עסקים נסגרים ונפתחים, לא משנה כמה הם גדולים.
בפוליטיקה ודיפלומטיה, אף אחד לא הולך לשום מקום, אתה לא יכול לזרוק בוץ בתור אקט פתיחה למשא ומתן על מדינה שלמה או עיר שלמה ולהעליב את אזרחיה.
אחרי זה שואלים למה טראמפ הוגדר כל הזמן כמעורר אלימות ?
בגלל זה, בגלל שבלי דיפלומטיה ופוליטיקה, אתה עוד חיה אלימה בעולם של מספרים נטו, אבל פה יש אנשים לא מספרים.

john reese

ישן 09-06-2017, 19:30
  rpi rpi אינו מחובר  

אני לא תומך בו. אני תומך בהמתנה למבחן התוצאה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אגב עדיין לא הצלחתי להבין למה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אגב עדיין לא הצלחתי להבין למה אתה תומך בו, מה יש בו שגורם לך להאמין להבטחות שלו לגבי היכולות שלו להיות הכי טוב בעולם (כל אלו הצהרות שלו, הוא הכי חכם, הכי קבלן, הכי חזק, הכי מנצח - מילים שלו)

השאלה היותר גדולה מהי האג'נדה ?
האם יש אג'נדה בכלל ?
לא ממש ברור, סתירות בין טראמפ הצוות שלו והשרים על בסיס יומי וכמעט בכל תחום.
אז אין אג'נדה ברורה וזה די ברור.

לא כל כך פשוט להדיח נשיא, זה תהליך איטי, שעלול לגזור את האזרחים האמריקאים לשניים, כמות הפייק ניוז, כמות העיוותים שמשמיעים ערוצי החדשות הם חסרי תקדים.
ההתנגדות לעובדות, קבלת עובדות אלטרנטיביות כעובדות ועילגות מהדהדת של הבוחרים וגם הנבחרים הופכים את הסיטואציה לברדק אחד גדול.
לדעתי, ולדעת רבים, אין שום ספק שטראמפ לא מתאים לתפקיד.
בא נגיד שאין פשעים, והוא לא רוסי, והכל חוקי לחלוטין.
עדיין הבן אדם לא עשה שעורי בית, אין לו מושג מהי דיפלומטיה, אין לו הרבה מושג בכלל.
עד שלא יחשוף את הצהרות המס שלו אני גם לא מאמין שהוא כזה איש עסקים מוצלח, והסיבה שהוא לא חושף אותם, למרות שהבטיח שיעשה, הן מחשידות.

להתנהג בעולם הדיפלומטיה כביזנסמן זו טעות לדעתי, לפחות מבן אדם שחושב שרק ביזנס ו 0 פוליטיקה הם הנוסחה.
בעולם העסקים, עסקים נסגרים ונפתחים, לא משנה כמה הם גדולים.
בפוליטיקה ודיפלומטיה, אף אחד לא הולך לשום מקום, אתה לא יכול לזרוק בוץ בתור אקט פתיחה למשא ומתן על מדינה שלמה או עיר שלמה ולהעליב את אזרחיה.
אחרי זה שואלים למה טראמפ הוגדר כל הזמן כמעורר אלימות ?
בגלל זה, בגלל שבלי דיפלומטיה ופוליטיקה, אתה עוד חיה אלימה בעולם של מספרים נטו, אבל פה יש אנשים לא מספרים.

היו בחירות והן הסתיימו. לא אהבתי את המועמד שלא משלם מס, אבל, ברגע שהסתיימו הבחירות זה נגמר והוא נבחר באופן לגיטימי, והילרי עשתה עבודה גרועה והיפסידה. השאלה שאתה מעלה עכשיו זה האם אני חושב שצריך להדיח, ואני חושב שלא. זה לא קשור לתדמיות שמישהו מנסה למכור בתקשורת: חכם, ביזנסמן, הכי הכי חמוד, זה פשוט לא רלבנטי.

השאלה השניה שאתה שואל מה הוא עושה חוץ מלצייץ לכולם על הראש?

אז הנה דוגמא:
אני מזהה מגמה במזרח התיכון שבשלב הזה לא לחלוטין ברורה ושווה להמתין: אתה טוען שאין שם כלום. אני רואה בפעילות במזרח התיכון שרטוט גבולות: סעודיה מצרים ירדן מצד אחד, אירן חיזבאללה מצד שני, אחים מוסלמים/ חמאס למטה יחד עם קטאר, ישראל מחוץ לעימות ומעל הכל. ואיפה רוסיה? מי שטוען שיש לטראמפ תוכנית אנטי אמריקאית יחד עם רוסיה צריך להסביר איך זה מסתדר עם הגבולות החדשים.

ההתיישרות עם הקו של פוליטיקאים מקצועיים זה לא דבר מחייב מנקודת המבט של האריה הכי חזק בשכונה, במיוחד אם הוא משלם את החשבונות. בשורה התחתונה המאבק על כסף: מי מוכר יותר למי וגם מי מחייב על שרותים. ארה"ב נותנת שירותי הגנה ובטחון. כולם אוהבים זכויות אדם וחופש רק שוכחים לשלם. גרמניה אוהבת למכור מרצדס רק שוכחת לקנות בתמורה. האריה רוצה שיתנהגו בנימוס וישלמו, הם לא כל כך מעונינים. נחכה לראות מה יקרה.

אני אומר לחכות בסבלנות
ישן 10-06-2017, 04:50
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אני לא תומך בו. אני תומך בהמתנה למבחן התוצאה"

הסבלנות לעתים משתלמת, אבל לעצים מאפשרת לאויבים לאכול אותך מבפנים או מבחוץ ואז מאוחר מדי

אני הרבה יותר קטן אמונה, ואני לא מוגדר אופטימי בדרך כלל, אבל די צודק לעתים קרובות
אני לא מאמין שטראמפ מסוגל למלא את התפקיד, הוא יותר מדי טבול בריאלטי ובביזנס שחור.
שחור כי אף אחד לא יודע מה יש בפנים, לא אומר שזה פלילי, אבל לבן אדם שעשה 4 מיליארד בעסקאות קשות ואלימות, הוא הצהיר שהוא התמחה בפשיטות רגל וחובות, ושם זה עם הכסף מנקנק את החלש
פה בדיוק הפער שלא ניתן לגישור, דיפלומטיה, פוליטיקה, זה כח שלא תמיד מתורגם לכסף.
יש אנשים מאד מאד חזקים והם לא הכי עשירים, וטראמפ חשב ש 4 זה יותר מ 1, אבל לא בהכרח.
בגללל זה הקונספציה של ביזנס מן בבית הלבן לא מתלבשת על טראמפ.
תגיד גייטס, תגיד בזוס תגיד עוד כמה אנשי עסקים שניהלו עשרות אם לא מאות אלפי עובדים, והיו ציבוריים.
אצל טראמפ הכל זה מה שהוא אומר, והכל אצלו זה טוב, ואף פעם הוא לא מסתכל לאחור.
אני לצערי לא מזהה שום מגמה.
אני מזהה שמנהיגי העולם, ומנהיגי המזרח התיכון בפרט, יודעים שטראמפ הוא זמני.
הם חייבים לכבד אותו כי הוא כרגע העם האמריקאי, הוא כרגע זה שישלח עזרה למדינות מותקפות.
וגם אם לא יהיה זה הוא, הם חייבם לכבד את העם האמריקאי.
טראמפ הוא טעות. זה ניסוי שנכשל.
ולא כי הפרמטרים היו שגויים.
פשוט כי טראמפ לא מתאים. הוא היה שערוריייתי עוד לפני, כל חייו הם שערוריה.
למה ששערוריה תצליח באחד התפקידים הקשים בעולם ?
אגב, אתה מעריך יותר את אובמה עכשיו כאשר אתה רואה איזה כוחות יכולים להאפיל על נשיא ? ועד כמה נשיא שחור באמריקה הגזענית נבחר לכונה שנייה וניהל אחוז אישור תפקיד די מכובד ?
אני יכול להבין את כל הסיבות לשנוא את הילרי קלינטון, ואני יכול להבין למה הוא נבחר.
אני לא יכול להבין למה הוא ממשיך לקבל כמעט את מלוא תמיכת אלה שבחרו בו.
אני יכול להבין רק זה מעציב, זה קשור בהשכלה, וזה קשור בדת, וזה קשור בלאומנות/גזענות/Xפוביה

john reese

ישן 12-06-2017, 06:03
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
נדיר שדבר שאמרת מתגלה לבסוף כאמת.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "הסבלנות לעתים משתלמת, אבל..."

לרוב,
מסתבר שזו הייתה תעמולה קיצונית שנחשפת אליה, עד שאיבדת את הראש,
וכך נראה שהמצב גם הפעם.

תפקידו של נשיא ארה"ב - כולל את שיפור היחסים מול רוסיה,
שאינה אוייב של ארה"ב, ויהיה מטורף להפוך אותה לכזו.
והנשיא הנוכחי, גם נבחר לעשות זאת, ולדאבונך, אפילו פועל לבצע זאת.
גם בנושא הכלכלי - הנשיא נבחר מתוך כוונה מפורשת להוציא את ארה"ב מהמיתון,
וזה מה שהוא מנסה לעשות.

לכן, למרות כל הרחש והשמועות המטורפות שהולכות אצלך בשכונה,
לא תהיה שום הדחה.

אובמה, עשה את ההצגה כאילו הוא חבר של החלשים,
בפועל - בתקופתו רק העשירים התעשרו, וכל השאר נשארו במקום שהיו בתקופת בוש, הוא העביר לעשירים הרבה כסף כדי שזה יקרה, והשאר בעיקר צברו חובות.
אבל התרוששות של ארה"ב - היא דבר גרוע מאוד,
דבר שאם ימשך, יעביר את ארה"ב למקום שבריטניה נמצאת בו מאז מלחמת העולם - החדשות של אתמול.
ולמה?
סתם בגלל טימטום.

אז טוב מאוד שהוא נבחר,
וכל אלו שרוצים בטובת ארה"ב ותושביה, צריכים לקוות שהוא יצליח.
ישן 14-06-2017, 04:44
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "נדיר שדבר שאמרת מתגלה לבסוף כאמת."

טראמפ יכול היה להצליח אם הוא לא היה עומד בדרכו של עצמו.
האישיות הנרקסיסטית שלו, שמה אותו מעל הכל.
חשוב לו איך טראמפ נראה, ואחרי זה כל השאר.
גם במחיר של העלבת, השפלת, ביטול מישהו, משהו, מוסד, עם, אישיות הוא יורה ואחרי זה מסמן מטרות, וגם לא חזור אחורה לעולם. העיקר היום ביקש שערוצי התקשורת יתנצלו בפניו על חוסר אמת בדיווחים, מנשיא שמשקר במצח נחושה.

אני ציינתי בעבר ואציין בשנית, אני משתדל לכתוב פה רק עובדות, או דברים בשם אומרם.
דעתי די ברורה, אבל אציין מתי זו עובדה ומתי זו דעה.

מה אתה אומר לגבי ישיבת הקבינט ? הצהרת הנאמנות והתחנפות לנשיא ?
אם לא ראית תראה.
עכשיו אם אתה לא מסכים עם זה, מצוין, זה לא ראוי.
אם אתה מסכים עם זה, זה תקדים, זה מעולם לה היה, בשום מדינה מערבית, אי פעם, וזה גם לא לעניין להצהיר נאמנות לנשיא מול מצלמות ולהודות לו על העבודה איתו, וכמה הוא מנהיג גדול.
והוא לא, וזו עובדה, עד היום כמעט רק כשלונות.

נמשיך עם המשפחה שלו.
זה שהם צבועים מלוקקים שקרנים אוכלי אדם - זו דעה שלי שמבוססת עובודת, אבל נקרא לזה דעה.
אבל הוגשה תביעה נגד טראמפ על הפרת החוקה בזה שלא הרחיק עצמו מספיק מהעסקים שלו, והוא מייצר לעצמו הכנסה תוך כדי ובעזרת הנשיאות.
והוא עוד לא שחרר את הצהרות המס שלו למרות שהבטיח.
לא סתם הבטיח, התנה את זה בשחרור תעודלת הלידה של אובמה.
אובמה שחרר, טראמפ לא.

בא נמשיך שנשיא ארה"ב עד היום לא אמר מילה רעה, ולא התעניין, ולא יצא בהצהרות נגד התערבות רוסיה בבחירות, כאשר כל ראשי המודיעים, ללא יוצא מהכלל, כולל כאלה שטראמפ מינה, אומרים שללא כל ספק זה קרה וקרה בעוצמה, וטראמפ שותק.
היחיד ששותק.
כל העולם אוכל סרטים מרוסיה, אז למה פתאום שארה"ב תחלץ את רוסיה ?
שרוסיה קודם יתיישרו עם ערכים מערביים כמו חופש עיתונות וחופש הפגנות וכו'.
גם על זה אף מילה, אז איפה הדוגמה האישית ?

בא אגיד לך מה הנרטיב החדש שלי.
טראמפ הוא הדוגמה למה קורה כאשר אומרים לזקן מהחבובות, בא נרד נראה אותך.
אז הוא ירד ורואים אותו.
שני הוא צעק וצייץ וביקר את כולם.
אמרו לו בא תראה לנו איך.
הוא ירד ואמר, אני לא אראה לכם איך, יסתובב לכם הראש כשתראו כמה נצחונות אני מביא.
והוא הביא רק כאוס.

אז בא קח עוד עובדה, טראמפ העביר את טראמפ-קר. למעשה עבר נייר שבכותרת רשום טראמפ -קר ובתוכן יש הרעה משמעותית לגבי אובמה-קר שגם ככה לא מושלם וכושל.
הוא עשה מסיבה בבית הלבן, הוא ניצח כמו מנצח בתזמורת וכנראה היתה לו זקפה כל הזמן.
חפש את הוידאו אם פספספת. קבל לינק

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

והיום הוא תקף את הרפובלקנים על זה שהחוק אכזרי מדי ולא טוב.

הערה אחרונה, מעולם לא היה נשיא אמריקאי שצופה בטלויזיה כל כך הרבה, וגם מגיב למה שהוא רואה, בלי הבחנה בין דעות לעובודת.

אז אני שואל בפעם המי יודע כמה, למה אתה חושב שהוא טוב ?
מה יש בו שגורם לך להאמין בו ?
מה הוא עשה בחיים שיכול להוות דוגמה לסיכויי ההצלחה שלו ?
חוצמזה שהוא לא הילרי, ולא אובמה, ולא בראש הדמוקרטים, מה הופך אותו לבחירה מוצלחת ?

john reese

ישן 14-06-2017, 08:09
  rpi rpi אינו מחובר  

תשמע חלק גדול מהטיעונים שלך שייכים לבחירות ולא לנשיא אחרי שנבחר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "טראמפ יכול היה להצליח אם הוא..."

נשיא ארה"ב הוא דבר ראשון סמל ודוגמא שמוצג במלואו בזמן הקמפיין. טוחנים אותו מכל כיוון. אובמה כמועמד היה באמת סמל ודוגמא יוצא דופן באיכותו. מאידך האיש שלא שילם מס, שהפעיל פשיטות רגל כשיטה עיסקית ועסק הכל מיני דברים שהורים לא היו רוצים שהבת שלהם תראה כדוגמא לחבר האופטימלי, הוא זה שנבחר. ברגע שנבחר אין לך ברירה ואתה שם את הדברים מאחור.
שמעתי אותו מגיב על התשאול של קומי ואין מה לעשות זה האיש: הוא כינה אותו LEAKER שזה ממש ביטוי מעליב והכחיש הכל באופן בוטה ומתריס והוא אומר: לא תצליחו להפליל אותי, זו מילה כנגד מילה.
את ההצלחה שלו כנשיא אתה לא יכול למדוד כרגע. בכלל קשה למדוד הצלחה של נשיא, ואם אתה חי בארה"ב אתה יודע על לא מעט כשלונות שקשורים לממשל אובמה.
אתה צודק לחלוטין: סגנון איש העסקים שלו מתאים יותר לקבלן בנין פשוט מאשר עסקי הי טק, אבל לפעמים העיקרון של שמירה על פשטות והפעלת לחץ יכול לעבוד
(KISS- KEEP IT SIMPLE STUPID ).
שקרים זה לא דבר שאפשר להתרגש ממנו: כולם משקרים, הוא רק יותר בוטה

בכללי, איך בדיוק אתה "מודד" נשיא? וככל שתביא יותר מדדים כמותיים זה עדיף. בכלל כל הסיפור זה ענין של דימויים, ובענין הפעלת המדיה לטובתו הוא עשה עבודה מצוינת לקהל שלו, ועובדה שנבחר.

בקיצור נראה לי שתצטרך להמתין לבחירות.
ישן 14-06-2017, 16:39
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אחד לאחד - הטיעונים שלך שקריים או קטנוניים"

וואו, אני המום, אמרת שכל מה שאני אמרתי זה שקר ולא הבאת אפילו דוגמה אחת ?
אתה בטוח צודק.

ותקרא נה עניתי ל RPI, אני לא מתעלם מתוצאות הבחירות אני מצר עליהן.
ואני לא חושב שהמצע הרפובלקני טוב יותר, לפחות לא אבסולוטית, מצע שמרני לאומני לא מעודכן בקדמה, זה כנראה מה שגם אתה אוהב.
אבל עזוב את כל זה, אני מנסה להתקדם ואתה כל הזמן תקוע בבחירות

דונאלד טראמפ היה שערוריה כל חייו.
הוא שקרן כפייתי והכל מתועד. מתועד כך שאפילו אתה לא תוכל להפריכ
הוא נתבע והפסיד את הכל במפעל חייו - אוניברסיטת טראמפ. הוא הפסיד 25 מיליון שם.
הוא ממציא מציאות אלטרנטיבית, חי על שקרים והגזמות.
לא הראה עדיין מאיפה הגיע כל עושרו על חשפית המסים שלו.
אני רואה אופורטוניסט מסוכן שדואג למשפחתו על חשבון הציבור, רצף כשלונות, ואפס לקיחת אחראיות אישית.
וכל זה היה ידוע מראש, אז למה אתה חושב שכנשיא הוא יצליח יותר ?
אז אוקי, המצע מצוין, והקמפיין היה אליפות.
האם זה מכשיר את העומד בראש הקמפיין להיות נשיא טוב ?
החלילן מהמלין הצליח לאסוף אחריו את כל עכברושי העיר, הניגון שהחליל השמיע היא הניגון המוצלח ביותר ששמעו והחליטו ללכת אחריו, לאן ? לתוך הנהר

john reese

ישן 14-06-2017, 17:02
  rpi rpi אינו מחובר  

אתה מתעלם מההצלחה במזרח התיכון למשל
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "וואו, אני המום, אמרת שכל מה..."

למשל הוא היחיד שהצליח לגרור מדינות ערביות ואת הרשות הפלסטינית להגדיר את החמאס כארגון טרור. הוא מצליח להפוך את החמאס לבלתי לגימטימי ולסלול את הדרך למדינה פלסטינית שאינה מתבססת על קיצוניות. הוא מצליח לאחד את העולם הערבי הסוני להציג חזית ברורה כנגד אירן ולהתעמת עם הגרעין/הציר האירני. הוא היגיע לישראל והסתבר לנו שכל שרי הליכוד ילכו אחריו באש ובמים, ואני מקווה שגם כדי לקדם פתרון של מדינה פלסטינית. מבחינתי זה הרבה מאוד.

או במילים אחרות הוא עשה את מה שקיוו שאובמה יעשה. אובמה ניסה, וברח מזה כמו מאש. צריך לתת ציון גם לאומץ

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 14-06-2017 בשעה 17:05.
ישן 20-06-2017, 23:55
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אתה מתעלם מההצלחה במזרח התיכון למשל"

נחיה ונראה, לא כל כך פשוט לפזר הבטחות ולבא לקצור אחרי שבועיים.
על אומץ אכן מגיע לעתים פרס, עם דגש על לעיתים.
אם האומץ מסווה בורות, לא מגיע פרס. למרות שיש סיכוי שמתוך בורות יצא משהו טוב, בערך כמו לא לשים בטריה בשעון ולהסתכל עליו בדיוק כאשר הוא מציג את השעה הנכונה. (אגב שעון מקולקל עלול לא להראות שת השעה נכונה לעולם, רק שעון עומד יראה פעמיים ביום את השעה הנכונה בוודאות, האם טראמפ עומד או מקולקל ? שניהם לא טובים לאף אחד)
מדובר פה בחיי אדם, זה לא משחק אומץ.

john reese

ישן 08-06-2017, 23:27
  rpi rpi אינו מחובר  

הטיעון שלך חלש מאוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יום חמישי עדותו של ג'יימס קומי"

James Comey Congressional Hearing Before Congress…:

1. לא היתה דרמה. יצא שטראמפ התנהג לא יפה ואמר לקומי שהוא מקווה שקומי ירד מפלין כי הוא בחור טוב...המילה "מקווה" רחוקה מאוד מלתת פקודה. קומי היה ראש המערכת וצריך היה להבהיר שאם יש בקשה נסתרת או נסיון נסתר להשפיע זו בקשה לא לגיטימית. בטח לא סיבה להדיח נשיא.

2. למרות שקומי ניסה להתרחק מנטיות פוליטיות בפעילותו כנדרש מראש המערכת, יש חשש שהושפע כשנתן הצהרות בענינה של הילרי, ולא ברור מדוע נמנע מלתת הצהרות בענין טראמפ. כנראה כן הושפע קצת מהבוס הקודם...

3. הבעיה העיקרית של הדמוקרטיה בארה"ב, כפי שעלה בעדות, איך הרוסים משחקים חופשי בבחירות: פייק ניוז, חדירות סייבר והשפעה על אנשים שכמעט מגויסים כסוכנים, ואולי מעבר לכך. לא עלה שטראמפ אשם בענין.
ברור שהעובדה שנתנו לרוסים להשתולל ככה זה כשל לא פשוט, וברור שמי שהיה בשלטון בזמן הכשל זה לא טראמפ, דווקא החברים של קלינטון...
ישן 09-06-2017, 00:30
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "הטיעון שלך חלש מאוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
James Comey Congressional Hearing Before Congress…:

1. לא היתה דרמה. יצא שטראמפ התנהג לא יפה ואמר לקומי שהוא מקווה שקומי ירד מפלין כי הוא בחור טוב...המילה "מקווה" רחוקה מאוד מלתת פקודה. קומי היה ראש המערכת וצריך היה להבהיר שאם יש בקשה נסתרת או נסיון נסתר להשפיע זו בקשה לא לגיטימית. בטח לא סיבה להדיח נשיא.

עם כל הכבוד לראש ה FBI, עדיין הנשיא יותר חזק ממנו ויכול לפטרו. כאשר הנשיא שואל אותו האם הוא רוצה להשאר בתפקידו, ואחרי כן אומר לו שהוא "מקווה ש". זה בערך כמו ששודד יכוון לך אקדח לראש ויגיד לך שהוא מקווה שתיתן לו את הארנק. כל השאר זו התממות שמעליבה את האינטיליגנציה.

2. למרות שקומי ניסה להתרחק מנטיות פוליטיות בפעילותו כנדרש מראש המערכת, יש חשש שהושפע כשנתן הצהרות בענינה של הילרי, ולא ברור מדוע נמנע מלתת הצהרות בענין טראמפ. כנראה כן הושפע קצת מהבוס הקודם...

ייתכן, וזה לא רלבנטי כרגע. אנשים טועים, הוא טעה כנראה, אבל הוא לא עבר על החוק במודע ובכוונה

3. הבעיה העיקרית של הדמוקרטיה בארה"ב, כפי שעלה בעדות, איך הרוסים משחקים חופשי בבחירות: פייק ניוז, חדירות סייבר והשפעה על אנשים שכמעט מגויסים כסוכנים, ואולי מעבר לכך. לא עלה שטראמפ אשם בענין.
ברור שהעובדה שנתנו לרוסים להשתולל ככה זה כשל לא פשוט, וברור שמי שהיה בשלטון בזמן הכשל זה לא טראמפ, דווקא החברים של קלינטון...

למה לדבר שטויות כאשר לא חייבים ?
הרוסים השפיעו והתערבו גם בצרפת, ובעוד מקומות, וזה מה שהרוסים עושים כבר עשרות שנים.
עדיין לא נגמרה החקירה, לא יודעים עם טראמפ אשם או לא.
מה שכן, למרות עובדות, ולא דעות, טראמפ עדיין לא אמר יותר מדי לגבי הנושא הזה. למעשה כמעט לא אמר כלום.

john reese

ישן 09-06-2017, 02:30
  rpi rpi אינו מחובר  

האחריות למניעת מעורבות המודיעין הרוסי מוטלת על הממשל
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=rpi]James Comey..."

הממשל היה אובמה וקלינטון. המודיעין האמריקאי כשל, ולכן הממשל שהיה במשמרת כשל והרוסים עשו מה שעשו כבתוך שלהם. זה שהרוסים מנסים לקיים קשרים עם כולם זה מובן, לרבות עם מועמדים. לפי קומי אין שום מידע שמצביע על כך שטראמפ עשה משהו שאינו חוקי.
אני מקווה שילמדו את הלקח לפעם הבאה וינטרלו מעורבות רוסית, אני מקווה שאם מישהו עבר על החוק יועמד לדין ויישפט. אני חושב שצריך להמשיך לחקור.
האם המעורבות של הרטסים באמת השפיעה על תוצאות הבחירות? אין אינדיקציה כזו ולא הייתי ממהר לירוץ משפט.
ובענין הבעת התקווה לרדת מפלין:
טראמפ הוא המפקד. היה יכול להוריד פקודה ולא הוריד. לא כיוון אקדח, רק הציג תיקווה. קומי עשה טעות והדליף לתקשורת. מנהיג של מערכת כזו נדרש לעמוד בלחצים מכיוונים שונים, לרבות מהנשיא, ולשמור על החוק. צריך לקיים מערכת אמון עם הנשיא מחד ועם האינטרס הציבורי מאידך. לא שותק והולך להדליף כמו ילד קטן שמתבכיין. מסביר לנשיא חדש מה זה אףביאיי, מה מותר, מה אסור, מה זה אמון. היה והנשיא לא מבין יש לו עדין שמונה דרכים לטפל בענין. הבעת תקווה זה רחוק מפיטורין. היה והדליף לתקשורת בשביל להגחיך נשיא ללא שום מאמץ אמיתי לטפל בענין באופן הנגזר ממעמדו, פוטר בצדק.
ישן 09-06-2017, 03:00
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "האחריות למניעת מעורבות המודיעין הרוסי מוטלת על הממשל"

אני קורא ולא מאמין.
אתה החלטת מה תוצאות החקירה כאשר היא עדיין לא הסתיימה ?
מי אמר שטראמפ לא אשם ? מי אמר שלא עשה משהו ? מי אמר שאנשיו לא עשו משהו ?
החקירה עדיין פתוחה, ולצערי גם מתרחבת, ויש גם חקירה סמוויה של חוקרי בלתי תלוי, ומה שהוא יגלה, יקח קצת זמן

ולהגיד שטראמפ צדיק וקומי רשע זה טמטום ברמה מאד גבוהה.
קודם כל אתה לא בקיא בפרטים מספיק.
שנית, הנשיא לא אמור לשבת בחדר לבד עם ראש ה FBI, נקודה.
בלי פסיק, בלי פרשנות.
שלישית, מה אתה רוצה מקלינטון ?
אובמה כאשר גילה, הפעיל סנקציות. שיש סבירות גבוהה שאנשי טראמפ ניסו להסיר ועל זה החקירה.
אז אובמה גילה והוא בסדר, קלינטון ? לערב אותו בויכוח זה כמו שאני אגיד עכשיו שגם בגין היה רוצח.
אתה מבין כמה זה תלוש לבא להגן על טראמפ ולהביא את קלינטון בתור מה ?
קלינטון ?
דבר רק על טראמפ ועל כמה הוא מוצלח, אין צורך להזכיר את אובמה, קלינטון, בוש או גורג וושינגטון.

john reese

ישן 09-06-2017, 05:18
  rpi rpi אינו מחובר  

זה לא שהחליט שצריך להדיח את טראמפ עכשיו...אולי נחפזת קצת
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני קורא ולא מאמין. אתה החלטת..."

ואני כן שמעתי את קומי בחקירה. זה מה ששמעתי והבנתי מתוך השאלות והתשובות:
1. נכון לעכשיו אין נגד טראמפ שום ממצאים לעבירה.
2. טראמפ לא צדיק. טראמפ ניסה להפעיל על קומי לחץ קל שאינו לגיטימי. קומי לא מצליח להוכיח לחץ בלתי סביר. אבל לא ברור למה אינו מגיב, למה לא מסביר איך עובדת המערכת. צריך לזכור שטראמפ מגיע ממערכת אחרת ובטוח שיכול להתמודד בכלים של פעם, רק שזה לא יכול לעבוד מול מערך הבטחון הלאומי. אולי היה צריך פשוט להסביר שזה אסור...
3. אני לא אומר שקומי פושע. אני אומר שמדינה כמו ארה"ב מתמודדת עם מצב בו אדם נבחר לנשיאות ללא קשר לכישוריו האדמיניסטרטיביים או מודיעיניים. ראש FBI כפוף לאותו אדם מחד תחת הנאמנות לציבור שמשלם את משכורתו מאידך. לפי התשאול הוא לא הגיב כמתבקש ממישהו במעמדו ותפקידו. במקום להגיב קומי הדליף לתקשורת מסיבות מעורפלות. הסיבה שהוא מציין היא להגן על עצמו. שנינו מבינים שהדלפה כזו יכולה להסתיים בפיטורין בסבירות גבוהה. אם אתה אם היית המצב כזה ומישהו מדליף משיחה אישית דברי שטות שלך היית מפטר.
4. קומי מבהיר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שהייתה פעילות מודיעינית רוסית שהצליחה בתחומי סייבר והפצת פייק ניוז בזמן הבחירות בשביל כדי לפגוע בארה"ב. יש בנוסף ניסיונות עיקביים לגיוס סוכנים שלא ברור אם צלחה.
5. האדון פלין היה בקשר עם הרוסים ולא דיווח ולפיכך נחקר. לא נאמר שטראמפ היה בקשר לא חוקי עם הרוסים. טראמפ אגב לא היה בתפקיד פורמאלי גם בעברו ואינני יודע אם היה תחת מחויבות דיווח באותו הזמן.
6. האחריות למניעת פעילות מודיעינית עוינת מוטלת על ה FBI, לא על המועמד. זה כולל נסיונות לפגוע בדמוקרטיה בתקופת בחירות. לא ברור לי למה איפשרו את תקיפת הסייבר אם ידעו על פעילות הרוסים. מדוע לא הפיצו מידע לציבור שמסביר ומבהיר את הפייק ניוז בתקופת בחירות כפעולת הגנה על הדמוקרטיה? בשביל זה לא צריך חקירות. בענין הזה לא היתה לטראמפ שום אחריות!
ותקיפת סייבר כזו זה כשל של ה FBI ואנשים בכירים שמוציאים מידע באופן בלתי חוקי מאזורים מוגנים - להלן הילרי
וקלינטון הכוונה להילרי קלינטון. לא בעלה. היתה חלק מהמערכת וחלק מהכשל המודיעיני. אזרחים רבים הופתעו מהחובבנות שלה בתחומי מודיעין למרות שהיא בתוך זה כל כך הרבה שנים. תזכיר לי מי היתה זו שנאלצה להשמיד ראיות מרוב מבוכה? כל מי שראה הליך משפטי פעם בחייו הבין מיד מה קרה.
אני בהחלט חושב שצריך להמשיך לחקור ואם טראמפ עשה משהו לא חוקי יצטרך לשלם. רק שבינתיים אין כלום.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 09-06-2017 בשעה 05:24.
ישן 09-06-2017, 05:34
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "זה לא שהחליט שצריך להדיח את טראמפ עכשיו...אולי נחפזת קצת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
ואני כן שמעתי את קומי בחקירה. זה מה ששמעתי והבנתי מתוך השאלות והתשובות:
1. נכון לעכשיו אין נגד טראמפ שום ממצאים לעבירה.
זה נכון לעת כתיבת הדברים אבל יש חקירה שעדיין לא הסתיימה

2. טראמפ לא צדיק. טראמפ ניסה להפעיל על קומי לחץ קל שאינו לגיטימי. קומי לא מצליח להוכיח לחץ בלתי סביר. אבל לא ברור למה אינו מגיב, למה לא מסביר איך עובדת המערכת. צריך לזכור שטראמפ מגיע ממערכת אחרת ובטוח שיכול להתמודד בכלים של פעם, רק שזה לא יכול לעבוד מול מערך הבטחון הלאומי. אולי היה צריך פשוט להסביר שזה אסור...
המפקד תמיד אשם, גם כאשר השג אשם, במקרה הזה כולם אשמים, השג שלו לא שומרים עליו והוא לא שומר על עצמו. נשיא ארה"ב זה תפקיד שאתה צריך להתכונן אליו. במיוחד אם הצהרת שאתה יותר חכם מהגנרלים, ויותר חכם מכולם, והסכסוך הזה לא נראה כזה קשה, והצהרות וכו וכו
מספיק להתייחס אליו כאל נער מתבגר בעולם של מבוגרים. הוא מבזבז כסף וזמן וזה עולה בחיי אדם לבסוף. זה לא אוי אוי אוי, זה נשיא ארה"ב שנראה שמשקר, ומשקר בכתב לא רק בעל פה.

3. אני לא אומר שקומי פושע. אני אומר שמדינה כמו ארה"ב מתמודדת עם מצב בו אדם נבחר לנשיאות ללא קשר לכישוריו האדמיניסטרטיביים או מודיעיניים. ראש FBI כפוף לאותו אדם מחד תחת הנאמנות לציבור שמשלם את משכורתו מאידך. לפי התשאול הוא לא הגיב כמתבקש ממישהו במעמדו ותפקידו. במקום להגיב קומי הדליף לתקשורת מסיבות מעורפלות. הסיבה שהוא מציין היא להגן על עצמו. שנינו מבינים שהדלפה כזו יכולה להסתיים בפיטורין בסבירות גבוהה. אם אתה אם היית המצב כזה ומישהו מדליף משיחה אישית דברי שטות שלך היית מפטר.
קומי יותר חכם מטראמפ, או יותר מתוחכם. בכל זאת, הגיע לראשות ה FBI אחרי שנים בתוך המערכת.
ואני לא אומר שאין לו אגנדה. אולי הוא אכול מבפנים על מה שעשה לקלינטון והוא מצא פרצה להכנס דרכה ולנקום בגדול. ויכול גם להיות שהוא ישר כמו סרגל יפני וזה קשה לעכל אנשים כאלה במערכות פוליטיות. הוא הצהיר על חולשתו לא מעט פעמים, ומינף את יכולותיו ויש להן הוכחות. הוא לא פרייאר, והוא מקצוען בתחומו. וטראמפ בוחר יריבים שמחזירים לו. ועם כל הכבוד לנשיא. ראש ה FBI לא מוכן שישחירו את שמו ככה. יש לו משפחה, יש לו כבוד, והנשיא לא יכול לדרוך עליו, הוא לא איזה מהגר מקסיקני שלא יכול להחזיר, או עיתונאי נכה רחמנא ליצלן. בינתיים רב המומחים אומרים שההדלפה תקינה ולא מהווה שום עבירה, אז גם לגבי זה טראמפ ושות לא צודקים

4. קומי מבהיר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שהייתה פעילות מודיעינית רוסית שהצליחה בתחומי סייבר והפצת פייק ניוז בזמן הבחירות בשביל כדי לפגוע בארה"ב. יש בנוסף ניסיונות עיקביים לגיוס סוכנים שלא ברור אם צלחה.

וזו בדיוק הנקודה. זו עובדה, וזו עובדה שהנשיא ניסה להפריך ברבים ובכתב

5. האדון פלין היה בקשר עם הרוסים ולא דיווח ולפיכך נחקר. לא נאמר שטראמפ היה בקשר לא חוקי עם הרוסים. טראמפ אגב לא היה בתפקיד פורמאלי גם בעברו ואינני יודע אם היה תחת מחויבות דיווח באותו הזמן.

אצל פלין קבור הכלב, וחבל שלא לקחו את ההצעה שלו לחסינות.
ואולי לקחו ואנחנו לא יודעים.
טראמפ לא מגן על אנשים סתם. הוא זורק חברים מתחת לאוטובוס בשידור חי, פה הוא מחשבן יותר מדי

6. האחריות למניעת פעילות מודיעינית עוינת מוטלת על ה FBI, לא על המועמד. זה כולל נסיונות לפגוע בדמוקרטיה בתקופת בחירות. לא ברור לי למה איפשרו את תקיפת הסייבר אם ידעו על פעילות הרוסים. מדוע לא הפיצו מידע לציבור שמסביר ומבהיר את הפייק ניוז בתקופת בחירות כפעולת הגנה על הדמוקרטיה? בשביל זה לא צריך חקירות. בענין הזה לא היתה לטראמפ שום אחריות!
ותקיפת סייבר כזו זה כשל של ה FBI ואנשים בכירים שמוציאים מידע באופן בלתי חוקי מאזורים מוגנים - להלן הילרי
לא ברור מה אתה אומר פה. כרגע טראמפ הנשיא, וכרגע הוא אחראי לחקירה, וכרגע הוא אחראי לכל מה שקורה, טוב או רע. אפשר להאשים את הקודם בהשארת מצב כלשהו, אבל אי אפשר להאשים את הקודם במה שהרוסים עושה ואתה (הנשיא) אומר שזה קשקוש או לא אומר אפילו מילה רעה בנידון.
ואי אפשר לזרוע בהלה בציבור. פייק ניוז זו בעיה קשה מאד. השתלת אירועים באתרי חדשות, הפצת כתבות מזויפות, תתחיל להזהיר יהיה כאוס, אף אחד לא יאמין לכלום יותר.

אני בהחלט חושב שצריך להמשיך לחקור ואם טראמפ עשה משהו לא חוקי יצטרך לשלם. רק שבינתיים אין כלום.

john reese

ישן 14-06-2017, 07:33
  rpi rpi אינו מחובר  

לא מאשים. סיטואציה של בחירות זה סיטואציה מיוחדת
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "שאלת מי אחראי למה אתה מתחיל..."

בזמן בחירות המועמדים נכנסים לאטרף. כל מערך השיקולים משתבש. למערכת המינהל הרגילה נכנס רעש של " בוני הדימויים" שמקבלים משקל יתר. את ההיערכות האסטרטרטגית צריך לעשות לפני תחילת הקמפיין. במהלך הקמפיין המערכת המודיעינית צריכה לפעול באופן עצמאי בלתי תלוי. ראשי המערכות המודיעיניות זה לא "ש"ג". הואיל ובתשאול של קומי הוגדרה הפעילות העוינת כאיום על הדמוקרטיה, אזי לראשי המערכת אמור להיות מרחב יכולות אחריות וסמכות להפעיל את המערכות המתאימות להגנה על הדמוקרטיה בסיטואציה של קמפיין בחירות. בענין הזה הם לא צופים, הם שחקנין מרכזיים. צריך לנטרל את פעילות הסייבר ולידע את הציבור בצורה הוגנת ועינינית הן על כשלונות והן על הפצת ידיעות עוינות בדיוק כמו שפועל הדובר בזמן מלחמה. צריך להקטין את מעורבות המועמד על מנת להקטין את הפוליטיזציה עד כמה שאפשר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר