לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2017, 01:25
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אשכול הסרטים והסדרות לחודש 06 שנת 2017

כלומר חודש יוני. החודש אין תירוץ להיעדרו של האשכול ורציתי פשוט לתת הזדמנות למישהו אחר.
כל סרט, שראיתם בקולנוע, ב DVD, ב Blu-ray או במחשב תרשמו כאן.
סרטי פעולה, אימה, קומדיה, רומנטיקה וכו'... יתקבלו בברכה. הכל פרט לסרטי מבוגרים!
כל סדרה שצפיתם בה ב- yes ,hot, סלקום, צלחת פרטית או דרך המחשב תרשמו כאן.

קישור לאשכול מספר 196

אין לי זמן פנוי, ולכן אוסיף במה צפיתי החודש יותר מאוחר.

טוב. האמת שיש לי זמן. אז הנה:

ביום ו' שעבר ראיתי את "מכונת מלחמה", של בראד פיט. סאטירה על כל המלחמות שמנהלת ארה"ב בשנים האחרונות במזה"ת. מראה את חוסר התועלת שבהן וכמה כל הדגנרלים שמנהלים אותן בעצם מוכנים למלחמות של פעם: מול צבאות סדירים ולא מול חבורת טרוריסטים שמתחבאת בתוך האוכלוסייה המקומית ושלא ניתן להבדיל ביניהם. סוף הסרט ממחיש כי הקיבעון הזה קיים בכל הדרגים - גם בדרג האזרחי.

היום, יום א', ראיתי ב IMAX את וונדר וומן. סרט אקשן, פיצוצים ומנה גדושה של הטפה, כמנהג הוליווד בשנים האחרונות. על הפרק, הפעם: גם נשים יכולות! אין עוררין על כך - את רק צריכה להיות אלה יוונית ותוכלי להסתער לבד מול קיני מק"כ של הגרמנים (דרעק, המרירות שוב מדברת). אולי זה היה במקרה וזה רק הדמיון הקונספירטיבי המנופח שלי או שזה באמת היה בכוונה: בסצינה שבה הם עוזבים את האי על סירת העץ ומתחילים לדבר ודיאנה אומרת כי היא יודעת גם מה הם "תענוגות הבשר", כף היד שלה נכנסת לפריים, שאת רובו תופס כריס פיין כאילו כדי לרמוז - " מי צריך גבר? יש לי את ידי הנאמנה!" מה גם שבהמשך היא מודה שקראה את כל 12 הכרכים של מסות מאת הסופר או הפילוסוף הידוע אינני-זוכר-מי, שכתב כי לצורך היתרבות יש צורך בגבר אולם כשזה מגיע להנאה - הוא מיותר. הייתה גם הסצינה של רכישת הבגדים שבה היא מתפלאת כיצד נשים נלחמות בדבר הזה ושואלת את מזכירתו של אותו כריס פיין דנן כיצד היא לוחמת. בנוסף, הסצינה של הופעתה מול כל הגנרלים והמדינאים שתמהים-עד-מזועזעים מנוכחותה של אישה בישיבה שלהם וכשהיא חושפת מהן שתי השפות השמיות העתיקות בהן נכתבה מחברת המכילה סודות צבאיים של הנבלים ואף מצליחה לקרוא אותה היא שואלת בציניות "אף אחד מהגברים בחדר הזה לא יודע לקרוא את זה?". הבנו. את הרבה יותר מוצלחת מכל גבר שהוא ולפיכך - כל הנשים מוצלחות יותרמכל הגברים. האח-הידד... בכל אופן, אם מתעלמים מההטפה והרב-תרבותיות של הצוות שכריס פיין אוסף סביבו בעבור המסע לחזית ומתעלים מעל גל גדות והתלבושת המאד קטנה שלה בחלק מהסרט (הסחת דעת לא קטנה, אבל חלילה לי מלהתלונן. שרק תמשיך להופיע בתחתונים כמו ב"השכנים של ג'ונס" ואני מוכן להאזין לכל מה שיש לה לומר), זה סרט קומיקס מהנה למדי עם הופעה מפתיעה ומשחק מצוין של דייוויד ת'יוליס, שמשום מה נעלם מכל הקדימונים. עלילה צפויה מבחינת האופי שלה: מרדף אחר ארכי-נבל ושר-מלחמה סטריאוטיפי ונטול עומק שנהנה מההרג והטבח (הסצינה שבה הוא והדוקטור צוחקים למראה מעשה ידיהם בישיבת המטה הגרמני, נראית כלקוחה ישירות מסרטון של בוריס ונטאשה, מהסדרה "רוקי ובולווינקל"), הדוקטור המרושע שמסייע בידו ופרוייקט המוות שהוא מבקש לבצע ("קפטן אמריקה" הראשון, מישהו?) אולם לא מבחינת תוצאת העלילה. אני מקווה שהצלחתי להסביר עצמי כיאות לגבי זה. יש בכל זאת מסר חשוב בסצינת הקרב האחרונה, לגבי אופיים של בני האדם, נשק ומלחמות.

לאחר שחזרתי לאשדוד, נסעתי גם לראות את "באמשל'ך". קומדיה בינונית של איימי שומר וגולדי הון כבת ואמה, בהתאמה, שנחטפות בזמן חופשה בדרום אמריקה, אליה הבת הפרועה והאנוכית גוררת את אמה, שממש מסתגרת בביתה, לאחר שבעלה (אביה של הדמות של שומר) נטש אותה. מי שבאמת מצחיקות (שוב - יחסית לסרט) הן זוג הנשים שהן פוגשות באתר הנופש, בגילומן של וונדה סייקס וג'ואן קיוזאק, שמשום מה אילמת בסרט זה, אולי כדי להשתמש בהומור פיזי בלבד, משימה שהיא עומדת בה בהצלחה, גם אם בסיוע של כפיל/ה או אנימציה ממוחשבת. יש כמה קטעים מצחיקים, אולם לרוב לא בזכות שומר. סרט חביב שאפשר בהחלט להמתין שיגיע לכבלים/לוויין. החלק הכי מסעיר בסרט קרה דווקא בהפסקה, במהלכה למדתי כי יש הקרנות של וונדר וומן שמדובבות לצרפתית.

נקווה לדיווח נוסף בשבוע הבא. כנראה ש"המומיה" החדש של טום קרוז ייפתח ב IMAX.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2017, 00:16
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
ביום א' שלפני כשבוע, ראיתי את "המומיה" החדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 06 שנת 2017"

סרט הרפתקאות חביב למדי. שומר על הרוח המקורית של הסרט, שהיה מתובל בלא מעוט הומור והגיבור הראשי היה ספק גיבור וספק נבל. הצליחו להפתיע אותי עם העלילה. זה נחמד. אני רואה כל כך הרבה סרטי, שאני יכול כבר כמעט תמיד לנחש מה יקרה ואיך הסרט יסתיים. לא הפעם. שתי אנקדוטות קטנות לסיום - מי שמגלם את העזר כנגדו של טום קרוז, ג'ייק ג'ונסון, ידוע בעיקר בתפקיד של ניק - אחד משלושת השותפים של זואי דשנל ב"הבחורה החדשה". הפעם הוא משחק מול "ניק". השנייה היא החיבור שעשו לסרט המקורי. הפעם לא לקחו שחקן משם, אלא הלכו בכיוון של "התנגשות הטיטאנים" ולקחו חפץ - כשהגיבורה חובטת במישהו עם ספר כבד כדי לעלפו, אפשר לראות כשהספר נשמט לרצפה, כי זה ספר המתים מהסרט המקורי - זה בעל מנעול הזהב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר