לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2017, 21:39
  XFeral XFeral אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.17
סרט עצה בקשר להפקת סרט

היי כולם,

מזה כמה שנים יש לי חלום להפיק סרט, מדובר במותחן, אימה, מוקומטרי - כלומר הסרט מצולם כמו דוקומנטרי, כשהוא למעשה דוקומנטרי-מזוייף (כלומר חלק מהצוות הם שחקנים) וחלק מהמצולמים לא יידעו שלא מדובר בסרט דוקומנטרי אמיתי.

הסרט סובב משהו מיסטי בסגנון של פעילות על טבעית, המכשפה מבלייר וכדומה, עלילת הסרט מדברת על משהו שעדיין לא נעשה עליו סרט מעולם.
הסרט מתרחש בישראל, אבל הוא לא קשור באופן פוליטי-מדיני להתרחשויות כגון מלחמה, צבא או ענייני ערבים (כמו הרבה סרטים ישראלים) - כמו הסרט ׳כלבת׳ המתרחש בישראל, אבל לא קשור לכל הנ״ל).

עלות ההפקה נמוכה מאוד - זה מצולם כמו דוקומנטרי, יש רק שני שחקנים ראשיים ועוד כמה משניים, מעט אפקטים ״על טבעיים״.

יש לי את עיקר הסיפור והדמויות אבל אני צריך עוד לפתח את הכל.
כתבתי את הסיפור והתחלתי לכתוב את חלק מהסקריפט, אבל הרגשתי שאני צריך עזרה במיוחד בתחום של שיחות בין הדמויות.

מה שהכי עוצר אותי זה שאני לא יודע מה יהיה תהליך הפקת הסרט, כלומר איזה חומרים צריכים להיות מוכנים (סיפור/סקריפט/טריילר) ולמי אני צריך להגיש את זה או האם כדאי לי לפתוח בקמפיין עצמאי להשגת כספים.

אני לא למדתי קולנוע ואני לא מתכוון ללמוד כמה שנים קולנוע, נראה לי שאני צריך לפגוש את האנשים הנכונים שירצו להפיק את זה איתי, אני יכול לראות את הסרט בראש שלי, אבל אני לא מכיר את התהליך של ההפקה בישראל.

איך אני מוציא את זה לפועל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר