לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2017, 20:20
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "חבורה של חרדים מתעללת בחיילת צה"ל במדים"

היו גם כמה מקרים של נשים שרצחו את בני זוגם, או חתכו להם משהו, ועחר כך טענו שהם התעללו בהן. האם תמיד כל מה שאישה אומרת, ומי שלא תהיה ובאיזה מצב שלא יהיה, האם תמיד האישה היא דוברת אמת? לא בטוח. פה במקרה הזה רואים ברור שהיא מטיזה גז מדמיע ולא נמצאת בשום מצוקה. גם מוקפת לא מחרדיים, אלא מחילוניים.

סביר להניח שכאשר פרסמו את התמונה והבינה שלא מאשרים להטיז גז מדמיע על החרדים, היא התחילה לפברק. יש משטרה, ואם יש לה טענות, היא הייתה צריכה לפנות למשטרה, ולא לקחת את החוק בידיים.

בקיצור, זה שהיא הטיזה גז מדמיע, את זה רואים ברור, ואם כן היא עבריינית, וזה שהיא טוענת שעשו לה משהו, אפילו שקראו לה שמות גנאי, את זה צריכים להאמין לעבריינית. אשרי המאמין...

אני יודע שזה לא פוליטיקלי קוררקט להגן על חרדים, אבל לא תמיד פוליטיקלי קוררקט הוא הנכון. כמעט הפסדנו את המדינה וגם את כל כדור הארץ בגלל חנופה ופוליטיקלי קוררקט.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 24-10-2017 בשעה 20:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2017, 21:34
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אני מקווה שהתכוונת למילה התיזה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "היו גם כמה מקרים של נשים..."

המילה טיזה מתייחסת לישבנה או לתחת שלה בעיברית תיקנית.

זה מאוד פוליטיקלי קורקט להגן על חרדים. עובדה, הם בממשלה, מחוברים לרוב, ביבי המלך, המושל בתקשורת משלם להם דמי לא יחרץ ביד רחבה., משנה חוקים לטובתם על חשבון הציבור וגם לא מעיר הערה אחת בגנותם: גם אם יסתירו ניצול ועבירות מין בקהילתם. גם אם יעברו על החוק. גם אם דרעי ישדוד חצי מדינה. גם אם לא יתגייסו לצה"ל. גם אם יסתמו את התנועה בירושלים. ועוד ועוד.

פה ושם הצעקה עולה כי באמת החרדים האלימים עלו על העצבים. לצערינו אלוהים החליט דווקא עכשיו, כלומר ב 3000 השנה האחרונות לקחת חופש. אז היום החרדים מרשים לעצמם לעשות עוולות ככל העול על רוחם ואין דין ואין דיין והחוצפנים עודמשתמשים בשם אלוהים כשהם באים לעבור על החוק יום יום שעה שעה.

הסיפור של החיילת זה סיפור אחד מיני רבים ויש גם סיפור אישי: בסיור עם קבוצה בירושלים עברנו בשכונה מסוימת והותקפנו ע"י קבוצה חרדית. לצערי אני בעל ניסיון בהפרות סדר בשטחים ויכול להשוות. זו היתה אלימות קיצונית שלוותה במכות אבנים קללות שקיות שתן וצואה ועוד.

הנשים בקבוצה חטפו יותר כי לא התלבשו כמו חרדיות. המילים זונה ושיקסה ועוד היו אוצר המילים העיקרי של הפורעים.

הופתענו וניסינו להתגונן. היינו מעטים יחסית לפורעים והיה חשש. היו מי שחשבו להשתמש בנשק ועצרנו בהם. כשהמשטרה היגיעה לאחר דקות ארוכות הפורעים נסו והתחבאו.

אז אל תספר לי סיפורים, אני נפגשתי ברעה החולה על בשרי. אני לא טוען שכל החרדים הם כאלו אבל הפורעים אינם בודדים. אלו קבוצות מופרעות ואלימות ומתנהגות כאנשים בעלי הפרעה נפשית וכולם לבושים דומה.

אז אתה אולי מכיר אותם מקרוב ויכול לענות על השאלה. האם יכול להיות שההפרעה הנפשית נובעת מהקהילה ומהאמונה הדתית?

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 24-10-2017 בשעה 21:41.
ישן 24-10-2017, 21:55
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אני מקווה שהתכוונת למילה התיזה"

אני מכיר אותם מקרוב ובאופן אישי הם אנשים נחמדים מאוד. ואני לא היחיד שמכיר אותם מקרוב, כמעט בכל הערים וכמעט בכל מקום עבודה יש חרדים וחרדיות, וכל כך הרבה משפחות לא חרדיות שולחות את ילדיהם לגנים ובתי ספר חרדיים...

לכן כל ההסתה נגדם לא תצלח, וחבל על הזמן, כי מכירים אותם מקרוב, ויודעים היטב שמה שמסיתים נגדם הכול שקר והגזמות, וזה חוזר למסיתים כבומרנג בדיוק כמו ההסתה נגד משפחת נתניהו.

ובהקשר להפגנות ומאבקי כוח, יש את זה גם אצל החילונים באותה מידה, אולי אפילו יותר ואולי קצת פחות.

יש רק דרך אחת איך השמאל יכול לחזור לשלטון: להיות שמאל אמיתי, ובכנות ואמת לרדת מרעיון שנאת הארץ, הדת והעם, כמו שכתבתי בשרשור הבא....
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=602489

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 24-10-2017 בשעה 22:13.
ישן 24-10-2017, 22:14
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
עוד לא קם האיש שיוציא את החרדים מהממשלה גם בממשלת שמאל
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אני מכיר אותם מקרוב ובאופן..."

למה? זה פשוט. אותם החרדים לא ציוניים. רק רוצים לנצל את המדינה אבל לא לתת. רוצים כסף אבל לא רוצים לעבוד. רוצים הגנה אבל נגד הגיוס.

הנסיון להציג את הבעיה כעניני ימין ושמאל זה הבל ורעות רוח. תהיה בטוח שהחיילת בתמונה יותר ימנית משמאלית.

החרדים פשוט מוכרים את קולם הפוליטי לכל המרבה במחיר. הם לא מציאו זנות פוליטית, הם רק הביאו את זה לרמת אומנות.

אבל השאלה שלי התיחסה להתנהגותם. הרי אם מישהו יתנהג כך בחברה נורמלית מערבית כפי שאנחנו מכירים והוא אינו פושע מיד נייחס לו מחלת רוח או הפרעה נפשית וסביר להניח שנכפה אישפוז. האם ההתנהגות הזו זה סימפטום שיכול להצביע על כך שהדת או הקהילה חרדית מביאה אנשים למחלת רוח?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר