לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2005, 02:06
  Kingu Kingu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.05
למבוגרים בלבד צריך דעה - קצת נואש ועצוב

שלום כולם,
רציתי רק לרשום כמה דברים אני לא בטוח אם זה בקשה לעצה או סתם כי רציתי לספר את זה.
בכל מקרה אני עכשיו בן 20. הייתה לי חברה אחת היינו ביחד שנתיים ולפני חצי שנה בערך ניפרדנו,
מאז אני "מחפש" לעצמי מישהי אחרת.
הבעיה שלי, חוץ מזה שאני ביישן יותר מידי והבטחון העצמי שלי שואף לאפס, היא שאני נידלק מהר מידי וחזק מידי. ככה לפחות ידידה טובה שלי אומרת הכוונה היא שהיא ברגע שמישהי רומזת לי משהו או אפילו סתם אומרת משהו נראה לי כמו רמז אני ישר חושב שהיא כאילו מעוניינת ומתחיל לחשוב עליה הרבה ונכנס כולי לסרטים רעים כאלה.
עכשיו שוב הגעתי למצב הזה שיש מישהי, ואלוהים יודע כמה אני חושב שהיא בחורה יפה וחמודה, אבל עד היום בקושי דיברנו, היא הייתה ידידה טובה של 2 החברים הכי טובים שלי ובסוף שבוע האחרון יצאנו כל ערב למסיבה או לפאב והיא הייתה איתנו (יום רביעי מסיבה, חמישי מסיבה, שישי פאב וגם שבת)
אז ככה ברביעי וחמישי הכל היה נראה רגיל כזה היינו נפגשים במועדון אומרים היי מה המצב מה קורה וזהו. אבל בשישי בערב פתאום היא התחילה לדבר איתי קצת יותר מ"היי ביי" (אני כל כך מצטער על איך שאני מתבטא פה אבל זה נראה לי חשוב כל הפרטים האלו ) בכל מקרה שעה לפניי שאנחנו יוצאים היא אומרת לי תקשיב אם אתה לא עושה כלום היום אולי ניפגש אני לא רוצה להשאר היום בבית בא לי לצאת(לא יצא לנו להפגש אבל התכתבנו בסמס באותו ערב הרבה). ושוב בשבת בצהריים שולחת לי הודעה "אתה עושה היום משהו? אם לא בוא נצא משעמם לי". ויצאנו אני היא והחבר הכי טוב שלי שהוא גם ידיד טוב מאוד שלה. (אגב היה ממש ממש כיף וגם יצא לי להכיר אותה יותר..) שחזרנו הבייתה היא אמרה לי שאני יתקשר אליה מתישהו. היום שוב הודעה (היא יוצאת מחר למשהו בצבא והיא מבואסת מזה) "תתקשר אלי שאני שם".
אוקי אז זה הסיפור, עכשיו זה יותר מידי מוזר שהיא פתאום בקשר כזה איתי בחיים לא דיברנו כל כך הרבה ואנחנו מכירים כמעט שנה אני חושב..

תגידי לי מה אתם חושבים, יכול להיות שהיא פתאום מעוניינת? או שכדאי לי להמשיך לשכנע את עצמי שזה סתם והיא רוצה רק להיות ידידה או משהו כזה. אני לא יודע מה לעשות אני מבולבל כל כך מזה....(מה אני צריך להבין מכל הסיפור איתה??) הצילו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2005, 08:51
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
הנה לך תגובה:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kingu שמתחילה ב "צריך דעה - קצת נואש ועצוב"

תראה,אני חושבת שהקשר שלכם התקדם לא רע בכלל,ובמיוחד בגלל שהיא יזמה פה את הרוב..
כשרק סיימתי לקרוא את מה שכתבת ישר עלה לי בראש היא בטוח מעוניינת בך בלי שום צל של ספק,אבל אז כשבאתי לרשום לך תגובה חשבתי לעצמי על דברים דומים שהיו קרובים יותר אלי,וראיתי בכמה פעמים שיש מצב שהיא לפחות מחבבת אותך ואתה נראה לה אחלה בחור בשביל להתידד איתו,ופשוט כייף לה להיות בחברתך,אבל אז עולה לי לראש גם האפשרות השניה-שהיא פשוט נדלקה עליך...כי זה יכול להיות!!
היא אומרת לך להיות איתה בקשר,כי היא לא רוצה להישאר בבית,והיא שולחת לך sms ולא לידיד הטוב שלה שמשותף לשניכם ומבקשת שתצאו כולם...

זה נשמע לי לא רע כל העסק הזה
אז תראה,זה מה שאני חושבת שאפשר לעשות. דבר ראשון אל תתרגש יותר מדי,כי זה טיבעי ונורמלי שמישהי תירצה אותך דבר שני אל תיקח את זה יותר מדי רציני את כל מה שקורה, הדבר הכי טוב זה פשוט לזרום עם מה שקורה לכם........
אל תשאל יותר מדי שאלות. טוב לך שאתם יוצאים ,מדברים ומתכתבים???? מצויין!! תיחייה את זה!! אין כמו לחיות את הרגע ולראות לבד לאן זה עוד יגיע....
כי אתה לא יכול לדעת לאן זה באמת יגיע...
אתה תראה,לאט לאט אתה גם תלך אליה הביתה עם כל החבר'ה, תזמין אותם לבית שלך, ויש מצב שתתחילו להיפגש לבד אפילו...

אז מה שאני רוצה בעצם להגיד זה שאל תעסיק את המוח שלך שעות נוספות בשאלה מה היא בעצם רוצה מימך? כי אם טוב לך -אז לבריאות ...

שיהיה לך המון בהצלחה איתה

ישן 16-05-2005, 12:53
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה דברים לי אלייך

דבר ראשון לא הבנתי את ההודעה השנייה שלך, האם היא נועדה להקפיץ את האשכול שלך קדימה (למרות שהיה רק חצי שעה בערך הבדל ביניהם) כי לא היה משהו שהוספת בהודעה השניה.
ובקשר לפנייה שלך, אני מסכים לחלוטין עם אורית שמציעה לך לזרום עם הבחורה ואם היא הזמינה אותך לדבר איתה ולהתקשר אז תתקשר ותפגש ותראה מה יהיה אולי יצא מזה משהו ואולי רק תבלו טוב ביחד בסופו של דבר וזה לא יתפתח לכלום בכל מקרה לדעתי אתה תהנה
מה שחשוב לזכור זה לא לחנוק את השני (מרוב התלהבות מה שיכול לקרות במיוחד אם מתלהבים יותר מידי) ולתת לשני קצת מרחב אלא אם אתה רואה סימנים של מישהו שרוצה להיות איתך כל הזמן כמו שאתה רוצה להיות איתה ואז סבבה למרות שגם פה צריך להזהר שזה לא יהיה כמו גפרור שאתם כל הזמן ביחד אז שזה נמאס

אבל בגדול תבלה ותחגוג ובעיקר תפסיק להקשיב לעצמך שאומר שאין מצב שהיא רוצה אותך ובטח רק נחמדה ולמה שהיא תרצה מישהו כמוך (זה מה שנשמע מהמכתב שלך ובעקבות זה שאמרת שהבטחון עצמי הוא אפס) על כל השאלות יש תשובה אחת למה לא? (למה שלא תרצה אותך ולמה שלא שתהיו ביחד וכו)
בגדול אני יכול להגיד לך שביטחון עצמי מתחיל מזה שאתה מתחיל לאהוב את עצמך ולהעריך את עצמך רק אחרי תוכל לקלוט את האהבה והערכה של האנשים אליך והיא נמצאת מבטיח לך

שיהיה בהצלחה ותעדכן אותנו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-05-2005, 13:25
  GruZone GruZone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל GruZone
מסכים...

שמע אחי אם היא הייתה רק רוצה מישהו לצאת לאנשהו היא הייתה יוצאת עם הידיד הטוב של שתיכם...
אבל שמע באמת אל תתלהב,היא רק מנסה לראות איך אתה היא עדיין לא הזמינה אותך לישון אצלה חחחחחח...
תנסה להתקרב לאט לאט ותראה לה שאתה אחלה בחור אבל אל תתקרב יותר מידי עד כדי כך שהיא תגיע למצב שהיא תגיד שגם אתה אחד הידידים הכי טובים שלה,המצב הזה ממש חרא...
אל תנסה להקשיב לדברים שקשורים יותר מדי למשפחה שלה ולדודים וכל זה...
תנסה תמיד לדבר עליה ועלייך כדי להמנע ממצב של "הוא כמו אח שלי..."

קיצר תבנה איתה משהו ובנתיים תהנה ממה שיש לכ,ויש לכם אל תדאג...

ותזכור עוד משהו...

הולך להגיע לך ווחד חשבון פלאפון בגללה...!!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר