לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2005, 02:22
  שאלתי קוואק שאלתי קוואק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.03
גלוב-נט - חווית קנייה טראומתית

נתבקשתי להכין מפרט ולהרכיב שני מחשבים לבני משפחה וכך נתגלגלו הדברים:
ראשית, הרושם שנוסך האתר הינו מיצג שווא. מדובר בעסק שכונתי לחלוטין. לחלק מידע זה חשוב לאחרים פחות.

1)
נרכשו שתי מערכות מחשב (AMD64 3000, 2800). כבר ביום הרכישה נמסר ללקוח מארז המזכיר במראהו ושמו את המארז המצויין בהזמנה, זאת מתוך הטעיה מכוונת. המארז שנמסר היה מארז לפנטיום 3 מתוצרת קומפק, במקום 6K31 של קומפיוקס, וללא ספק מתח HEC כפי שנדרש בהזמנה; החזרתי את המארז ללא מורת-רוח ונעניתי בהחלפה והיתממות מצידם לפשר ה"בלבול", שלכל בר-דעת בלתי אפשרי בעליל! המארז העתיק והעלוב שנמסר ללקוח דומה רק בצבעיו ומימדיו. המארז ששולם בעבורו חדיש ואיכותי.

2)
סופקו מעבד TRAY+מאוורר במקום BOX כפי שהוזמן וסוכם. עד כאן יום הרכישה.

3)
לוח-אם כשל במחשב אחד ונאלם. צליל ממנו יותר לא נשמע תוך כדי האזנה למוזיקה ויום של שימוש. לאחר הבעת ספקנות והפניית אצבע מאשימה כלפיי וכלפי הלקוח מצד גלוב-נט, הוחלף הלוח עקב אישוש הכשל במעבדתם.

4)
במחשב אחר, דיסק קשיח נמצא פגום בעת התקנת מע"ה. גלוב-נט עיקמו אף וסיננו שוב את האשמותיהם הקודמות (אשמה בלקוח/מרכיב). מיותר לציין, הדיסק נמצא פגום.

5)
שוב באותה מערכת, לאחר החלפת דיסק והתקנת מע"ה, אובחנו מעבד לוהט וקריסה בזמן הרצת מבחני מאמץ ב-3D. גלוב-נט הגיבו כדרכם בקודש, אך במקרה זה נדרש החזר כספי ע"י הלקוח. גלוב-נט סירבו ואף מיאנו לאשש תקינות הרכיבים אלא רק למחרת. לאחר שעה ארוכה של דין ודברים קולני וקשה במקום, נאלצנו לחכות עוד שעה לתום המבחנים המיותרים בחלקם (אסטרטגיית התשה שפלה), רק כדי לגלות ששוב החלקים תקולים. גם אז לא הוצע החזר כספי אלא לאחר התעקשות חוזרת מצדנו, שהניבה רק החזר בצ'ק ולא כפי ששולם על-ידנו במזומן...

באשר לגלוב-נט; אולי מקריות או שמה חוסר מקצועיות. לבטח, תודעת שירות נמוכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2005, 02:14
  שאלתי קוואק שאלתי קוואק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.03
הבהרה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אני לא ממעיט מחומרת הענין, אבל אני לא חושב שלא הייתי"

המארז הינו החלק היחידי שלא זכה לתשומת לב מספקת מהסיבות שציינתי קודם. ברור שהבחנתי במעבד TRAY! ציינתי שסופק לי בחנות מעבד TRAY למרות שסוכם על BOX. לא נכתב שהדבר נעלם מעיניי!
בכל מקרה יש להתייחס לפעולות החנות ולא לפעולותיי. החנות אינה אמורה להיות עויינת את הלקוח. בגלוב-נט מסתבר, יש לעמוד על המשמר.
ואתה צודק... לאחר עניין המארז הבזוי, היה עליי לדרוש את כספי בחזרה ולאיים בהגשת תלונה על הונאת לקוח.
ד"א, לא ציינתי תקריות פעוטות כמו: פלופי "ששכחו" לארוז... זיכוי שניתן למעבד זול מהמעבד שאכן נרכש... (זיכוי לסמפרון 2800 במקום לאתלון 64 2800) אתה מבין, אתיקה מקצועית... על זה אני מדבר.
ישן 16-05-2005, 17:55
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
כן אני מסכים עם תפוחים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "מי שמרכיב את המחשב לבד ואוסף את המוצרים בחנות"

גם אני קניתי לא מזמן בגלוב נט אבל אני כמו שאמר תפוחים מקודם הרכבתי את המחשב לבדי מחלקים שקניתי שם וחלקים שקניתי בחנויות אחרות... ואם היית אומר לי דבר כזה לא הייתי ממש מאמין בגלל שהשירות שהם נתנו לי היה מעל ומעבר באמת, האנשים בחנות היו נחמדים ועד כה לא היתה לי שום בעיה עם המוצרים שקניתי שם, יכול להיות שזה היה פשוט מקרה בודד של מזל רע וכמה טעויות שנגרמו מצד החנות בצורה לא מכוונת ויכול להיות גם שזה היה כן מכוון בניסיון לעבוד עליך מאחר והם אלו שהרכיבו את הרכיבים וקיוו שלא תשים לב לחלקים הנחותים מאלה שאתה הזמנת. לדעתי גלוב נט היא חנות מצויינת, יחסית לחנויות אחרות בארץ שיש לי ניסיון איתם בכל מקרה... וכמו שאמר תפוחים היום בשוק הישראלי אי אפשר לסמוך על חנות שתרכיב לך מחשב לדעתי... והפיתרון הנכון היום לעשות הוא לקנות את המחשב בחלקים ולהרכיב אותו בעצמך שיהיה יותר זול, או לפנות לטכנאי פרטי שיעשה את בשבילך תחת השגחתך שסביר להניח יעלה לך כ-100 שקל יותר מבחנות בה קנית את החלקים.
ישן 17-05-2005, 07:31
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בשביל שהם יגיבו הם צריכים לדעת מזה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "כל מי שקונה רצוי שידווח על חווית הקניה בפורום,"

והשאלה שנשאלת האם הם יודעים שכתבו עליהם פה בכלל?

לדעתי צריך לפתוח אולי אשכול מרוכז שכל מי שרוצה לספר לטוב או לרע על החנות שיספר וכך נוכל לקבץ מידע על מי כדאי להמליץ ומי לא (בשאיפה שהחנויות עצמם לא יכנסו ויפארו את עצמם תוך הסוואה לקונים תמימים שממליצים)

וסליחה אולי על השאלה שאולי תראה קצת בורות אבל איך אפשר להבדיל בין מאוורר שמגיע OEM לבין TRAY בהנחה שהחנות שמה מאוורר דומה ולא אחד שונה לחלוטין שאז אפשר להבחין
נתקלתי פעם אצל חבר במאוורר שלא הייתי בטוח שהוא הגיע כ OEM אבל הוא היה דומה לכן אני שואל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 17-05-2005, 18:05
  Zאוס Zאוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.04
גם אני חושב שאולי כדאי שוב לשקול את דברייך...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שאלתי קוואק שמתחילה ב "במידה וינסו לתבוע את הפורום, אשאיר את פרטיי אצלך ושינסו לנהל נגדי את המערכה."

מה גם, שאם תנוהל נגדך תביעה בנידון אתה תורשע רק בגלל תוספות מיותרות שנישמעו ממך ולא בהכרח מיצד החנות. העובדות אולי נכונות אבל שאתר מוסיף ואומר לדוגמא: "אסטרטייגת התשה שפלה", "תחבולה כה שפלה ובוטה" וכו' זה הוצאת דיבה ולשון הרע כנגד אותה חנות.

אבל דבר אחד בטוח, תיזמון מעולה היה לך בפירסום הנושא! אני ביררתי על 2 מחשבים שהייתי אמור לקנות מהם בעוד מס' ימים והופתעתי לפשר המחירים הזולים דבר שמשך אותי מאוד...
עתה, כניראה שאתספק בסיפורך כדי לבחון חנות מחשבים אחרת. חבל ...(להם)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר