לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2017, 10:48
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ביקורת משמאל על פרסום ציור של ריבלין עם כאפיה ערבית

http://megafon-news.co.il/asys/archives/277271
ציטוט:
תמונת הנשיא בכפייה הופצה בתוך גל השיטנה שהחל בדברי מנהיגי הימין
גל עכור של שנאה, השמצות וכעס שטף אתמול והלילה את הרשתות החברתיות לאחר החלטת נשיא המדינה ראובן רבלין לא לתת חנינה לחייל ההורג, הביא לפרסום תמונתו בדימיון מזעזע לזו שהופצה טרם רציחת יצחק רבין – בימין שותקים.

הצביעות של השמאל לא יודעת גבולות. הם עושים את עצמם כאילו שהם שכחו לגמרי איך לפני כשנה הם נאבקו להרשות ציור עם חבל תליה על נתניהו, וזה אצלם עוד נקרא אמנות וחופש ביטוי,
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=602814

ואילו כאפיה ערבית מסורתית זה תואבה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 20-11-2017 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2017, 20:01
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
ח"כ אורן חזן קרא להתפטרותו של הנשיא בעקבות ההחלטה: "ריבלין, איבדת את הלגיטימיות"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "ביקורת משמאל על פרסום ציור של ריבלין עם כאפיה ערבית"

ישנם מספר חברי כנסת מהליכוד שהתייחסו להחלטת הנשיא: חלקם ביקרו ואחרים שהגנו. האמת, לא התעמקתי. אבל לא יכולתי להשתחרר מהתחושה שאם שיש בליכוד אדם שיש כאלו שמכנים אותו סרסור (שלפי מיטב ידיעתי פירוש המילה סרסור היא רועה זונות). ואם אותו סרסור תקף את הנשיא, אז הנשיא כנראה עשה משהו חיובי.
פשוט כשחשבתי על הנשיא ועל אחרים ועל כאלו שכותבים נזכרתי במשפט הידוע: אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה. אני עוד עלול לחזור בתשובה כדי שתהיה לי הזדמנות לשאול את הרבי מה קורה לצאן מרעיתו.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 20-11-2017 בשעה 20:12.
ישן 21-11-2017, 13:10

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "ח"כ אורן חזן קרא להתפטרותו של הנשיא בעקבות ההחלטה: "ריבלין, איבדת את הלגיטימיות""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
ואם אותו סרסור תקף את הנשיא, אז הנשיא כנראה עשה משהו חיובי. פשוט כשחשבתי על הנשיא ועל אחרים ועל כאלו שכותבים נזכרתי במשפט הידוע: אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה.

כל שאר המחבלים שעדיין נשארו בחיים ומבלים בבתי מלון של הכלא על חשבוננו, כל הח"כ של ה"רשימה המשותפת", וגם כל השמאל הקיצוני, כולם רוצים שאזריה יהיה כמה שיותר זמן בכלא, אמור לי מי חבריך...

https://news.walla.co.il/item/3028842
ציטוט:
הרשימה המשותפת: כולם נגד חנינה
יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה תקף בשיחה עם וואלה! NEWS את הח"כים שקראו לחנינה, בהם גם שלי יחימוביץ'.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-11-2017 בשעה 13:32.
ישן 21-11-2017, 19:10
  rpi rpi אינו מחובר  

אני כאמור מעדיף להיות חבר של נשיא המדינה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "למה אתה מגיע בטענות אלי, את..."

הסלידה מאילו שצירו את הכאפיה של עראפת על ראשו של הנשיא של מדינת ישראל משותפת להרבה אנשים ללא קשר לשיוכם הפוליטי. רבים מהם ימניים. מציירי הכאפיה ניסו להעביר מסר שהנשיא בוגד ודינו כשל עראפת. אני והנשיא גם לא חברים של אילו שאיימו על הרמטכ"ל בענין אלאור.

בעצם העלאת הפוסט אתה מביע תמיכה באילו שציירו את הכאפיה. זו לא פעם ראשונה שאתה מתבטא בצורה שיקרית ומסיתה כלפי הנשיא.

יש עובדות: הנשיא צמח בתנועת הליכוד. הנשיא היה ימני ונשאר ואין ספק שהוא נאמן למדינת ישראל וערכיה. למען הסר ספק לכל מי שקורא ברור שהוא יותר נאמן ממך ויותר מאורן חזן. אכן יש הבדל בין ריבלין הנשיא וריבלין שהיה חבר הכנסת: הוא לא צריך להיבחר. הוא יכול להגיד את האמת בלי להתחנף לאספסוף מתלהם וטיפש.
ישן 21-11-2017, 19:48

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אני כאמור מעדיף להיות חבר של נשיא המדינה"

העליתי את הפוסט בכדי להראות את האיפה ואיפה של השמאל. עכשיו נזעקו על כפיה, ואילו חבל תליה על נתניהו זה אצלם אומנות וחופש הדיבור.

ונתניהו הוא באמת משכמו ומעלה. ומי זה הריבלין הזה? יודע ללקק ולהיות פוליטיקלי קוררקט. לא חוכמה גדולה. וגם בזה עושה שגיאות.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-11-2017 בשעה 20:01.
ישן 21-11-2017, 20:40
  rpi rpi אינו מחובר  

השמאל הזה שמצייר חבל תליה על ראש הממשלה לא קיים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "העליתי את הפוסט בכדי להראות..."

סתם ילדה ציירת הזויה שלא שווה מאמץ. זה אפילו לא שמאל. אנשים שוליים חסרי משמעות. אף אחד לא לוקח אותם ברצינות. הם מפגינים ואין מי ששומע. הם מנסים לייצר אנרכיה בדיוק כמו הכלב של השכן: קטן ונבחן רק לא יודע לנשוך. פעם אחרונה שנשך מקק התכופפה לו השן. אתה עושה "בהה" קטן הוא בורח עם זנב בין הרגליים.
אין לציירת שום השפעה ומן הסתם יהיה איזה סטודנט שיוריד לה סטירה. בלי קשר המשטרה תחקור אם עברה עבירה.

המשמעות של ציורי נתניהו בדיוק כמו חיזבאללה ששורפים דגל ישראל. טיפשים. אנחנו מסתכלים ומגחכים. מדוע אתה נותן להם במה?

האם נתקלת אי פעם במישהו בפרש שהביע תמיכה בתליית נתניהו או משווה את נתניהו להיטלר?
גם אלו בפרש שתומכים בשמאל מסתייגים מאותם ילדים טיפשים.

בוא נחזור למציאות העגומה: השב"כ יודע להבחין בין סכנה אמיתית לכלבלב.

האם אתה יודע שיש אנשים מסוימים שמוכנים לרצוח פוליטיקאים? אם ביבי וריבלין בסכנה, האם הם בסכנה מרוצחים מהשמאל? לא, הרוצחים באים ממקומות בהם השב"כ עובד קשה.

השמאל הזה שאתה מנסה להדביק לריבלין לא ממש קיים. הימין הקיצוני לעומת זאת, זה שמצייר את ריבלין כעראפת, קיים ומסוכן לפוליטיקאים מתונים: יש שם כוונה. שם יש נשק. ושם ההסתה משפיעה. ויש עובדות: משם יצאו רוצחי יהודים ומשם גם יצאו שורפי ילדים ערביים.

עריכה: הייתי גם אומר בזהירות שמשם ההשפעה על אלאור עזריה

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 21-11-2017 בשעה 20:47.
ישן 21-11-2017, 21:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "השמאל הזה שמצייר חבל תליה על ראש הממשלה לא קיים"

אתה מודע לכך שהרבה המוטיבציה של החמאס לפגוע ביהודים ככלי פוליטי (וזה מתוך מידע שבא מתוך החוגים שלהם) בא שבראיה הפלסטינית בעיני חלקים לא קטנים בשמאל פגיעה במתנחלים היא מקובלת? והיא עדיין מקובלת - עובדה שמיעוט קטן מההתקפות הפלסטינאיות על יהודים באיו"ש מדווחות.
התרת דם היא לא פחות חמורה מהרצח עצמו. ואם מדברים על שוליים, הרי שפתחון הפה שנותנים למי שמתיר דם מתנחלים גדול בהרבה מארבעה חבר'ה במאחז אש בגרון שמתכננים משהו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 21-11-2017 בשעה 21:21.
ישן 21-11-2017, 23:38
  rpi rpi אינו מחובר  

אני מודע לכך שיש אנשים שמתבטאים בצורה שאפשר להבינה כהתרת דם מתנחלים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אתה מודע לכך שהרבה המוטיבציה..."

אני לא בטוח שזה מה שזה בדיוק מהלך הענינים שמניע את החמאס, אבל אני מודע ורואה זאת בחומרה רבה. אני בהחלט חושב שזו הסתה וצריך לעקוב בתשומת לב ולהתמודד מודיעינית ומשפטית. אני מניח שחוגים כאלו ומעגלים רלבנטיים גם נמצאים במעקב.

לצערי מתירי הדם משפיעים על מתירי דם בחו"ל. תהליך זה כנראה מייצר הכוונה מסויימת של טרור פלסטיני. כאמור זה בהחלט ענין למלחמת מודיעין.

בענין פרסומים:

ראשית מי שמתענין מוצא את היקף הדיווח באתר השב"כ, לא ב"עיתונים. בעיתון" מפרסמים מה שעושה רייטינג ומוכר מודעות.

בתקשורת הרגילה היקף הדיווח של כל האירועים ה"קטנים" לא עובד. החומה יצרה חציצה תודעתית. היא הקטינה משמעותית את הטרור בצד המערבי והשאירה לטרוריסטים את איו"ש. ריבוי האירועים מייצר אדישות. היתה תקופה שהיתה אדישות מסוימת אפילו לאוטובוסים בתוככי הקו הירוק. הפסיקו לשמוע חדשות. התסכול הוא שהמוח האנושי מסנן אקטואלים. אלו שעסוקים ביום יום והתעייפו מחדשות כבר לא מצליחים להכיל ולעכל את הסיכון. למרבית הצער אנשים שמים לב רק כשיש אירועים זוועתיים.

אגב מניסיון שלי עם חבר'ה רציניים, עימותים בין מתנחלים מסוימים לצבא לא עוזרים. עימותים בין מתנחלים לחיילים זה עסק מייאש. זה יוצר בעיה נפשית משמעותית אצל חלק מהחיילים והמפקדים הזוטרים, זה משליך על המעגלים באזרחות בלי קשר לשיוך פוליטי. התיסכול הזה מוביל להתעלמות ממה שקורה מעבר לחומה. חברון מן הסתם בראש הרשימה. אזרחים סתם, האמהות והדודות נהיות אדישות לשגעון ולא מבחינות בין חברון לאפרת. זה רע.

בטווח הקצר אין ברירה וצריך להילחם ולהתמודד. יש הרבה הצלחות וסיכולים ויש גם כשלונות. בטווח הארוך צריך גבולות מוכרים שהצבא יוכל לעבוד כמו צבא, לא במקום משטרה. וגם לא ככח שחוצץ בין אוכלוסיות.
ישן 22-11-2017, 09:40
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני מודע לכך שמדובר בטענה חסרת בסיס
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אתה מודע לכך שהרבה המוטיבציה..."

אם יש לך הוכחה שדבריהם של אנשי שמאל כאלו ואחרים בישראל הם מה שמניע פלסטינים לפגוע במתנחלים, אנא הבא לפנינו.
אפשר לחשוב שבחמאס מחכים למוצא פיהם של עמירא הס וגדעון לוי כשהם מתכננים פיגועים... יש לי הרגשה עמומה שרוב הערבים שמיידים אבנים בכבישי איו"ש או מצבעים פיגועי דריסה ודקירה אפילו לא שמעו עליהם.
גם לערבים מגיע קצת קרדיט שהם מסוגלים לחשוב לבד ולהסית לבד.

ועוד כמה נקודות חשובות:

קודם כל, רבים מהפיגועים מכוונים לא נגד מתנחלים אלא בירושליים בגלל הנושא הדתי.

שנית, אם יש בחירה אסטרטגית של הפלסטינים להתמקד בפגיעה במתנחלים זה יכול לנבוע גם מכך שבעולם אכן פעולות כאלו נתפסות לגיטימיות יותר מפגיעה באזרחים ישראלים בתוך תחומי הקו הירוק. זה יכול לנבוע גם מכך שממשלות ישראל מגיבות יותר בחומרה לפיגועים בתוך הקו הירוק מאשר פיגועים מחוצה לה. ממשלות שהן בעיקר ממשלות ימין, יש לומר.
השאלה היא האם יש באמת אסטרטגיה כזאת או שזה נובע מסיבות אחרות-בעיקר של זמינות ושל תפיסתם את המתנחלים כאויב הגדול ביותר שלהם.
רוב המפגעים בשנים האחרונות פועלים עצמאית או בהתארגנויות קטנות ללא התשתית של החמאס או אחד הארגונים האחרים. למפגעים אלו קל יותר לפגע במתנחלים שנמצאים בסמוך עליהם מאשר להכנס לשם כך לתוך ישראל. הם גם מתעבים א המתנחלים משום שהם הישראלים שמזוהים מבחינתם עם "הכיבוש". הם אלו שמבחינתם משתלטים להם בהווה על האדמות וכו' (בין אם הטענות נכונות ובין אם הם שקריות. המפגעים מאמינים בזה).

עמירא הס וגדעון לוי הם לא "חלקים לא קטנים מהשמאל". הם שמאל קיצוני שרבים מהשמאל מסתייגים מהם במקרה הרע, ומתעבים אותם במקרה הטוב.
אני לא אוהב במיוחד את המילה "הסתה" אבל הטענות האלו ביחס לאחריות השמאל לפיגועים אלו ואחרים היא הסתה לכל דבר ומהווה בעצמה התרת דם.
ישן 22-11-2017, 09:46

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני מודע לכך שמדובר בטענה חסרת בסיס"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
גם לערבים מגיע קצת קרדיט שהם מסוגלים לחשוב לבד ולהסית לבד.

על אותו משקל, גם ליגאל עמיר מגיע קצת קרדיט שהוא מסוגל לחשוב לבד ולהסית לבד. אבל השמאל לא קיבל את זה, וטוענים שמעשיו נבעו מהסתה.

אבל מעבר לזה, כמעט כל השמאל מתייחסים בסלחנות לההסתה הפרועה ביותר של שונאי ציון ושונאי ישראל, ראה בכתבה הבאה:

מילים הורגות גם בערבית
http://www.news1.co.il/Archive/003-D-97578-00.html

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 22-11-2017 בשעה 09:54.
ישן 22-11-2017, 13:26

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אין שום קשר בין המצבים אבל יגאל עמיר בהחלט יכל לחשוב לבד"

הסתה לא עובדת על אינטליגנציה, אלא על רגשות. ומבחינה זו, כמה ששומעים יותר, ככה יותר השפעה. יגאל עמיר היה ידי ביד עם אבישי רביב כל הזמן, והשפה הבוטה שלו בטח שהשפיעה. הוא לא היה כזה ששואל כל דבר את הרבנים. וגם אם כבר שאל, בטח שהיה שואל רק רב כזה שיגיד לו מה שמתחשק לו לשמוע. היה לו חברה, לפעמים היה הולך עם כיפה ולפעמים בלי. בקיצור, לא כזה שהולך בתלם של רבנים.

היהודים נחשבים אצל הערבים ליותר אינטלגנטיים ויותר אמינים, וכאשר ישנם יהודים הטוענים שהמחבלים צודקים, זה משפיע גם על המחבלים הערבים. אולי אפילו יותר מאשר ההסתה של הערבים עצמם. ה' עזר שבאחרונה הם התחילו להגיע לידי מסקנה שהשמאל הם חולי נפש, ולכן כבר מתייחסים הרבה פחות למה שהם מדברים.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

http://go.galegroup.com/ps/anonymou...ymousEntry=true

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 22-11-2017 בשעה 13:52.
ישן 22-11-2017, 12:05
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני מודע לכך שמדובר בטענה חסרת בסיס"

מכיוון שזה בא משיחות בתוך ארגוני הטרור בסוף שנות ה-90 אני ממש לא חושב שמדובר בתיאוריה מחוסרת בסיס, ויש לזה גם דוגמאות בהיסטוריה (כמו לאחר במתקפת הטט בויטנאם). אני לא מדבר על השנים האחרונות, ולמעשה לא מדבר על השנים לאחר 2005 מכיוון שהמקום היחיד שבו היה ארגון של פעילות טרור היה בעזה. בשנים לאחר מכן הטרור הפך להיות הרבה יותר מקומי ומדוכא בגלל פעילות יעילה של השב"כ.
לעומת זאת, כל עוד הרש"פ יכלו להכווין פעילות, הרי שגובה הלהבות בהחלט הוכוון מאסטרטגיה מרכזית, ולזה יש מובאות כתובות אצל האויב שלנו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-11-2017, 12:28
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הוכחות או עדויות לטענה לא ראיתי"

היו הרבה דברים שלא פורסמו/הושתקו באותה תקופה בשביל אשליית השלום. המידע היה זמין בממר"י עד לפני מספר שנים. למרבה הצער לא שמרתי לעצמי עותקים של המסמכים/וידאו. יש גם מידע שקיים בתוך צה"ל בנושא, אבל את זה בלתי אפשרי לשלוף - אלא אם כן יש לך קשרים במחלקת הסיטוריה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר