לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2017, 23:14
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
רישום דגמים לתחרות בכנס השנתי

לחברים שלום רב

שלשום הסתיים רישום הדגמים לתחרות הדגמים שתערך במוזיאון יד לשריון בלטרון ביום שני 18 בדצמבר 2017.
לאור כמות הדגמים שנרשמה ואופן חלוקתם, נקבעו תשע*קטגוריות השיפוט הבאות:
כלי טיס (כולל חלליות) בקנה מידה גדול: 1:35 ומעלה
כלי טיס (כולל חלליות) בקנה מידה קטן: 1:48 ומטה
רק"ם וציוד צבאי בקנה מידה גדול: 1:35 ומעלה
רק"ם וציוד צבאי בקנה מידה קטן: 1:48 ומטה
דגמי נייר מכל הסוגים (כלי טיס, כלי שיט, כלי רכב ועוד-זאת בעקבות כמות הדגמים הקטנה שנרשמה לתחרות)
דיורמות מכל הסוגים (כולל מבנים)
כלי שיט מכל הסוגים (כולל מעץ)
תחבורה אזרחית
דמויות (כולל דמויות/רובוטים של*מדע בדיוני)

בכל קטגוריה יוענק מגן למקום הראשון, מדליית כסף למקום השני ומדליית ארד למקום השלישי. בקטגוריית דמויות לא יוענק פרס למקום שלישי עקב מיעוט נרשמים.

רישום דגמים נוספים לתחרות הוארך עד ליום שישי 1 בדצמבר 2017, וזאת בשל בקשות שהתקבלו ממספר חברים בנושא. עם זאת, אנו מדגישים: זהות*הקטגוריות נקבעה*ולא תשתנה*גם אם תגדל משמעותית כמות הדגמים במי מהקטגוריות.*
כמו כן שימו לב: חבר שלא יחדש חברותו במועדון לא ישתתף בתחרות, גם*אם קיבל אישור כי דגמיו כבר נרשמו לתחרות הדגמים.

אנו נפרסם בהמשך את נהלי הצבת הדגמים בשטח התערוכה. ככלל,*במקום תהיה חלוקה בין האזור בו יוצבו הדגמים לתחרות והאזור בו יוצבו דגמים לתצוגה בלבד שאינם משתתפים בתחרות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2017, 05:59
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי solo67 שמתחילה ב "גם אני איתכם חברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי solo67
אנחנו גם לא מספיק בונים (אנשים) כדי להתחרות בינינו ,
תעודות הערכה מספקות גם לדעתי.

צצים עוד בונים וותיקים וחדשים, כי בשנה האחרונה יצא לי להכיר עוד 5 בוני נייר 2, מהצפון ו-3 מהמרכז והם בונים דגמים וכל הזמן, רק פשוט הם לא פעילים בפורום ולא חברי מועדון....וככה זה נוח להם וזה לגיטימי.

ככה שלמרות שיש בונים גלויים ונסתרים, אבל אין מספיק בונים חברי מועדון או כאלו שנרשמו לתחרות כדי ליצור תחרות שווה והוגנת בין כל הדגמים השונים, ולכן במצב הזה(אם הכמות הנמוכה באמת נכונה) לא רואה כל צורך בתחרות בין בוני הנייר.

אני בכל אופן, אף פעם לא משתתף בתחרות, כך שזה לא נוגע לי ממש, אבל בכל זאת אני מנסה לעזור לאחרים בתחום הקטגוריות ולכן אני מגיע לשאלה הרצינית יותר.....
איפה לכל הרוחות כל בוני הנייר שהיו כותבים כאן כדי שגם הם יתנו דעתם בנושא הזה, כדי שלא יתפלאו אחר כך שאין קטגוריות.

יום טוב ושבת שלום.
ישן 26-11-2017, 07:35
  צחיג צחיג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.13
אשר יקירי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

בתגובתך אתה דיי ממשיך את הקו שגורם לי לא להרגיש מוזמן...
וזה לא קשור לפלסטיק נגד נייר - אני הצטרפתי לקהילת הבונים אחרי עידן אתר דגם ולא חוויתי את אותם מטענים ופוליטיקות (שעליהם שמעתי) אבל לא זו הסיבה - לפחות שלי. אני שופט כל מצב לפי תחושותיי האישיות ומשתדל לנטרל שמועות, רכילויות ושאר מיני ירקות.
בגדול אני חש באוירה כללית של תוקפנות ו"הורדת הנחיות" - פחות "קהילה".
ברור לי שזה פועל יוצא של נסיון להשליט סדר בגלל (אולי) משקעי העבר אבל גם בגלל שאני מניח ש"במקום בו יהיו 10 יהודים תהיינה 200 דעות...":-)
אבל אני גם בטוח שניתן לנסות - לפחות - לעשות דברים אחרת ולצערי אני לא עד לכל נסיון כזה.
זה תחביב - זה אמור להיות פאן! ובכל מה שקשור למועדון לא פאן לי...
אני מדבר אך ורק בשם עצמי וכפי שכתבתי זה לא קשור בכלל להמנותי על הצד הניירי של המפה.

בברכה

צחE
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר