לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2017, 06:09
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
ממשל טראמפ מתחיל להתפורר

שלום לכם,

אז אחרי שפול מנפורט מנהל הקמפיין לנשיאות של טראמפ לתקופה מסוימת הורשע יחד עם העוזר שלו, ועוד איזה חבר קמפיין שכולם הנמיכו את תפקידו, אבל ישב בכבוד בשולחן עם טרמפ, ופתח על מה שידע, היום ה NATIONAL SECURITY ADVISER הראשון בממשל טרמפ, הגנרל לשעבר מייקל פלין, הודה באשמה ששיקר ל FBI לגבי מגעים אסורים עם ממשלות זרות.
ישראל גם מעורבת בסיפור, המתענינים מוזמנים לשאול או לחפש ולהשכיל.
אז מייקל פלין כנראה מודה באשמה בעברה הנחותה ביותר מכל ההאשמות נגדו, על מנת לפתוח על כל מי שהוא יודע, ולנקות את העברות החמורות יותר שלו, כמו תכנון חטיפה של נתין טורקי המוחזק בארה"ב, וקבלת כסף ממשלות זרות כאשר הוא מועמד להיות היועץ בטחוני המדיני ועוד עבירות חמורות שכאלה.

אז כל אלה שאמרו FAKE NEWS וטענו לרדיפה ודמוקרטים ותקשורת ו CNN ומצפון המשוגע,
המנה הראשונה מוגשת.
לצערי זה יום עצוב בטירוף לכל הצדדים.
לצד שאיכשהו מחבב את טראמפ וחבורת הזבל שאיתו, ברור שיום עצוב.
לכל השאר ? ברור שעצוב שהנשיא האמריקאי עומד להיות מודח, עצוב שיש רמת שחיתות כל כך מסוכנת שהיא מסוגלת להחזיק בקוד להשמדת העולם, ועצוב שיש חורים במערכת הבחריות בכל מדינה, אבל במיוחד בארה"ב שמאפשרת למועמד נחות להתמקד בסיכויי הבחירה ולא ברוב הקולות ולזכות, וזאת תודות לסטיבן באנון, שהוא גאון, אבל חרא של בן אדם, שצריכים לכתוב חרה של בן אדם.
ותודה לאשר ששיחחר אותי מחסימה ארוכה מדי, למרות שהחשבון עדיין קצת פתוח.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2017, 17:54
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
חטא ההיבריס. מובטח שתיפול חזק יותר בכל פעם שתעוף על עצמך גבוה יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ממשל טראמפ מתחיל להתפורר"

לצפייה בציוץ המקורי באתר Twitter, לחצו כאן.

לצפייה בציוץ המקורי באתר Twitter, לחצו כאן.

אני לא דואג לממשל טראמפ, ונראה שגם טראמפ לא. אבל זה בסדר, תמשיך לחשוב שאתה רואה את האור בקצה המנהרה - כמו עש שנמשך לתאורת רחוב

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 03-12-2017, 09:30
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
אין לי מושג מה האמת ומה השקר רק תעיף מבט בפוסט הבא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ממשל טראמפ מתחיל להתפורר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rpi
https://www.csmonitor.com/USA/Polit...sia-and-uranium

אחד הסיפורים המוזרים שהיו כאן בשנים האחרונות. אם יצליחו לשים יד על ראיות קשות זה יסדר לטרמפ את הקדנציה השניה בקלות.

מכירת האורניום ע"י הילרי באופן שהתגלגל לידי רוסיה מהווה פגיעה בבטחון הלאומי. אם הילרי ידעה מלכתחילה וקיבלה שוחד יש שחיתות עצומה. סקנדל שלא היה כדוגמתו.
אם סוכן FBI עקב ואסף ראיות ונאלץ להסתיר תחת לחץ בכירים ב fbi שידעו זה כבר סירחון היסטרי או קונספירציה דימיונית. בקרוב הסוכן יוכל לדבר.

אם אותם בכירים חוקרים את טראמפ על הקשר עם רוסיה נצטרך להוריד למודיעין הרוסי את הכובע. בלגן כזה עוד לא היה.

נמשיך לעקוב

לדעתי הטעות שלך שאתה ממהר מידי. אני עדין זוכר את האנשים שניבאו שטראמפ יביא אסונות פאשיסטיים על העולם שלא נראו כדוגמתם. בינתיים שום אסון לא קרה בגללו. אפילו לא הוריקן.

מרוב כל המילים הקשות שכתבת אני לא מצליח להבין את תמונת המצב שאתה מסתמך עליה. הנושא חשוב רק אני לא מצליח להבין אותך באופן מלא. יכול להיות שיש משהו אבל כדאי שתסביר על מה מכל מה שפורסם אתה מסתמך ולאיזה עובדות מחכים. האם מדובר על האפשרות שפלין יעשה דיל להפליל את טרמפ? כמו כן מה תחזית לשיטת ההפוררות? משפטית, הצבעה או דעת קהל.
במילים אחרות צריך להבדיל בין מתנגדי טראמפ כללי שמנסים לייצר דינמיקה של הנבואה שמגשימה את עצמה לבין מציאות. לפיכך צריך גם להבין מה מציגים המתחרים של ה cnn
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.42 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר