לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2017, 18:28
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
חופש ביטוי סלקטיבי: אמרה "ריבלין חצוף" והושעתה מגלי צה"ל

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/362447
עירית לינור הושעתה מגלי צה״ל

בתוכניתה בגלי צה"ל היא אמרה כי ''ראש הממשלה נבחר באופן דמוקרטי והרכיב קואליציה באופן דמוקרטי. לעומת זאת יש לנו עוד פונקציה ישראלית שזה הנשיא שנבחר בהצבעה בכנסת על ידי 120 ח״כים.

''רובי ריבלין קורא לאזרחי ישראל לצאת להפגנות לנוכח המצב הנורא במדינה. אין שום מצב נורא במדינה''. לינור הזדעקה: ''כבוד נשיא המדינה קורא למרי אזרחי נגד ממשלה נבחרת ושאנשים ילכו לזעוק בכיכרות כי המצב פה בלתי נסבל?''.

לינור ענתה לריבלין, ''אני אגיד לך מה בלתי נסבל אדוני הנשיא, שאתה לא שחקן פוליטי ובתור פוליטיקאי היית תמיד פוליטיקאי כושל ביותר.

''הדבר היחיד שהצלחת להגיע אליו זה משרת שר זוטרה, ובתור נשיא וסמל ישראלי אתה קורא לאזרחי ישראל לצאת לרחובות? על מה? חתיכת חצוף! מי אתה? יש קלפי! רובי ריבלין לא הצליח לראות את הצד המצליח של הקלפי מרוב שהוא כושל, תתבייש!''.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 27-12-2017 בשעה 18:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2017, 09:46
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
דבריה מאוד מצערים, במיוחד בגלל שהערכתי אותה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "צפוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הנשיא ריבלין
יש לנו כמה הוכחות נפלאות בשנים האחרונות להשפעת הרשתות על המציאות – מחאת הקיץ, הפגנות נגד ובעד, שעברו מפתח תקווה לתל אביב ולכיכרות נוספות, וקמפיין Me Too החשוב כל כך.
שימו לב שכל הדוגמאות הללו עברו ממילים למעשים, יצאו מהמסך ותפסו אחיזה של ממש גם בחיים הממשיים. גורן, הבימה, ספרא, רחבת הסינמטק, אין תחליף לכיכרות העיר האמיתיות, הפיזיות. עלינו לגדל דור שיזכור שדמוקרטיה אמיתית יכולה להתחיל ברשת, אך לעולם לא תחליף את הצורך וההכרח לקחת חלק בוויכוחים ובעשייה משמעותית
הנשיא כלל לא אמר שהמצב במדינה נורא, ולא קרא לאנשים לצאת ולהפגין.
עירית לינור - החליטה מסיבה כלשהי לתקוף את הנשיא בערוץ הרדיו הצה"לי, ולבזות אותו באופן מביש ביותר,
זה בהחלט מצדיק השעיה זמנית ואזהרה.
ישן 29-12-2017, 00:32
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
לא, מה פתאום...כבוד הנשיא? שלנו?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "דבריה מאוד מצערים, במיוחד בגלל שהערכתי אותה"

אין סיכוי שהוא התכוון לזה, לא יכול להיות. בכלל לא הבנו אותו נכון. ומי אנחנו, שבחרנו בטרור, שנבין אותו נכון?
כבוד הנשיא סה"כ התכוון לכל מיני הפגנות כלליות בכל מיני כיכרות, כיכר תחריר למשל.
הפגנות שעברו מפתח תקווה לתל אביב? בטח על מחאת הקוטג' הוא מדבר.
הנשיא שלנו? רובי-יפה-הנפש-ריבלין? הוא מעל לפוליטיקה הקטנה, זו שאשכרה מנצחים בה.
הוא בכלל התכוון באופן כללי להפגנות. הפגנות בעד קשישים למשל, או בעד חדי קרן...נו, דברים לא קשורים בכלל לפוליטיקה כאלה.

די להתמם,כאילו באמת חלאס.

ישן 29-12-2017, 15:50
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
מסיבה כלשהי?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "דבריה מאוד מצערים, במיוחד בגלל שהערכתי אותה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
החליטה מסיבה כלשהי לתקוף את הנשיא...

אולי בגלל שהוא הפך את הפוליטיקה הישראלית לממחטה הפרטית שלו ותוחב לשם את האף ללא הרף. ושוב - אפשר להתנגד לסגנון ואף היא עצמה הביעה חרטה, אולם אין לכחש שאם היו נאמרים דברים גרועים מכך אודות רה"מ נתניהו ע"י שדרן התחנה - הוא לא היה מושעה.

נ.ב: שיכחיש כמה שהוא רוצה. ראשי ה"מחאה" הזו כבר אמרו בפה מלא כי "הבנו את דבריך. חבר'ה, הנשיא עצמו תומך בהפגנות שלנו! בואו בהמוניכם!". כמו כן -עדיין זכורה לי התמונה שלו נוסע בצניעות רבה ברכבת, בשעה שנתניהו טס "ביוקר". הוא רק שכח לציין כי רכשו בעבורו את כל המקומות בקרון "מטעמי אבטחה" מה שלבסוף עלה יותר יקר מטיסתו של נתניהו. אני מתחיל להבין יותר ויותר מדוע הוא לא רצה אותו בתור נשיא. הוא מעוניין בעיתונות אוהדת והוא עלה על הטריק - לצאת כנגד ראה"מ וללקק למערכת המשפט. כנראה שהצליחו לחנך אותו היטב עם כל הפרשות שבהם הוא נאשם.

ישן 30-12-2017, 07:36
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
קראת מה בדיוק ריבלין אמר?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "מסיבה כלשהי?"

אם היית קורא היית מבין שהוא כלל לא הביע תמיכה בהפגנה זו או אחרת או קרא להשתתף בה אלא רק הדגים את זה שמעורבות אזרחית איננה רק באינטרנט. תומכי ההפגנות נגד השחיתות תפסו טרמפ על דבריו והתאימו אותם למה שרצו. זה לא מצדיק לתקןף אותו, ובטח לא בסגנון הוולגרי של עירית לינור. שאני חושד שלא קראה את דבריו במלואם.
והיא באופן כללי אמרה שטויות, שלא לומר, שקרים. ריבלין היה פוליטיקאי כושל? מי שהגיע להיות יושב ראש הכנסת, הוא לא פוליטיקאי כושל. הוא יכל לתמוך כמו אולמרט בתוכנית ההתנתקות ולהתברג יפה בקדימה עם תפקיד שר בכיר אבל היה איתן בהתנגדותו יותר מרוב חברי הליכוד, כולל נתניהו שהצביע לפחות פעמיים בעדה. אם זה פוליטיקאי כושל הלוואי וכל הפוליטיקאים יהיו כושלים. גם לנשיאות נבחר למרות התנגדות ראש הממשלה הדומיננטי נתניהו. שוב, לא בדיוק פוליטיקאי כושל.
ישן 31-12-2017, 06:56
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
קראת מה שהוא אמר?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "צריך יותר מקורטוב של נאיביות"

הוא אמר בכנס על "חינוך לשותפות ודמוקרטיה במרחב הלא-פורמלי, צעירים ורשתות חברתיות" כי:
:הרשתות החברתיות הן דבר נפלא. הן מעניקות לנו קול במרחב הציבורי" אבל סייג שאסור לחשוב שבזה לבד אפשר לחולל שינוי.

"יש לנו כמה הוכחות נפלאות להשפעת הרשתות החברתיות על המציאות, מחאת קיץ 2011, ההפגנות נגד ובעד של החודשים האחרונים, שעברו באחרונה מהכיכר בפתח תקווה לתל אביב, ומשם לכיכרות נוספות, וקמפיין MeToo החשוב כל כך. אבל שימו לב, שכל הדוגמאות הללו עברו ממילים למעשים. יצאו מהמסך ותפסו אחיזה גם בחיים הממשיים..... עלינו לגדל דור שיזכור שדמוקרטיה אמיתית יכולה להתחיל ברשת, אבל היא לעולם לא תחליף את הצורך וההכרח לקחת חלק ממשי בהכרעות, בוויכוחים ובעשייה אזרחית".

רוצה לומר, לא מספיקה טחינת מילים ברשתות החברתיות אלא צריך גם לעשות דברים בשטח. האם זה לא נכון? האם יש כאן קריאה למישהו לצאת להפגין על נושא מסויים? האם אי אפשר להבין מכך שגם מי שבעד נתניהו לא צריך לצאת לשטח ולהפגין בהתאם מול אלו שמפגינים נגדו?
ישן 01-01-2018, 01:12
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "למה הוא צבוע?"

אינני מכיר טוב את ריבלין,הוא עושה עליי רושם נחמד ויחסית מאוזן.
לגבי מוסד הנשיאות, יש נושאים שאני נחרץ יותר בדעתי עליהם.
לגבי עמיר בניון, אני חושב כי נשיא מדינת ישראל לא יכול להזמין זמר החתום על השיר 'אחמד אוהב ישראל'.
אתה בטוח כי אין לו בעיה עם דבריו של גרבוז ?
אני חושב כי זה היסחפות בגלל כי לא מסכימים איתו בהתנהגות אחת, לפסול אותו גם בהתנהגות אחרת כמו אי הזמנה של זמר האחראי לשיר בוטה על קבוצת אוכלוסיה גדולה שאנו מתיימרים לכבד אותם ולשאוף לשלום איתם....למרות כי נשיא פלסטין יכול להזמין זמר שאלו מילותיו על הישראלים....ולמרות כי לא החרים זמר שמאלני לשם האיזון, או לשם הרגעת המתרגזים. ....זה מהות תפקידו של הנשיא לאותת לנו מה רע ומה אסור.
ישן 01-01-2018, 12:06
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
אין לי בעיה עם עמדותיו, יש לי בעיה רק עם צביעות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "אינני מכיר טוב את ריבלין,הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רם אדמון
אינני מכיר טוב את ריבלין,הוא עושה עליי רושם נחמד ויחסית מאוזן.
לגבי מוסד הנשיאות, יש נושאים שאני נחרץ יותר בדעתי עליהם.
לגבי עמיר בניון, אני חושב כי נשיא מדינת ישראל לא יכול להזמין זמר החתום על השיר 'אחמד אוהב ישראל'.
אתה בטוח כי אין לו בעיה עם דבריו של גרבוז ?
אני חושב כי זה היסחפות בגלל כי לא מסכימים איתו בהתנהגות אחת, לפסול אותו גם בהתנהגות אחרת כמו אי הזמנה של זמר האחראי לשיר בוטה על קבוצת אוכלוסיה גדולה שאנו מתיימרים לכבד אותם ולשאוף לשלום איתם....למרות כי נשיא פלסטין יכול להזמין זמר שאלו מילותיו על הישראלים....ולמרות כי לא החרים זמר שמאלני לשם האיזון, או לשם הרגעת המתרגזים. ....זה מהות תפקידו של הנשיא לאותת לנו מה רע ומה אסור.

כשריבלין באופן עקבי מתבטא נגד כל דבר מימין וכמעט שום דבר משמאל, כשהוא באופן עקבי מטיל רפש בציבור שלם ע"י הטלת אחריות לכל הציבור על מעשים של בודדים, כשהוא מחבק את מערכת המשפט פתאום למרות שפעם הוא היה מגדולי מתנגדיה רק כי היום זה נוח וחמים לעשות את זה- זוהי צביעות.

אין לי בעיה למשל עם חברי כנסת מהשמאל שאלו עמדותיהם בכל מקרה, יש לי בעיה עם טרמפיסטים אופורטוניסטים שמשנים את העמדות שלהם בהתאם לרוח- ריבלין בהחלט אחד מהם. (אגב גם ליברמן, בוגי, ועוד ועוד)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר