לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2018, 17:52
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
נדחה הערעור: יגאל סרנה ישלם 100 אלף למשפחת נתניהו. הsmall זועם ונוקם

https://m.ynet.co.il/Articles/5074122
העיתונאי ערער על הפסדו במשפט הדיבה לאחר שנתבע על-ידי בני הזוג נתניהו בגין לשון הרע בעקבות פוסט שפרסם. בית המשפט דחה את ערעורו וסרנה ישלם מאה אלף שקלים למשפחת נתניהו ועוד 20 אלף שקל הוצאות

*
ובכן השמאל זועם וכדרכו גם מתנקם. הם שלפו ופרסמו מייד קלטת משנת 2009 שבהם נשמעת גברת נתניהו צועקת.
https://news.walla.co.il/item/3130767

https://www.0404.co.il/?p=118124
ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף את תקשורת השמאל שלא נתנה במה להחלטת בית המשפט לדחות את הערעור שהגיש העיתונאי יגאל סרנה ובמקביל פרסמה ״קלטת צהובה״.

נתניהו: ״בית המשפט דחה היום את ערעורו של יגאל סרנה וחייב אותו בתשלום פיצויים על כך שהוציא דיבה בפרסום נגדי ונגד משפחתי. ידיעה חדשותית זו לא אוזכרה באתר ״הארץ״. קלטת צהובה מלפני 9 שנים, קיבלה שם כותרת ראשית.

ככה נראית תקשורת שמועלת

*

מה החידוש, כל אישה, כל בן אדם נורמלי היה יוצא מהכלים מההתנכלות התקשורתית המתמשכת. זה רק מראה שהיא גם אדם ויש לה לב. בושה וכלימה למתנכלים נגדה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-01-2018 בשעה 18:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2018, 18:28
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "נדחה הערעור: יגאל סרנה ישלם 100 אלף למשפחת נתניהו. הsmall זועם ונוקם"

עד כמה צריך להיזהר שלא לכעוס, ככה צריך גם להיזהר ביותר שלא להכעיס. ועיתונאים שמתפארים שהצליחו להוציא את גברת נתניהו משלוותה, הם בעצם מראים עד כמה הם נבזים.

אפשר להבין עד כמה צריך להיזהר לא לכעוס ולא הכעיס מהסיפור שמסופר בתלמוד על הלל הזקן
http://he.chabad.org/library/article_cdo/aid/3366922

הלל הזקן היה ידוע כאדם עניו שמעולם לא כעס.

מעשה בשני בני אדם שהתווכחו עם זה עם זה. אמרו: מי שיצליח להכעיס את הלל, יקבל ארבע מאות זוזים (שם המטבע שהיה נפוץ בזמן התלמוד). אמר אחד מהם: אני אצליח להכעיס אותו.

חיכה אותו אדם לערב שבת, לזמן בו הלל חפף את ראשו לכבוד שבת המלכה; הלך ועבר על פתח ביתו של הלל וקרא בקול: מי כאן הלל? מי כאן הלל?

הלל לא נבהל מהטון המזלזל, לבש את בגדיו ויצא לקראתו.

"בני, מה אתה מבקש"? הוא שאל אותו.

"יש לי שאלה לשאול" השיב אותו אדם.

"שאל בני, שאל!"

"מדוע לתינוקות שנולדים בבבל יש ראשים עגלגלים יותר משאר התינוקות"?

השיב הלל: "בני, שאלה גדולה שאלת. הסיבה לכך היא מפני שהמיילדות בבבל לא מומחיות דיין והדבר פוגע בצורת ראשיהם של התינוקות".

הלך האדם והלל שב לביתו להמשיך לחפוף את ראשו. זמן קצר לאחר-מכן הוא הופיע שוב בחצר הבית. "מי כאן הלל? מי כאן הלל?" הוא קרא.

שוב התלבש הלל ויצא לקראתו. "בני, מה אתה מבקש"? הוא אמר בקול רגוע. "שאלה יש לי לשאול" השיב האדם. "שאל בני, שאל!" אמר לו הלל.

"מדוע עיניהם של אלו שגרים במדינת תרמוד רכות"?

"בני, שאלה גדולה שאלת. התשובה היא מפני שהם גרים באיזור מדברי, והחול נכנס ופוגע בעיניהם".

שוב הלך האדם ושוב חזר הלל והמשיך לחפוף את ראשו, כשרגעים ספורים לאחר-מכן... נשמע קולו של האיש המקנטר. "מי כאן הלל, מי כאן הלל"? והלל לא כעס ולא התרגז, אלא יצא לקראתו ברוגע ושאל: "בני, מה אתה מבקש"?

המשיך האדם בשאלותיו המגוחכות. "מדוע רגליהם של בני אפריקה רחבות?"

"שאלה גדולה שאלת" הגיב הלל. "הם הולכים יחפים והדבר גורם לרגליהם להתרחב".

"יש לי עוד הרבה שאלות, אבל אני חושש שתכעס עליי" אמר האדם. התיישב הלל לפניו ואמר: "כל שאלות שיש לך לשאול – שאל!"

"האם אתה הלל, שקוראים לך נשיא ישראל?"

- "כן".

"אם כך, הלוואי ולא ירבו כמותך בישראל!"

תמה הלל על ה"איחול" המוזר. "בני, מפני מה?" הוא שאל.

סיפר לו האדם על ההימור ועל כך שהוא הפסיד ארבע מאות זוזים כי הלל הפגין אורך רוח ולא כעס.

השיב לו הלל: "הוי זהיר ברוחך, כדאי הוא הלל שתאבד על ידו ארבע מאות זוז ועוד ארבע מאות זוז - והלל לא יקפיד".

(על-פי מסכת שבת דף ל. ראה במפרשים שם הסברים נוספים לדו-שיח בין הלל והאדם).

*
על אותו משקל אני אומר לעיתונאי יגאל סרנה: כדאי לך להפסיד 100 אלף ועוד 20 אלף ובלבד שלא להכעיס אף בן אדם, ובטח שלא להכעיס אישה, ובטח לא את אשת ראש הממשלה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-01-2018 בשעה 18:34.
ישן 29-01-2018, 07:04
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
סרנה חטף ובצדק. חשיפת ההקלטה של שרה בעלת חשיבות ללא קשר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "נדחה הערעור: יגאל סרנה ישלם 100 אלף למשפחת נתניהו. הsmall זועם ונוקם"

למה יש לה חשיבות? כי היו הרבה טענות, כולל בהליכים משפטיים, לפיהם יש לה נטיה להתפרצויות חריפות, שלא לומר אלימות מילולית, כלפי עובדים. שהם יש לומר עובדי מדינה ולא עובדים של העסק הפרטי שלה (ובית המשפט פסק בהתאם). לטענות האלו הייתה הכחשה גורפת מצד משפחת נתניהו, דובריה ומקורביה. באה הקלטת וחשפה שהטענות ביחס אליה אינן בתחום הדמיוני.
אציין כי אני עצמי הייתי די המום למשמע הצרחות שלה. אני לא מבין איך מישהי עם מידה כל כך קטנה של שליטה עצמית ומודעות עצמית עברה את הליכי הקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה. שוב, לכאורה אין בהתנהלותה האישית, בעייתית ככל שתהיה, עניין לציבור אך למעשה יש שכן התנהלותה כלפי עובדים של מעון ראש הממשלה היתה פוגענית והביאה לתביעות שהתקבלו בבית המשפט ועלו לציבור משלמי המיסים עשרות אלפי שקלים לכל הפחות. גם הטענות שהושמעו לגבי מעורבותה במינויים ובקשריו של ראש הממשלה עם אנשי לשכתו הופכים את התנהלותה האישית לרלוונטית מאוד. ודי לציין את בנט ואילת שקד בהקשר זה. איילת אף העידה קבל עם ועדה ששרה נתניהו ראיינה אותה בתהליך קבלתה לעבודה בלישכתו....

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר