לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2018, 05:11
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אז אמממ המלצת משטרה נגד נתניהו"

המשטרה קבעה שכתבה אוהדת בעיתונות (גם הימנעות מכתבות משמיצות) זה שוחד. (תיק 2000). בקיצור לחץ תקשורתי זה שוחד.

נשאלת השאלה האם היה לחץ תקשורתי על גורמים במשטרה ושאר זרועות החוק להאשים את נתניהו. ואם כן, לחקור את כל זה ולהעמיד לדין.

גם, המפכל קבע שאם מתמקדים לחפש עבירות על משרתי הציבור, זו עבירה פלילית. פשוט שזה נכון ועוד יותר גם לגבי נבחרי ציבור. נשאלת השאלה האם הייתה התמקדות של גורמים מסויימים להפליל אישי ציבור ומשרתי ציבור התומכים בנתניהו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 14-02-2018 בשעה 05:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2018, 13:14

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ומה דעתך על ראש ממשלה שמקבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
אתה כראש ממשלה

האם אני מכון כבר להיות ראש ממשלה?

לא בטוח האם יש לי את הכשרונות הנדרשים. אבל נעים לשמוע שיש רעיון כזה.

אני רחוק מאוד מלהיות נהנתן. לא הולך למסעדות ולא נוסע לחו"ל. אבל אולי זה פוסל אותי מלהיות ראה"מ, כי ראה"מ צריך לדבר ולהיות חבר עם אנשים חזקים שבדרך כלל הם גם אוהבים ליהנות.

ישן 14-02-2018, 19:02
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
הערה בשולי הדברים לתומכי נתניהו כאן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אז אמממ המלצת משטרה נגד נתניהו"

אני לא יודע אם רה"מ אכן קיבל שוחד או לא, והאמת זו שאלה זניחה אצלי.
הבנאדם עובד עליכם כבר שנים, משקר ביודעין כדי לגנוב ממש קולות של ימין שאין סיכוי שהיו מצביעים לו אם היו יודעים את כוונתו האמיתית, פועל בכוונה ההפך הגמור ממה שהוא מבטיח וכל זה מהמקפצה פעם אחרי פעם אחרי פעם. אין חוק ימני שנתניהו לא טרפד. אין השג ימני שנתניהו לא נלחם נגדו. אין עיקרון אחד שהוא התחייב אליו שהוא לא פעל ההפך הגמור ממנו במציאות.
אדם כזה, עוד לפני שדנים באיזה סיגריה וחצי שקיבל או לא קיבל, הוא רמאי וגנב ומושחת גמור
ואתם דנים איתי על סיגריות?!?!?!?

ישן 15-02-2018, 09:28
צלמית המשתמש של maorhag

לא לא, לא נפול בזה שוב.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני מסכים לגמרי"

על שחיתות ורמאות לא מגנים, גם אם זה לטובתך במקרה.
ממי למדתי? מאריק שרון. הכלל הוא פשוט: אדם מושחת שאתה מגן עליו היום הוא בצד שלך ומחר לך תדע מה יעשה.
לכן אצלי השאלה לא מתחילה בכלל אם הוא במקרה טוב או לא טוב, מי שמרמה אותי שילך הביתה.

(מה גם שכמובן אני חלוק לגמרי על כל הגישה הרופסת שלו מול הערבים,מול ירדן, מול טורקיה, מול המגנומטרים, שחרור מחבלים ועוד ועוד. אבל זו לא הנקודה, כל אלה עמדות לגיטימיות , הוא מוזמן להעלות אותן כמצע ולהבחר על מנת לממש אותן. זה לא לגיטימי להבחר על מצע הפוך לגמרי מזה ולממש את זה בכל מקרה)

ואגב, זה לא רק ביבי. זה כמעט כל בחירי הליכוד לדורותיהן. כנראה יש בליכודניקים איזה גן מולד של בגידה..

ישן 19-02-2018, 22:14
צלמית המשתמש של maorhag

זה עניין של פרשנות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "בזה שאתה הופך את ביבי ב180..."

לדידי במדינה פלסטינית אני נמצא באותו מקום- ב"ה הפלסטינים מטומטמים והם לא לקחו גם את ההצעות המופקרות של אולמרט וברק, אז לא כ"כ משנה לי שביבי מציע להם פחות (אגב,הוא עדיין מכיר בהקמת מדינה פלסטינית, כל ההבדל בינו לבין הנ"ל הוא בהיקף ההצעה שלו אליהם).
בשאר הדברים- אין הבדל בינו לבין השמאל.
בג"ץ חוגג פה וביבי מטרפד כל דבר שמנסה לעצור אותו, הבניה מוקפאת ואפילו בירושלים בקושי משחרר מכרזים, מחבלים הוא שחרר יותר מכל ראש ממשלה אחר ואני יכול להמשיך ככה עד מחר.

אז נכון, אם מסתכלים על ההצהרות של נתניהו אכן ניתן לפרש שיש הטיה קלה לימין,
אבל אם בוחנים אותו אך ורק לפי מעשים ועובדות- אין שום שינוי מהותי מהשמאל ואף יותר גרוע מכך.

ישן 15-02-2018, 11:32

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "הערה בשולי הדברים לתומכי נתניהו כאן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי maorhag
הבנאדם עובד עליכם כבר שנים, משקר ביודעין כדי לגנוב ממש קולות של ימין שאין סיכוי שהיו מצביעים לו אם היו יודעים את כוונתו האמיתית, פועל בכוונה ההפך הגמור ממה שהוא מבטיח וכל זה מהמקפצה פעם אחרי פעם אחרי פעם. אין חוק ימני שנתניהו לא טרפד. אין השג ימני שנתניהו לא נלחם נגדו. אין עיקרון אחד שהוא התחייב אליו שהוא לא פעל ההפך הגמור ממנו במציאות.
אדם כזה, עוד לפני שדנים באיזה סיגריה וחצי שקיבל או לא קיבל, הוא רמאי וגנב ומושחת גמור
ואתם דנים איתי על סיגריות?!?!?!?

הבן אדם פשוט מאוד זהיר. אנחנו בסיטואציה מאוד מורכבת. רוב רובו של הימין מבין את זה וגם חלק גדול של השמאל.
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...576#post4674331
ציטוט:
מי שאינו מבין באסטרונומיה יכול לטעון שכדור הארץ צריך להפסיק עם הזיגזגים. שיחליט כבר, או ככה או ככה. מה זה הסיבובים האלו? גם סביב עצמו וגם סיבוב השנתי, לא יכול להחליט האם השמש נוטה לצפון או לדרום, למזרח או מערב. אבל האמת היא שהסיבובים האלו זה מה שמקיים את כדור הארץ ואת החיים שעל כדור הארץ, בכדי שהשמש תוכל להאיר גם צפונה וגם דרומה, ושלא יהיה מצב של לילה ללא הפסקה ולא יום ללא הפסק.

אותו דבר גם ארץ ישראל: לסגת, לא תישאר לנו ארץ, וגם לא נוכל להגן על ארץ כה צרה, וגם תהיה חשופה לטילים ומנהרות. להחיל ריבונות, אי אפשר לתת להם אזרחות שיוכלו ביחד עם השמאל הקיצוני להיות רוב. אבל "תֹּלֶה אֶרֶץ עַל בְּלִי מָה", ידברו גם על סיפוח וגם לא יבצעו, ולא להיבהל מזה שלא מחליטים לכאן או לכאן, כמו שלא נבהלים מהסיבובים התמידיים של כדור הארץ.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-02-2018 בשעה 11:36.
ישן 15-02-2018, 11:47
צלמית המשתמש של maorhag

לא לא, אל תמרח אותי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "[QUOTE=maorhag]הבנאדם עובד..."

זה שהוא זהיר בעמדות המדיניות שלו כבר כתבתי שבעיני זה לגיטימי.
הבעיה שלי מתחילה עם אמירת X כשאתה יודע בבירור כבר ברגע שאתה אומר את זה שאין לך שום כוונה לקיים. זה שקר. לא תמרון מדיני, לא מציאות מורכבת ולא סבתא שלי. פשוט שקר גס.
אני מצפה מהפוליטיקאים שלי שלא ישקרו לי, ולא מעניינת אותי הסיבה.
אתה יודע שאתה לא מתכוון לבנות באיו"ש כי לשיטתך יש בעיה פרקטית מסוימת עם זה? אל תבטיח.
יותר מזה, בנית כבר משהו? אל תספור אותו חמש פעמים כבניה שלך.
וכן הלאה וכן הלאה. האיש שקרן ורמאי. זה לא מורכב ולא נעליים.

ישן 17-02-2018, 21:02

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "אני מבין שהתרגלת לומר את זה"

כל אלו שהזכרת, אם תהיה רדיפה תקשורתית ומשטרתית נגדם במשך כמה שנים טובות, כמו שהיה נגד נתניהו ובני משפחתו, ולא ימצאו נגדם שום שחיתות, וגם לא יתכופפו לפני התקשורת, כמו שעשה שרון, או אז...

ואני כבר לא מדבר על הבנה בכלכלה והבנה בינלאומית.

עוד...
בדיחה? "חמישה רקדנים עם עיניים סגורות" מתכננים להחליף את נתניהו
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=602925

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 17-02-2018 בשעה 21:08.
ישן 18-02-2018, 10:48

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "נתניהו זה כבר ניסיון כושל, למה להמשיך?"

חד וחלק, השמאל והתקשרות שלהם יודעים יותר טוב ממני וממך. אם היה עושה דבריהם של השמאל הם היו מאתרגים אותו. או לפחות לא מתנכלים אליו כל כך.

"אני סבתא שלכם", בסרט הזה כבר היינו.
https://he.wikisource.org/wiki/%D7%...5%D7%9E% D7%94

בנוסף לזה, בדקתי חלק מהתגובות שלך, ואתה לא נראה "סבתא". בכל אופן, לא בטוח.
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...578#post4674815

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 18-02-2018 בשעה 10:57.
ישן 20-02-2018, 03:15

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "ליברמן הוא כלומניק אפס שמדבר הרבה"

מאז שנהיה שר הביטחון, הוא שינה את כל המשוואה של תגובות לפעולות המחבלים. לפני שנהיה שר הביטחון, ישראל הייתה מגיבה אך ורק אם הרקטות היו פוגעים במקום מיושב ולא אם היו יורים לשטחים פתוחים. ליברמן שינה את זה, גם כאשר יורים על שטחים פתוחים הם מקבלים תגובה רצינית. ואם זה על מקום מושב, מקבלים תגובה בלתי פרופורציונלית כלל.

ישן 17-02-2018, 21:12

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "נתניהו הוקלט משוחח עם נוני..."

אם היו חוקרים את כל המהלכים של מוזס עד תום, איך הוא לוחץ על מי שבא לו ואיך מלטף את מי שבא לו, ואיך כולם רוקדים לפי המקל והגזר שלו, אם היו חוקרים את כל מי שתמכו בחוק נגד ישראל היום, או-אז.

בהקשר לנתניהו, זה היה בדיוק הפוך: נתניהו ניסה להקליט את מוזס בכדי להפליל אותו. בעצם עבודה שהמשטרה הייתה אמור לעשות.

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 17-02-2018 בשעה 21:18.
ישן 18-02-2018, 11:49
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
דווקא זה לא בעיה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "הטענה היא שבשביל שוחד צריך תמורה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חוק העונשין סעיף 294
(א) המבקש או המתנה שוחד, אף שלא נענה, כמוהו כלוקח שוחד.
(ב) המציע או המבטיח שוחד, אף שנדחה, כמוהו כנותן שוחד.

והגדרת השוחד היא כך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חוק העונשין סעיף 293
אין נפקא מינה בשוחד –

(1) אם היה כסף, שווה כסף, שירות או טובת הנאה אחרת;
(2) אם היה בעד עשיה או בעד חדילה, השהיה, החשה, האטה, העדפה או הפליה לרעה;
(3) אם היה בעד פעולה מסויימת או כדי להטות למשוא פנים בדרך כלל;
(4) אם היה בעד פעולה של הלוקח עצמו או בעד השפעתו על פעולת אדם אחר;
(5) אם ניתן מידי הנותן או באמצעות אדם אחר; אם ניתן לידי הלוקח או לידי אדם אחר בשביל הלוקח; אם לכתחילה או בדיעבד; ואם הנהנה מן השוחד היה הלוקח או אדם אחר;
(6) אם תפקידו של הלוקח היה של שררה או של שירות; אם היה קבוע או זמני ואם כללי או לענין מסויים; אם מילויו היה בשכר או בלי שכר, אם בהתנדבות או תוך קיום חובה;
(7) אם נלקח על מנת לסטות מן השורה במילוי תפקידו או בעד פעולה שעובד הציבור היה חייב לעשותה על פי תפקידו.
הבעיה פה היא,
שהתמורה שניתנה כשוחד "סיקור עיתונאי הוגן" - משמע לא סטייה מן השורה במילוי תפקידו - אלא מילוי תפקידו:
הימנעות מאפלייה לרעה, ולבטל את משוא הפנים.

בפועל - לא הייתה הענות לבקשה, ולא פעולות ליישומה,
כך שלמרות שטכנית ניתן לטעון לביצוע עבירה בגלל העדר דיווח, זו טענה דחוקה,
היות וזאת לצד אחרים - שקיבלו בשמחה את אותה הצעה, מילאו את חלקם וקיבלו את התמורה.

לכן השאלה העיקרית היא:
למה אין פתיחת חקירות פליליות נגד 43 חברי הכנסת שלכאורה קיבלו הצעת שוחד דומה, נענו לה, וקיבלו תמורה?

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 18-02-2018 בשעה 11:52.
ישן 19-02-2018, 21:25

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "דווקא זה לא בעיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
השאלה העיקרית היא:
למה אין פתיחת חקירות פליליות נגד 43 חברי הכנסת שלכאורה קיבלו הצעת שוחד דומה, נענו לה, וקיבלו תמורה?

אולי, אולי, אולי, אולי, אולי, אולי, אולי, אולי אולי

אולי השחיתות חדרה לתוך שורות המשטרה.
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=603617

משטרת לפיד ולפידות
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=603618

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 19-02-2018 בשעה 21:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר