לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2018, 00:00
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אראל סג"ל: "הייתי העיתונאי הימני היחידי באתר 'וואלה'"

http://m.maariv.co.il/news/israel/Article-625254
כששמעתי השבוע שהייתה עיתונות אוהדת כלפי נתניהו ב'וואלה' תהיתי מי היו העיתונאים הימניים שכתבו סיקור אוהד לנתניהו ב'וואלה'? כשאני כתבתי ב'וואלה' זכיתי לחופש עיתונאי מוחלט ואני לא יודע מי קיבל הנחיות אחרות".

"אם בוחרים לחקור את ראש הממשלה שדבריו לא הבשילו לידי עסקה אני לא מבין מדוע לא חוקרים את אלו שהצביעו בעד חוק ישראל היום. אני לא לבדי בתחושה שמדובר כאן במשהו מכוון. שרת המשפטים ציפי לבני החליטה לוותר על חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה והמשיכה עם חוות הדעת של מו"ל ידיעות אחרונות. חייבים לבחון את הנושא הזה".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-02-2018 בשעה 00:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2018, 00:59

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אראל סג"ל: "הייתי העיתונאי הימני היחידי באתר 'וואלה'""

העם חייב להתעורר, אחרת לא תישאר לנו מדינה.

מצאתי באחת התגובות:

אני לא יכול שלא להעריץ את נתניהו. עשרים שנה שהתקשורת מסמנת אותו כאויב הכי גדול של מדינת ישראל (למעט בשנים שהם שרון/אולמרט היו בשלטון). אם הוא רק יפקיר את המתנחלים והימין הוא יהפוך להיות יקיר התקשורת ומערכת המשפט.
מדהים איך שהוא מצליח לעמוד בפיתוי. למרות שבדיעותי אני שייך יותר לבית היהודי - אני מתכוון להצביע עבור נתניהו. פשוט מגיע לו.

את אריאל שרון השמאל שנא עוד יותר מאשר את נתניהו. ובאיזו קלות נסלח לו הכל והוא הפך להיות הסבא החביב. נתניהו ומשפחתו יזכו בכבוד מלכים אם הוא רק יטה שמאלה. הכל יודעים זאת. וגם נתניהו. הוא ומשפחתו וכל מי שקרוב אליו עוברים השפלות וביזוי שטרם נראו במדינה. מחזק את ידיו של נתניהו שהוא לא מוכר את חזונו בתמורת הפיתוי הרגעי הזה.

אבל בסופו של דבר השמאל צריך לזכור שלימין יש רוב מוצק במדינה. הם מותחים את החבל וקרובים מאוד לקריעתו. בקצב הזה תהיה מלחמת אזרחים. מי לדעתכם ישלוט לאחר מכן?

ישן 23-02-2018, 02:36
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
העם ער לכך שאתה קורא למלחמת אזרחים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "העם חייב להתעורר, אחרת לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
העם חייב להתעורר, אחרת לא תישאר לנו מדינה.

אבל בסופו של דבר השמאל צריך לזכור שלימין יש רוב מוצק במדינה. הם מותחים את החבל וקרובים מאוד לקריעתו. בקצב הזה תהיה מלחמת אזרחים. מי לדעתכם ישלוט לאחר מכן?

אז העם התעורר ונרדם מיד כי הוא נזכר שהממשלה הנוכחית היא ממשלת ימין הימנית ביותר שהיתה מאז ומעולם. גם זוכר שהממשלה מינתה את היועץ המשפטי לממשלה ואת המפכ"ל, שניהם כידוע חובשי כיפה.

והעם נזכר שהדיבורים שלך על בית המשפט לא נכונים (בלשון המעטה) משום שבדיוק היום המפלגה הימנית יותר בקואליציה השלימה את ההרכב הרצוי לה בבית המשפט העליון.

ואם לימין יש רוב מוצק אין מה לחשוש משום שתמיד יזכו בבחירות.

אז למה צריך מלחמת אזרחים בין ימין לימין?

לילה טוב, לך לישון. העם ער
ישן 23-02-2018, 06:47

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "העם ער לכך שאתה קורא למלחמת אזרחים"

ציטוט:
מצאתי באחת התגובות:

הבאתי מה שמצאתי כתוב, העתק-הדבק. לא שמתי זכוכית מגדלת על כל מילה ועוד עם פרשנויות מטעמך. אני לא חייב להבין בדיוק איך שאתה מפרש, וגם כותב הדברים כואב ולא מחפש כלל מלחמות.

אבל אתה, משפט שכתוב בתור אזהרה להיזהר מלקרוע את העם, ולאן זה עלול להביא, מפרשן שזה צו לפעולה, אז אתה הוא שקורא למלחמת אחים. רק עושה את זה בערמומיות כאילו מישהו אחר דורש את זה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-02-2018 בשעה 07:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר