לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2018, 15:52
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אחרי 10 שנים, עד מדינה הודה ששיקר בכדי שימחקו לו 17 מיליון ש"ח חובות ולא ייכנס לכלא

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-400356-00.html
בראשית השבוע הודה הקבלן משה סלע, בראיון בתוכנית טלוויזיה של ניב רסקין: "היה עדיף להיכנס לכלא, לשלם מחיר ולא להיות עד מדינה. במעשה הזה יש כמה חטאים: אתה לא לוקח אחריות על מעשיך, מפיל את החברים שלך ומאשים אותם בדברים שהחוקרים מכוונים אותך להגיד. אחרי כל מה שעברתי אני אומר בוודאות, פגעתי בשלמה בניזרי שהוא אדם חף מפשע וסתם סימנו אותו בפרקליטות, החיים של שנינו נהרסו".

שלמה בניזרי הגיב לדברים בראיון למנדי ריזל ברדיו 101.5: "אחרי שעד המדינה נגדי הודה ששיקר - אני נערך כעת לתבוע את מי שהיה אחראי להשלכתי לכלא. עזרתי לעד המדינה במשך שנים בפן האישי, והייתה חלופת מתנות הדדיות ואפילו לקחתי ממנו הלוואה - אבל החזרתי אותה בשלבים. במשך שנתיים וחצי הוא שתק, אבל בסופו של דבר - והוא הודה על כך בעדויות שלו - מחקו לו 17 מיליון שקלים חובות, כדי שיאמר: נתתי שוחד. למרות זאת, מהכל זוכיתי, למעט דברים קטנים והזויים. אנחנו לא נעבור על זה לסדר היום על דבר כזה, אחרי שהוכפשתי וממש שפכו את דמי, את כספי, חיי, משפחתי. ההורים שלי חטפו אירועים ונפטרו בתקופה הזו. אני לא הולך לשתוק, אבל אני לא נאיבי שמדינת ישראל תבוא ותודה, אבל עד המדינה מודה הכניסו לי מילים ואמרו לי מה להגיד. זו קניית עדות, זו מאפייה. אני זועק את זה לכל אורך הדרך, אני חף מפשע. מילה לא רציתי לדבר אתו מאז, ועד עכשיו לא דיברתי אתו, והנה פתאום הוא אומר: שיקרתי, בנזרי חף מפשע. זה לא לבקש סליחה ממני אלא מההורים ז"ל, מאשתי, מהילדים, מאלפי תלמידים וקרובי משפחה - מהם צריך לבקש סליחה. אני באופן אישי אדם נינוח ואומר כל לילה לפני השינה: "הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי או שחטא כנגדו". לא נראה לי שאתבע אותו, כי אני לא מגיע לשפלות כזו. אני לא רואה את עצמי תובע אותו. בערב אפגש עם עורכי-הדין שלי ונדון בנושא, אולי נתבע את הפרקליטות ואת המדינה, נראה איך אנחנו מקדמים את זה. נפנה ליועץ המשפטי. ודאי שלא נעבור על כך לסדר היום".

*

משהו לא מובן לי. אם אסור לתת שוחד, כי אז לא יהיה אמת וצדק, אם כן בטח שאי אפשר לסמוך על עד מדינה שבפירוש מורידים לו ממאסר ומחובות כספיים למדינה. הייתי בטח שעד מדינה לא סומכים עליו, הוא רק עוזר למצוא את האקדח המעשן. וסומכים אחר כך על ראיות אחרות שאינם קשורות למה שאמר או לא אמר.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 27-02-2018 בשעה 15:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2018, 16:05
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אחרי 10 שנים, עד מדינה הודה ששיקר בכדי שימחקו לו 17 מיליון ש"ח חובות ולא ייכנס לכלא"

יש פה טעות אין שום קשר לשוחד.
בניזרי ישב בכלא עקב הומופוביה ובגלל שהפריע להומואים
https://www.ynet.co.il/articles/0,7...3736246,00.html
דוד בניזרי טוען שאחיו, השר לשעבר, נשלח לכלא ל-4 שנים מכיוון ש"הפריע להומואים בבתי המשפט, בכנסת, במשטרה ובפרקליטות". בתו של העד המרכזי כתבה לשופטים: שמעתי בבית שלא היה שום שוחד, הופעל עליו לחץ כבד ואיומים לחתום
דניאל אדלסון ואביעד גליקמן פורסם: 24.06.09 , 12:11

עונשו של שלמה בניזרי הוחמר - ולדעת אחיו, הסיבה ברורה. "הוא הפריע להומואים", אמר היום (ד') ל-ynet האח, הרב דוד בניזרי, בעקבות החלטת בית המשפט העליון לקבל את ערעור המדינה, ולשלוח את השר לשעבר בניזרי לארבע שנים בכלא. במקביל, פנתה בתו של עד המדינה שהוביל להרשעה, משה סלע, במכתב נרגש בו הצהירה ששמעה מהוריה שבניזרי לא קיבל שוחד.

דוד בניזרי נזכר שתמיד אמר לאחיו "שמי שמאיים על כל הקליקה הזו משלם מחיר. אמרתי לו את זה עוד מזמן - תתחיל להצטנע, תיזהר בדבריך, אבל הוא אמר לי שאת האמת הוא ימשיך להגיד, כי זו דרך התורה".

עוד הוא מספר כי "התפללתי לאבא שבשמים שלא יעניש, אבל מותר לאבא להגיד לא. הקדוש ברוך הוא אמר שהוא רוצה שאחי ימשיך את דרכו מהכלא. הוא יחזיר בתשובה גם את ההומואים בכלא. יש שם המון שיעורי תורה לתת".

במכתבה כתבה הבת הבכורה, סיוון סלע, לשופטי העליון: "אני חייבת לומר את כל האמת. זה היה בבית שלנו. מספר פעמים שמעתי מאבא וגם מאמא שהרב שלמה בניזרי לא קיבל שוחד מעולם, לא מאמא ולא מאבא. שמעתי שגם בניזרי לא היה מוכן לעזור לאבא במכרז של העובדים הזרים בשום אופן. זה כבר מספר שנים שהחקירה הזאת מתנהלת והמצפון שלי לא היה נקי ולכן הרגשתי שאני מחויבת לומר או לכתוב זאת".

*
לעומת זה צפי לבני הלכה לרקוד בדרעק, והתוצאות לגמרי אחרות.
https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=603650

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 27-02-2018 בשעה 16:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר