לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2018, 06:55
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הרצחת וגם ירשת. השמיצו את נתניהו, עד שזעקה נואשות, ועכשיו מאשימים אותה למה זעקה.

http://m.maariv.co.il/news/law/Article-626008

שרה נתניהו לאיריס אלוביץ': "אתם שוחטים אותנו, הורסים את המדינה"

*
וְלַנַּעֲרָ לֹא-תַעֲשֶׂה דָבָר, אֵין לַנַּעֲרָ חֵטְא מָוֶת: כִּי כַּאֲשֶׁר יָקוּם אִישׁ עַל-רֵעֵהוּ, וּרְצָחוֹ נֶפֶשׁ--כֵּן, הַדָּבָר הַזֶּה... צָעֲקָה, הַנַּעֲרָ הַמְאֹרָשָׂה, וְאֵין מוֹשִׁיעַ, לָהּ. (תורה חומש דברים).
*
כל כך מתאים להם משפט הבא: "רשעים ארורים! ". אבל היום זה חג פורים, וצריך להיות "עד דלא ידע בין ארור המן לברוך מרדכי". היום אפשר להפוך גם את ה"ארור המן" לטוב עד שיהיה בדרגת "ברוך מרדכי". צריך לקרב אותם לתורה ומצוות בדרכי נועם ובחבלי עבותות אהבה, אבל בלי חנופה חס ושלום.
https://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t852301

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 01-03-2018 בשעה 07:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2018, 16:19
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
בגלל זה אמרתי "להמר"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "קשה לי להאמין שלכתו של ביבי..."

כן. יש אפשרות שיבחר מנהיג אחר שיעשה עבודה טובה כמותו או אפילו יותר טובה. העניין הוא שאני עדיין זוכר כמה נורא היה ולכן גם יכול להיות מחדש. אני לא מעוניין להמר. זה לא הכסף שנשאר לך בסוף החודש לאחר כל ההוצאות ותוכניות החיסכון ולכן אפשר לבזבזו בלי חשבון - זו המדינה שלנו. וכן. אני עדיין מאמין שליהודים יותר טוב פה מבכל מקום אחר. השואה כמו שהכרנו אותה כנראה לא תשוב - רצח שיטתי שמאורגן ע"י מדינה כלשהי, אולם מקרים כמו שקרו בצרפת שמישהי נזרקה מהחלון אל מותה ע"י שכנה המוסלמי בזמן שהשוטרים למטה לא עשו כלום, כנראה מפחד (מהאיש עצמו או ממה שיקרה להם) והשלטונות מיהרו להכריז כי הוא "מעורער בנפשו" ולכן כנראה לא ממש ייענש כיאות. היה גם מקרה של רופא יהודי שהצליחו לגזול את מפעל חייו ומישהו שמקורב למקרה אמר בהזדמנות מסויימת ש"זו הבעייה. הוא לא איזה קתולי 10 דורות אחורה, אלא יהודי" או משהו ברוח דומה. זה יכול לקרות בכל מקום ועובדה שזה קורה גם כשיש ליהודים מדינה. אלו שתי הדוגמאות שאני מכיר ותהיה בטוח שהאנטישמיות עדיין חיה ונושמת וגם ממש בועטת באירופה וכן - גם בארה"ב.

ישן 01-03-2018, 08:57
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
כתבת דברים נכונים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הרצחת וגם ירשת. השמיצו את נתניהו, עד שזעקה נואשות, ועכשיו מאשימים אותה למה זעקה."

אבל אולי הם רק חטאו בחטא היוהרה, אז נבקש יפה: אל נא באפך. לא הייתי מפריז להכתירם בתואר "רשעים ארורים". אפשר להבדילם מהמן שהיה סמל הרשע משום שכוונתו היתה לרדוף ולהשמיד את היהודים. יש לפעמים שחוטאים מטעמים ארציים יותר כמו רדיפה אחרי בצע כבוד ושררה. נכון, רדיפה זו יכולה לעיתים להעביר אנשים על דעתם והם זועקים לעזרה.
במיוחד חשבתי שהמשפט שכתבת שהדג מסריח מהראש עלול להסתבר כהכרזה מוקדמת מידי. בוא לא נחרוץ משפט ונמתין קמעה. למהדרין אני מציע שאפשר בהחלט לחכות להחלטת היועץ המישפטי לממשלה, ולאחר מכן אולי יהיה כדאי להמתין להחלטת בית המשפט.
ישן 02-03-2018, 00:30

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "כתבת דברים נכונים"

ציטוט:
אפשר להבדילם מהמן שהיה סמל הרשע משום שכוונתו היתה לרדוף ולהשמיד את היהודים.

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/250630
אחמדינג'אד שוב קורא להשמיד את ישראל
נשיא איראן מצדד באחדות אסלאמית לחיסול "הבעיה הציונית" ולשחרר את ארה"ב מ"ההשפעה הציונית".

http://www.kikar.co.il/260345.html
מגזין 'פוליטיקו' האמין מפרסם תחקיר מקיף בו נחשפת שיטת פעולתו של ממשל אובמה, שעצר פגיעה בחיזבאללה שסחר בסמים על אדמת ארה"ב - כדי לא לחבל בהסכם הגרעין עם איראן

https://news.walla.co.il/item/2671202
מופתעים מכך שארה"ב הסירה את תמיכתה מצבא מצרים? כלב מאיירס מציע לא להיות מופתעים. צריך רק לבחון את מדיניותו העקבית, מיום שנבחר, של הנשיא המצדד באיסלאם הרדיקלי

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 02-03-2018 בשעה 00:50.
ישן 01-03-2018, 17:38
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

הוא לא שולט בו
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בכלל, בכלל לא מטריד שאשת ראש הממשלה מעבירה פקודות לבעלי ערוץ תקשורת"

זה שהעיתון מסרב לתקוף אותו בנבזות לא הוגנת או מתבטא כבטאון החמא"ס - לא הופך אותו ל"בעל שליטה" בו. בנוסף - שאלת את עצמך מדוע הוא העיתון הנפוץ ביותר? אולי כי לאנשים נמאס לקרוא שהם כובשים אפרטהידיסטיים ורוצחי ילדים בשעה שהם רואים בשטח שזה לא נכון. לרוב השפוי (ימין וגם שמאל) נשבר מאנטי-ציוניים כמו גדעון לוי או הנכדה של רודולף הס. או מכל העיתונות האינטרסנטית של מוזס. מספיק לראות איך הם ליטפו את כל הח"כים שתמכו בהצעת החוק לחייב את "ישראל היום" לגבות כסף על העיתון באמצעות ניסוח חוק שנראה כמו מתעמל באמצע צוקהארה כפול מרוב התפתלויות כדי שהחוק יחול רק על "ישראל היום" מבלי ממש לציין את שמו. אם נתניהו יעמוד בפני כתב אישום על השיחות שלו עם מוזס - ככה גם צריכים שאר הח"כים שתמכו בחוק. הם בעצם פעלו במישרין לטובתו של נוני מוזס וקיבלו כתבות מלטפות מהסוג הנמוך ביותר. אז כן - אתה יכול לצעוק עלל העיתון שהוא "פופוליסטי", "רדוד", "לא עיתון" ושאר הכינויים. זה לא משנה את העובדות.

ישן 01-03-2018, 22:08
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "הוא לא שולט בו"

תפוצה של משהו לא קשורה לאיכות שלו אלא לאיכות הקהל
בהרבה מקרים זה חופף אבל לא בהכרח

רוצה דוגמה של חדשות ?
פוקס ניוז מוביל ברייטינג בארהב
כמה מוביל ?
לפעמים סך כל שאר הערוצים הגדולים.

עכשיו זה לא נתון לויכוח.
לפחות לא ויכוח מבוסס עובדות.
פוקס ניוז מפיץ קונספירציות ואחרי זה מעלים אותן מההסטוריה
פוקס ניוז משקר
לא שקרים שאפשר להתווכח עליהם.
שקרים מוחלטים.

ועדיין נפוץ , למה ?
כי קהל הצופים מטומטם.

לא אומר את זה על ישראל אבל עובדת הנפיצות של העיתון אומרת שהוא התאים את עצמו לקוראים ולא להפך

שום מדד של איכות דייקנות אמת וכו לא קשורים לפה
אל תשכח שהבעלים של העיתון עשה את הונו מהימורים זנות וכל מה שאפשר לנגוס בו בקזינו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 02-03-2018, 22:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אתה קונספירטור ומשמיץ קבוע גם כן"

איזו נבואה ?

להגיד שטראמפ לא יסיים את הקריירה זו נבואה?
זו גם משאלה וגם עובדה שנוצרת כל יום שעובר
לא האמנתי שהרפובליקנים מושחתים מעבר ליסוד ואשכרה מוכרים את העתיד בשביל ההווה הקצר שלהם
אז זה יקח עוד קצת זמן אבל זה יקרה
מי שהיה מתערב איתי היה מרוויח
אבל בטווח הקצר כי אהובו בקרוב לא יהיה
ואתה מוזמן להציג לי איפה אני ממציא ומפיץ שקרים
פוקס ניוז זה לא אני אומר זה המציאות אומרת
אם אתה לא מעורה אתה מוזמן לעשות מחקר ואז לנסות לתקןף אותי
אני אשמח לחזור בי מטענות שטענתי שהתבררו כלא נכונות מול לינקים של פוקס ניוז
אני בספק אם תמצא
לא חכמה רק לדבר ולעשות קולות של אחד שמבין
זה נגמר
היום לינק לא שווה יותר מדי ללא הצלבה והוכחה
אבל לתקןף את מצפון זה עושה לך טוב אז לך על זה
אבל זה לא עושה אותך צודק יותר
קח את האתגר ותייבש אותי ותוכיח שאני יותר משקר מדובר אמת
קח את האתגר ותוכיח שאני מפיץ קונספירציות
אבל לחזור על זה כל הזמן כאמור לא הופך אותך לצודק

john reese

ישן 02-03-2018, 16:24
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

צודק
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "תפוצה של משהו לא קשורה לאיכות..."

באמת צריך להחליף את העם הזה שלא מוכן לעשות מספיק שלום ולמסור לערבים גם את צוואר הילדים שלו. אתה מביא לי את פוקס ניוז כדוגמה. יש לך משהו לומר על ישראל היום? וזה נכון שהם התאימו עצמם לקהל שלהם - לקהל נמאס לקרוא כמה הם כובשים אכזריים ורוצחי ילדים בשעה שהם יודעים היטב כי הם לא. נשבר להם מעיתונים שמדברים כולם בקול אחד והלבינו את אוסלו וההתנתקות והציגו כל מי שמדבר נגדה כאוייב האנושות ולבטח אוייב השלום. מישהו מ"ממר"י" הביא הקלטות של ערפאת בהן הוא מודה כי כל אוסלו היה הטעייה ושקר אחד ארוך, אולם נחום ברנע סירב לפרסמן שכן זה ישרת את "אויבי השלום". אז כן - לציבור בישראל נמאס מזה והוא בחר בעיתון אחר. אתה יותר ממוזמן להחליף את העם המטומטם הזה בעם אחר. בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י cohort בתאריך 02-03-2018 בשעה 16:26.
ישן 04-03-2018, 22:43
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "צודק"

גילוי נאות, לא קראתי עד הסוף

תמיד, אבל תמיד כאשר אני קורא ביקורת של מישהו שטוען שהקוראים יודעים מה האמת
אשכרה ככה כתבת, שהקוראים יודעים שהם לא.

יש לך שתי אפשרויות - או שאתה ממש ממש ממש מטומטם ואני מרחם עליך

או שאתה חושב שאני כזזה
ואז אני מאחל לך את כל הרע שבעולם

לילדים אפשר להציג אפשרויות, ומה בא לך, ואולי כדאי לך וכו
אני לא ילד וגם לא אתה.
אתה איש רע מרושע אכזר שדיבר לא יפה על הילדים של אחד המנהלים בפורום ומוזר שבמקום לנקות את הרושם פשוט מתעלם,
אז ההסטוריה שמורה על שרתי הפורום.
אתה תקפת מנהל ואת ילדיו.
מעולם לא חזרת בך,
נתתי לך מלא הזדמנויות

למה אתה חושב שיש לך בכלל איזו זכות דיבור בעולם של המבוגרים ?

john reese

ישן 05-03-2018, 04:28
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

מתי תקפתי מנהל ואת ילדיו?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "גילוי נאות, לא קראתי עד..."

אתה יכול להפנות אותי אל זה, כדי שאוכל להרכין ראשי בבושה? או שכל מה שיש לך הם גידופים?

לא ממש קראת מה כתבתי ולכן אתה לא ממש יכול לענות על זה, אז כנראה שהלכת על תקיפה אישית שלי בלבד. הקוראים אכן יודעים. אחוז לא קטן מהם משרת בצבא ובמילואים ואלו שלא - יוצא להם לשוחח עם מי שכן. הם רואים לדוגמה כי ערבים - גם מהשטחים - מסתובבים ללא כל חשש (כמו שצריך להיות!) ואילו כמה חיילים שטעו בדרך נשחטו כמיטב המסורת המוסלמית-ברברית. וזה לא מקרה בודד. רק לפני כשבוע או שניים שני חיילים כמעט נשחטו ע"י המון של פורעים. לא חברי ארגון טרור אלא רק "פלסטינים מסכנים שרק רוצים שלום ולהתפרנס בכבוד". "אל תהלך עלינו אימים!" צעק פרס על נתניהו, רק מה, מעשה שטן (ונראה כי כשמדובר בפלסטינים זו האופציה היחידה), כן עפו רקטות מעזה לישראל.

ד"א - אלו כלל לא שטחים כבושים, כי אם שטחים משוחררים או לכל היותר "שטחים במחלוקת". הידעת כי אחוז מסויים מרצועת עזה הוא בבעלות היסטורית יהודית, כולל קושאנים, והצבא המצרי פשוט לא נסוג מספיק אחורה ואיכשהו גזלה זו הולבנה? בדיק כמו כבשת הרש עימה נותרנו לאחר שהורידו כ 80% מהשטח המיודע לבית הלאומי ליהודים. אז כן - הישראלים הבינו כבר שהעיתונות הישנה דוחפת סדר יום שפשוט לא ישים ומדברת בקול אחד ומי שלא מתיישר איתה נרמס עד עפר והחליטו לשים לזה סוף ועברו עיתון. אתה יכול להמשיך לגדף, אולם זה לא ישנה המציאות. העיתונות הפכה להיות שמאלית עד כדי אנטישמיות ולאנשים נמאס.

נ.ב:
לא מפתיע שבולשביק שכמוך חושב שלמישהו עם דעות שונות אין זכות דיבור.

ישן 22-03-2018, 22:37
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מספיק עם הגידופים. וזו אזהרה לפני חסימה."

צודק לחלוטין
לא תקין, מסכים למחיקת כל הודעה פוגענית שלי ולחסימה שלי על כל עבירה
אשמח רק לראות אכיפה זהה לכולם על פי התקנון והכל יהיה אחלה

לא כותב את זה בשביל לפתוח דיון על זה, סתם מצוקה אישית

העולם השתנה וזה בסדר שנשיא ארהב יקרא לשחקן פוטבול בן זונה
בפורום פה זה לא תקין, מובן ומקובל
אבל גם רשום בפורום שאסור לקרוא לעבירה על חוקי ישראל
אז אמנם אני מתבטא בגסות, וזה רק לאחרונה, ובשנייה אחת זה יפסק
אבל האכיפה לא ממש זהה וחבל
דיברו על הפוריות שלי
דיברו על האופי שלי
דיברו על לעבור על חוקי ישראל
אבל אני מקבל אזהרה על שפה לא נקייה.

הבנתי, הפנמתי, אני עדיין מעוניין לשנות לכולם פה את המוסר וההבנה השגויה בתחומים רבים אז אני אתיישר עם תקנון האתר, בתקווה כמובן שהאתר יתיישר עם התקנון שהוא עצמו מפיץ

אז בתכלס אני מתנצל עם עברתי על חוקי הפורום
לא זה מה שאני מנסה לשדר

john reese

ישן 05-03-2018, 12:33
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ממש...עיתון שייסד מקורבו ותומכו הגדול....
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "הוא לא שולט בו"

עיתון שעורכו הקודם נהג להסתודד איתו פעמים רבות, ובייחוד בתקופת הבחירות...
עשה טובה.
והעיתון הזה נפוץ קודם כל משום שהוא חינמון.... היום כשממילא את רוב החדשות צורכים באינטרנט לאנשים אין עניין מיוחד להוציא כסף על עיתון נייר, פורמט מיושן שאבד עליו הכלח. אין לי טענה מיוחדת על האיכות שלו, דרך אגב. הוא לא פחות איכותי מידיעות אחרונות וזה בכלל לא רלבנטי. מקור ראשון איכותי משניהם. אבל זה לא העניין. העניין הוא שהעיתון הזה, הנפוץ ביותר כאמור, מייצג את העמדות של נתניהו ומגן עליו. אז אי אפשר לומר שנתניהו מסכן וש"התקשורת נגדו".
לנתניהו יש לצידו את ישראל היום ואת ערוץ 20 + אתרי אינטרנט שונים (של ערוץ 7 למשל) שתומכים בו. אף אחד גם לא מונע מהימין להקים עוד אתרי אנטרנט איכותיים כתחליף לווינט ווואללה.
אז סלח לי שאינני קונה את כל הדיבורים האלה על "התקשורת". אין "התקשורת השמאלנית". מדובר במפלצת מדומיינת שמסייעת לביבי לגבש את תומכיו סביבו חרף ההאשמות החמורות כלפיו (לגבי אולמרט הוא עצמו אמר באותו מצב שעליו להשעות עצמו...). בדיוק כמו המפלצת המדומינת של הערבים הנוהרים לקלפיות באוטובוסים של השמאל.
ישן 05-03-2018, 16:42
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

גם את ידיעות מחלקים בחינם
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ממש...עיתון שייסד מקורבו ותומכו הגדול...."

והם גם הוציאו "חינמון" שהיה לו תפוצה כשל הדו-שבועון של הכפר בועינה-נוג'ידאת (זוכר מי אמר את זה לראשונה?). זה לא קשור. יש גם דברים אחרים שמחולקים בחינם ולא מגיעים לתפוצה של ישראל היום. יש גם מעין "מיני-מעריב" שמחולק חינם וגם הוא משתרך הרחק מאחור. הבעייה היא שהעיתונות הכתובה הישנה כולה שרה בקול אחיד, למעט עלה תאנה למצער בחלק מהם ועל "הארץ" ודעותיו אני אפילו לא מדבר. פעם הוא היה עיתון אמין והיום - חאג' אמין.

אז כן. יש עיתון אחד שיוצא להגנתו (או לפחות מציג את אותה התמונה בצבעים אחרים), אז התקשורת לןא נגדו. רק רובה. באופן בולט ומרושע שפשוט קשה להאמין.

אין "התקשורת השמאלנית"? בדקת מה היה כתוב בעיתונות בימי אוסלו העליזים ובימי "ההתנתקות"? איך כל אחד שדיבר נגד ועל הסכנות הצפויות הוקע כ"סרבן שלום" ושאר פנינים? לי אישית זכור בידיעות מאמר של ענת גוב המנוחה שבפה מלא היא מודה שלא איכפת לה שכל ההתנהלות בעת ה"התנתקות" היא לא דמוקרטית שכן "שנים שגרמתם לנו להתבייש בעצמנו". אף אחד לא פצה פה וצייץ על הורדת בעלי כיפות סרוגות מאוטובוסים שנסעו דרומה, שכן ייתכן והם היו מפגינים נגד. או מעצר של ילדות בנות 12 ושיחרורן בשטח שורץ ערבים בשעת לילה מאוחרת כדי שהן לא תעזנה לחזור על מעשי המחאה שלהן. לא התפרעות אלימה. אפילו לא הפגנה מול ביתו של בעל תפקיד. סתם הפגנה נגד מדיניות שהאמינו שתזיק למדינה ויש מצב שהן גם צדקו בהערכה שלהן. אם מעשים כאלו בסדר בעינייך, אני יכול לההבין מדוע אתה לא מאמין בקיום "תקשורת שמאלנית".

לא אמרתי שהעיתון לא מוטה לטובת נתניהו. בהחלט ואפילו מאוד. אבל מכאן ועד "שליטה בעיתון" המרחק עדיין קיים.

ישן 05-03-2018, 16:55
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אם אתה מסכים שישראל היום מוטה לטובת נתניהו, דיינו
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "גם את ידיעות מחלקים בחינם"

לא צריך שהוא גם "ישלוט" בו.
וכאמור, זה לא ערוץ התקשורת היחיד שבעדו, יש נוספים שציינתי.
ברגע שהעיתון הנפות ביותר+ ערוצים אחרים בעד נתניהו, הרי שאי אפשר לדבר על תקשורת מונוליטית (שמאלנית, ימנית או אחרת) כפי שאפשר היה בעבר כשמספר ערוצי המדיה היה מאוד מוגבל.
זה מצב די חדש שמי שמתלונן על "ה-תקשורת השמאלנית" צריך להתרגל אליו. זה פשוט טיעון שכבר לא תופס. לעמדות התומכות בנתניהו יש כר פרסום נרחב מאוד.

וידיעות אחרונות התחיל לחלק עיתונים חינם רק אחרי שישראל היום התחיל עם זה והגיע לרמת התפוצה הגבוהה שהגיע אליה, ואז זה כבר היה מאוחר מדי. ישראל היום לא נופל באיכותו מידיעות והרבה אנשים כבר התרגלו אליו. לי למשל בכלל לא איכפת אם העיתון שמגיע לידי (מחלקים אצלנו חינם, שנים רבות שלא קניתי עיתון) הוא ישראל היום או ידיעות. היכן שישראל היום מדווח או מביא דיעות שקשורות בנתניהו אני פושט לוקח את זה בביקורתיות המתאימה, כפי שכשאני זאת בכל ערוץ תקשורת אחר בעניינים הרלבנטיים לו.
אני דווקא מרוצה מקיומו של ישראל היום. כל החיים אני שומע בכי של אנשי ימין על איך התקשורת כולה נגדם ותמיד עונה באותה הצורה - אז תיצרו עיתונים משלכם. אז סוף סוף הפסיקו להתבכיין ועשו מעשה, ואת זה אני מעריך.
ישן 06-03-2018, 17:08
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

כר פרסום נרחב?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם אתה מסכים שישראל היום מוטה לטובת נתניהו, דיינו"

עיתון אחד, גם אם הוא הנפוץ בישראל וערוץ אחד שאין לו עדיין חשיפה גדלוה הם לא "כר נרחב". זה נכון שכעת התקשורת לא מונוליתית לגמרי אולם עדיין - ברובה המוחץ היא כן. בטח ובטח כשמדובר בערוצי טלוויזיה ורק לאחרונה הצליחו לתקן את המעוות, בצורת הקלות רגולטוריות בעקבות הנסיון של ד"ר יפעת בן-חי שגב (האגדה והפריזורה) לסגור את ערוץ 20. זו הסיבה שתפוצת העיתונים הללו הולכת ומצטמצמת בשעה שישראל היום זינק מעלה. אני מקווה לראות את זה גם לערוצים האחרים. לטעמי, אגב, ההטיה של ישראל היום כלפי ראה"מ קטנה לעין שיעור מההטיה של העיתונים האחרים והאתרים שלהם נגד נתניהו. מה גם שבינתיים, עד כמה שאני יכול לראת, ההטייה שלהם גרמה להרבה יותר נזק למדינת ישראל וליהודים החיים בה, מאשר ההטיה של ישראל היום לטובת ראה"מ.

אני מניח שאתר YNET, ערוצים 2, 10 ו 11 כמו גם שאר אתרי החדשות היו בתשלום? אני שמח שלך לא איכפת איזה עיתון אתה קורא. עם ידיעות לא הייתי מרפד כלוב של תוכי ולבטח לא הייתי עוטף בו דגים - כל הארס הנשפך ממנו ירעיל לך את הדג. לכל היותר אני אפתור את התשבץ שבו אם אמצא אותו חינם ברכבת.

ישן 01-03-2018, 23:57

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הרצחת וגם ירשת. השמיצו את נתניהו, עד שזעקה נואשות, ועכשיו מאשימים אותה למה זעקה."

כשכואב בכיס צועקים
מצאתי באחת התגובות:

בואו ואגלה לכם למה השמאל הקיצוני החליט להתנקם ולנסות להרוס לנתניהו את החיים .זה מהסיבה כי מי שיכול להצעיד את הימין לשלטון ולתמיד זה נתניהו ,וכתוצאה מזה מירי השרה המצויינת נבחרת לשרת התרבות, והיא עושה את מה שטוב לעם, ומחלקת את העוגה לכולם ,כולל בפריפריה ,ולמדינת תל אביב הדשנה כבר אין תקציבי תרבות כבעבר, והם מרגישים את זאת בכיס. וכשכואב בכיס מה עושים צועקים את הסיבה ''רק לא ביבי''

ישן 04-03-2018, 22:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "[B]כשכואב בכיס..."

להיות ממש ממש ממש ממש מטומטם
זה קצת יותר טוב מרק ממש מטומטם.

אתה חושב שמישהו קונה את השטנה שלך ?
האמת פעם לא האמנתי בכלום.
אתה אשכרה קם כל בוקר ומעדכן את עקרונות האמונה על פי הצלחות/כשלונות האתמול?

או שאין קשר בין אמונה באלוהים למציאות ?

זה שאף אחד לא שואל את זה לא אומר שלא צריך להשאל

האלוהים הכל יכול הזה אני אדאג ליהודים וכו
מישהו עושה לו דוח רווח והפסד

חברים יגיע היום שבו השטות של להאמין באלוהים תטופל במוסדות מסויימים
מייעץ לכולם לנסות לא להגיע לרשימות הקבלה האלה

אשכרה אתם חושבים שיש משהו שהוא כל יכול
תגידו, יש לו מהירות כפולה באינטרנט או שהוא כפוף לחוקי הספק

אוקי, עידן חדש מתחיל

מי ליהוה אלי ( או הודעה פרטית)

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר