לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2018, 12:37
  emoky emoky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.18
צריך עזרה בקשר לחיל השריון

אז ככה, אני מתגייס עוד 3 חודשים בערך (23.7) ואני כרגע מאוד שואף להגיע לחיל השריון, רשמתי 5 במנילה ובעדיפות ראשונה.

עד לפני כמה ימים, מאוד רציתי להגיע לשריון בגלל הטנקים, טנקים מאוד מעניינים אותי ואני הייתי מאוד רוצה לשרת כטנקיסט אבל התחלתי לקרוא טיפה על הפלס"ר וקראתי שהרבה אנשים ממליצים תמיד לנסות להגיע לפלס"ר גם אם יותר מושך אותך טנקים. קראתי שרשמו שהפלס"ר מאוד איכותי ומקצועי ועדיף מהגדודים של הטנקים.

עכשיו אני קצת בהתלטבות עם עצמי, למרות שיש לי עוד יאמבה זמן ובכלל לא יודע אם אקבל שריון בסוף, אני לא יודע אם לנסות לצאת לגיבוש של הפלס"ר במקרה ואתגייס לשריון או לכוון לטנקים שזאת הייתה המטרה ההתחלתית שלי. מצד אחד אני מודה, מעניין אותי הרבה יותר להיות טנקיסט מאשר חירניק (הבנתי שפלס"ר אין כמעט קשר עם הטנקים) אבל מצד שני אני קראתי ושמעתי שעדיין כדאי לנסות לפלס"ר גם אם באותו רגע זה נראה פחות מושך.

יש פה שריונרים או פלסריונרים שיכולים קצת לעזור לי מהניסיון או הדעה שלהם? או בכללי אנשים.

אני גם בן אדם שמאוד קל להשפיע עליו אני מודה, בן אדם אחד יכול להגיד לי, תלך לטנקים אם מעניין אותך טנקים, בגדודים קשה אבל יהיה שווה את זה. ובן אדם אחר יכול להגיד לי, שטנקים באמת מאוד מעניין ועוצמתי אבל בפועל בזמן קווים זה טחינה והגדודים לא מומלצים.

(אני יודע שזה לא התת פורום המתאים אבל אף אחד לא עונה לי בפורום מתגייסים וסדירים ויש כבר 90 צפיות)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2018, 22:10
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emoky שמתחילה ב "צריך עזרה בקשר לחיל השריון"

פלס"ר שיריון - חי"ר רכוב (על רכבי האמר למשל).
שיריון - חיל אחר לגמרי, לוחמים מתניידים בטנק שלהם.
כמו שאמרו לך, אין קשר ממשי בשירות בין יחידת הפלס"ר ולבין שיריון, מלבד זה שפלס"ר "שייך" לחטיבת שיריון.
ניתן לקרוא על הפלס"ר כמובן בערך שלו בויקיפדיה:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A...9%D7% 95%D7%9F
בנוגע למה יותר טוב - זה סובייקטיבי מאוד, אני אומר שבתור שיריונר (בדימוס) מאוד נהנתי מהשירות, גם המילואים. יש לי חברים שנהנו פחות, ויש שיותר, ואני בטוח שזה גם ככה בכל יחידה אחרת (גם בפלס"ר).
המידע זמין באינטרנט - גם על הפלס"ר וגם על חיל שיריון, לא ניתן לומר באופן מובהק מה יותר מתאים לכל אחד, ולכן תיאלץ לחקור בעצמך ו/או לשאול דברים ספציפיים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר