לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2018, 21:06
  Shira770 Shira770 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.18
הצילו פסוקאיםםם

שלום,
הכל התחיל בדירה שכורה שגרנו ברחובות, יחידת דיור עם בעיית רטיבות שמעלייה בריכה והפסוקאים השתלטו לי על הכל.. במטבח, באוכל, במיטות, במקלחת, בספריית הקודש הכלללל היה מלא
ברגע שהתחילה ההתפשטות קמנו ועזבנו.. כל הדברים עברו חיטוי וניקוי יסודי, הבגדים נשלחו למכבסה ועברנו לבאר שבע.. הפסוקאים מסתבר למרות כל הניקיון עברו איתנו לבאר שבע.. לאחר כמה חודשים כבר כמעט ולא ראיתי אותם ולאחר עוד כמה חודשים פתאום מסתבר שנוצרה בעיית רטיבות בקיר הספרייה וכל הספרייה שוב התמלאה לי בפסוקאים טיפלנו בבעיה ארזנו וניקינו הכל ועברנו הפעם לדירה שקנינו בבאר שבע אחרי שיפוץ של חצי שנה.. העפתי 90 אחוז מהריהוט רק ציוד נשאר ולפני שלושה חודשים נכנסנו לדירה.. חדשה לגמרי עם ריהוט חדש ופתאום בשבועיים האחרונים אני מתגלה שוב פסוקאים ארורים במקלחת והרבה... אין בעיית רטיבות טיפלנו בהכל החלפנו הכל לא ברור לי מהיכן מגיעים.. עוד אחד ראיתי בחדר שינה על הקיר ועוד אחד בפינת אוכל
מפחדת שכבר התפשטו ואני לא שמה לב.. מפחדת שיגיעו למטבח .. בקיצור אני חרדתית מאוד אחרי כל המסע המתיש הזה של שנתיים מרחובות לא מסוגלת לשמוע על החיה הזו
בבקשה שמישהו יעזור לי מה לעשות איך להיפטר מהארורים הללו ולמנוע השתלטות על בית נוסף כי אני כבר משתגעת

תודה מראש, תבורכו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר