לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2018, 20:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב "אילו מכשירי קשר מותרים לשימוש בישראל?"

כאן: https://www.gov.il/he/Departments/l...o/telegraph_law

מתוך כל המלל המחייב ששם כנראה הכי מעניין אותך זה החוק הבסיסי: https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/164_001.htm והחריגים ממנו: https://www.nevo.co.il/Handlers/Law...c.ashx?id=72126 - אבל אני לא עו"ד וזה לא יעוץ משפטי...

נ.ב. מעריך שאתה יודע זאת, אבל למקרה שלא... בכל מקום שבו משתמשים שם במילה "משושה", זו דרך פלצנית להגיד "אנטנה".

נ.ב. 2. אני כן יכול להגיד מנסיוני האישי לך שגם אם מכשיר מסויים מותר לייבוא לפי החוק, הוא עדיין ייעצר במכס ויבקשו פטור ממשרד התקשורת - שאותו תקבל רק אחרי שתגיש בקשה, שתכלול בין השאר פרטים מדוייקים על המוצר, תדריו, הספקיו, שבחי אנטנה, ותלוי בהקשר אישור מעבדה שמוכיח שכל הנתונים האלה אכן במציאות (למשל, מוצרים שיש להם אישור של FCC, אפשר להזין את ה FCC ID שכתוב עליהם באתר של ה FCC, ולקבל). על מנת למנוע בזבוז כספים, רצוי להוציא את האישור לפני שבכלל שולחים את המוצר לארץ. לידיעתך, שטח הרצפה במחסני המכס הוא השקעת הנדל"ן הטובה בארץ - דמי ה"שכירות" שם הם הגבוהים בעולם, ואתה עלול למצוא את עצמך משלם על האחסנה יותר מכמה שעלה המוצר שאתה מייבא. שים לב שייתכן ותדרש להחתים עו"ד על הצהרת היבוא שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2018, 22:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב "תודה על הקישורים וההסבר..."

שוב, אינני משפטן. נדמה לי שמה שלא כתוב שאסור - מותר (כי אחרת האזרח בעצם אשם בדברים שלא היה לו ולא יכל להיות לו מושג שאסור - לך תוכיח בבית משפט כוונה פלילית ככה...). אבל אתה פשוט יכול להתקשר ל 03-5198282 ולשאול...

כמובן שב"האזנה" לתדרים, היא תהיה חוקית רק אם הם מיועדים להיות להאזנתך - אחרת זה יכול ליפול תחת חוק האזנות סתר...

לגבי הווקי טוקי - אני בטוח שאתה יודע שזה גם קולט וגם משדר ולכן לא מדובר למכשיר לקליטה בלבד... אתה בעצמך ציינת הספק שידור... או שאולי אתה מחפש לרכוש שני סוגים של דברים. בכל מקרה, אני לא מתיימר להכיר את כלל מכשירי הקשר שקיימים בעולם, אז ממש אין לי מושג אם 446MHz הוא התדר היחיד מהרשימה הדי ארוכה שיש בחוק (למעשה אפילו לא בדקתי אם הוא שם) - שעבורו מייצרים מכשירי קשר "אזרחיים"...

אגב, יש גם SDR - Software Defined Radio. מדובר ברכיבים מאוד זולים שבהם מחשב שולט על התדר המדוייק של הקליטה, ואם אני זוכר נכון, יש אנשים שמשתמשים בהם בשביל לקלוט DVB-T בזול. או שאולי זה היה ההפך? לוקחים מקלטי DVB-T ומשתמשים בהם בתור SDR זול? לא זוכר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר