לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2018, 07:10
  Bobby2002 Bobby2002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MNL שמתחילה ב "אתר דגמי הנייר של יאמהא ייסגר ב 30/09/2018"

האתר הוא חינמי. מה שכן, יש לי רגשות מעורבים לגבי הדגמים שלהם.
מצד אחד - כל הכבוד על האוסף המרשים של אופנועים בקנה מידה גדול ועל דגמי חיות נדירות של יפן. הדגמים דיי מפורטים ובנויים מהרבה חלקים עם הסברים מצוינים.
אבל מצד שני - בדגמים נעשו הפשטות שלא ברורות לי. למשל אחרי 20 שנה הם עדיין לא הצליחו לתכנן מבנה מספיק טוב של ידיות והגה. וגם כל חלק שהבסיס שלו עגול הוא לא עגול אלה מצולע שכמעט בלתי אפשרי לתקן. שלא לדבר על זה שאין חלק אחד שזז בדגמים האלו.

אף פעם לא היה לי ברור מהו הקהל יעד של הדגמים. בונה מקצועי ורציני לא יבנה דגם כזה כי החלקים לא נראים מספיק טוב ובונה מתחיל יפחד לבנות דגם שבנוי בחלקים הפרוסים על 25 עמודי נייר. אני בניתי את ה-XJR 1300 שלהם אחרי שלא בניתי הרבה מאוד זמן ורציתי להוריד את החלודה מהיכולת שלי.

בטכלס עצוב לראות את האתר נסגר אבל אני מופתע שהוא שרד כל כך הרבה זמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2018, 12:21
צלמית המשתמש של tigorek
  tigorek tigorek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.14
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Bobby2002 שמתחילה ב "האתר הוא חינמי. מה שכן, יש לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bobby2002
האתר הוא חינמי. מה שכן, יש לי רגשות מעורבים לגבי הדגמים שלהם.
מצד אחד - כל הכבוד על האוסף המרשים של אופנועים בקנה מידה גדול ועל דגמי חיות נדירות של יפן. הדגמים דיי מפורטים ובנויים מהרבה חלקים עם הסברים מצוינים.
אבל מצד שני - בדגמים נעשו הפשטות שלא ברורות לי. למשל אחרי 20 שנה הם עדיין לא הצליחו לתכנן מבנה מספיק טוב של ידיות והגה. וגם כל חלק שהבסיס שלו עגול הוא לא עגול אלה מצולע שכמעט בלתי אפשרי לתקן. שלא לדבר על זה שאין חלק אחד שזז בדגמים האלו.

אף פעם לא היה לי ברור מהו הקהל יעד של הדגמים. בונה מקצועי ורציני לא יבנה דגם כזה כי החלקים לא נראים מספיק טוב ובונה מתחיל יפחד לבנות דגם שבנוי בחלקים הפרוסים על 25 עמודי נייר. אני בניתי את ה-XJR 1300 שלהם אחרי שלא בניתי הרבה מאוד זמן ורציתי להוריד את החלודה מהיכולת שלי.

בטכלס עצוב לראות את האתר נסגר אבל אני מופתע שהוא שרד כל כך הרבה זמן.

באמת עצוב ואני מסכים איתך. תמיד משכו אותי הדגמים של עופנועים שם ובניתי לפני איזה 17 שנה אחד העופנועים, אבל מצד אחד הדגמים יחסית מורכבים, מצד שני יש הפשטות מוזרות.

בכל מקרה, תודה על העדכון, רץ להוריד. אולי מתישהו הבן שלי יבנה משם חיות.. אם יאהב את התחביב כמוני
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר