לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2018, 10:34
  nimrodle nimrodle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.15
אופטימיזציה לאתר בהקמה

החברה שאני עובד בה בונה עכשיו אתר חדש ואנחנו מתלבטים אם לצרף מקדם אתרים לתהליך. החברה שבונה לנו את האתר לא מתעסקת בנושא של קידום אתרים, אז אני לא בטוח שהם יודעים איך לבנות אתר שידורג טוב בגוגל (הם טוענים שהם יודעים), אבל מצד שני הבנייה של האתר גם ככה יקרה, אז אני לא יודע אם משתלם להוסיף עוד הוצאה על חברת קידום. קודם כל, אולי מישהו יודע כמה עולה קידום אתרים לטווח ארוך? וכמה עולה רק אופטימיזציה של אתר בהקמה? וכדאי בכלל לעשות רק אופטימיזציה ראשונית בלי קידום שוטף? וזה נכון מה שכותבים במאמר הזה קישור שהיה כאן הוסר על ידי הנהלת האתר; כשהשאלה היא האם המידע נכון או לא, אין צורך להביא את מיקומו אלא רק את תוכנו. הסרת הקישור לא אמורה להפריע לכותב ההודעה אם הוא לא בא לכאן לפרסם במסווה>, שבפחות מ-2500 ש"ח לחודש לא מקבלים קידום רציני? כי אני יודע שיש חברות שמציעות קידום זול הרבה יותר, הן לא טובות?

ועוד שאלה שעלתה בעבודה שלנו עם חברת הבנייה - הם הציעו שנשים באתר משהו שנקרא סכמה (תראו פה https://schema.org/) כי זה טוב לדירוגי האתר. מישהו יודע מה זה ואם זה כדאי? וכדאי לעשות את זה בכלל בלי להתייעץ במקדם אתרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2018, 21:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nimrodle שמתחילה ב "אופטימיזציה לאתר בהקמה"

סכמה לא יכולה להזיק. תוכן איכותי זה מה שתמיד עניין את גוגל. "Content is king". מאמרים עם מילות מפתח רלוונטיות לתעשיה שבה עוסקת החברה, וכמובן קישורים אל המאמרים האלה מאתרים בעלי שם - כגון אתרי חדשות או טכנולוגיה (לא יודע במה עוסקת החברה שאתה עובד בה). עיצוב נקי, פשוט, וסמנטי, ושכל הדפים יהיו נגישים בקלות מדפים אחרים באתר. בלי קומבינות ג'אווהסקריפט, ושלא תעיזו להשתמש בפלאש. שהאתר יטען מהר (פחות משנייה). כדאי לעשות אותו HTTPS וכדאי להפעיל את HTTP2, זה מעלה את הדירוג. ואם אני כבר שם, כדאי להשתמש בהצפנת Elliptic Curve ואם רוצים אז RSA בתוספת, אבל לא רק RSA. ככה אתר נטען מהר יותר. ולבסוף, צריכה להיות לאתר גירסת Mobile - זה נהיה חשוב יותר מיום ליום.

בסופו של דבר בלי תוכן כל קידום הוא יהיה מסוג "שחור", וכזה שאסור על פי חוקי גוגל, ודינו להעלם יום אחד כשהאלגוריתם יהפוך לחכם יותר...

דעתי, שאין לי מושג כמה ש"ח היא שווה.

ישן 04-08-2018, 21:51
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
קידום בדירוג זה סוג של פרסום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nimrodle שמתחילה ב "אופטימיזציה לאתר בהקמה"

וצריך לשקול עלות לעומת תועלת.
השקעה ראשונית כזו (אתר מקצועי וייעוץ מינימלי) - משתלמת גם לעסק קטן (לאשתי יש עסק קטן).
כל כותב אתרים מקצועי אמור היום להכיר את הבסיס, אם לדעתך הם לא טובים - אפשר לשקול לקחת ייעוץ מינימלי ממקדם.

השקעה אינטנסיבית בדירוג - לא תשתלם לכל עסק,
צריך לראות כמה תעבורה נוספת תקבלו תמורת עליה של כמה מקומות בדירוג.
ועלולה גם לגרום נזק - אם היא אגרסיבית מדי.
חברות גדולות שמסתמכות על האינטרנט (איסתא למשל) - משקיעות בקידום שוטף שמתקדם עם המתחרים והאלגוריתם.
חברות קטנות - ישקיעו רק אם התעבורה תרד (זה מצריך מעקב) מתחת לסף מסויים.

בנוסף,
במקביל/במקום השקעה בדירוג - צריך השקעה בתוכן:
אם התוכן לא מתעדכן, המקדם מתעסק בלמנוע מגוגל להבין את זה, ואם גוגל יבחין בכך - הדירוג יפגע חזק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר