לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2018, 00:30
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
אם לתלמידה בת 13 בגני אביב לוד "בגלל ערבים פדופילים עברתי דירה"

גני אביב לוד. שכונה רוסית שקטה. מדי ערב מגיעים לשכונה כ 30 ערבים לפתות ילדות בשכונה. כתב ישראל היום דיווח בעבר שמשרד החינוך מנסה למנוע מערבים בגירים קשר עם ילדות בבית הספר היסודי. ידוע לרווחה בלוד על מספר מקרים ואף נעצרו מס' ערבים. כעת אם לילדה בת 13 מבית הספר מספרת שנאלצה לעבור משם "פנו אליי מהרווחה, אמרו שהילדה שלי יוצאת עם בחור בגיל 22, הייתי בהלם. שוחחתי איתה ולאחר כמה שיחות היא הודתה שבחור ערבי מהשכונה הסמוכה פיתה אותה. הבנתי שאם אני רוצה לא להפסיד את הילדה שלי עליי לעבור משם וכך עשיתי. ראיתי שהערבים מגיעים לכאן כל ערב ובאמת חשבתי מה יש להם לעשות כאן. הם קונים ילדות בסיגריות וממתקים. הם פשוט אונסים את הילדות שלנו. המשטרה לא נלחמת בתופעה כדי למנוע פגיעה ב"דו קיום" ורק כאשר יש התערבות תקשורתית הם עוצרים ערבי ל24 שעות ומשחררים אותו. המצב בגני אביב לא טוב ואני ממליצה להורים לפקח היטב על הילדות."
בפייסבוק השכונתי מתחננים מהעירייה לסגור את השכונה בפני זרים. ללא הועיל. שלשום רכב של ערבי דרס 2 ילדים ונמלט. אחד הילדים נפצע קשה. המשטרה מחפשת סובארו אימפרזה שעל פי העדים נהגו עליה בני מיעוטים.
http://www.ezori.net/articles/lodnews/5913/
https://www.facebook.com/groups/gan.../?ref=bookmarks
https://www.israelhayom.co.il/article/560473

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 03-08-2018 בשעה 00:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2018, 00:34

תביאי איתך חברות - גני אביב ניצול קטינות על ידי ערבים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אם לתלמידה בת 13 בגני אביב לוד "בגלל ערבים פדופילים עברתי דירה""

http://rotter.net/forum/scoops1/468290.shtml
''תביאי איתך חברות'' ערביי לוד אספו מספר קטינות לחורשה בגני אביב

נ' תושב גני אביב שטייל היום (שבת) בצהריים בחורשה הסמוכה לרכבת, דיווח על פגישה של תלמידות מכיתה ז בבית הספר המקומי עם מספר תושבים ערבים בגירים מהשכונה הסמוכה.
תוך שעבר במקום סיפר התושב "אני רואה את הבנות שאני מכיר מהבית ספר של הבן שלי, משוחחות בטלפון ואחד הערבים נוטל ממנה את הטלפון ואומר "מה שלומך? אמרת לפני חצי שעה שתוך 5 דקות את באה. טוב תביאי איתך חברות"
שוחחתי עם נ' והוא אמר שזה לא הפעם הראשונה שבנות כיתות ו ז נפגשות עם בגירים ערבים, ושהוא יודע שזה מטופל בראשויות הרווחה בעיר. אבל הבנות מתחמקות, משקרות את ההורים והחלו להיפגש בחורשה הרחוקה יחסית מהמרכז של גני אביב.
שמות הבנות הועברו ליפעת מאירי ממחלקת הרווחה בלוד
ישן 05-08-2018, 12:37

פוסט טרי מגני אביב - "ערבי תפס לי את החזה והיכה לי בישבן"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אם לתלמידה בת 13 בגני אביב לוד "בגלל ערבים פדופילים עברתי דירה""

Yael Nisanov
12 שעות
אז כן, גם לי זה קרה. ובמציאות העגומה שבה אנו חיים, צר לי לומר אבל היום זו אני ומחר זו מישהי אחרת.
ולפני שאני עוברת לסיפור שלי (לטובת אלו שקשה להם עם הנושא), יש לי מספר בקשות אליכם:
1. תושבים שיש להם גישה למצלמות לכיוון רחוב תלמים, בבקשה תסתכלו מה הן מראות בתאריך 3.8 (אתמול, יום שישי) בטווח השעות 16:00-16:15. אם אתם מצליחים לקבל צילום (אפילו במטושטש) של הפנים של הבחור שבתמונות, תעבירו אליי בפרטי.
2. אם מישהו מזהה/רואה במקרה את הבחור שבתמונה, או את האופניים שידווח על כך ויעביר מידע גם כן אליי בפרטי.
3. הורים יקרים, תשמרו על הבנות שלכן. תלמדו אותן הגנה עצמית וכל דבר שיעזור להן להתמודד עם מה שקורה בחוץ.
4. בנות, גלו ערנות למה שקורה סביבכן! זה קורה בשניות. אל תגידו "לי זה לא יקרה" או "לא יגעו בי כי אני לא הולכת חשוף" . לי זה קרה והייתי בכלל בבגדי עבודה...

ועכשיו למה שקרה: (תסתכלו קודם על התמונה של המפה)
אתמול (יום שישי, 3.8.18) חזרתי ברכבת מהעבודה. הלכתי ברגל מתחנת הרכבת הבייתה (מסלול ההליכה שלי מתואר בתמונה בצבע אדום). כשהגעתי לחץ הכתום, הגיח מאחוריי לפתע ערבי רכוב על אופניים, תפס לי בישבן והמשיך לנסוע! עמדתי במקום, בשוק, לא מצליחה להבין מה קרה כאן הרגע. אחרי כדקה, כשהבנתי שאין לי כבר מה לעשות, המשכתי ללכת. כשהגעתי לחץ הירוק, אותו אחד עוד פעם בא מאחוריי! רק שהפעם קלטתי אותו. דחפתי אותו הצידה, על הגדר הקרובה, והוא מעד טיפה. התחלתי לצעוק עליו "מה נראה לך שאתה עושה??" והוא צעק לי גם איזה משהו בסגנון של "מה אני כבר יכול לעשות". ושנייה (!) לאחר מכן, התייצב על האופניים, תפס לי בחזה! ונסע!!
לא יודעת איך בכלל הצלחתי לחשוב על זה באותו רגע, אבל פתחתי את המצלמה בפלאפון והתחלתי לצלם אותו. לצערי, לא הצלחתי לתפוס תמונת פנים שלו...
במקרה עבר רכב ליד והנהג ראה אותי מצלמת את הערבי בורח על האופניים, הוא הבין שמשהו לא בסדר, נעצר ופתח את החלון של הרכב. ביקשתי ממנו שיתפוס את הערבי. אחרי שהוא שאל מה קרה ועניתי לו שהוא נגע בי, הנהג ניסע לתפוס אותו אך הערבי הצליח לברוח.
הנהג הביא את חבר שלו (שהתקשר למשטרה) ועליתי איתם לרכב לחפש את הערבי באזור של השכונה, וכמובן שלא מצאנו אותו.
כשהמשטרה הגיעה, לקחו אותי לתחנה והגשתי תלונה מסודרת על הערבי.

זה לא נגמר כאן, אני מאמינה שזה לא מקרה ראשון וכנראה גם לא האחרון. הוא מסתובב ביננו ומטריד בנות בשכונה בלי בושה! פתחו את העיניים שלכם, תשתמרו על עצמכם, ותעזרו לעצור את התופעה! אסור לנו להעלים עין ובכך לתת להם לגיטימציה להמשיך לעשות מה שעל הזין שלהם.
https://www.facebook.com/groups/923...roup_highlights
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר