לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2018, 19:23
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
למבוגרים בלבד כלי לביטול עדכונים בוינדוס 10 Windows, נבדק ועובד

מי שחי עם מחשב בשנים האחרונות, יודע שמדי חודש מגיע היום הזה שבו המחשב מושבת למספר שעות עם "עדכונים". עדכוני מערכת של Win10 הפכו לרעה חולה, כיוון שלא ניתן לבטל אותם בדרכים הידועות לאדם. גם השיטות השונות שפורסמו עם ביטול הסרוויס Windows Update, שינויים ברג'סטרי ובהרשאות - כבר לא עובדות. המקסימום זה לדחות את ההתקנה במספר שעות, ואם דוחים מספיק פעמים אז בשלב מסויים הוא מתקין וזהו. גם באמצע יום עבודה. אז איך מבטלים עדכונים בוינדוס 10?
הכלי הזה
קישור https://www.oo-software.com/en/shutup10
הורדה ישירה https://dl5.oo-software.com/files/ooshutup10/OOSU10.exe
תוכנית קטנה, ללא התקנה מאפשרת שליטה פשוטה בהרבה פרמטרים לא נגישים בוינדוס. בינהם גם השליטה בעדכונים. ניתן לכבות מספר רמות עדכונים, ניתן לבטל עדכוני מערכת לחלוטין, ולהשאיר עדכונים דרושים אחרים במערכת. כמובן שניתן גם להפעיל אותם אם מעוניינים.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בדקתי אישית אצלי על מספר מחשבים, וההטרדה נעלמה. המחשבים פועלים מאז הביטול כבר כמה חודשים.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 21-08-2018 בשעה 19:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2018, 00:29
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אני מסכים ולא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "עדיף פאק בעדכונים פעם ב- מאשר..."

מסכים בגלל שיש אופציות שכן חשוב לעדכן ולא חייב של אבטחה אגב, אבל ניתן לעשות את זה כאשר צריך את אותם פיצרים באמת.

לא מסכים בגלל שאתה יכול לעבוד על עריכה של וידאו, קוד לאתר או תוכנה או להיות בפגישה חשובה לעזוב את המחשב נייח או נייד וכאשר אתה חוזר המחשב עסוק עם העידכון.
לדוגמא תחשוב על פגישה עם מנהל בכיר בהייטק או בתחום הכלכלי ולמרות שהגעת עם מחשב נייד חזק ומהיר בלי בעיות ובאותו רגע הוינדוס החליט לבצע את העידכון... כנ"ל עריכה של וידאו, המחשב התחיל לעדכן ומה שלא היה שמור הלך לחלוטין. תחשוב שמדובר בעסקה של 20 אלף שקל ומעלה וצריך לדחות את הפגישה בגלל עידכון של החלונות.

לכן אתה צודק וטועה בטיעון שלך.

לי אישית יש אנטי וירוס פיירוול מקומי ברישיון למספר התקנים כולל אנדרואיד, ios ומאק והגנה נוספת של ענן שמיועדת לאירגונים גדולים, ככה שאני לא צריך את העידכון בכוח וכמובן מספר איחסונים עם הכל ב aws, gcp, azure למידע שלי ועוד כל מיני שירותי ענן שונים. בכללי זה מיותר לחלוטין העידכון ב"כוח" ש ms הכניסה על פי דעתי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-08-2018, 01:23
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני מסכים ולא מסכים איתך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
מסכים בגלל שיש אופציות שכן חשוב לעדכן ולא חייב של אבטחה אגב, אבל ניתן לעשות את זה כאשר צריך את אותם פיצרים באמת.
לא באמת. בווינדוס 10 אין עדכונים נפרדים. יש רק עדכון אינקרמנטלי אחד. אתה לא יכול to pick and choose מה אתה רוצה ממנו.

ציטוט:
לא מסכים בגלל שאתה יכול לעבוד על עריכה של וידאו, קוד לאתר או תוכנה או להיות בפגישה חשובה לעזוב את המחשב נייח או נייד וכאשר אתה חוזר המחשב עסוק עם העידכון.
לדוגמא תחשוב על פגישה עם מנהל בכיר בהייטק או בתחום הכלכלי ולמרות שהגעת עם מחשב נייד חזק ומהיר בלי בעיות ובאותו רגע הוינדוס החליט לבצע את העידכון... כנ"ל עריכה של וידאו, המחשב התחיל לעדכן ומה שלא היה שמור הלך לחלוטין. תחשוב שמדובר בעסקה של 20 אלף שקל ומעלה וצריך לדחות את הפגישה בגלל עידכון של החלונות.
מה הקשר? בטח הספקת לשכוח מה כתבת אבל הסוגיה לא הייתה עדכונים וריסט אוטומטי, שכמובן מבוטל ולכן לא יפריע לי לשום מצגת עם שם מנהל בכיר, אלא עצם העדכונים והסיפור שלך על "פאקים בעדכונים".

ציטוט:
לכן אתה צודק וטועה בטיעון שלך.
לכן אני צודק וצודק ואתה כותב שטויות.

ציטוט:
לי אישית יש אנטי וירוס פיירוול מקומי ברישיון למספר התקנים כולל אנדרואיד, ios ומאק והגנה נוספת של ענן שמיועדת לאירגונים גדולים, ככה שאני לא צריך את העידכון בכוח וכמובן מספר איחסונים עם הכל ב aws, gcp, azure למידע שלי ועוד כל מיני שירותי ענן שונים. בכללי זה מיותר לחלוטין העידכון ב"כוח" ש ms הכניסה על פי דעתי.
טוב אחי.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-08-2018, 15:57
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "ברצינות רגע, בתקופה האחרונה,..."

כן. בעיות קשות
מחשב מסויים המשמש בעיקר לתצוגה והקלטה של מצלמות אבטחה השבית עצמו פעמיים למרות שבחרתי מפורשות לא להתקין עדכון שכבר ירד. לפני מספר חודשים עדכון מסויים לא הצליח להתקין עצמו, ותקע את המחשב בלופים של התקנות ואיתחולים שנמשכו על פני יומיים. רק אחרי שמחקתי אותם ידנית הוא הצליח איכשהו.

במחשב נוסף דחיתי את ההתקנה, עד שבאחד הכניסות לשינה הוא החליט על דעת עצמו להתקין, ותקע אותי על הבוקר שעתיים ללא מחשב, תוך כדי שהוא גומר בטריה.
במקום אחר מחשב השייך לקופה רושמת השבית מכירות למספר שעות לצורך עדכונים.

וזה עוד בלי להגיע למקרים הלא נדירים בכלל שהמחשב לא עולה אחרי עדכון (אצל אחרים בנתיים).

ישן 30-08-2018, 23:15
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כן. בעיות קשות מחשב מסויים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
כן. בעיות קשות
מחשב מסויים המשמש בעיקר לתצוגה והקלטה של מצלמות אבטחה השבית עצמו פעמיים למרות שבחרתי מפורשות לא להתקין עדכון שכבר ירד. לפני מספר חודשים עדכון מסויים לא הצליח להתקין עצמו, ותקע את המחשב בלופים של התקנות ואיתחולים שנמשכו על פני יומיים. רק אחרי שמחקתי אותם ידנית הוא הצליח איכשהו.

במחשב נוסף דחיתי את ההתקנה, עד שבאחד הכניסות לשינה הוא החליט על דעת עצמו להתקין, ותקע אותי על הבוקר שעתיים ללא מחשב, תוך כדי שהוא גומר בטריה.
במקום אחר מחשב השייך לקופה רושמת השבית מכירות למספר שעות לצורך עדכונים.

וזה עוד בלי להגיע למקרים הלא נדירים בכלל שהמחשב לא עולה אחרי עדכון (אצל אחרים בנתיים).
נשמע אמין. סביר יותר שבחרת "לא להתקין עכשיו" ולא לא להתקין בכלל.

לי יש T460P עם RS4 מעודכן שעובד מצוין ו-E330 עם RS4 מעודכן שעובד מצוין ואיזה Dell OptiPlex עם RS4 מעודכן שעובד מצוין ואפילו Asus NovaGo - מחשב מבוסס ARM(!) שיש אולי לאיזה 1000 אנשים בעולם מרוב שזה איזוטרי - וגם עליו יש RS4 שעובד מצוין.

על סיפורים כמו שלך המורה שלי בבית-הספר הייתה אומרת שאתה ילד מיוחד ואולי שווה לבדוק למה כל-כך הרבה מחשבים אצלך לא עובדים טוב...

ישן 22-08-2018, 01:30
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כלי לביטול עדכונים בוינדוס 10 Windows, נבדק ועובד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
מי שחי עם מחשב בשנים האחרונות, יודע שמדי חודש מגיע היום הזה שבו המחשב מושבת למספר שעות עם "עדכונים". עדכוני מערכת של Win10 הפכו לרעה חולה, כיוון שלא ניתן לבטל אותם בדרכים הידועות לאדם. גם השיטות השונות שפורסמו עם ביטול הסרוויס Windows Update, שינויים ברג'סטרי ובהרשאות - כבר לא עובדות. המקסימום זה לדחות את ההתקנה במספר שעות, ואם דוחים מספיק פעמים אז בשלב מסויים הוא מתקין וזהו. גם באמצע יום עבודה. אז איך מבטלים עדכונים בוינדוס 10?
הכלי הזה
קישור https://www.oo-software.com/en/shutup10
הורדה ישירה https://dl5.oo-software.com/files/ooshutup10/OOSU10.exe
תוכנית קטנה, ללא התקנה מאפשרת שליטה פשוטה בהרבה פרמטרים לא נגישים בוינדוס. בינהם גם השליטה בעדכונים. ניתן לכבות מספר רמות עדכונים, ניתן לבטל עדכוני מערכת לחלוטין, ולהשאיר עדכונים דרושים אחרים במערכת. כמובן שניתן גם להפעיל אותם אם מעוניינים.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בדקתי אישית אצלי על מספר מחשבים, וההטרדה נעלמה. המחשבים פועלים מאז הביטול כבר כמה חודשים.

יש כלי יותר טוב שלא דורש ממני להריץ קוד שרירותי של מישהו שבחיים לא שמעתי עליו עם הרשאות אדמין. אולי שמעת עליו - gpedit.msc. אני כבר שנתיים++ לא מקבל ריסטים בלי לבקש מפורשות.

ישן 23-08-2018, 19:12
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "שמעתי, ואף השתמשתי בזה, וגם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
שמעתי, ואף השתמשתי בזה, וגם לי עבד שנתיים +.
אבל, לפני מספר חודשים היה איזה עידכון קריטי לסקייפ (למה קריטי? כי בלי זה הוא לא עבד) שלאחר הורדה שלו, באורח פלא התחילו לעבוד כל העדכונים ברקע, ולא עזר שום דבר מהדברים הקודמים.
בנוסף בשני מחשבים נוספים יש גרסת home שאין בה כלל gpedit.msc.

הייתי מנסה לבדוק מה העדכון של סקייפ דפק ולשחזר את כל ההגדרות ב-group policy.
במקרה הגרוע ממש, הייתי מתקין את תוכנת השקר הזאת ב-VM, בודק מה היא עושה, ועושה את זה ידנית בחוץ. אם היא עושה יותר מרק לקנפג את ווינדוס, אני ממילא לא סומך על זה ולא מוכן להתקין את הזבל הזה על המחשב שלי. הייתי מעדיף להתקין ווינדוס מחדש ולהעיף את סקייפ לאלף עזאזל מלהתקין תוכנות מאנ'לא-יודע-איפה שעושות אנ'לא-יודע-מה.

במאמר מוסגר, אולי היית צריך מראש לנסות להשתמש בסקייפ שבחנות. היא רצה ב-sandbox ולא הייתה יכולה לשנות לך שום דבר קיצוני כזה בעדכון...

גם בגרסות home יש Registry. הולכים ל-TechNet (או פותחים את קובץ ה-ADM/ADMX, או משהו בסגנון), רואים לאן ההגדרה הזאת ב-group policy הולכת, וכותבים את זה לבד ל-Registry.

ישן 30-08-2018, 23:16
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה שולח אותי לעבוד קשה? למה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אתה שולח אותי לעבוד קשה? למה לי? יש לי כלי מצויין שעושה את עבודתו. תוכנה " מאנ'לא-יודע-איפה שעושות אנ'לא-יודע-מה"? אתה יכול לומר את זה על כל התוכנות. שב, ואל תתקין דבר. בטח תהנה ממערכת הפעלה עירומה.
מלבד זאת, אם הייתה דרך כל כך פשוטה כמו שאתה מתאר אותה, בטח היו לזה כמה וכמה איזכורים באתרים כאלו ואחרים, של כאלו שטרחו ועשו זאת. בנתיים לא מצאתי.
הדרך הפשוטה היא לשנות את זה ב-gpedit.msc ולא להתקין סקייפ לא מהחנות. אולי באמת המדיניות הפסיקה לעבוד בגלל עדכון של סקייפ, אבל סביר להניח שלא. אולי באמת יש איזה פיצ'ר שאתה צריך וקיים רק בגרסת הדסקטופ של סקייפ, אבל סביר יותר שלא חשבת על זה בכלל.

אני לא שולח אותך לשום מקום. מצדי שתחטוף מיליון וירוסים ואפילו שהמחשב שלך יתפוצץ. הבעיה שלי היא עם אנשים שמבינים במחשבים עוד פחות ממך ויקנו את השטויות שאתה כותב כי הם חושבים שאם יש לך עליה ליד השם או משהו כזה יש לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר.

במשך 20 שנה אנשים שהם לגמרי computer illiterate לא עדכנו ווינדוס מה שגרם לזה שאפילו כשתוקנו חולשות אבטחה, יומיים אחרי כל Patch Tuesday יצאו וירוסים שהתבססו על התיקונים והתפשטו במיליוני מחשבים של אנשים שלא יודעים להשתמש בהם. בלית ברירה, אחרי 20 שנה של ניסיון לחנך את הציבור, מיקרוסופט נאלצו לדחוף עדכונים בכוח. המשתמש שיודע מה הוא עושה עדיין יכול לבחור לדחות את ההתקנה שלהם או לא להתקין בכלל. משתמש ממוצע של Arch או FreeBSD אולי לא צריך שידחפו לו את זה בכוח, אבל משתמש ווינדוס הממוצע צריך.

ועכשיו אפילו כשיש עדכונים שבועיים שמגיעים בקלות מגיעים כל מיני קונספירטורים מתנגדי חיסונים כמוך וגורמים למגפות חצבת, כאילו אנחנו חיים 100 שנה בעבר.

כל הסיפור על "אל תתקין דבר" ו"מערכת הפעלה עירומה" מראה על ה-cluelessness הגמור שלך באיך עובד מחשב. או שקר מכוון. רוב התוכנות עובדות מצוין בלי הרשאות אדמין ורוב התוכנות עובדות מצוין בלי systemwide install ב-Program Files וב-HKLM שדורשות אדמין.

מכיוון שאני לא מפגר, אין לי הרבה תוכנות שקיבלו הרשאות אדמין. מותקנות לי כרום, Everything (דורשת אדמין כדי לקרוא את ה-MFT אז אין סיבה להימנע מלהתקין), VMware Workstation (דורשת אדמין בכל מקרה, כנ"ל), IDA, 7-Zip, ואולי עוד משהו שלא עולה לי כרגע בראש. אמנם כל התקנה כזאת היא סיכון מסוים, אבל לתוכנות האלה יש מוניטין מצוינים ו/או נותנות לי תפקודיות שקשה עד בלתי-אפשרי להשיג אחרת.

לתת הרשאות אדמין לכל EXE שרירותי שאתה רואה באינטרנט זו התנהגות שמובילה לשאלות בסגנון "לכל הקבצים שלי יש פתאום סיומת מוזרה ויש לי הודעה על המסך שאומרת משהו בלה בלה BTC. מישהו יודע מה זה ואיך זה קרה?"

אם אתה רוצה להגיע לשם - שיהיה לך בכיף. אני בספק שיכריזו על יום אבל לאומי בגלל זה. אבל כשאתה מפיץ דיסאינפורמציה פושעת כאחרון הנאריונים/אלכס ג'ונסים/מטורללי כמטריילס שווה להזכיר את העובדות הפשוטות: ניל ארמסטרונג אכן נחת על הירח, חיסונים מונעים מחלות ולא גורמים לאוטיזם, ההגדרות הידועות ב-gpedit כדי לדחות/למנוע עדכונים עובדות ורוב העדכונים לווינדוס 10 לא גורמים לבעיות (במיוחד אם אתה לא משתמש מטומטם ולא התקנת תוכנות מטומטמות שכתבו מטומטמים אחרים).

ישן 31-08-2018, 17:50
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=זיו]אתה שולח אותי..."

אני מכבד את דעתך, ויתכן שהיא אפילו טובה והגיונית למשתמשים מסוימים.
אני חושב שהמוטו של "אם זה עובד אל תיגע" עדיין תופס גם בימינו.
לא קראתי להמנע מעדכונים באופן גורף, אלא לאפשר שליטה עליהם. MS היא לא בעלת המחשב שלי, וזה שאני משתמש במערכת הפעלה מתוצרתה עדיין לא נותנת לה את הזכות לקבוע לי סדר יום. כיוון שהדרכים הידועות לאדם לא מאפשרות שליטה כזו, משתמשים בדרכים אחרות.
אני משתמש בדרכים האחרות כשלושה חודשים, ועד כה לא חוויתי בעיות או עדכונים, ואני מחוסן לחצבת תודה.

יש לי עלה ליד השם זה נכון, אבל זה לא הופך אותי למיוחד או למומחה על בענייני וינדוס. למעשה זה פורום תוכנה פה.

ישן 02-09-2018, 20:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני מכבד את דעתך, ויתכן שהיא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אני מכבד את דעתך, ויתכן שהיא אפילו טובה והגיונית למשתמשים מסוימים.
אני חושב שהמוטו של "אם זה עובד אל תיגע" עדיין תופס גם בימינו.
לא קראתי להמנע מעדכונים באופן גורף, אלא לאפשר שליטה עליהם. MS היא לא בעלת המחשב שלי, וזה שאני משתמש במערכת הפעלה מתוצרתה עדיין לא נותנת לה את הזכות לקבוע לי סדר יום. כיוון שהדרכים הידועות לאדם לא מאפשרות שליטה כזו, משתמשים בדרכים אחרות.
אני משתמש בדרכים האחרות כשלושה חודשים, ועד כה לא חוויתי בעיות או עדכונים, ואני מחוסן לחצבת תודה.

נכון. ו-gpedit עובד לי כי אני לא מתקין זבל מכל פופ-אפ באתרי פורנו/טורנטים שעולה לי שהורסים את המחשב. אולי בגלל זה המדיניות שם הפסיקה לעבוד לך...

לתת לקוד לא ידוע ממקור לא ידוע הרשאות אדמין זה מתכון בטוח לבעיות במחשב.
סביר יותר להניח שלא העדכון של סקייפ אלא עוד זבל שהתקנת בצורה כזאת, בלי שום ביקורת ומחשבה, הוא שגרם לך לבעיה הזאת ולכל הבעיות שסיפרת עליהן למעלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:30

הדף נוצר ב 0.34 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר