לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 13-09-2018, 19:55
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 31.03.11
הודעות: 935
קבוצת כמרים מסרה הודעה לעם האמריקאי "אל תחששו מהסופה, היא תחלש בשל יחסנו הטוב לישראל"

קבוצת כמרים שהזהירה בעבר נשיאים בארה"ב כי בכל פעם שהיחס לישראל רע, מכים באמריקה משמיים.
הפעם הכמרים הודיעו כי טראמפ טוב לישראל ואפילו טוב מאד ולכן הסופה תחלש ולא תזיק משמעותית.
מה משותף לסדרת האירועים הבאים: תשעה מתוך עשרה אירועים שנזקם הכלכלי היה הגבוה ביותר בארה"ב; ששה מתוך שבעה הוריקנים שאירעו ברחבי ארה"ב; שלושה מתוך ארבעה התפרצויות טורנדו שאירעו בארה"ב; תשעה מתוך עשרה אסונות טבע שהתרחשו בארה"ב; שני אירועי טרור גדולים, אולי הגדולים ביותר, שהתקיימו בארה"ב?

ביל וויליאם קניג, עיתונאי אמריקני, טוען באופן חד-משמעי כי רשימת האירועים הלא מאד נעימים בלשון המעטה, שצוינה – התרחשה כולה בתוך זמן קצר לאחר שהממשל בארה"ב ניסה להציג עמדה אנטי-ישראלית בסכסוך הישראלי-פלסטיני.

קניג הוא אקדמאי ואיש תקשורת אמריקני, העומד בראש ערוץ החדשות 'Koenig's International News', המשדר בעשרות מדינות ברחבי העולם. כמו כן הוא מסקר את חדשות הבית הלבן שנים ארוכות.

בספר שפרסם לפני מספר שנים – 'עין לעין' – ערך העיתונאי מחקר מקיף, בו העלה לדבריו את הטיעון שהוזכר.

"כל עשרות האירועים הקשים אתם התמודדה ארצות הברית, התרחשו בתוך 24 שעות בלבד מאז שהנשיא התורן של המעצמה הגדולה בעולם ניסה להפעיל לחץ או לכפות על ישראל הסדר כלשהו בניגוד לרצונה", כותב קניג.

קניג שסיקר את נשיאי ארה"ב גורג' בוש האב, ביל קלינטון, וג'ורג' בוש הבן, טורח ומעלה עשרות מקרים בספרו בהם נראה כי אכן יש קשר בין עמדתה של ארה"ב לבין האסונות שפקדו אותה.

אם מתפנים פה, מתפנים שם

כך, למשל, הוא מתאר בפרוטרוט את הימים שקדמו לאירועי ה-11 בספטמבר – פיגוע הטרור הגדול בהיסטוריה של ארה"ב, והוא מדווח כי באותם ימים עבד הנשיא בוש עם שר החוץ שלו על תכנית סעודית (בה נטל חלק מרכזי בנדר בן סולטאן – הנסיך הסעודי) לחלוקת ארץ ישראל.

סיומה של הכנת התכנית, קובע קניג על פי שורת מסמכים, אירעה בדיוק ביום העשירי לספטמבר 2001. פחות מ-24 שעות לאחר מכן, התרסקו ארבעה מטוסים בשטח ארה"ב וההיסטוריה של העולם השתנתה.

שנתיים מאוחר יותר, ב-30 באפריל 2003, הציגה ארה"ב את מפת הדרכים של ה'קוורטט' בהובלת הנשיא בוש הבן, על פיו נקבע יעד ליישוב סופי וכולל של הסכסוך הישראלי פלסטיני.

ביל קניג

צילום: מסך youtube
בתאריך המסויים הזה – השלושים באפריל – היא הונחה על שולחנם של ראש הממשלה דאז אריאל שרון, וראש הרשות. פחות מ-24 שעות מאוחר יותר, פקדה סופת טורנדו את דרום מזרח ארצות הברית כשהיא גובה את חייהם של קרוב לארבע מאות אמריקנים, וקרוב לאלף נפצעו. בארה"ב דווח כי משנת 1925 לא פקד את ארה"ב אסון טבע קטלני ברמה כזו.

הספר בן מאות העמודים מציג תאריכים נוספים כמו ה-26 באוגוסט 2005, אז חוו מדינות טקסס, לואיזיאנה, מיסיסיפי, אלבמה ופלורידה שלוש סופות הוריקן כבירות. אחת מסופות אלו נקראה בשם 'קתרינה' והיא פגעה בחופי ארצות הברית בקרבת העיר ניו-אורלינס. לא פחות מ-1836 אנשים נספו במהלך הסופה, ועוד אלפים נפצעו. התושבים האשימו את הנשיא בוש הבן על אדישותו ביחס לאירוע הטראומטי. לסופה היו השלכות נוספות: הנזקים הכלכלים נאמדו בלמעלה מ-81 מיליארד דולר, כ-230 אלף בתים נהרסו, ומיליון אנשים פונו מתיהם ונאלצו לנדוד לאזורים בטוחים יותר.

ומה התרחש בישראל בימים אלו בדיוק?

קניג מצביע על תכנית ההתנתקות אותה הגה אריאל שרון בעידודו ובברכתו של הממשל האמריקני.

גם במהלך תכנית ההתנתקות הפסידו אנשים את בתיהם שנחרבו ואת כספם, וגם הם נאלצו להתפנות ולנדוד ממקום מושבם.

האירוע הישראלי סבב סביב מספרים של מיליוני שקלים וכמה אלפי בתים ותושבים (8,600 תושבים), אך ארה"ב שילמה על כך מחיר של הרוגים רבים, מאות אלפי בתים, עשרות מליארדי דולרים, ומיליוני נודדים ומתפנים.

אלו דוגמאות ספורות. במהלך הספר, כאמור, ישנם עשרות דיווחים, תאריכים ותיאור נרחב הקושר בין האירועים בישראל, יחסה של ארה"ב ואירועים מורכבים וקשים שהתחוללו על אדמתה.

ניתן אולי לסכם את הסקירה הקצרה הזו בתהיה אותה מעלה קניג על גבי הכריכה האחורית של ספרו: "האם המאורעות הגדולים הללו הם 'צירוף מקרים' בלבד, או שלפנינו סימנים מובהקים כי אלוקים מעורב באופן עמוק עם כל המתרחש בישראל"?

ועל המדינות בו יאמר

הספר של קניג ערר סערה ואף ביקורת עזה.

לא כולם קיבלו את התיאוריה שהציג העיתונאי וטענו לצירופי מקרים ולחוסר מתאם מספק בין האירועים. מאידך, רבים אימצו את הדברים, ביניהם גם אנשי דת נוצרים – כמו כומר שחור מפורסם שכתב: "בהתחלה הייתי סקפטי, אבל הספר לאחר קריאתו די משכנע שאם תדחוף את ישראל להיכנע לאדמה תמורת שלום, תסבול את זעמו של אלוקים… ככומר שבילה חלק ניכר מלימודיו בארץ הקודש אני מרגיש שהספר הזה הוא נדבך נוסף בלימודי".
http://www.ch10.co.il/news/457602/

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 13-09-2018 בשעה 20:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #3  
ישן 14-09-2018, 10:19
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 31.03.11
הודעות: 935
מעולם לא היה לי דבר נגד הנצרות. נגד האיסלאם כן. ולכל בר דעת יש בטן מלאה על האיסלאם
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני מבין שהנצרות באה לך דווקא..."

יש גלות אדום וגלות ישמעאל. אנחנו בגלות ישמעאל. זו תקופה בה האדומים (הנוצרים מהמערב) אינם אויבנו. עד לפני 110 שנה האיסלאם יחסית היה טוב ליהודים. יחסית!
מרגע שקמה ישראל האיסלאם משנה פניו וזוהי הגלות האחרונה.
הסערה נחלשה לדרגה 1, אך יותר מ-80 אלף בני אדם נותקו מחשמל וכ-1,500 טיסות בוטלו. החזאים חוששים שפגיעת הסופה תשתווה לנזק שגרם בשנה שעברה הוריקן הארווי ליוסטון
הוריקן פלורנס החל לפגוע הלילה (חמישי) בחופי צפון ודרום קרוליינה. מרכז הסערה טרם הגיע ליבשת, אולם כבר בשלב זה היא גורמת לנפילת עצים ולגשם כבד ביישובים הקרובים לחוף.

הרשויות הודיעו שההוריקן נחלש וירד לדרגה 1, אולם יותר מ-80 אלף בני אדם באזור נותרו ללא חשמל בעקבות הסערה המתקרבת, שהגיעה הלילה למהירות של 135 קמ"ש. בנוסף, למעלה מ-12 אלף נכנסו למקלטים, בתי הספר והעסקים באזור נסגרו, וכ-1,500 טיסות בוטלו.


לפי התחזית, הסערה צפויה להכות בצפון ובדרום קרוליינה ביום שישי בבוקר (שעון ארה"ב) ולהתקדם לתוך היבשת. ההוריקן המתקרב גרם לגלים בגובה של תשעה מטרים, ועלול לגרום להצפות בגובה של יותר משלושה מטר. מושל צפון קרוליינה, רוי קופר, הזהיר את התושבים ואמר: "תישארו דרוכים. זו סופה עוצמתית שיכולה להרוג. היום האיום הופך למציאות".

החזאים אומרים שהסופה עלולה לגרום לנזק שמשתווה לזה שנגרם ליוסטון על ידי הוריקן הארווי בשנה שעברה. "כל העניין הוא הגודל של הסופה", אמר מנהל המרכז הלאומי להוריקנים, קן גראהם, "ככל שהיא גדולה ואיטית יותר, היא מציבה איום גדול יותר".


בנוסף, ההוריקן עשוי להיות מבחן עבור הרשויות הפדרליות, שספגו בשנה שעברה ביקורת חריפה על האופן שבו טיפלו בהוריקן מריה ובנזקיו. הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ אמר כי הדמוקרטים ניפחו את מספר ההרוגים בפוארטו ריקו, שבה פגעה הסופה, ל-3,000.

יותר מ-1.7 מיליון בני אדם בצפון ובדרום קרוליינה ובמדינת וירג'יניה נדרשו להתפנות בימים האחרונים בשל ההוריקן המתקרב, ובתיהם של כ-10 מיליון בני אדם נמצאים בסכנה. "זה לא משנה כמה כסף יש לך או כמה גנרטורים יש לך אם אתה לא יכול להשיג דלק", אמרה בריטני ג'ונס, חסרת בית בת 25 שפוטרה לפני כשלושה חודשים מעבודתה. לדבריה, ההוריקן מטשטש את הבדלי המעמדות בין האנשים. "הסופה יכולה להגיע ולמחוק את הבית שלך מעל פני האדמה", אמרה. "אני מתפנה למרות כל ההתרגשות", סיפרה פישר בת ה-74, "יש לי ארבעה חתולים בבית. אם לא אחזור תוך שבוע, הם עלולים לתקוף אחד את השני או להרוס את המקום".

https://www.haaretz.co.il/news/worl...=_1536898213654

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 14-09-2018 בשעה 10:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #8  
ישן 14-09-2018, 11:32
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres
 
חבר מתאריך: 21.11.01
הודעות: 29,024
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "שום ארץ באמצע המאה הקודמת! לא ערבית ולא מערבית. תלמד קודם שתכתוב שטויות!"

אתה רק מוכיח את הטענה שלי...
היהודים חיו במיעוט בארצות מוסלמיות בגלל רדיפות. דווקא באירופה יכלו לחיות ברווחה תחת שלטון לא מוסלמי.

ודווקא השואה זו לא הוכחה, כי היטלר לא הרג בשם הנצרות, לעומת המוסלמים שהסיבה היחידה להרג יהודים אצלם זו האיסלם. להזכירך היטלר רדף מסדרים נוצרים וסגר לא מעט כנסיות. קבל ציטוט מנצח מפי הסוס:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי אדולף היטלר
אתם מבינים? זה ביש המזל שלנו שדתנו אינה הנכונה. למה אין לנו את הדת היפנית, אשר מגדירה את ההקרבה למען המולדת כערך החשוב ביותר? הדת המוחמדנית יכלה גם היא להתאים לנו יותר מהנצרות. למה הייתה זאת חייבת להיות הנצרות?"
_____________________________________
..


נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 14-09-2018 בשעה 11:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #15  
ישן 16-09-2018, 18:04
  מצפון מצפון אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 13.12.01
הודעות: 8,477
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "קבוצת כמרים מסרה הודעה לעם האמריקאי "אל תחששו מהסופה, היא תחלש בשל יחסנו הטוב לישראל""

די מקומם היחס הזה לאלוהים.
כאילו הוא איזה מופרע בריון כזה שנהנה מסבל של מסכנים
מציף בתים מטביע ילדים.
וכל פעם מחדש צריכים לשלוח משלחות להזכיר לו שיש שם יהודים
ויש שם נוצרים שאוהבים יהודים.
נו כאלה שלא עובדים בשבת ושמים כיפה
ואז הבריון הזה מרחם קצת ומרביץ חלש כי הוא בעצם אלוהים הזה הטוב שלא מטביע תינוקות
והמאמינים מאמינים כי זו הגדרת השם שלהם.
הגדרת השם שלהם, תרתי משמע.
_____________________________________
אלו העקרונות שלי, ואם אתה לא אוהב אותם, ובכן, יש לי אחרים.
Groucho Marx

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #19  
ישן 21-09-2018, 01:06
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 14.08.11
הודעות: 6,713
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "והפסיכים האלה הם בעלי הברית..."

כל האנושות בנוייה על אמונה. בלי זה אין טעם לחיים אנושיים.

גם אלו שהם לא מאמינים רשמיים, יש איזשהו מינימום שהם מאמינים. הם מאמינים שזה לא נכון לבן אדם להיות קניבל רוצח, גנב. ששטר כסף או דירה שרשומה על שם בן אדם אחד, זה שלו וגם אחרי מותו זה של יורשיו. אין את זה אצל בעלי חיים, ואין את זה בחוקי פיזיקה. ובלי תחושת צדק ויושר שבנוייה על אמונה פנימית זה לא היה מתקיים.

הבעייה שלקחו רחמנא ליצלן את האמונה לכוונים לא נכונים עד כדי שנאת עם ישראל ולהצר ליהודים.

פה מדובר על לא יהודים שבמקום להיות חס וחלילה שונאי ישראל כמו הנאצים רחמנא ליצלן, או אלו שמלבישים את שנאת ישראל במסווה של שנאה לכיבוש כביכול, הנה הגויים האלו באמת ובתמים מכבדים את עם ישראל, ומביאים את האמונה שלהם לכוון הנכון.

אבל, כמו שמצאתי באחת התגובות באינטרנט:

היהודים כל כך התרגלו להיות נרדפים על ידי הגויים, שאם הגוי לא רודף אותם ונותן להם יחס טוב, הם מרגישים נרדפים
_____________________________________
לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר (ישעיהו סב א)
ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל.
מכה של המוסלמים, ירושלים של היהודים.


https://sites.google.com/site/hamedinai/


נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 21-09-2018 בשעה 01:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2019 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר