לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2019, 08:43
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
הקשר בין שינה לאריכות ימים ול''ע סרטן, וטיפ קבלי להיפטר ממחלת הסרטן

הקשר בין שינה לאריכות ימים ול''ע סרטן, וטיפ קבלי להיפטר ממחלת הסרטן

לפחות 6 שעות שינה ביממה (4 בלילה ו2 בצהריים זה גם טוב) בחושך מוחלט יאריכו את ימיכם. כך קובע מחקר ממומחי נוירולוגיה בתחום. לישון טוב לצד שמחת חיים וחוסר דאגות ומתח בחיים (לחץ דכאון דאגות ומתח נפשי, להזכירכם, מגביר את החומציות בגוף יותר מכל מאכל רע) יאריכו את ימיכם וימנעו מחלות נוראיות כגון סרטן ל"ע.
טיפ - כניסה לחור באדמה לכשעתיים (גם אתר בנייה חפור, כאשר החולה מתחת לאדמה ורק למעלה פתוח כאשר מכל הצדדים יש אדמה, זה טוב. ואפילו לחפור בור ולהכניס רק את הרגליים ולכסות באדמה, טוענים מקובלים, לאדמה יש יכולת לשאוב את המחלה מכח זה שהאדם בא ממנה. אבל עדיף כל הגוף ממש כמו בקבר ר"ל)
לעניין השינה - כנסו לדקה 51 בסרטון

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2019, 11:09

בני האדם מוגבלים! הם נוצרו מוגבלים ולא יכולים להבין שקיים משהו שלא נברא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "נו, שוב הטענה המגוחכת הזה? יש..."

מכאן יסוד הכפירה בעולם.
האדם נברא מוגבל ואין לו אפשרות להבין שקיים משהו בבריאה שלא בראו אותו ומכאן היסוד הכי גדול לכפירה. בני האדם לא יכולים להבין שקיים משהו שלא בראו אותו.
"לית מחשבה תפיסה בך כלל..." אמר אליהו הנביא והפירוש - המוח האנושי לא יכול לתפוס מה זה הבורא. דומה לכך הוא המצב אצל עיוורים מלידה, להם לעולם לא תצליח להסביר מה זה כחול, מה זה לבן, שום צבע לא תוכל להסביר להם מה זה. הם לא ישיגו את זה בהבנה שלהם. לעומת זה אם עיוור מלידה יחווה מוות קליני כפי שחוו המון עיוורים מלידה, הם יצאו מהגוף ויראו מצוין כי פגם הראייה הוא בגוף, בעיניים, ולא בנשמה. (גגל עיוורת מלידה מוות קליני)
30 מליון (כולל גויים) אנשים שמתו מוות קליני סיפרו שראו דברים בסדר מסויים. אותו הסדר כתוב בזוהר הקדוש בפירוט ובעוד מפרשים. יש מקרים בהם למתים הקליניים מתעקש הס"מ למחוק את שראו כדי "לשמור על זכויותיו" של הס"מ. זה קרה למאיר פרנס מטבריה שחווה מוות כתוצאה ממחלה קשה. מאיר, איש קיבוץ שהקשר שלו ליהדות הוא מקרי בהחלט, ראה בדיוק את מהלך יציאת הנשמה וסדר הדברים כפי שהם מובאים בזוהר ובגמרא (10 דברים רואה האדם בשעת פטירתו: מלאך המוות עם תרעלה ו/או סכין הוריו וקרוביו יוצאים לקראתו כמו גם את שותפיו לגן העדן אם יזכה, ציפורניו שגזז והשליך, בית דין (אנשים ממש, לא נשמות או בועות. ממש אנשי העולם הזה ששופטים אותו על מעשיו. יש ויראה 3 דיינים ויש ויראה יותר עד 71 כמו הסנהדרין. (גגל שלום רפפורט) יש והאדם רואה את הגיהנום, (

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.) ויש ואפילו מלבישים אותו כתונת תכלת אותה מלבישים את כל יורדי הגיהנום. אלו חלק מ10 הדברים שהאדם פוגש בפטירתו) מאיר פרנס זכה לחזור מבלי שימחקו לו את הזכרון בזכות שהוא נינו של הבעש"ט שסינגר עליו. אחרים שזכו לחזור מבלי שימחקו להם, זה כל אחד בסיבתו אבל עיקר הסיבות היא שבורא העולם חפץ להעביר ליושבי הארץ כאן שיש עוד עולמות מלבד זה בו הם חיים והם לא יזכו להיות בנחת בעולמות האלה אם הם יעברו על העבירות החמורות (אשת איש, גויה, נידה, גזל,שבת והלבנת פני אדם אחר ו/או ריכול עליו.) מבלי שיעברו קודם מירוק בגיהנום. לידע כללי וחשוב, אשת איש גויה ועוד כמה עבירות, הנפטרים יעברו עשרות שנים קודם שייכנסו למירוק אחרון בגיהנום.
לגויים יש גם גיהנום וגן עדן כמו ליהודים. (נעזוב כרגע את ההיכלות המפוארים בגן עדן להם הגויים לא זוכים)
חסידויות - ליהודים החסידיים שמורה הזכות ויש ממש היכולת היכל לכל חסידות ושם הם יזכו להיות בצל חבריהם. כדאי לכל אחד להידבק בחסידות מסוימת.
תינוק שנולד כיום הוא ברוב המקרים גלגול של נשמה קודמת. בית הדין למעלה דן אותה לבוא כאן שוב וכאשר התינוק נולד נשכח ממנו רוב הדברים מהגלגול הקודם וזה כתוצאה מהלם הלידה (מלאך שאחראי על כך) יש ותינוקות נולדים ונשאר בהם הזכרון מהגלגול הקודם כמו שקרו המון מקרים ביניהם האחרון בימינו אצל הילד הדרוזי שמדבר אנגלית בניב אנגלי עם אוצר מלים מלא מגיל 1.5.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן..
אז כמו שאמרה הד"ר קובלה רוס שחקרה מאות ואלפי מקרים "מי שמאמין יופי ולמי שלא, מצפה הפתעה"
ד"ר גנאדי דולצב http://forums.walla.co.il/viewtopic...=1391&t=5976400 זיהה במחקר שלו נשמות אותם צילם.
אבל, והחשוב מכל, אתה יושב בארץ שהובטחה ליהודים לפני אלפי שנים והיהודים ניצחו (שוב) עמים רבים ממש המשך של התנ"ך בו הבורא מתחייב לנו שלא נחשוש מכל עם כל זמן שאנחנו בדרכו. יהודי יחיד יחסל רבבה. ובמקרה שאנחנו לא איתו אז אויב אחד יחסל, חלילה, מאיתנו רבבה.
ישן 23-01-2019, 22:49

אתה עונה בשטויות! אם מחלל שבת ימות מיד כשיחלל שבת לא תהיה זכות בחירה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "האמת שאינני משוכנע בכך כלל..."

כל ספרי הקודש מתייחסים לזכות הבחירה. אם סבא של אביך היה יכול לפנות אליך ולספר מה הוא עובר לא היתה זכות בחירה וכולם היו שומרי מצוות. אם היהדות אומרת שיונים מרפאים צהבת זכותך להאמין או לא. לנסות את הקב"ה מול המדיה זה בדיוק חלק חזק מפגיעה בחופש הבחירה.
חי היום יהודי שהוא נכד לצדיק מהל"ו. זכה היהודי ולמד את קמיע חותם שלמה. הוא היה משגר נפשות לכל רחבי היקום (מופיע ביוטייוב) והמון לעגו לו. עד שפאראפסיכולוגים באוסטרליה ואנגליה הציגו סרטים שגם הם עושים את זה (בצורה דומה רק הרבה יותר קשה כי אין להם את חותם שלמה) ומעצמות משתמשים בזה לריגול.
בקיצור. יש אפשרות שאתה וכל אדם יכולים לרחף מכאן לטבריה ב6 דקות מעל כביש החוף, לראות את המכוניות למטה וכו'... אין סיכוי שאתה תאמין בזה כי יש לך קליפה גדולה שמונעת ממך. יחסית להמון יהודים לדעתי יש לך ניצוץ יהודי חזק כי הנה אתה מתעניין. אבל תתווכח איתי . תמשיך וראה , כמוני, שהכל אמת!

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 23-01-2019 בשעה 22:58.
ישן 23-01-2019, 22:52
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אתה עונה בשטויות! אם מחלל שבת ימות מיד כשיחלל שבת לא תהיה זכות בחירה"

אם יונים מרפאות, זו לא שאלה של אמונה, או שהן מרפאות, או שהן לא. יש לנו דבר מגניב שנקרא "בדיקות דם", שמאפשר לנו לבדוק את זה.

אתה רוצה לומר שהקב"ה יכול לרפא? סבבה. חלק ידוע מהאמונה היהודית, מופיע בתפילה, וכו'. מה זה קשור ליונים ?!?!?!?! בסידור שלי כתוב "רופא חולי עמו ישראל", והלכתי לבדוק במיוחד בשבילך (למרות שאני יודע בע"פ), לא כתוב אחר כך "באמצעות יונים".

עד כה לא יצא לשמוע על יונים שריפאו הפטיטיס. תרומתן המוכרת לי היא בעיקר שני דברים: רעש מעצבן, ולכלוך על מכוניות.

רק כדי שנהיה סגורים על כך שאין לך שגיאה בהבנה: כשאומרים על משהו שהוא מרפא - פירוש הדבר זה שאם משתמשים באותו משהו, ישנו שיפור כלשהו במצב המחלה - בעדיפות - ריפוי מלא, אבל גם משהו שמפחית את העוצמה, מאריך חיים, או שומר על החלק הפגוע בגוף. דוגמה: ישנה מחלה שנקראת גלאוקומה (יצחק אבינו החולה הראשון?), שלרוב מקורה בלחץ גבוה בתוך העין. הלחץ הזה פוגע בראייה, פגיעה גוברת והולכת עד לעיוורון. אבל - יש לנו היום תרופות לכך - טיפות עיניים - שאמנם לא מעלימות את הגורם למחלה - אך מייצבות את המצב - כך שכל עוד שמשתמשים בטיפות האלה לפי המינון הנכון - הלחץ נשאר נמוך - ולא נגרם יותר נזק לעין. זה, סוג של רפואה. כי אתה יכול גם למדוד את הלחץ בעין ולראות שהוא נשאר נמוך, וגם הבנאדם במו עיניו רואה שמצב ראייתו אינו מחמיר.

כשאתה אומר "יונים מרפאות צהבת", אני (ושאר האנשים בעולם) מצפה למנגנון פעולה דומה; אפילו לא איכפת לי לא לדעת איך זה קורה - שיהיה נס מבחינתי - רק לראות שמישהו במצב מסויים מצבו השתפר בעקבות שימוש ב-יונה. ולא להתחכם כמובן, אם זו מחלה שהגוף ממילא מתרפא ממנה לבד, זה לא ממש נחשב. ואם אתה טוען שכן, אז אני מצהיר בזאת שאני יכול בכוח המחשבה לרפא כל אדם עם מערכת חיסונית תקינה מצינון בתוך חודש, בכוח המחשבה בלבד! ואתן לך טיפ: יש לי הרגשה שלא אצטרך לחשוב הרבה לשם כך.

אשר לריחוף לטבריה, למה שלא אאמין שזה אפשרי? הנה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

זה אפילו לא אמונה, כי ראיתי...

ישן 23-01-2019, 23:09

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "יפה!!! יש ספר שגנז חזקיהו המלך. עד תקופתו אין כמעט יהודי שהיה חולה"

אם הספר גנוז, איך יודעים מה כתוב בו? אם הוא כבר לא גנוז, איך זה שאנחנו עדיין חולים? אגב, מה הייתה תוחלת החיים בתקופה שעליה אתה מדבר?

הרשה לי לצטט מהאתר שהבאת בעצמך:

"שמתי את בני באמבטיה עם דגים ואכן הדגים מתו אחרי 10 דקות בדיוק אך הצהבת לא הלכה ואפילו עלתה האם אני צריך שוב להשים אותו במים עם דגים אנא ענו לי בהקדם"

תן לי לנחש, אני צריך להאמין רק לתגובות שטענו שהשיטה עובדת, ולא לכל אלה שטענו ההפך. נכון? אולי רק לאלה שניסו שוב ושוב עד שהצהבת נעלמה לה באופן טבעי, משום שהגורם לה פשוט התרפא באופן טבעי? (למשל: תינוק שנולד לפני הזמן והכבד שלו עדיין לא מתפקד בצורה טובה, יסבול מצהבת. באיזשהו שלב הכבד יסיים להתפתח, והצהבת תעלם)

ישן 23-01-2019, 23:23

צודק. אבל אין לך סיכוי בויכוח להסביר את ריקי קיטארו מול בני סלע
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "מתישהו תפסיק לצטט ספרים..."

למרות 70% מ"הנבואות" שלה שטויות. (אבל תודה שלדעת שסלע ייתפס ביום שישי בכניסה לנשר זה מעל הטבע)
את שלום רפפורט. את תמי יערי ותמי גולדשטיין שהיממו את נתן זהבי בתכנית המיסטיקה "הכח" בערוץ 10
את אותו גוי שנפל לגיהנום ואמר שהובל לקומה שנקראת "בור" בזמן שהזוהר מדבר על קומה בגיהנום שנקראת בור.
את ד"ר קובלהרוס שראיינה אלפי מתים קליניים ובעיקר אלו שהיו עיוורים מלידה.
את הימצאות העם היהודי בארץ שהובטחה לו אבל שוב פעם ממש כמו בתנך, המון עמים נגדו והוא מצליח שוב ושוב עד שראשי הארץ, אחרי 67 אמרו שצה"ל הוא צבא לא מנוצח (כוחי ועוצם ידי) ולצערנו חטפנו את יום כיפור עם המון הרוגים.
תסביר את זה ונמשיך לאבולוציה שלך
ישן 23-01-2019, 23:28
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "צודק. אבל אין לך סיכוי בויכוח להסביר את ריקי קיטארו מול בני סלע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי navital
למרות 70% מ"הנבואות" שלה שטויות. (אבל תודה שלדעת שסלע ייתפס ביום שישי בכניסה לנשר זה מעל הטבע)
את שלום רפפורט. את תמי יערי ותמי גולדשטיין שהיממו את נתן זהבי בתכנית המיסטיקה "הכח" בערוץ 10
את אותו גוי שנפל לגיהנום ואמר שהובל לקומה שנקראת "בור" בזמן שהזוהר מדבר על קומה בגיהנום שנקראת בור.
את ד"ר קובלהרוס שראיינה אלפי מתים קליניים ובעיקר אלו שהיו עיוורים מלידה.
את הימצאות העם היהודי בארץ שהובטחה לו אבל שוב פעם ממש כמו בתנך, המון עמים נגדו והוא מצליח שוב ושוב עד שראשי הארץ, אחרי 67 אמרו שצה"ל הוא צבא לא מנוצח (כוחי ועוצם ידי) ולצערנו חטפנו את יום כיפור עם המון הרוגים.
תסביר את זה ונמשיך לאבולוציה שלך

שואה. תסביר את זה.

חוץ מזה שלא ברור לי מה אתה מנסה להוכיח כאן. אתה מנסה להשתמש באשה שאתה בעצמך טוען ש 70% מה"נבואות" שלה הן שטויות כהוכחה לזה שאלוהים קיים? (לא ברור לי איך הגעת לזה באשכול שמדבר על אדמה, יונים ודגים שמרפאים מחלות ואנשים מרחפים, אבל ניחא)
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 23-01-2019 בשעה 23:33.
ישן 23-01-2019, 23:35

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "היו לישראל מספר שואות מאז יציאת מצרים אם כי האחרונה היא הקשה מכולם"

ציטוט:
תקרא את הספר של יוספוס פלביוס. בחורבן הבית הראשון/שני ובביתר. האכזריות ליהודים הייתה מחרידה.
אבל אם הבורא אומר שבמקרים מסויימים הוא מסתיר פנים ומגיעים צרות קשות עד שהאוזן תחרדנה לשמוע...
"...ועזבתים והסתרתי פני מהם והיה לאוכל ומצאהו רעות רבות וצרות. ואומר ביום ההוא הלא על כי אין אלוקי בקרבי מצאוני הרעות האלה, ואנוכי הסתר אסתיר פני ביום ההוא " (דברים ל"א,

הייתי צריך לנחש שתשתמש בתירוץ "נסתרות הן דרכי האל"...
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 23-01-2019, 23:56

אל תצטער. תשמח! הלומד קבלה כאשר קליפה סביבו אוחזו שגעון
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "איזו אמת? אני לא חושב שהטענה..."

אז תרגיש בנוח שאתה לא מבין דברים כבדים כמו שאני מתחרפן ממתימתיקה.
קליפה היא קרום שאוחז בנשמה ובנפש מיום שהאדם נולד. ככל שמרבה עוונות הקליפה עבה יותר וקשה לו לראות את האמת יותר ויותר.
לאחר פטירת האדם יש חיבוט הקבר להסרת הקליפה הזו.
זה בסדר שהרבה לא מאמינים כי זה מעל הבינה "לית מחשבה תפיסה בך כלל..." אמר אליהו הנביא.
אבל שהיהדות ידעה לפני פיתגורס שהעולם עגול (היושב על חוג הארץ") ואת כמות הכוכבים בתבל (10 בחזקת 18) ומולד הירח ועוד... ובמקביל חז"ל כותבים שכל הסודות האלה ניתנו לעם ישראל מספרי אברהם אבינו שקיבל משם שקיבל מאדם הראשון. והיום מהספר יצירה עשו סרט הגולם...
ישן 24-01-2019, 00:05

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אל תצטער. תשמח! הלומד קבלה כאשר קליפה סביבו אוחזו שגעון"

ציטוט:
אבל שהיהדות ידעה לפני פיתגורס שהעולם עגול (היושב על חוג הארץ") ואת כמות הכוכבים בתבל (10 בחזקת 18) ומולד הירח ועוד...

כבר הסבירו לך לפני 3 שנים בערך שכל מה שכתבת הוא לא יותר מגיבוב של שטויות (אפילו אנשים שהעידו על עצמם על גבי הפורום שהם דתיים כך שלא מדובר ב"ערב רב" כדברייך).

אין לי כוונה לעשות זאת שוב.

https://www.fresh.co.il/vBulletin/s...ad.php?t=597852

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 24-01-2019 בשעה 00:09.
ישן 24-01-2019, 00:19

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "לא הבנתי!!! אפשר היה לנחש שבני סלע ייתפס ביום שישי בכניסה לנשר???"

"לנשר, לקריות, ולנהריה", לפי חיפוש שעשיתי כרגע. ונטען שנתפס בנהריה. אז מי משקר כאן? https://www.makorrishon.co.il/nrg/o...T1/520/300.html - אגב, באופן מעניין הכתבה מתארת הצלחה נוספת של אותם מעורבים - במקרה של תאיר ראדה ז"ל, שלאחרונה אני שומע על יותר ויותר "בעיות" בראיות של המקרה הזה (לא שאני מתיימר לדעת מה היה שם, אבל כך גם אתה לא אמור, וכך גם לא קיטארו)

יש הרבה אנשים שאומרים הרבה דברים. אתה זוכר רק את אלה שבסופו של דבר התברר שצדקו. שכחתי איך קוראים לכשל הלוגי הזה, אבל יש לזה שם. וכמובן, תמיד יכול להיות שאכן יש אנשים עם יכולת לנבא - אני לא שללתי את זה. רק ביקשתי לראות מנגנון שבו יונה תמיד מרפאת, גם מה שכל הרפואה לא מצליחה ולא מתרפא לבד. כי באחרון, מן הסתם אין לנו כל דרך לדעת אם היונה חסרת משמעות בסיפור לחלוטין, ובאותה מידה יכולת לקפוץ על רגל אחת 30 פעם והיית מגיע לאותה התוצאה. מבין?

ישן 24-01-2019, 00:51

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "יונה, נחש ודג קרפיון... כמות החומר שצריך ללמוד היא פי מליארד ממה שהמוח יכול"

איך אתה יכול לדעת מה כמות החומר אם אף אדם לא למד את כולו שהרי אי אפשר (צריך שמליארד בני אדם ילמדו ויעסקו רק בזה כדי שיהיה מספיק קיבולת לימוד, לפי הנתונים שלך).

בקיצור: היה אירוע (או שלא, לא מכיר אותך הרי), באירוע קרה משהו. באותו זמן שקרה האירוע היו יונה ו/או נחש ו/או דג קרפיון, ובסיום האירוע מישהו הבריא. באותו זמן שהם היו באירוע, אני, סביר להניח: או אכלתי, או ישנתי, או הייתי בעבודה, או דיברתי עם מישהו. וכך גם בזמנים אחרים שבהם כל בעלי החיים האלה ריפאו מישהו לכאורה. למה אתה בטוח שזה בגלל בעלי החיים האלה, ולא כי אני אכלתי ארוחת צהריים בדיוק? הרי שני הדברים קרו עובר לריפוי!

אני מסתפק בלקחת כתורה מסיני את התורה מסיני, טקסטים המוכרים לי. את התוספות המאוחרות שאין לי מושג כיצד ומאיפה הגיעו, מעדיף שלא לקחת. אולי אפילו מדובר בעבודה זרה... או לכל הפחות באיסור "בל תוסיף" (שזה, אגב, מהתורה מסיני: דברים, י"ג, א')

עריכה: איזה קטע, בזמן שהגבתי, אתה ערכת את הודעתך (שכשלחצתי על "תגובה", הסתיימה במילים "אני ניסיתי וזה עובד") ולא ידעתי על כך - סיימתי את דברי ב"בעבודה זרה", שלחתי את ההודעה, ואז ראיתי את הודעתך הערוכה שמכילה בדיוק מילים אלה. אני עוד לא יודע אם זה אומר שאני נביא או אתה נביא, אם כי אני מעדיף באופן אישי לא להיות.

ישן 28-01-2019, 21:00
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "הקשר בין שינה לאריכות ימים ול''ע סרטן, וטיפ קבלי להיפטר ממחלת הסרטן"

בכנות אחי, אתה מזכיר לי את החרדי ההוא שצועק שבת היום, ניכר עליו שהוא לא כל כך בריא בנפשו ואתה די מזכיר לי אותו.
בתור חרדי לשעבר ומאמין בהווה כואב לי עליך, לא בגלל שאתה דתי או חרדי או איך שלא תגדיר את עצמך, אלא בגלל שאתה סובל, אתה חושב שאתה מאמין, אבל אתה מאמין בהבלים שלא מחזיקים מים.
אתה יכול לבוא ולצעוק ערב ערב וכו' (לא יודע מי לימד אותך קבלה[אם אפשר לקרוא למה שאתה מדבר קבלה], אבל הרבנים שאני ראיתי שלמדו קבלה לא פירסמו אותה בראש חוצות והיו דיי ענווים בנושא, כמאמר החזו"א זצ"ל מי שיודע לא מדבר ומי שמדבר לא יודע).

בכל מקרה, אני מאחל לך שתצא מהדמיונות שאתה נמצא בהם, והקב"ה יהיה בעזרך לחזור לדרך הישר.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:48

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר