לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2019, 17:29
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
ההתניה במידה רבה מסירה את העוקץ
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אז בנט רוצה לספח רק אזורים עם..."

אם אתה מספח חד-צדדית - אתה מייצר התנגדות ואלימות.
אלימות שתייצר התנגדות בינלאומית לחץ וחרמות.

אם לעומת זאת - אתה מספק חלופות,
ענישה למי שישתתף באלימות,
לצד גזר נאה (תושבות, הבאה עם חינוך ובריאות ברמה גבוהה) למי שימנע מאלימות,
לצד פרס נדיב למי שיבחר להגר או לשתף פעולה עם הממשל הישראלי.
הדינמיקה מאוד שונה.

הדינמיקה יכולה להיות מחוזית:
מחוז שרוב תושביו מעוניינים בסיפוח יזכו בו, והתהליך יתחיל בו.
מבחינת המשפט הבינלאומי - קשה לתרץ התנגדות לכך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
הבלים,כמובן. ערביי איו"ש לא ישארו חסרי מדינה ואזרחות לנצח.
בעצם - זה תלוי בעיקר בהם.
אוסלו היה אמור להביא למצב בו כולם מרוצים,
בפועל - הפיתרון שבור, אף אחד לא מרוצה, הרש"פ הפכה לעריצות, ואין החלטה על כיוון הפיתרון הרצוי.
לא אצלנו ולא אצלם

לעומת זאת,
תושבות ללא אזרחות, יכולה להיות שלב בהקמת אוטונומיה מתפקדת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2021, 23:28
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי s27 החדשה. שמתחילה ב "לאחר שנים רבות של הצבעה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27 החדשה.
לאחר שנים רבות של הצבעה למפלגת העבודה, אני ואחי והגדול הגענו למסקנה משותפת שחבל לנו לבזבז הפעם את הקולות שלנו על מפלגות השמאל שהתרסקו להן, והחלטנו הפעם לחזק את גנץ,
ולו רק בשביל הסיכוי שנחזה בביבי יורד סוף סוף מכסאו, ונאמר אמן (אם כי אין לי יותר מדי תקוות, בתוך עמי אני יושבת ).

ציטוט כלשהו של איינשטיין על מפגרים שעושים שוב ושוב אותו דבר.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-03-2021, 18:13
  משתמשת נקבה *סיון 2020* *סיון 2020* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.21
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "למי תצביעו?"

אז מחר מתקיים פרק ארבע (נקווה שאחרון) בתוך פחות משנתיים של תאטרון האבסורד המביך והמביש הזה. נשבעת לכם שכבר באמת רציתי לקחת את פנקס הבוחרת שלי, לקרוע לגזרים ולזרוק לפח, אבל למרות שזה מרגיש ממש כמו מלחמת מאסף (הרי ברור לכל עין שמדינת ישראל הולכת לכיוון אחד: דתי יותר, ימני יותר, לאומני יותר, פאשיסטי יותר. יש כאלה שזה מתאים להם, אולי אפילו מתאים להם מאוד, לי זה הרבה פחות מתאים), אני עדיין מסרבת להרים ידיים סופית, ובכל זאת אגש מחר לקלפי ואצביע ליאיר לפיד, שמסתמן כאלטרנטיבה הכי סבירה של מרבית מחנה השמאל-מרכז או ימין מרכז-מרכז בבחירות האלו. אחרי הכל, אם כל אחד מהמחנה שלי יכריז "שברו את הכלים ולא משחקים", באמת מה יהיה?

אני מודה שמאז 2012 יצא לי להשתעשע רבות במחשבה על הגירה למדינה אחרת, ולא אחת אני באמת תוהה האם אינני עושה טעות כשאיני הולכת בדרכם של שני אחיי הקטנים, שנמצאים כרגע בעיצומו של תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי. אך מכיוון שאינני באמת רואה את עצמי מתחילה מחדש במקום אחר בגיל כזה, רחוק מכל מי שאני אוהבת, אחרי 38 שנים שבהן התרגלתי שזו הבית שלי לטוב ולרע, הגעתי למסקנה שעלי פשוט לדעת לקבל את כל אותם דברים שאין ביכולתי לשנות: הרי אין לי באמת שליטה על הכיוון שאליו ישראל דוהרת, תוצאה של שיעורי הילודה בקרב החרדים והדתיים, ואני מאמינה שזה גם בגלל חלק לא מבוטל מהעולים מצרפת שהגיעו לכאן מאז תחילת שנות ה-2000, שגם הוא דתי וימני.
מה לעשות?
ישן 22-03-2021, 23:27
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי *סיון 2020* שמתחילה ב "אז מחר מתקיים פרק ארבע (נקווה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי *סיון 2020*
אז מחר מתקיים פרק ארבע (נקווה שאחרון) בתוך פחות משנתיים של תאטרון האבסורד המביך והמביש הזה. נשבעת לכם שכבר באמת רציתי לקחת את פנקס הבוחרת שלי, לקרוע לגזרים ולזרוק לפח, אבל למרות שזה מרגיש ממש כמו מלחמת מאסף (הרי ברור לכל עין שמדינת ישראל הולכת לכיוון אחד: דתי יותר, ימני יותר, לאומני יותר, פאשיסטי יותר. יש כאלה שזה מתאים להם, אולי אפילו מתאים להם מאוד, לי זה הרבה פחות מתאים), אני עדיין מסרבת להרים ידיים סופית, ובכל זאת אגש מחר לקלפי ואצביע ליאיר לפיד, שמסתמן כאלטרנטיבה הכי סבירה של מרבית מחנה השמאל-מרכז או ימין מרכז-מרכז בבחירות האלו. אחרי הכל, אם כל אחד מהמחנה שלי יכריז "שברו את הכלים ולא משחקים", באמת מה יהיה?

אני מודה שמאז 2012 יצא לי להשתעשע רבות במחשבה על הגירה למדינה אחרת, ולא אחת אני באמת תוהה האם אינני עושה טעות כשאיני הולכת בדרכם של שני אחיי הקטנים, שנמצאים כרגע בעיצומו של תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי. אך מכיוון שאינני באמת רואה את עצמי מתחילה מחדש במקום אחר בגיל כזה, רחוק מכל מי שאני אוהבת, אחרי 38 שנים שבהן התרגלתי שזו הבית שלי לטוב ולרע, הגעתי למסקנה שעלי פשוט לדעת לקבל את כל אותם דברים שאין ביכולתי לשנות: הרי אין לי באמת שליטה על הכיוון שאליו ישראל דוהרת, תוצאה של שיעורי הילודה בקרב החרדים והדתיים, ואני מאמינה שזה גם בגלל חלק לא מבוטל מהעולים מצרפת שהגיעו לכאן מאז תחילת שנות ה-2000, שגם הוא דתי וימני.
מה לעשות?

מה הסנפת לעזאזל? נראה חומר חזק, הרבה יותר טוב ממה שיש בטלגראס. מאיפה משיגים?

ומה זה פנקס הבוחרת שלך בכלל?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר