לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2005, 07:41
  SyPhEx SyPhEx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SasonAndShmulik שמתחילה ב "ששון ושמוליק - סדרת אנימציה מחתרתית ואיכותית בפלאש"

זה כל כך מטומטם ברמות שלא יאמנו שזה מתחיל להיות עצוב!
אתם באמת חושבים שילדים יכולים להנות מכזאת רמה ירודה של אנימציה (אם אפשר לקרוא לקובץ הפריימים האלה אנימציה) ?
אם ילד באמת צוחק ונהנה מכל הלב מדבר מכוער שכזה אז הוא צריך ללמוד לקבל גירוי אינטלקטואלי קצת יותר חזק למוח כדי להנות מאיכות

בקיצור, סגור את הבאסטה ותעיף את פלאש מהמחשב !
*זאת אחת הסיבות בעיקריות שבגללה לא התחלתי את דרכי בפלאש עם סרטוני זוועה שכאלה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2005, 15:36
  "דנה" "דנה" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.05
פיגוע אתם כולכם בורים!!!!!!!!!!!!!!!!1111
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SasonAndShmulik שמתחילה ב "ששון ושמוליק - סדרת אנימציה מחתרתית ואיכותית בפלאש"

כנראה שלא הבנתם את המסר העמוק של הסרטון הזה ואת הביקורת הנוקבת שהוא מעביר!!!!!!

הסרטון הזה הוא יצירה אבסטרקטית פוסטמודרניסטית, והוא מעביר ביקורת חריפה על החברה המודרנית, וככל יצירת אמנות מודרנית מוחה בתוקף כנגד מצב קיים שיוצר עוול!!!!!!!!!!!!!111

במקום להפנים את המסר אתם כולכם מסתכלים רק על המראה החיצוני של היצירה [המרגשת] ועל איכות ההקלטה [המצוינת]!!!!!!!!!!!!!!!111111

אתם שטחיים כמו מלי לוי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 11111

חוץ מזה הסרטון הוא מעולהההההההה!!!!!!!!!!!!!1 ההומור שנון ועוקצני!!!!!!!11 הציורים מבדרים ועם זאת מדהימים!!!!!!!!!!!!!1111 וכשורי המשחק של המדובבים מעוררים התפעלות ויראת כבוד!!!!!!!!!!!!!11111

אתם כולכם בורים~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!11111111
ישן 18-05-2005, 20:50
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
אני בד"כ לא נותן ביקורות קשות אבל....

חברה..........היתם יכולים להשתדל קצת יותר אם הסרטון ..........אם אתם רוצים להעביר סיפור אז תיכתבו
ספר...........אם אתם רוצים להתעסק בפלאש ולפרסם את העבודות בפורומים ולקבל תגובות מאנשים שתותחים בתחום ואני מבטיח לכם שאין יותר מידי פלאשיסטים נורמליים בארץ ....וכן יש פה תותחים......
אז יותר השקעה פעם הבאה...........

לא יעזור לכם כול ההתנצחויות הללו.........לסרטון יש ויזואליות מחרידה ..........וחוצמזה שימוש בהומור שחור כמו תמונה של ימך שמו וזכרו אתם יודעים מי......הוא לגיטימי כול עוד ההומור מצחיק!!!!!!!
אני חוזר על החוק!!!! בהומור שחור מותר לצחוק על הכול!!!!! כול עוד זה מצחיק!!!! ולא דבילי!!!!

לא סתם לשם אימרת אמירה... "הנה לכם כול מי שרואה את הסירטון אין לי גבולות לא אכפת לי מהגרפיקה או מכלום אני ינסה לזעזע אותכם קצת אם התמונה הזו כולם על ה*** שלי........"."

בואו ננסה לשפר קצת יותר לפרק הבא............
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:21

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר