לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2019, 12:41
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הדור האחרון שמתחילה ב "עולם של שדות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הדור האחרון
אנו עדים לרשת שורשים ויחסי גומלין ברמת הדומם.
האם נגלה כי קיימים קשרים ורשתות גם בינינו?
https://www.haaretz.co.il/science/.premium-1.7582149

אם אתה לא יודע שעצים אינם דוממים אלא שייכים לממלכת החי, אז למה שנסמוך על שיקול הדעת שלך בכל תחום אחר?

אבל נניח לזה, אני רק מזכיר שרשת שמדווחים עליה (אגב, ידועות רשתות כאלה של FUNGI כבר זמן רב) היא רשת פיזית לגמרי, שניתן לראות ולאמת את קיומה בניסויים, אז כל ניסיון להסיק מקיומה של רשת כזו על רשת אחרת, שמורכבת, רובה ככולה, מפטפוטים, מושגים מוערפלים ו"רוחניות", הוא טעות קשה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 29-07-2019 בשעה 13:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2019, 14:55

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "עצים שייכים לממלכת הצומח - לא לממלכת החי"

ממלכת הצומח היא חלק מממלכת החי, לפי החלוקה המודרנית שמחלקת את ממלכת החי לפרוקריוטים, אאוקריוטים וארכיאה.
ולא משנה אם אתה מקבל את המינוח והחלוקה הזו או לא, העצים הם בוודאי לא דוממים, וההערה על הניסיון לסיק מהמערכת הזו למערכת הקבלית שדור אחרון מדבר עליה היא טפשית לא פחות
מפוסטים קודמים אני יכול לומר שהוא לא מדבר על תועלת הדדית, אלא על רשת של "רצונות וכוונות" שמשפיעים ממש אחד על השני וקושרים אותנו אחד לשני. אין צורך להיות אפולוגטי בשבילו, הוא כבר כתב כאן מספיק כדי שנתפוס את רוח הדברים שלו, ואין צורך בפרשנות.
ואיפה אני בדיוק מעדיף פטפוטים משונים? אני חושב שבכל ההודעות שלי לדור אחרון הבהרתי היטב שדווקא מפריעים לי מאוד פטפוטים משונים, במיוחד כאלה שמתיימרים לומר שהם לא פטפוטים אלא אמת לאמיתה, שאני טיפש/כופר/חילוני/ציני מכדי לראות...

ישן 29-07-2019, 15:43

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "החלוקה המודרנית היא שממלכת-העל של האאוקריוטים (השאר הם חידקים)"

לא יודע מה זה "מודרני" בעיניך, אני מדבר על החלוקה של ווסה משנות ה90, שבה "עץ החיים" מחולק לשלושה דומיינים של פרוקריוטים אאוקריוטים וארכיאה.
מקור: https://www.pnas.org/content/pnas/87/12/4576.full.pdf
כשאמרתי שעצים הם חלק ממלכת החי התכוונתי שהם חלק "מעץ החיים" ולא ל"ממלכה" במובן הטקסונומי שלה, אלא במובן שהם קשורים לחי, ולא קשורים לדומם.
אני שמח ששנינו מסכימים שעצים לא דוממים, שנינו מסכימים ש"דור אחרון" לא יודע על מה הוא מדבר כשהוא אומר שעצים הם דוממים. יפה.

אל תמציא דברים שמעולם לא אמרתי.
מעניין שאתה יכול להבין שאני סוחב תסכולים של הרבה שנים. זה מעיד הרבה על יכולת ההבנה שלך, בהתחשב בזה שהיא לא מבוססת על שום אמירה עניינית שלי. נראה שדור אחרון הוא לא היחיד שמאמין בקיומם האמיתי בעולם של דברים ללא הוכחה וללא ראיה.
אני העליתי טענות ספציפיות מאוד כנגד "דור אחרון", ועוד לא ראיתי אותך מתייחס אליהן מלבד לומר טענות אד הומינם לעוסות.
אז כדי לספק את העניין שלך בפסיכולוגיה שלי - אין לי שום תסכולים שקשורים לדור אחרון. יש לי הרבה תסכול מאנשים שזורקים אמירות מעורפלות, טוענים ללא הוכחה שיש להן קשר לעולם הממשי, לא מספקים בדיל של ראיה לתמיכה בעמדה שלהם, וכששואלים אותם על זה הם תוקפים אישית את השואל.
כך שלהתעלם מכך שדור אחרון מנסה לקשר (בהתבסס על דברים אחרים שהוא כתב עשרות פעמים) בין מערכת פיזית לגמרי למערכת מעורפלת זה מגוחך, בטח כשמנסים לפרשן אותו ולומר שהוא בעצם מתכוון להשפעה הדדית ולא לקשר של "כוונות ורצונות" (אלוהים יודע מה זה אומר). וחבל שבמקום לחשוב על הטענות באופן ענייני, כמו שאני בדרך כלל מקפיד לעשות, אתה ישר בורח לתסכולים שלי. חבל.

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 29-07-2019 בשעה 15:48.
ישן 29-07-2019, 16:50
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
קרא את הכותרת: עץ האורגניזמים (ליתר דיוק: עץ פילוגנטי של כלל היצורים)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "לא יודע מה זה "מודרני"..."

למעט וירוסים ופריונים, שהטקסונומיה הזו נמנעה מלסווג
ציטוט:
כשאמרתי שעצים הם חלק ממלכת החי התכוונתי שהם חלק "מעץ החיים" ולא ל"ממלכה" במובן הטקסונומי שלה, אלא במובן שהם קשורים לחי, ולא קשורים לדומם.
כשאתה אומר שעצים הם חלק מממלכה מסויימת - אתה מתכוון שהם בעצם לא חלק מאותה ממלכה, אלא להגדרה משונה שהמצאת - כי אתה בעצם מקשקש ואומר שטויות.
אז אין לך תירוץ להתנשא על "דור אחרון", שמגדיר כל מה שאין לו יכולת תנועה כ"דומם" (לא הגדרה טקסונומית, אבל לא רחוקה ממנה).

גם בהתחשב בדרך בה אתה תוקף (ומהרגע הראשון באופן אישי - "למה שנסמוך על שיקול הדעת שלך בכל תחום אחר")
כל פעם ש"דור אחרון" כותב פה,
ללא שום טענות ענייניות - אלא כהטרלה במטרה להשתיק כל דיון (שהודית שאתה לא מבין, ולא רוצה להבין),
הבכיינות שלך על "אד-הומינום" צבועה.
אז שוב - שתה בירה,
תרגע,
ותחשוב למה אתה תוקף אותו כך.

ציטוט:
בטח כשמנסים לפרשן אותו ולומר שהוא בעצם מתכוון להשפעה הדדית ולא לקשר של "כוונות ורצונות" (אלוהים יודע מה זה אומר)
אתגר אינטלקטואלי, חילופי דעות, תיקון שגיאות שנפלו בדברי השני, הפנמת תיקוני טעויות שנפלו בדבריך,
אתה יודע - מה שעושים בפורמים,
כשלא עסוקים בהטרלה ותקיפה על בסיס אישי.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 29-07-2019 בשעה 16:57.
ישן 29-07-2019, 19:06
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
בעניין רשתות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "[QUOTE=הדור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
אם אתה לא יודע שעצים אינם דוממים אלא שייכים לממלכת החי, אז למה שנסמוך על שיקול הדעת שלך בכל תחום אחר?

אבל נניח לזה, אני רק מזכיר שרשת שמדווחים עליה (אגב, ידועות רשתות כאלה של FUNGI כבר זמן רב) היא רשת פיזית לגמרי, שניתן לראות ולאמת את קיומה בניסויים, אז כל ניסיון להסיק מקיומה של רשת כזו על רשת אחרת, שמורכבת, רובה ככולה, מפטפוטים, מושגים מוערפלים ו"רוחניות", הוא טעות קשה.

אז תגיד לי ישי:
האם ביצי ציפורים מתקשרות זו עם זו?
לפי התאוריה שלך : אם טרם קראת את המחקר האחרון בכתב העת המדעי Nature Ecology and Evolution שמראה כי עוברים המתפתחים בתוך ביצי ציפורים מסוגלים לקלוט קריאות אזהרה מציפורים בוגרות בסביבתם - ואף מסוגלים להעביר את האזהרה הלאה לאחיהם בביצים האחרות אז כל זה נחשב כהבל ושווה לקליפת השום או כמו שכתבת, פטפוטים וכו.
ואם כבר קראת על כך אז בשניה זה יהפוך לניסוי אמפירי שתוכל לכתוב כי הוא אומת ולכן הוא קיים.

אז השאלה שלי היא בעצם: האם קיים סיכוי ולו הקטן ביותר שרשתות כאלה שאני כותב עליהם קיימות אך אינך יודע עליהן?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר