לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2019, 06:43
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
סמוטריץ' "כעת על עוצמה לגלות אחריות. עוצמה "רוב המצביעים שלנו לא יצביעו בכלל אם נפרוש

אנשי עוצמה יהודית לא יגיעו כלל לקלפיות אם עוצמה תפרוש. כך אומרים בעוצמה יהודית.
ואלה שכן יגיעו, ישימו פתק בו יכתבו "עוצמה יהודית"
הערכות הן כי לעוצמה יש מעל ל100 אלף קולות. בדיוק הקולות החסרים לביבי ע"מ להקים ממשלה ללא ליברמן.
ברשתות החברתיות הכעס של חלק ממצביעי עוצמה כלפי "ימינה" וביבי הוא גדול מאד מאחר ומדובר באנשי ימין קיצוני שמעשיו של ביבי מכעיסים אותם. עוצמה מתוך הרשתות החברתיות:
"ביבי פתח את ישראל עבור כל הכפרים הערבים לפני כמה שנים. היום כל חופי הארץ מלאים בערבים מהשטחים. וכאשר אב הלך עם משפחתו למעיין קטן באיזור שהערבים טוענים שזה בשטח שלהם, הם רצחו את בתו ופצעו קשה את בנו."
"את הציבור היהודי לא תראו בהפגנות. הוא רואה ומבין טוב מה קורה בארץ ומבטא עצמו בקלפי. לאחר הרצח המתועב של הנערה המדהימה מלוד, שכל משפחתה זה חסד ורק חסד לעם ישראל, ואחרי ההתעללות הקבועה בבלוי (העובד משופרסל), אין לי ספק שיהודים טובים יצביעו לעוצמה שתעשה סדר ואפלייה מתקנת כלפי יהודים."
עם זאת, נשמעו גם קולות בעוצמה יהודית שהביעו ביקורת על בן גביר בעניין התמונה שלו בסלון
"הצבעתי ואצביע לעוצמה אבל לא בלב שלם! כל משפחתי הגדולה הצביעו להם וכולנו בדיעה אחת שעל בן גביר להסיר את התמונה מהסלון ולהוקיע את מעשהו של גולדשטיין. בן גביר מייצג אותנו ואנחנו לא רוצים מייצג שתומך ברצח ערבים מתפללים"
בן גביר הגיב לדברים "צר לי שהבנתם כי אני תומך ברצח שבוצע"
הנתונים נלקטו מתוך רשת הפייסבוק ומערוץ 7
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:08

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר