לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2019, 18:37
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
הרמטכ"ל אביב כוכבי מארגן כבוד לנשיא המדינה

https://www.mako.co.il/news-israel/...0&pId=173113802

ביקור שגרתי של הנשיא ריבלין ריבלין בבסיס חטיבת הקומנדו בבית ליד, כשהוא מלווה ברמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי ובמפקד פיקוד המרכז האלוף נדב פדן הפך למפגן אהבה ותמיכה לכבוד יום הולדתו ה 80: הנשיא התקבל בשירה אדירה של עשרות חיילים לכבודו, אלבום תמונות מיוחד וסרטון עם ברכות מכל חיילי צה"ל. הנשיא המופתע הודה ללוחמים: "אני אוהב אתכם".

בבחירות הקודמות ביבי עשה צחוק מהמדינה: הפתיע את הנשיא, ובמקום להחזיר את המנדט פיזר את הכנסת תוך גרימת מזק כלכלי בלתי נתפס. הסיטואציה המיוחדת מעמידה את נשיא המדינה במעמד בעל חשיבות מיוחדת בבחירות הקרובות. קבלת ההחלטות תהיה מורכבת וידרש אמון הציבור. הנשיא יידרש להפגין מנהיגות ולהשפיע על הפוליטיקאים למצוא את הדרך הנכונה לטובת המדינה.

תמיכת הרמטכ"ל בנשיא המדינה בעיתוי כזה מקבלת לפתע משנה חשיבות: המפגן הזה שם את הדגש המנהיגותי במקום - הצבא של המדינה ולא שייך לאף מפלגה. אין ספק שכוכבי לא אוהב שפוליטיקאים מנסים לנכס לעצמם את צה"ל כפי שעלה בעימותים הפוליטיים בשבועות האחרונים.

יותר מכך: לאחר אין סוף השתלחויות בנשיא המדינה מצד "אושיות תקשורת פוליטיות בולטות" כמו בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו, חבר הכנסת זוהר ואחרים, הרמטכ"ל שם סוף לענין בדרך יפה ואלגנטית.

רק אתמול חבר הכנסת זוהר כינה את הנשיא בכינוי הגנאי הידוע "שמאל" שמנסה לחזק את המפלגות הערביות . https://www.haaretz.co.il/news/elections/1.7809724
יש מצב שמפגן האהבה לנשיא יגרום לזוהר לחשוב פעמיים לפני שפותח את הג'ורה על הליכודניק הותיק רובי ריבלין שסך הכל מפגין מנהיגות מאחדת. וידעו גם יאיר נתניהו וגם אם עבריה: אם יתחיל ללכלך כפי שעשה לפני הבחירות הקודמות, יקבל ביצה לפנים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2019, 20:33
  rpi rpi אינו מחובר  

עד כמה שאני זוכר ביבי היה זה שהשתמש בערבים לפזר את הכנסת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אולי בלי להתעצבן נמתין לרצון הבוחר "היהודי"? הרי ידוע וברור לך שרוב היהודים"

הקדמת הבחירות הקודמות בוצעה על ידי נתניהו כדי לחמוק משימוע. פיזור אותה כנסת בדיוק מאותם שיקולים זרים תוך גרימת מזק עצום למדינת ישראל. אין שום שנאה - עובדות פשוטות וברורות. אין כאן ענין של ימין ושמאל. הנשיא לא הפך את עורו מימין לשמאל. אף אחד לא חבר עם ה"מחבלים". הכל דמיונות שביבי השתיל במוח שלך ואחרים למטרות אישיות גרידה.

ביבי מעל 10 שנים בשלטון, ופתאום לפני הבחירות פתאום נורא דחוף להפוך את ערביי ישראל למחבלים. איפה הם היו כל הזמן? לא נראה לך מוזר שהם הופכים למחבלים רק לפני הבחירות? למה לא מטפלים במחבלים בין הבחירות שלא יהפכו לבעיה בבחירות? אין ספק, הערבים עזרו לביבי לקחת את הבחירות מספר פעמים והטריק ממשיך לעבוד.

לכל מי שיצא לבקר בבית חולים או להשתמש בתחבורה ציבורית השיח הזה על ערביי ישראל ה"מחבלים" משעשע למדי. למחבלים לא נותנים לעבוד במקומות קריטיים בתפקידים כמו עובדי רפואה בבתי חולים או נהגי אוטובוסים. אז או שהממשלה הימנית בוגדת משום שמכניסה את המחבלים לתוך מערכות חיים קריטיות או שמישהו הצליח לשטוף לך את המוח בשנאה עיוורת שאינה קשורה לכלום הנה עמה אסוציאציות שהם הצליחו להשתיל ל"עם" במוח:

ליברמן גנץ אשכנזי בוגי לפיד ריבלין משטרה שופט שמאל ערבים בוגדים מחבלים
ישן 10-09-2019, 00:19
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
כל מה שכתבת, לדעתי, לא נכון. אבל מי בודק...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "עד כמה שאני זוכר ביבי היה זה שהשתמש בערבים לפזר את הכנסת"

זה שהמון ערבים היו שמחים לראות אותנו מפסידים, זה ברור כשמש. זה שיש ערבים נאמנים לישראל, על זה אין ספק.
אשתו של אריק קארפ, הי"ד, תסביר לך אולי יותר טוב איך 2 משפחות של ערבים בחוף הים סרבו לאפשר לה שיחה שיכולה הייתה להציל את חיי בעלה, כאשר אותן משפחות ערביות הבינה שערבים רוצחים יהודי.
אבל לשמאלנים זה לעולם לא יהיה ברור ולכן המוני ישראל סולדים מהם.
לי אישית ברור למה שמאלני (קיצוני) כמו מוסא רז ייבב על אותו מחבל שמת בכלא מסרטן:
אחיה של רות פוגל הי"ד למוסי רז: "כמה נבזות"
ט' באלול תשע"ט,09/09/2019
אליחי בן-ישי, אחיה של רות פוגל שנרצחה עם משפחתה על ידי מחבל באיתמר, מתייחס לציוץ של איש השמאל הקיצוני מוסי רז ומגנה אותו.

"כמה עשיתי נכון כשבחרתי לעקוב אחריך- ולגלות את תפיסתו של השמאל ההזוי היום. כמה נבזות, להבין את כולם (כולל מפלצות טובחי אנשים, נשים וטף בשל היותם יהודים), חוץ מאשר את... בני עמך. אליחי, אחיה של רות פוגל הי"ד", כתב האח השכול.

רז כינה את המחבל שהיה מעורב ברצח הזוג הנקין ומת אתמול בכלא ממחלה, "עיתונאי בן 47 משכם, העצור בבתי הכלא בישראל מאז 2015. בסאם היה חולה סרטן, אך לא ניתן לו למות חופשי".
אבל איך אמרנו? נו שויין...
ישן 11-09-2019, 01:58
  rpi rpi אינו מחובר  

אהבתי את ה "אם תלמד היטב את המצב"
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אם תלמד היטב את המצב תבין שליהודים בישראל יש הרבה פחות זכויות מאשר לערבים"

אני מכיר את המורכבויות לרבות ענין הפשיעה של ערביי ישראל והבדווים הרבה יותר טוב ממה שאתה חושב. שילוב של ערביי ישראל על גווניהם השונים, לרבות ההתמודדות עם הפשיעה, זו משימה לאומית חשובה מאוד ואיננה קשורה לימין או לשמאל. יש מספר גופים שאמורים לטפל בדברים, בינהם המשטרה, וכולם באחריות הממשלה. זה עצוב שבדיוק אותו אחד שאמור לטפל בדברים, מחמם אותך לפני הבחירות עם הפחדות בנוסח ה"ערבים באים".
כדאי שתסתגל לרעיון שהערבים כאן והם לא הולכים לשום מקום. גדאי לנסות לייצר שינוי ע"י שילוב בממסד והפיכתם לחלק מן הפתרון. כעובדה, רבים מהם כבר משולבים בכל תחומי החיים וזה עובד. אבל כל פעם שביבי מכריז הכרזות מטופשות שמפחידות את ה"עם", הוא לוקח את התהליך החשוב הזה כמה צעדים אחורה.

אני מקווה שיום אחד המפלגות הסקטוריאליות יתחסלו והפעילים ישתתפו במפלגות השונות, לרבות המפלגות הערביות. אני גם מקווה שמנהיגי הצבור הערבי יתחילו להשתלב האופן יעיל בפוליטיקה הישראלית משום שזה אינטרס של כולם. ורק שיהיה ברור: אם יום אחד יהיו ערבים בממשלה זה יהיה רק לטובתנו.
בשורה התחתונה עם כעס ושינאה לא פותרים בעיות שבין סקטורים אזרחיים, בין ישראלים ציוניים לחרדים, ובין יהודים לערבים. גם ביבי יודע זאת היטב, אבל הוא נואש והשימוש ב"ערבים עלינו ישראל" תמיד יכול לעזור לו להביא עוד כמה קולות. חבל שעל הדרך הוא פורם עוד קצת דברים שנתפרו בעמל רב.
ישן 12-09-2019, 13:11
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
אתה טועה ומטעה! בלוד יש יד קשה של המשטרה על ההתקפות נגד יהודים, ואני מדגיש יהודים,
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אהבתי את ה "אם תלמד היטב את המצב""

והם ירדו כמעט לאפס. המשטרה פועלת שם ביד ברזל נגד כל תקיפה של ערבי נגד יהודי. מגיעה לאירוע במיידי, מפעילה מצלמות ועוצרת (לא משחררת) כל ערבי שרק העז להרים יד על יהודי. (נגד יהודים היד יותר רכה בגלל המצב העדין ובגלל שרובה של לוד זה עזתים משתפים)
מה שמוכיח שיד קשה תעצור את הפשע. כעת צריך רק ממשלה חזקה.
וההערה שלך שהערבים לא הולכים לשום מקום היא הערה סתמית. אף 1 לא חשב שהם הולכים. לא מעניין גם מה הם עושים. שיחיו את חייהם ויניחו לבנותינו ולרכושנו.
ברמלה הערבים שרפו רכב של דייר בגלל שנבנה רחוב שלטעמם של כמה ערבים, קרוב מדי לשכונה ערבית. עוד באותו יום המשטרה העמידה בכניסה לשכונה הערבית כוח גדול שהוריד מהכביש 42 רכבים ערבים לא בטיחותיים, חילקה עשרות דוחות ושללה רשיונות למספר נהגים. הערבים זה מנטליות אחרת וממשלה כמו הממשלה של רבין הביאה אותם להרביץ בנו.
יש חלק בעם שמבין משום מה שכל התרבויות שונות. זה גורם לירידה באיכות החיים של היהודים שלולא המשטרה וההוראות מגבוה, היו צריכים לחיות כאן בפחד.

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 12-09-2019 בשעה 13:30.
ישן 13-09-2019, 03:06
  rpi rpi אינו מחובר  

אני לא בטוח שאתה קורא את מה שאני כותב, אז בוא ננסה עוד פעם
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "אתה טועה ומטעה! בלוד יש יד קשה של המשטרה על ההתקפות נגד יהודים, ואני מדגיש יהודים,"

1. אני בעד מערכת אכיפה שתטפל במה שצריך. מערכת אכיפה יעילה מהווה תנאי לשילוב אוכלוסיות קשות באוכלוסיה הכללית. ברור לכולם שאפילו ערבים ישראליים נורמטיביים היו רוצים שימוגר הפשע במגזר.

2. האחריות הבלעדית היא על הרשות המבצעת, קרי ממשלת ישראל. תהיה בטוח שגנץ או אבי דיכטר לא ילחמו נגד המשטרה שתחת אחריותם, אפילו אם יהיו חקירות נגדם. מנהיג רציני ידאג שיביאו לפניו נתונים, יעשה דיונים, יגבש אסטרטגיה, יבנה את הכוח, יארגן תהליכי קבלת החלטות, יסייע בבנין הכוח ויוודא ביצוע. לא יעסוק בהאשמת המערכות הכפופות לממשלתו. לא תראה נתוק הקשר בין הממשלה ומערכת האכיפה כמו שיש היום. אני משוכנע שגנץ לא יתבייש לנתח את מה שקורה במערכת המשפט ויפעל לחזק אותה. אם ימצא חולשות שונות הוא יטפל בדברים (לרבות תלונות על הטיות פוליטיות). הבחור יקח אחריות וישקיע בלייצר אוירה של התמודדות בקרב האירגונים הכפופים לו, וימנע מליצור אוירה של התגוננות (כמו שהקיימים מנסים ליצור). במידה ויכשל לא יזרוק האשמות אלא יקח אחריות ויפנה את מקומו לטובים יותר.

3. בנוסף לאכיפה במוקדי פשיעה בקהילות ואוכלוסיות חלשות, אחריות המדינה ליצר תהליכי שינוי לאורך זמן, תוך זיהוי ותגבור מנהיגי קהילה טיבעיים. הציפיה שלי לראות מגמה של שינוי חיובי. האשמת הקהילות הללו שמנסות כביכול להשמיד את היהודים תורמת רק להרס המרקם והעמקת הבעיה. אבל זה קצת בעיה כשהממשלה מאמצת מאפיינים של אירגון פשע (האשמת המשטרה, חוסר השקיפות וכ', לא נכנס לפירוט).

4. מי שנמצא בשלטון מעל 10 שנים ועדין מאשים את האזרחים הערבים בניסיון להשמיד את האזרחים היהודים, מודה בכשלונו. אני מציע שהנכשל יעזוב ויתן לאחרים את ההזדמנות לטפל בבעיות ביעילות. פחות אכפת לי מאיזו מפלגה, יותר אכפת לי רוח הדברים.

5. כל ההשמצות שלך על רבין ממש ממש לא רלבנטיות לענין. זה דיבור לא עניני שמנסה לייצר התלהמות. אני מכיר את הניסיונות הללו להדביק לכל מנהיג שאיננו ביבי את "אסון אוסלו". אבל אני זוכר מצוין שביבי משמר בקנאות את אוסלו כבר מעל 13 שנים במצטבר, והוא כנראה יודע למה. אם ביבי היה רוצה היה מבטל את הסכמי אוסלו כבר מזמן.

6. היו בישראל מספר שינויים אסטרטגיים שנויים במחלוקת ורק ההיסטוריה תשפוט אם השיגו את יעדיהם. העיקריים הם הכרזת העצמאות, ששת הימים, ההסכם עם מצרים, אוסלו, הנסיגה מלבנון, פינוי עזה ואולי יש אחרים שנשמטו מזכרוני. בינתיים ביבי עשה כלום. ביבי ראש הממשלה שכיהן הכי הרבה זמן לא עשה שום צעד לנצל את ההפוגה לחיזוק לטווח הארוך. יום יבוא וטראמפ ילך, וגם ביבי, ואין לנו מושג מי ישב בבית הלבן, וכל הישגי העבר המדיניים של ביבי ימוגו בעשן. לכן בינתיים הוא מתחנן שיתנו לו עוד צ'אנס.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר