לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2019, 19:48
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
סלח לי אבל אתה מדבר שטויות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "לפיד לא סובל חרדים... וזה ברור וידוע כמו שיש שמש מחר"

לפיד השקיע הרבה מאמצים לייצר גשרים בין העולם שלו לעולם של החרדים, גם לפני שהיה בפוליטיקה, כשהתנדב לעסוק בהוראת אזרחות. יש ברשת כמה הרצאות שלו שנשא לפני חרדים "חדשים" , ואין בהן שום גילויי שנאה.
הענין שהרעיונות שלו לא אהובים על המאכרים והעסקונה החרדית - אלו אוהבים לשמור את צאן מרעיתם אהבלים ועניים. אני מקווה שהעסקנים יכשלו: גם אני רוצה לראות חרדים מעורבים בעשיה בכל תחומי החיים: באקדמיה, בשרותי הבטחון, בתעשיה (לא רק ביהלומים), ברפואה וכ'. גם לפיד. זה לא קשור לשנאת חרדים. זה קורה כי העולם מתפתח ומשתנה וגם לחרדים יש מקום לתרום לכולם. הישענות על שאריות הפריץ התאימה למזרח אירופה לפני 200 שנה, אבל זה נגמר. יש דוגמאות של חרדים בכל תחומי החיים ואין סיבה שזה לא יתפוס.

אין לאף אחד ענין לחלן דתיים. יש ענין לכולם להתפתח וגם לחרדים יש מקום גם עם החשיבה היחודית שלהם. לי אישית יצא לעבוד עם המון דתיים (ומעט חרדים) ובד"כ היה טוב למרות השוני. ובעניני אוכל, אפשר להסתדר: לעיתים חילוניים מוותרים, או שלא אוכלים יחד כפי שקורה בכל מקום בעולם שבו דתיים נפגשים עם כאלו שמעדיפים אוכל "טעים".

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 23-09-2019 בשעה 19:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר