לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 26-09-2019, 00:54
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  
חסום
 
חבר מתאריך: 31.03.11
הודעות: 1,838
האם ישראל תמשיך כשהייתה. הרמזים ברוחניות במקביל למציאות, מדברים על 70 שנה שהסתיימו

המציאות בישראל היא קיטוב בלתי ניתן לגישור הקיים בעם.
בכתובים היהודים יש יותר מרמז שמה שהיה הוא לא מה שיהיה.
שימו לב להודעת מתקשרת מחודש מרץ 2019 על תמר זנדברג:
"תמר לא הולכת להנהיג את מרץ. מישהו אחר יתפוס את מקומה. "
ושימו לב לויקיפדיה על הורוביץ ניצן:
"ב-10 ביוני 2019 הודיע שיתמודד על ראשות מפלגת מרצ מול תמר זנדברג וב-27 ביוני ניצח את זנדברג לאחר שזכה ב-54% מהקולות בבחירות שנערכו בקרב חברי ועידת מרצ. הוא הלהט"ב הראשון שנבחר לעמוד בראש מפלגה בישראל. ב-25 ביולי, הודיע הורוביץ על ריצה משותפת עם ישראל דמוקרטית והתנועה הירוקה ברשימה בשם "המחנה הדמוקרטי". כמו כן, הוחלט כי הורוביץ יעמוד בראש האיחוד."
המיסטיקנים שמקבלים תקשור (שברוב המקרים לא נכון, אבל אי אפשר להתווכח כאשר הקליעה למטרה אי לא הימור של כן ולא אלא דיווח מפורט כמו אצל ריקי קיטארו בתפיסת בני סלע) מדברים על סיום הרוע והשקר בעולם. מי שלא היה מוסרי אצל נבחרי הציבור, ייכחד. זהו המסר שמקבלים המתקשרים.
מעניין שנבואת הגדולים היא על 70 שנה שלאחריהם כל שנה היא בדין. כלומר, היה עדיף שלאחר 70 שנה הכל הסתיים ויתחיל עידן חדש, אבל אם זה ממשיך אז כל שנה לישראל אחרי 70 תהיה בדין וגבורה. לא מצב נעים.
בכל מקרה, כאשר ישראל תהיה בגיל 80, המצב, כך לפי הרוחניים מכל הצדדים, אנחנו נהיה כבר אחרי המבול. הדעת ברוח הציבור תנוח ותזכה לעדנה.
האדם דומה לאיש השוכר רכב. 70 שנה נוסע ברכב המושכר ולאחר 70 שנה מחזיר את הרכב לחברה. מוציאים לו דוח מפורט שהרכב עבר עבירות והנהג טוען שזה לא הוא. זה הרכב.
ואם יעשה שינויים ברכב, יצטרך לתקן אותם. כמו קעקועים בגוף...
השיר 70 שנה במכונית מתאים בדיוק. מבראשית הכל תפור.


לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.
מרץ 2019:


לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 26-09-2019 בשעה 01:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #21  
ישן 27-09-2019, 11:34
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  
חסום
 
חבר מתאריך: 31.03.11
הודעות: 1,838
תראה. אם שואלים את קיטארו אם בני סלע ייתפס והיא עונה מיקום. תאריך. ותוכנית
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "אתה יודע... גם שעון מקולקל..."

וקולעת בול - על זה רק מוח אטום לגמרי יכול לקרוא מקרה.
אבל בוא תקרא מה כתוב כאן ותחליט. תראה גם את הסרטון. רק יגיד לך שאברי גלעד לא הפך סתם כך למאמין: (עשיתי העתק הדבק אז סליחה עם יש דברים בלי קשר)


האדם נברא מוגבל ואין לו אפשרות להבין שקיים משהו בבריאה שלא בראו אותו ומכאן היסוד הכי גדול לכפירה. בני האדם לא יכולים להבין שקיים משהו שלא בראו אותו.
"לית מחשבה תפיסה בך כלל..." אמר אליהו הנביא והפירוש - המוח האנושי לא יכול לתפוס מה זה הבורא. דומה לכך הוא המצב אצל עיוורים מלידה, להם לעולם לא ת ליח להסביר מה זה כחול, מה זה לבן, שום צבע לא תוכל להסביר להם מה זה. הם לא ישיגו את זה בהבנה שלהם. לעומת זה אם עיוור מלידה יחווה מוות קליני כפי שחוו המון עיוורים מלידה, הם יצאו מהגוף ויראו מצוין כי פגם הראייה הוא בגוף, בעיניים, ולא בנשמה. (גגל עיוורת מלידה מוות קליני)
30 מליון (כולל גויים) אנשים שמתו מוות קליני סיפרו שראו דברים בסדר מסויים. אותו הסדר כתוב בזוהר הקדוש בפירוט ובעוד מפרשים. יש מקרים בהם למתים הקליניים מתעקש הס"מ למחוק את שראו כדי "לשמור על זכויותיו" של הס"מ. זה קרה למאיר פרנס מטבריה שחווה מוות כתוצאה ממחלה קשה. מאיר, איש קיבוץ שהקשר שלו ליהדות הוא מקרי בהחלט, ראה בדיוק את מהלך יציאת הנשמה וסדר הדברים כפי שהם מובאים בזוהר ובגמרא (10 דברים רואה האדם בשעת פטירתו: מלאך המוות עם תרעלה ו/או סכין הוריו וקרוביו יוצאים לקראתו כמו גם את שותפיו לגן העדן אם יזכה, ציפורניו שגזז והשליך, בית דין (אנשים ממש, לא נשמות או בועות. ממש אנשי העולם הזה ששופטים אותו על מעשיו. יש ויראה 3 דיינים ויש ויראה יותר עד 71 כמו הסנהדרין. (גגל שלום רפפורט) יש והאדם רואה את הגיהנום, (

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.) ויש ואפילו לב = שים אותו כתונת תכלת אותה מלבישים את כל יורדי הגיהנום. אלו חלק מ10 הדברים שהאדם פוגש בפטירתו) מאיר פרנס זכה לחזור מבלי שימחקו לו את הזכרון בזכות שהוא נינו של הבעש"ט שסינגר עליו. אחרים שזכו לחזור מבלי שימחקו להם, זה כל אחד בסיבתו אבל עיקר הסיבות היא שבורא העולם חפץ להעביר ליושבי הארץ כאן שיש עוד עולמות מלבד זה בו הם חיים והם לא יזכו להיות בנחת בעולמות האלה אם הם יעברו על העבירות החמורות (אשת איש, גויה, נידה, גזל,שבת והלבנת פני אדם אחר ו/או ריכול עליו.) מבלי שיעברו קודם מירוק בגיהנום. לידע כללי וחשוב, אשת איש גויה ועוד כמה עבירות, הנפטרים יעברו עשרות שנים קודם שייכנסו למירוק אחרון בגיהנום.
לגויים יש גם גיהנום וגן עדן כמו ליהודים. (נעזוב כרגע את ההיכלות המפוארים בגן עדן להם הגויים לא זוכים)
חסידויות - ליהודים החסידיים שמורה הזכות ויש ממש היכולת היכל לכל חסידות ושם הם יזכו להיות בצל חבריהם. כדאי לכל אחד להידבק בחסידות מסוימת.
תינוק שנולד כיום הוא ברוב המקרים גלגול של נשמה קודמת. בית הדין למעלה דן אותה לבוא כאן שוב וכאשר התינוק נולד נשכח ממנו רוב הדברים מהגלגול הקודם וזה כתוצאה מהלם הלידה (מלאך שאחראי על כך) יש ותינוקות נולדים ונשאר בהם הזכרון מהגלגול הקודם כמו שקרו המון מקרים ביניהם האחרון בימינו אצל הילד הדרוזי שמדבר אנגלית בניב אנגלי עם אוצר מלים מל90 מגיל 1.5.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן..
אז כמו שאמרה הד"ר קובלה רוס שחקרה מאות ואלפי מקרים "מי שמאמין יופי ולמי שלא, מצפה הפתעה"
ד"ר גנאדי דולצב http://forums.walla.co.il/viewtopic...=1391&t=5976400 זיהה במחקר שלו נשמות אותם צילם.
אבל, והחשוב מכל, אתה יושב בארץ שהובטחה ליהודים לפני אלפי שנים והיהודים ניצחו (שוב) עמים רבים ממש המשך של התנ"ך בו הבורא מתחייב לנו שלא נחשוש מכל עם כל זמן שאנחנו בדרכו. יהודי יחיד יחסל רבבה. ובמקרה שאנחנו לא איתו אז אויב אחד יחסל, חלילה, מאיתנו רבבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר