לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2019, 14:25
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
רק דבר אחד אני מתחנן, אל תגיד לי שמאלן
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "בדיחה לסוכות כתבת. המשטרה תמיד היתה מצויינת. הקודקודים השמאלנים ערב רב"

גזרת עלי כרת - אני אשרוד. אמרת ערב רב, לא נורא, הילדה בגנון תחייך. אבל בחיאת רק אל תגיד שמאלן. זו תהיה ממש מכה מתחת לחגורה. אני מפחד שיקברו אותי יחד עם גנץ ואשכנזי מחוץ לגדר וזה אני ממש לא מוכן.
אבל שאלה בכנות: העובדות הן שממשלת הימין מינתה מפכ"ל משטרה ימני, מתנחל, שייך לציונות הדתית שהתחרה על תפקיד ראש ההשב"כ. לצערו הרב הוא נחשף לראיות קשות נגד ראש הממשלה שמינתה אותו, החליט שבמשמרת שלו לא תהיה שחיתות ממשלתית, ופעל נגד השחיתות כנדרש מתפקידו. להגיד עליו שמאלן רק בגלל שאתה אוהב את ביבי זה ממש מגעיל. תבחר קללות יותר אנושיות כמו כלב ימני, שפן ימני, אבטיח אבל זה שהשמאלת אותו זה ממש ממש הגזמה.
ותמיד תשנן דבר אחד: החלק הציוני בעם היהודי גבר על הלא ציוניים במדינת ישראל. תפסיק לדבר בשם העם כי אתה מפיץ שקר של כמה מפגרים חשוכים שחושבים שהם ימין טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2019, 17:01
  rpi rpi אינו מחובר  

בפעם האחרונה שהייתי בדיון בעיתון הארץ היו שני קציני מילואים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "זה עדיין עצוב..."

ועוד 3 נשים לא-בתולות יפות מראה.
אחד היה מפקד פלוגת חיר והשני גם משהו קרבי, לא זוכר מה. אני משוכנע שהם תרמו להגנה על מדינת ישראל הרבה יותר מכמה מהחברים החרדים שלך שמהם אתה מעתיק את השטויות על ה"עם".
הם כולם היו אקדמאים, חכמים ורהוטים, עובדים לפרנסתם וליברלים בהשקפתם. בעיקר לגלגו על תגובת החרדים על הומואים ואיך אנשי עסקים שקשורים לליכוד מתפרנסים מהמסתננים: יד אחת של הליכוד צועקת חמס, והיד השניה משתמשת בהם לעשות כסף.
מה מביא אותך לחשוב שהגחוך שלהם קשור לאבל כלשהו? המרחק האידיאולוגי בינם לבין הליכודניק הממוצע קטן מהמרחק בין ימין חילוני ממצביעי ליברמן למצביע חרדי.

תתחיל להתרגל - העם הציוני היושב בישראל מאס בשלטון המושחת שאינו ציוני ושמשתמש בדת כקרדום לחפור בו. אני מציע: תנשום, תנגב ת׳קצף וחשב מסלול השמצות מחדש.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 16-10-2019 בשעה 17:04.
ישן 16-10-2019, 18:39
  rpi rpi אינו מחובר  

אתה הולך ומשביח עם הזמן
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "יש יותר מרבין ש"תרם" לישראל והביא לה אלפי הרוגים יהודים?"

וזה לא בפעם הראשונה. שמתי לב שאתה מביע שנאה לרבין וסימפטיה לרוצח ראש הממשלה. על פניו יש מצב שאתה תומך ברצח רבין.

ראשית אני תוהה למה אתה סופר ישראלים הרוגים שהם ערב רב כרותים תומכי רבין שהרי לפי הקנאים דינם כדין רבין. בחישוב זהיר מנין ההרוגים אחרי עלייתו השניה של רבין לשלטון מפעולות טרור בתוככי ישראל שהם שומרי מצוות אולי 7%. לדעתך אני טועה? אבל ניחה, העיקביות של המפגרים שמהם אתה מעתיק את השטויות ממילא אי שם בין לא עיקבי לגיבוב שטויות.

אבל בוא ספר לנו, הסובלים מבורות, איך רבין הביא למדינת ישראל אלפי הרוגים. אני סקרן
לראות לאן יגיע הילד קקות בהסתה שלכם.
ישן 16-10-2019, 19:17
  rpi rpi אינו מחובר  

ושכחת לענות על זה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אתה הולך ומשביח עם הזמן"

גזרת עלי כרת - אני אשרוד. אמרת ערב רב, לא נורא, הילדה בגנון תחייך. אבל בחיאת רק אל תגיד שמאלן. זו תהיה ממש מכה מתחת לחגורה. אני מפחד שיקברו אותי יחד עם גנץ ואשכנזי מחוץ לגדר וזה אני ממש לא מוכן.
אבל שאלה בכנות: העובדות הן שממשלת הימין מינתה מפכ"ל משטרה ימני, מתנחל, שייך לציונות הדתית שהתחרה על תפקיד ראש ההשב"כ. לצערו הרב הוא נחשף לראיות קשות נגד ראש הממשלה שמינתה אותו, החליט שבמשמרת שלו לא תהיה שחיתות ממשלתית, ופעל נגד השחיתות כנדרש מתפקידו. להגיד עליו שמאלן רק בגלל שאתה אוהב את ביבי זה ממש מגעיל. תבחר קללות יותר אנושיות כמו כלב ימני, שפן ימני, אבטיח אבל זה שהשמאלת אותו זה ממש ממש הגזמה.
ותמיד תשנן דבר אחד: החלק הציוני בעם היהודי גבר על הלא ציוניים במדינת ישראל. תפסיק לדבר בשם העם כי אתה מפיץ שקר של כמה מפגרים חשוכים שחושבים שהם ימין טוב.
ישן 16-10-2019, 19:25
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
תומך גדול מאד בסיום הסיוט שנקרא רבין. כן ממש וללא בושה. וכמוני רוב היהודים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "אתה הולך ומשביח עם הזמן"

שלא מתבטאים רק בגלל חששם משמאלנים עוכרי ישראל כמוך שיפגעו בפרנסתם. אבל העובדה הברורה לכך שאתה, כיאה לבת יענה שמאלני מצוי מסרב לראות היא, שביבי ניצח מיד אחרי מות רבין ולאה רבין איימה לברוח מהארץ. רק כשראתה שגם שיתר העולם רבין זה דבר בלתי נסבל, הניחה מזוודות.
בשום רצח בעולם אני לא תומך ואל תנסה לקחת נקודות להשמצה. בעצם אני כן תומך ברצח 1. בחיסול המחבל שעשה אלאור הגיבור! אני משוכנע שגם על המחבל ההוא התאבלת והצדקת את בוגי המסית.
ואל תתייג מפגרים. אתה לא סמכות שיכולה לעשות זאת.

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 16-10-2019 בשעה 19:29.
ישן 16-10-2019, 19:49
  rpi rpi אינו מחובר  

אוי, קראת לי שמאלן ועוכר ישראל
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "תומך גדול מאד בסיום הסיוט שנקרא רבין. כן ממש וללא בושה. וכמוני רוב היהודים"

וגם הבעת תמיכה ברצח ראש הממשלה רבין.
אתה יודע, בהיסטוריה האומללה רצופת הטרגדיות של העם היהודי תמיד הקנאים שהצליחו לגבור על המתונים גרמו לחורבן להשמדה. אני תמה אם תצליחו גם הפעם. למזלנו יש בקרב המתונים אנשי מלחמה שלא בקלות יכנעו, אבל יש לציין שהדבקות המשיחית, כפי שזו נראית מדבריך, בהחלט יכולה להיות דבר מסוכן.
ותמיד תתמם. לא תקרא לזה רצח, מלחמת אחים, משיחיות מטורפת, או האמת שעומדת בבסיס הטירוף. תקראו לזה בשמות מכובסים בסגנון סיום הסיוט של הכרותים, סיום הסיוט של הערב רב, או ניקוי השמאלנים עוכרי ישראל.
זה באמת מענין איך זה תמיד בסוף פורץ. לפיד וליברמן צריכים להגיד לכם תודה, שהרי כך אתם חושפים את הפנים האמיתיות ומוסיפים להם מנדטים.
ישן 16-10-2019, 22:36
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "עיתון הארץ באבל כבד! מעיין ליהודים בלבד. רוצחים פלסטינים לא יוכלו להיכנס!!! בואו לנחם"

אתה שוב מביא כתבה שברור שהיא צילום או סריקה מאיפשהו, במקום בהדבקת קישור. לפיכך סביר להניח שהדבר נעשה תוך הפרה של זכויות יוצרים. מצאתי בגוגל כתבה עם טקסט דומה, שייתכן והוא המקור, וערכתי את הודעתך המקורית.

נשבר לי מהצפצוף המתמשך שלך על חוקי האתר - זוהי האזהרה האחרונה - הפעם בפומבי כדי שאף אחד לא יתפלא שזה יקרה - בפעם הבאה שתביא לפה ידיעה שהיא מעבר לכותרת עם קישור לכתבת המקור תוך שמירה על זכויות יוצרים - אתה תחסם מהאתר לצמיתות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר