לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 27-10-2019, 20:13
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
עופר גולן נחקר באזהרה בחשד שהטריד את עד המדינה פילבר

https://www.globes.co.il/news/artic...?did=1001285062
https://www.mako.co.il/news-law/201...0&pId=173113802

ציטוט:
המשטרה חוקרת אם פעילי ליכוד הטרידו את עד המדינה בתיק 4000 שלמה פילבר, כשקראו קריאות גנאי לעבר ביתו בעקבות העדות שמסר נגד רה"מ. עופר גולן, דובר משפחת נתניהו, נחקר באזהרה בחשד שהטריד את פילבר כששלח רכב שהשמיע טקסטים נגדו.

מי שלא זוכר מי זה, בלינק הבא מובא הראיון עם עופר גולן בעיתון גלובס לפני כמה חודשים.
https://www.globes.co.il/news/artic...?did=1001285062

ציטוט:
אתם הלכתם על כיוון פוגעני, שמגדיר את היריב בני גנץ כאדם לא מאוזן, לא שפוי, נוטל תרופות - זה באמת עבד לכם הכיוון הזה?

"אנחנו ראינו במספרים אצלנו שזה עבד. לא בסיכום המנדטים בסוף הקמפיין, אלא באותם הרגעים המסר הזה חלחל".


תן לי לשאול אותך שאלה מענף האתיקה והמוסר. אתם יודעים שגנץ הוא אדם מאוד שפוי, היה הרמטכ"ל, נתניהו מינה אותו ועבד איתו, הנהיג את צה"ל ובכל זאת אתם מפמפמים שהוא לא בסדר, שמצבו הנפשי לא טוב. ואתם יודעים שזה לא נכון.

"הוא אמר שנתניהו בוגד".

גנץ לא אמר זאת. משה יעלון אמר 'פרשת הצוללות עשויה להגיע עד כדי בגידה' וגם זה נאמר בסוף מרץ, כך שמסרי הלא-שפוי נגד גנץ החלו קודם לכן.

"מה זה משנה. ... כשהם העלו את הווידיאו של הצוללת ... הסאב טקסט של זה היה שראש הממשלה בוגד".

האם אלו הגלדיטורים של המילניום?

ציטוט:
...אבל בווידיאו של הליכוד טענתם שהוא לא כשיר נפשית.

"והם טענו שראש הממשלה בוגד. אנחנו נמצאים בשטח בקמפיין...עמדתי האישית לגבי האופן שבו אמור להתנהל קמפיין, אז אני משיב לך שציטטו אותי בעבר על כך ואני חוזר על זה עכשיו: קמפיין, קודם כל מנצחים ואז עושים בקרת נזקים....


..."אין לי שאלה כאן בכלל, אני צריך לנצח".
==================

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 27-10-2019 בשעה 20:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #3  
ישן 27-10-2019, 23:13
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
לטעמי אין שום הצדקה. והשתיקה של ביבי בענין הצוללות מדאיגה מאוד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "אפשר את הקישור לסרטון הצוללות..."

הצוללות מהוות לכאורה הלב של האסטרטגיה הישראלית. אם יש שם שחיתות שמערבת שיקולים זרים ברכש, באופן שמסית את מערכת השיקולים אפילו במקצת, זו פגיעה חמורה שמצדיקה את היציאות של בוגי שטוען ש "פרשת הצוללות עשויה להגיע עד כדי בגידה".

בלי קשר לבחירות אפשר להבין שאם מעורבים בענין מקורבים, ואם ביבי שותק, זו באמת בעיה רצינית. אבל מעבר לכך אף אחד לא חשב שביבי בוגד. גנץ חזר על זה יותר מפעם אחת.

אני עדין לא מבין למה הסיפור של הצוללות הושתק.

יש מצב שספור הצוללות הפך לאובססיה אצל בוגי - והוא לא ירגע. האם זה מצדיק ליצר מערכת פייק ניוז כל כך מורכבת שגרמה לאנשים באמת להאמין שגנץ חולה נפש? אני מכיר לא מעט אנשים שבטוחים בעיקבות הפרסומים שהוא באמת חולה שלא מבין מה קורה איתו. חלק מהם כתבו פה באתר. קצת מצחיק לראות איך מהנדסי התודעה מצליחים, אבל מצד שני כמאמר השיר של מתי כספי:

בקצה השמיים ובסוף המדבר
יש מקום רחוק מלא פרחי בר
מקום קטן, עלוב ומשוגע
מקום רחוק מקום לדאגה

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 27-10-2019 בשעה 23:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #4  
ישן 27-10-2019, 23:36
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 25.10.05
הודעות: 1,311
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "לטעמי אין שום הצדקה. והשתיקה של ביבי בענין הצוללות מדאיגה מאוד"

לצופה הממוצע או לשמאלן הממוצע או למתלבט הממוצע המשפט שבוגי אמר בהחלט יכול להשפיע על שיקול דעת ולחשוב שביבי כבר אשם בעבירת בגידה, לא חושב שבוגי נקי כפיים על אשר אמר, וכמו שאמרו רבותינו הבא להורגך השכם להורגו.

לגבי למה סיפור הצוללות הושתק זה לא נושא הדיון אני חושש, שביבי יואשם בבית משפט בבגידה אז תטען שהוא בוגד אחרת אתה משווה אותו לאנשים כמו גונן שגב(ויש דעות לא של בבונים שגם אם בית המשפט ירשיע זה מוטה) .

אני לא מבין למה אתה עושה איפה ואיפה בין אחריותו של ביבי לשרה מירי רגב לבין אחריותו של גנץ על בוגי, אם ראשי המפלגות אחראים על שאר חברי המפלגה אי אפשר לטעון כלפי הקמפיין נגד גנץ שזה לא הוא שאמר מה שנאמר ואם אנחנו לא טוענים את זה אז שמשתיקי הפיות מהשמאל יפסיקו להאשים את ביבי בשטויות שפולטת השרה מירי רגב
_____________________________________
[

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #5  
ישן 28-10-2019, 03:57
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "לצופה הממוצע או לשמאלן הממוצע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nati323
לצופה הממוצע או לשמאלן הממוצע או למתלבט הממוצע המשפט שבוגי אמר בהחלט יכול להשפיע על שיקול דעת ולחשוב שביבי כבר אשם בעבירת בגידה, לא חושב שבוגי נקי כפיים על אשר אמר, וכמו שאמרו רבותינו הבא להורגך השכם להורגו.


אני לא חושב שה"מתלבט" הממוצע מבין בכלל מהי פרשת הצוללות ועל מה בוגי מדבר. ההשתלחות בגנץ נועדה בעיקר למצביעי הגוש וזה התפתח לשינאה לא רציונלית שבסיומו של ענין עופר מודה שזה תרם מעט מאוד למאזן הקולות הכללי.לגבי למה סיפור הצוללות הושתק זה לא נושא הדיון אני חושש, שביבי יואשם בבית משפט בבגידה אז תטען שהוא בוגד אחרת אתה משווה אותו לאנשים כמו גונן שגב(ויש דעות לא של בבונים שגם אם בית המשפט ירשיע זה מוטה) .


לא נראה לי שביבי יואשם בבגידה בפרשת הצוללות, אבל מבחינה ציבורית היה מוטב שביבי יסביר מה קרה שם, וזה לא ענין של ימין או שמאל, זו שאלה של איך מתנהל רכש אסטרטגי במדינת ישראל.
אני בהחלט שותף לדעה שיכולה להיות הטיה משפטית, ובכל מערכת יש שגיאות. להפוך את זה לקנוניה של הפיכה פוליטית זה לדעתי ממש לא רלבנטי. בכל מקרה הטיה פוליטית בהקשר תיקי נתניהו זה דיון ארוך ואנסה לפרט בהמשך.


אני לא מבין למה אתה עושה איפה ואיפה בין אחריותו של ביבי לשרה מירי רגב לבין אחריותו של גנץ על בוגי, אם ראשי המפלגות אחראים על שאר חברי המפלגה אי אפשר לטעון כלפי הקמפיין נגד גנץ שזה לא הוא שאמר מה שנאמר ואם אנחנו לא טוענים את זה אז שמשתיקי הפיות מהשמאל יפסיקו להאשים את ביבי בשטויות שפולטת השרה מירי רגבשווה בדיקה. אם אתה קורא את מה שכתב מנהל הקמפיין ברור לשנינו איפה נוצרה ההשתלחות השיקרית בגנץ (לרבות אלו שבאו מרגב). בוא תראה לי השתלחות דומה בנתניהו וננסה להשוות בין הדברים ולנתחם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #6  
ישן 28-10-2019, 08:34
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
אם ביבי הסמן המדיני, ההבדל בין השמאל, המרכז והימין בישראל מזערי עד אפסי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "[QUOTE=Nati323]לצופה הממוצע..."

לכולם ברורה הבעיה. הפתרון אם יקרה יהיה כרוך בפשרה כזו או אחרת משום שהאינטרס של מדינת ישראל קשור בהימנעות מלקחת אחריות על מיליוני פלסטינים. ביבי בלי שום ספק מהווה סמן מרכזי. האם ההטיה הפוליטית קיימת בסוגיה הפלסטינית? יש רבים שמנסים לרכב עליה אבל היא שולית לחלוטין.
הטיה פוליטית אם קיימת קשורה לשבטיות, או במילים אחרות לקונספט קבלני הקולות. כל פוליטיקאי מתייחס לעצמו כאל קבלן קולות. הזוכים מרגישים שבכוח שהם צברו הם יכולים לעשות שמוש כדי לתת הטבות כלכליות למקורבים.
מערכת חוק מקצועית תנסה להלחם נגד התופעה ובה יש גם משום הטיה פוליטית.
הטיה פוליטית הנובעת ממערכת חוק מקצועית היא בריאה שמאזנת את הכוח המשחית של השלטון. זה לא משנה אם תקרא לזה ימין או שמאל. נדיר למצוא צדיקים בפוליטיקה, ובמרבית המקרים פוליטיקאים ינסו להיטיב עם משפחה וחברים. זה גם הרקע של התנגשות מערכת החוק עם ביבי.
מערכת תקשורת אמורה לבקר את את השלטון. נוצרים קשרים ואינטרסים כלכליים בין גופי השלטון לגופי התקשורת . לטעמי האינטרס של האזרחים שלא תתקיים סימביוזה שכזו. חייבים להלחם בקשרים הללו בכל דרך. מבחינתי אני רוצה לראות מערכת תקשורת שנמצאת בעימות מתמיד עם השלטון, בלי קשר אם זה ימין או שמאל.
הנסיון להציג קנוניה שבין מערכת החוק לתקשורת שמנסה להכניע את המדינה ל"אויבי ישראל" זה דבר שקיים רק בדימיון מפותח של כמה אנשים ובקרב אנשי הקמפיין. יש רק מאבק בין השבטים, או במילים אחרות - קבלני הקולות. ביבי אכן קבלן הקולות המצטיין, אבל זה לא מעניק לו שום זכות לתת ולקחת ממקורבים, חברים ואחרים.
זו הסיבה שעיקר מאבקו של ביבי עם בנט ולא עם מי שמצטייר בעיני המצביעים כשמאל

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 28-10-2019 בשעה 08:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #7  
ישן 29-10-2019, 09:40
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
העסק הולך ומסתבך. חוקרים עוד אנשים. האם יש כאן שיבוש עשיית משפט?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "עופר גולן נחקר באזהרה בחשד שהטריד את עד המדינה פילבר"

https://he.wikisource.org/wiki/%D7%...A8%D7%A7_%D7%98


בהתחלה חשבתי שזה כלום. חשבתי שלא יכול להיות שעם היעוץ המשפטי המעולה מישהו יעז באמת לעשות משהו שיכול לקשור אותו לעבירה כזו חמורה. תרגילי החקירה מתחילים להצביע על כשל אפשרי, ומשהו מתחיל להריח לא טוב. אם יסתבר שהקמפיין שלח את המטרידים, ואם יצליחו לדעת מי העברין, יש מצב שהבן אדם עשה לכאורה טעות קשה.
=================================

סעיף 249
הטרדת עד [א/124א(ה)] [תיקון: [תשל"ג]]

המטריד אדם בנוגע להודעה שמסר האדם, או עומד למסור, בחקירה על פי דין, או בנוגע לעדות שמסר האדם, או עומד למסור, בהליך שיפוטי, דינו – מאסר שלוש שנים.
נעברה עבירה לפי סעיפים 245, 246 או 249 כשהעבריין נושא נשק חם או קר או כשהיו נוכחים שניים או יותר שחברו יחדיו לביצוע המעשה בידי אחד או אחדים מהם, דינו של כל אחד מהם –
....(5)
בעבירה לפי סעיף 249 – מאסר חמש שנים
=================================

ויש שם עוד כמה סעיפים רעים. האם יש כאן תרגילי חקירה? הסיפור הזה עלול להסתבר כשטות רצינית.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 29-10-2019 בשעה 09:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #10  
ישן 29-10-2019, 10:20
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
יאיר נתניהו קורא: צאו לרחובות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "העסק הולך ומסתבך. חוקרים עוד אנשים. האם יש כאן שיבוש עשיית משפט?"

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/416363ציטוט:
בגלל שמאשימים אותם שהקימו דוכן ברסלב הומוריסטי מתחת לבית של מומו פילבר והחונטה אומרת שזו 'הטרדת עד'.
אופס...

1. עדין לא האשימו אף אחד. חקרו.

2. דוכן הומוריסטי? למי יש את הסמכות לקבוע? מי שיכול לקבוע אם זה הומוריסטי או ניסיון להטריד עד זה בית המשפט. נקווה שנתניהו ג'וניור לא יצטרך לנסות לשכנע אותו. ולא מומלץ לדבר בלשון "החונטה" בהתייחס לבית המשפט. אני מציע לשתות מים לעבור לביקורת כנה ואדיבה לטיב החלטתו של שופט או דיין בדבר שיש בו ענין לציבור. מומלץ לשים לב לסעיף הבא:


זילות בית המשפט [א/131]
האומר או כותב דבר על שופט או דיין לענין כהונתו בכוונה לפגוע במעמדו, או מפרסם דברי גידוף נגד שופט או דיין כדי להחשיד או לבזות את דרכי השפיטה, דינו – מאסר שלוש שנים, אולם ביקורת כנה ואדיבה לטיב החלטתו של שופט או דיין בדבר שיש בו ענין לציבור לא תהא עבירה לפי סעיף זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #13  
ישן 30-10-2019, 23:51
  rpi rpi אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 05.02.17
הודעות: 1,066
ביקורת מפחידה מאוד - הולכים על ביצים. הם חסרי הגנה ויש לכולם משפחות.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "הם חלק מאדוני הארץ - על פיהם ישק דבר."

אבל גורמי האכיפה לא יכולים להתעלם מהעבירת הטרדת עד. הייתי פעם עד והיה נסיון להפעיל לחץ עקיף. לא התלוננתי משום שחשבתי ככה זה עובד, אבל משהתגלה לשופט התגובה היתה חריפה מאוד. אם הנסיון האישי שלי מייצג, הטרדת עד מובהקת זה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו.


חוסר הזהירות של החוקרים בענין הטלפון, בכך שנתנו לקמפיין לטשטש את מעורבותו בתקופה הסוערת, זה שרות מעולה לקמפיין, אבל לא למי שאשם. לא יסגרו את התיק. אם ימצאו מי שעשה את זה, הבעיה של נאשם כזה עלולה לצאת בעוד כמה שנים, ואז עלול להתברר שאין כבר חברים בסביבה. אם הייתי מעורב במהלך כזה הייתי מעדיף שלא יושתק כל זמן שביבי על הסוס ויש רעש. אח"כ אי אפשר לדעת מה יקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר