לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2020, 12:42
  samsun samsun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.16
"שנים אמרנו לבן גביר שיזוז ויתן את מקומו לאחר. גולדשטיין זו לא דרכו של כהנא"

האם בן גביר חצה את כל הקווים האדומים בכך שתלה את תמונתו של ברוך גולדשטיין בסלון ביתו? מתברר שכן.
אם רוב הציבור היהודי בישראל לא מסכים עם מעשיו של גולדשטיין זה עוד היה ניחא עבור בן גביר. הבעיה שהציבור היהודי תמיד סלד ממעשיו ובן גביר הגביר את הסלידה. אין ספק שבן גביר צריך לפנות מקומו לאחר, או שעוצמה לעולם תהיה מנודה ומכניסה אולי 2 מנדטים, אבל מסירה 5 ויותר מכל מפלגה שתחבור אליה.
לעומת הדברים הללו, קלמן ליבסקינד הביע דווקא תמיכה עקיפה ב"עוצמה":
''איזו תורה כבר אפשר לשמוע מפיו (של הרב פרץ) של מי שהאמת עבורו היא אפילו לא המלצה?", שאל ליבסקינד. "שלשום בלילה רציתי להסתיר את הכיפה".
העיתונאי קלמן ליבסקינד משמיע מילים קשות נגד שר החינוך ויו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ שהחליט להפר את ההסכם עם ''עוצמה יהודית'' ולחבור לרשימת ימינה של השרים בצלאל סמוטריץ' ונפתלי בנט.

בטור השבועי בעיתון מעריב כתב ליבסקינד "לו אני מתפלל בבית הכנסת של הרב פרץ והוא עולה לדרוש בפרשת השבוע, אחרי ההתנהלות שלו השבוע - אני קם ויוצא החוצה. איזו תורה כבר אפשר לשמוע מפיו של מי שהאמת עבורו היא אפילו לא המלצה?".

"שלשום בלילה רציתי להניח את הכובע על הראש ולהסתיר את הכיפה, ממש כפי שאני נוהג לא פעם לעשות כשאני טס לחו"ל. שם אני עושה את זה מטעמי ביטחון. כאן - מהבושה.
בסביבת נתניהו מרוצים מהמהלך ומנסים לשכנע את בן גביר לפרוש יחד עם עוצמה.
בן גביר, לעומתם, טעון רגשי כעס ונקמה ויורה לכל עבר. חשב לתומו שהסר התמונה תביא לסיום הכאוס, מה שלא קרה בפועל...
מעריב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2020, 12:06
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
לאחרונה התחלתי להיכנס קצת לערוץ 20
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי samsun שמתחילה ב ""שנים אמרנו לבן גביר שיזוז ויתן את מקומו לאחר. גולדשטיין זו לא דרכו של כהנא""

בדרך לעבודה וחזרה - במקום רדיו.
והערוץ הזה פשוט מזעזע.
זה נשמע כאילו כולם שם מעריצים את כהנא וממשיכי דרכו,
וכל השידור הוא דברי הלל להם ול"עוצמה יהודית",
בלי אף "צד כנגד" - לא תומכי ליכוד ולא מהציונות הדתית.
כלום.

עוצמה יהודית - מבריחה את רוב מצביעי הציונות הדתית,
אפילו ההתעסקות הזאת והנסיון לצרפה - הפכה את הרב פרץ למצורע חסר-ערכים, שיתקשה לקבל תמיכה בפריימריז הבאים (אם יהיו).
והמפלגה הקיצונית הזאת תפרק קואליציית ימין מתונה (חבריה גם הצהירו על כך) על כל שטות.
אז מה הקטע?
להתאבד על הטמטום של כהנא?
להצביע למפלגה חסרת סיכוי ולרסק כל סיכוי לממשלת ימין - רק כדי לעשות דווקא?

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 21-01-2020 בשעה 12:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר