לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2020, 08:30
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
כתב העת "ציקלון"

לכתב העת "מערכות", אשר החל להופיע עוד לפני קום המדינה, היה כתב עת נילווה בשם "ציקלון", שהיה אסופה של תרגומים מספרות העולם בנושאי צבא. כתב עת זה החל להופיע ב-1953 וחדל להופיע ב-1963. לימים חודשה הופעתו בסדרה חדשה (עם מספור חדש) ב-1976 והוא יצא לאור בצורה אקראית עד שחדל סופית מלהופיע ב-1990.

בזמנו היה מבצע מצוין של "מערכות" לסריקה והעלאה של כל הגיליונות שלהם לרשת. הצעתי אז, לעושים במלאכה, לצרף גם את "ציקלון", אולם נעניתי בשלילה.

לאחרונה, פניתי שוב לעדי לרנר, העורך הנוכחי של מערכות, והפעם קבלתי תשובה חיובית מאד.
אני מעלה את כתב העת הזה כאן, ברשותו האדיבה, ועל כך נתונה לו תודתי.

....והערה לסיום: ישנם עוד כתבי עת ישראליים שלא זכו להשתמר במערכת בצורה זמינה לכל: "מערכות ים", "מערכות שריון", "מערכות חימוש", "ביעף", "WAR DATA", "BORN IN BATTLE", "רומח" ועוד.
תקוותי שגם אלה יתווספו על "מערכות" "ובטאון חיל האוויר" שזמינים כיום במלואם.
אגב – כשהעלו את "בטאון חיל האוויר" – הצעתי לצרף גם את דגמי הנייר, אך גם הצעה זו לא הגיעה למימוש. דבר זה פחות קריטי, כי כל הדגמים זמינים כעת בצורה סרוקה, וניתן למצוא חומר על כך בפורום "דגמי נייר".

בבואי להעלות קבצים - נתקלתי בבעיה של גודל הקובץ המתאפשר על ידי הפורום הזה.
אודה על עזרתכם בעניין, כדי להמשיך את המשימה שלקחתי על עצמי
.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2020, 09:47
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "מדובר בלא יותר מכ-45 מגה..."

אוקיי, העליתי לך זמנית את המגבלה ל 50MB לקובץ, תיכנס בבקשה למסך ההעלאה ותראה שזה אכן מה שכתוב שם..

אם אתה מעלה כמה קבצים כאלה ביחד (לא ממש מומלץ בהתחשב בתנאי האינטרנט בישראל...), עדיף שתעשה זאת דרך ממשק הפלאש. יש מגבלה על גודל הבקשה המקסימלי ששירות ה CDN שלנו יכול לאכול, ובשליחת טופס בעצם כל הקבצים נשלחים בבקשה אחת. בממשק הפלאש הם עולים קובץ-קובץ בבקשות נפרדות ומאוחדים בסוף למסך התוצאות.

שלח לי בבקשה הודעה פרטית אם יש לך בעיות בהעלאה, כדי שאקבל מייל מיד על כך...

ישן 02-12-2021, 12:45
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
עדכון
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "נו טוב, קודם נסיים עם ציקלון, ואחר כך - נראה...."

אז מה היה לנו:

* צקלון - הועלה כאן במלואו, ויועלה גם באתר החדש של "מערכות".
* מערכות ים - הועלה במלואו למעט שתי חוברות, וכן חלק נכבד מעיתון ההמשך "בין גלים".
* מערכות חימוש - הועלו כל החוברות אליהן יכולתי להגיע - בהחלט לא מספיק.
* WAR DATA, MILITARY ENTHUSUAST, רומח - כולם מבית הוצאת אשל-דראמיט - הועלו כאן בפורום.

מה לא:

* "ביעף" - יש ברשותי אוסף שלם, אולם כשבאתי בדברים עם יהודה בורוביק הבעלים של זכויות היוצרים, הוא לא נתן את אישורו.
* "מערכות שריון" - ישנו אוסף (כנראה) שלם במוזיאון בלטרון. יצרתי קשר עם מיודענו מיכאל מס, והוא קישר אותי עם האוצר הנוכחי של המוזיאון. גישתו של הלה לעניין הייתה חיובית, והוא היה מוכן להשאיל לי את החומר, אולם לצורך זה היה זקוק לאישורו של מנכ"ל האתר. זה האחרון לא אישר ובזאת נגמר העניין.

אני עדיין חושב שיש ערך רב להנגיש את החומר החשוב הזה לקהל הרחב, על כן אני מרשה לעצמי לפנות למשתתפי הפורום הזה: אם יש למישה אוסף של החוברות, או אם יש למישהו איזושהי השפעה על המוזיאון, או שיש מישהו שמכיר מישהו כזה - אנא ...
אני מוכן בכל עת לבצע את העבודה השחורה של סריקה, עיבוד, עריכה והעלאה של החומר.

כבר הזכרתי בעבר שישנם גם כתבי עת רבים אחרים, לא צבאיים, שראוי שישתמרו ברשת, אך זה נושא אחר במקצת, וזה אינו המקום לדון בכך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:56

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר