לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2020, 22:14
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
לא רק לשכירים: בארה"ב עצמאים קטנים מקבלים לפחות 600$ לשבוע

דוגמא:

https://wdr.doleta.gov/directives/a...ttachment_1.pdf

כשהחל להתברר עומק המשבר הכלכלי בארה"ב, כספים ממשלתיים החלו לזרום לתושבים. כולם שמעו את מצוקת העצמאים הקטנים בתחומי הבמה בישראל: ספקים קטנים בתחומי משחק, קול, תאורה תפאורה, איפור ועוד. אני מניח שזה דומה גם בענפים אחרים.

החלטתי להשוות עם הנעשה בארה"ב. בבדיקה ראשונית התגלו הדברים הבאים בארה"ב (כל הסכומים ב USD):
- אדם מבוגר קיבל 1200 תשלום חד פעמי. משפחה קיבלה בנוסף 500 לכל ילד.

- עצמאים קטנים שאיבדו את עבודתם מקבלים 600 לשבוע מהממשלה הפדרלית ועוד קיצבה מהמדינה. בקליפורניה למשל מקבלים תוספת של 167. סה"כ 767 לשבוע. לא צריך להוכיח כלום: מצהירים שצריך באתר ומקבלים. אני מניח שאח"כ יעשו התחשבנות לאתר רמאים. מבדיקה שלי - הכסף זורם ללא שום בעיה.
בנוסף עצרו את האפשרות לזרוק אנשים מביתם במקרה של אי עמידה בתשלומי שכ"ד או משכנתא.

אף אחד לא מתעשר מזה, אבל בארה"ב יש לאנשים כסף כדי להתקיים עד שיתבהר המצב. במילים אחרות לעצמאים הקטנים יש שקט נפשי - יש מה לאכול והיכן לגור.

עצמאים שמעסיקים אנשים מקבלים הלוואות בערבות מדינה עם כיסוי שיהפוך למענק. מכיר כמה שקיבלו מיליוני דולרים, רק שלא יפטרו.

כואב הלב לשמוע את זעקות השבר של העצמאים הקטנים בישראל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר