לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2020, 21:05
  rpi rpi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.17
רון דרמר: להחיל ריבונות במהירות - ביידן עלול לנצח

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/437596

שגריר ישראל בארצות הברית, רון דרמר, מנהל בשבועות האחרונים שיחות עם בכירים בבית הלבן, בקונגרס ובסנאט, כדי לקדם מהלך מהיר של החלת ריבונות, כך דווח בחדשות 13. גורמים ישראל ואמריקניים טענו כי דרמר אמר בתדרוכים סגורים בוושינגטון שיש לבצע את הריבונות הכי מהר שאפשר. "אנחנו לא יודעים מה יקרה בבחירות לנשיאות ארצות הברית בנובמבר - ביידן עלול לנצח. עכשיו יש חלון הזדמנויות וממשל אוהד. לכן צריך לעשות את זה עכשיו", אמר.

דרמר מוסיף בשיחות כי קביעת עובדות בשטח בזמן ממשל טראמפ 'תסנדל' את הממשל הבא, אם יהיה דמוקרטי, אך אי ניצול ההזדמנות עלול להביא להחמצה היסטורית.

גורמים במשרד החוץ האמריקני טענו בימים האחרונים שיש להמתין עם המהלך זמן מה, לפחות עד להתייצבות הממשלה החדשה בישראל ומדבריהם דרמר מודאג.

בימים האחרונים העבירו ירדן, סעודיה ואיחוד האמירויות מסרים חריפים לבית הלבן באשר להתנגדות להחלת הריבונות.

====================

האם מובילי דעת קהל בערוץ 7 מזהים סימנים ראשונים להפסד צפוי של טראמפ?

אולי הם מנסים להציק לביבי?

מי נגד מי? בשבועות הקרובים נדע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2020, 10:44
  rpi rpi אינו מחובר  

עימות ביו"ש: להכיר במדינה פלסטינית?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "רון דרמר: להחיל ריבונות במהירות - ביידן עלול לנצח"

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/437638
ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, קרא הבוקר (שלישי) לימין להתפשר בסוגיית ההכרה במדינה פלסטינית כדי לאפשר את קידום החלת הריבונות.

ראש המועצה האזורית מטה בנימין, ישראל גנץ, תקף את עמדתו של רביבי, "אני דוחה בתוקף דיבורים על הכרה במדינה פלסטינית. לא נקבל סוכריות רעל שיהיו סכנה למדינת ישראל...אנחנו נאבק בהכרה במדינה פלסטינית בכל הכח".

==============================================

שמעתי כמה אנשים שמאמינים בישראל השלמה: הם חושבים שאפשר לעשות כאן טריקים למסמס את ענין המדינה הפלסטינית כי טראמפ "ימני". לדעתי הם משלים את עצמם: כשאמריקאים אומרים ריבונות יחד עם מדינה פלסטינית, הם מתכוונים למדינה פלסטינית.

דוד אמר לי "תראה, יהיה סיפוח ביולי". עניתי לו שיקח קפה וטירמיסו, כי אין מה למהר. לי זה לא נראה ממש ריאלי. "הבטיחו לנו סיפוח ביולי. אם לא יהיה ספוח בקיץ אז שיתפטר" (מתכוון לביבי)

יש דברים שלא משתנים. בסוף עוד כולם יגידו תודה לקורונה שמאפשרת לפזר אין סוף ספינים לבלבל את היוצרות חזרה שירגעו.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 19-05-2020 בשעה 10:49.
ישן 19-05-2020, 23:40
  rpi rpi אינו מחובר  

אבו מאזן : סיפוח שטחים מהגדה המערבית לישראל הוא ביטול הסכם אוסלו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rpi שמתחילה ב "רון דרמר: להחיל ריבונות במהירות - ביידן עלול לנצח"

https://www.mako.co.il/news-world/2...0&pId=173113802
"סיפוח שטחים מהגדה המערבית לישראל הוא ביטול הסכם אוסלו", אמר אבו מאזן בתום דיון ברמאללה על צעדי התגובה לכוונת הסיפוח הישראלי העתידי. "על שלטון הכיבוש לשאת במלוא האחריות וההתחייבויות כלפי הקהילה הבינלאומית ככוח כיבוש. אנו לא מחוייבים עוד לביצוע ההסכמים עם ישראל, ובכלל זה הביטחוניים. אנו מדגישים את מחויבותנו לפתור את הסכסוך הישראלי-פלסטיני על בסיס פתרון של שתי מדינות".

===========================

לא יודע אם זה סתם רעש או משהו אמיתי. דבר אחד בטוח: לו אני פלסטיני, לא הייתי מתרגש מרעשי הסיפוח שמלווה ברעיון של ביטול המדינה הפלסטינית ע"י כמה ישראלים. הייתי יושב בשקט ומחכה.

נערך לאחרונה ע"י rpi בתאריך 19-05-2020 בשעה 23:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר