לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2020, 14:04
  קש"ן קש"ן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.10
מפקד פלוגה לא קיימת

ביולי 2018 רואיינתי על ידי סא"ל י' לתפקיד מ"פ בגדוד הגמ"ר כלשהוא .
לאחר הראיון התקבלתי כמ"פ פלוגה בגדוד.
ביולי שנה שעברה נשלחתי ע"י הגדוד לקורס מפי"ם דבר שהתעקשתי עליו.
תוך כדי הקורס התברר לי שברשומי הקורס אין לי פלוגה להצבה, ואיני זכאי לדרגת רס"ן או הטבות מ"פ לוחם (קצת משמעותי כשבמקום להיות בבית בחופש הגדול אתה נעלם לקורס אינטנסיבי בצבא לכל אורכו) .
פניתי למג"ד ולקמשחי"ת לגבי ההטבות נעניתי שזה לא הגיוני ונפנה ביחד לעתכ"א, לגבי ההצבה אמרו לי שלא אדאג...
פנינו ...
אקצר ...
בימים אלו נעניתי ע"י אכ"א שגדוד הגמ"ר איננו גדוד ובוודאי לא לוחם ואני אינני מ"פ משום שהפלוגה לא קיימת ובוודאי שאינני לוחם וע"כ אין מקום לפנייתי.
עם התשובה הפחות נעימה הזאת חזרתי למג"ד שהסביר שמבחינת האוגדה המרחבית הגדוד הוא גדוד לוחם וזה אכ"א שלא מבינים וזה מה יש .
כשביקשתי לעבור למקום בו אהיה משובץ כמ"פ יבשה כפי הכשרתי(עשיתי קורס מלא עם תרגילים מלאים), מקום בו אהיה מ"פ של פלוגה קיימת לוחמת(מקום כזה נמצא ואפילו שניים - הייתי לא רע בקורס) נעניתי שאינני מקצועי ערכי או מוסרי .
עשו לי טובה שכאיש הגמ"ר יצאתי לקורס מ"פ והציפייה שלי להיות באמת משובץ היא מוגזמת.
מה דעתכם ?
נכנסתי לצרה אז החתימה שלי לא ממש מדוייקת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2020, 14:13
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קש"ן שמתחילה ב "מפקד פלוגה לא קיימת"

אם אני הייתי מילואימניק, והייתי מתנדב לקורס מ"פ, והייתי מקבל תגובה כזו: שאינני מקצועי ערכי או מוסרי, הייתי מאחל למג"ד שלי בהצלחה וחותם ויתור.
זו נשמעת כמו תגובה מוזרה מאוד, שגובלת בפנייה לנציב פניות חיילים.
בכל מקרה, אל תסחוב על הגב שלך שטויות של הצבא. אם יד ימין לא יודעת ולא מתואמת עם יד שמאל, ואם חשוב לך שיכירו בך כמ"פ קרבי, אז תמסור למג"ד שהוא מוזמן לסדר את זה ואז אתה אולי תקבל את תפקיד המ"פ, ועד אז תישאר באותו תפקיד.
זה לא בעייתך ולא עניינך העניינים שבין אכ"א לאוגדה המרחבית.
אבל אם אפשר לשאול - מה אכפת לך על איזה תקן אתה?
איזה הטבות דרגת רס"ן במיל' או הטבות של מ"פ לוחם אתה מפספס?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-05-2020, 14:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קש"ן שמתחילה ב "מפקד פלוגה לא קיימת"

אתה צריך להחליט כמה זה חשוב לך. אם חשוב, תקבול. תזכור שאף אחד לא יכול להכריח אותך להיות מ"פ.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-06-2020, 13:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קש"ן שמתחילה ב "מה שמעניין אותי זה הבחינה הערכית"

השאלה היחידה (לדעתי) שאתה צריך לשאול את עצמך כרגע היא האם אתה חושב שאתה מסוגל להיות פקוד של המג"ד שלך והאם אתה סומך עליו מספיק בשביל להוציא משימה שהוא נותן לך בלי לעשות כל מיני אבטחה מסביב
אם לא, חבל על הזמן.
אם כן, אתה יכול לשאול שאלות אחרות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר