לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2020, 07:45
  Lidorr226 Lidorr226 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.20
פיגוע מעבר יחידה קרבית

שלום קוראים לי לידור ואני בן 19.
פעם ראשונה שאני כותב בפורום אני מאמין שזה המוצא האחרון שלי.
אני אתחיל בלכתוב על תהליך הגיוס שלי,
לפני הצבא עשיתי מבחנים פסיכוטכניים והנתונים שלי 56 90 והפרופיל היה 97, הייתי בכל מני מיונים מיוחדים ומסווגים אבל לא המשכתי כי רציתי להיות טייס והייתי במיונים לטייס, עברתי את כל המיונים ולפני הגיבוש בועדה הרפואית הוחלט לא לאפשר לי לצאת לגיבוש עקב אסטמה מהילדות (אני מציין שהאסטמה עברה גם מבחינה רפואית וכל הבדיקות יצאו שאין לי אסמה יותר) הדבר הזה הוריד לי פרופיל ממש חודשיים לפני הגיוס וכמה שניסיתי והלכתי לרופאים והבאתי טפסים זה לא עזר.
התגייסתי באוגוסט 2019 לחיר גבולות והיום אני מפקד כבר.
עכשיו מתחילה הבעיה, אני כל יום מתחרט שאני לא ביחידה מובחרת וזה פוגע בתפקוד שלי, למרות זאת אני הייתי מצטיין קורס מפקדים אבל אני העניין הוא מנטלי יותר.
רציתי לדעת אם אחרי שאני מעלה פרופיל ל97 אני עדיין יכול לצאת ליום סיירות גם אם זה אומר לאפס פזם ולעשות טירונות מחדש (לא אכפת לי לעשות את זה)
תודה רבה למי שנשאר איתי עד כאן זה חשוב לי מאוד אם תוכלו לענות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2020, 09:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lidorr226 שמתחילה ב "מעבר יחידה קרבית"

איך אתה יודע שזה הוריד לך פרופיל? טיס דוחים על בסיס ממצאים שלא קשורים לפרופיל. לגבי סיירות,
ואין דבר כזה "איפוס פזמ".
אתה יכול להגיש טופס 55 ליחידה מסויימת אם יש לך את הפרופיל המתאים, ואם יאושר לך הם יזמנו אותך לגיבוש. מה שכן, עצם העובדה שעברת קורס מ"כים ואתה מפקד עכשיו אומר שעברת כמעט מחצית מהשירות שלך אם לא יותר. אני לא בטוח שמישהו ירצה להשקיע באדם שיתרת השירות שלו נמוכה, אבל הוא צריך לעבור את כל ההכשרות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 01-07-2020 בשעה 09:06.
ישן 01-07-2020, 13:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lidorr226 שמתחילה ב "ההחלטה לא להוציא אותי לגיבוש..."

אני לא חושב שיש לך סיכוי להעלות פרופיל ולעבור ליחידת התנדבות בשלב הזה.
אם אתה חושב שאתה לא ממצה את עצמך היכן שאתה נמצא הבעיה היא בך, לא במקום בו אתה נמצא.
אם אתה חושב שאתה יודע כל מה שצריך לדעת בנושא ונמצא ברמה מקצועית גבוהה, קרוב לודאי שאתה טועה.

אני עובד היום עם מסגרות בחיל אחר שאומרים לי אותו דבר. לוקח לי בערך 10 דקות להראות להם שהם לא באמת במקום שהם חושבים שהם נמצאים בו.
אם אתה באמת רוצה לעשות קריירה כאיש צבא קרבי, אתה כפרט הרבה פחות חשוב מהצוות, וגם החיל שלך צריך אנשים עם ראש על הכתפיים. יש מה לעשות, ואפילו הרבה.

אתה יכול לנסות להגיש טופס 55 לחיל אחר שיקלוט אותך כבעל פרופיל 72. לדעתי הסיכוי שיאשרו את המעבר הוא נמוך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-07-2020, 14:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lidorr226 שמתחילה ב "העניין הוא שעשיתי הרבה עבודה..."

אני לא מנסה לשכנע אותך לעשות כלום - אין לי שום אשליות בנוגע לכך. אני מציג לך את המצב. זה כולל את הנחות הבסיס שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר