לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2020, 20:58
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הדור האחרון שמתחילה ב "מהיכן מהות הרצון שלי ?"

למה אתה מנתק רק את ההשפעות הסביבתיות? נתק גם את הגנטיקה, ואז תאבד את שני המקורות שמהם אנחנו מקבלים את הרצון שלנו, ותוכל לזרוק כאן רצף מילים (חובה גם להשתמש במילה מהשורש מ.ל.א.), שהם האמת לאמיתה שלך, אבל רק שלך (שאר האנשים יודעים שהגנטיקה והסביבה שלנו הם אלה שתורמים לשונות שלנו, כפי שכבר נידון בכל האשכולות הקודמים שפתחת בדיוק באותו נושא...) - אתה לא תשכנע כאן אף אחד אחרת, מה שגורם לתהות - מהיכן הרצון שלך להמשיך לחזור על עצמך שוב ושוב, לאורך שנים, במשהו שנראה חסר תוחלת? אתה מקבל על זה משכורת מאיזה ארגון או משהו כזה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2020, 09:02
  משתמש זכר הדור האחרון הדור האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "למה אתה מנתק רק את ההשפעות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
למה אתה מנתק רק את ההשפעות הסביבתיות? נתק גם את הגנטיקה, ואז תאבד את שני המקורות שמהם אנחנו מקבלים את הרצון שלנו, ותוכל לזרוק כאן רצף מילים (חובה גם להשתמש במילה מהשורש מ.ל.א.), שהם האמת לאמיתה שלך, אבל רק שלך (שאר האנשים יודעים שהגנטיקה והסביבה שלנו הם אלה שתורמים לשונות שלנו, כפי שכבר נידון בכל האשכולות הקודמים שפתחת בדיוק באותו נושא...) - אתה לא תשכנע כאן אף אחד אחרת, מה שגורם לתהות - מהיכן הרצון שלך להמשיך לחזור על עצמך שוב ושוב, לאורך שנים, במשהו שנראה חסר תוחלת? אתה מקבל על זה משכורת מאיזה ארגון או משהו כזה?

אני מנתק את ההשפעות הסביבתיות כדי להתרכז באלו הגנטיות/מולדות.
אני טוען שקיימת הפרדה בין הכשרים הקוגטיביים שלי: זיכרון, אינטליגנציה וכו' לבין מהות הרצון שלי.
במידה ואותם כשרים הולמים את מהות הרצון שלי, יהיה לי קל יותר להשיג את מטרותיי.
ולהיפך, במידה ומהות הרצון שלי היא כסף אך אין לי את הכשרים לכך יהיה לי קשה את מטרותיי.
יוצא שאותה מהות הרצון שלי היא המנהלת את המחשבה שלי.
שהמוח והכשרים שלי בעצם מנוהלים על ידי מהות הרצון שלי.
מישהו חושב אחרת?

ישן 07-07-2020, 06:21
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הדור האחרון שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]למה אתה מנתק רק..."

כן. אני. כפי שכתבתי באשכול הקודם, הרצונות נובעים מפעילות המוח שלנו המבוססת על זכרון ועל קלט חושי (וכמובן על חיווט ה"מכונה" שהיא המוח, שזה אנחנו מקבלים מהגנטיקה ומתקינות הליך ההריון). המחשבות הן פעולות שנעשות על הזכרון (אגב, באופן מעניין, גם במחשב זה בדיוק כך; כדי לחשב משהו, קודם חייבים לטעון אותו לזכרון בדרך כלשהי, אמצעי קלט, ותוצאת החישוב תהיה תלויה בקוד התוכנה שנטען גם הוא לזכרון. קוד אחר = תוצאות אחרות. על אותה מכונה בדיוק.). לכן להגיד שרצון מנהל את המחשבה, כאשר המחשבה עצמה היא הרצון, זה... מצחיק...

דוגמה: בא לי לפנק את עצמי (לשאלה: "למה בא לי?" - יכולות להיות הרבה סיבות, חלקן פיזיולוגיות [למשל הגוף מרגיש שהסוכר בדם נמוך], חלקן כתוצאה ממחשבה על תוכן הזיכרון שלי שנאסף לאחרונה או לאורך השנים), אז אני שולף מהזכרון: איזה דברים מפנקים אותי? ואז אני חושב - "אממ... אני אוהב שוקולד!". ואז יש לי רצון: אני רוצה לאכול שוקולד, כי אני יודע שזה יקיים את מה שהמוח שלי החליט שאני צריך עכשיו (האם ההחלטה נכונה, באמת כדאית, בריאה לי, תוצר של קלט מתעתע מחושי הגוף, זה לא ממש משנה גם אם לא... המוח עשה שיקול והחליט - בא לי לפנק את עצמי - אני יודע שזה לא בריא לי, אני מעדיף את השיקול קצר הטווח של ההנאה שארגיש כשישוחררו כימיקלים מסויימים בגוף בעקבות האכילה - אני הולך לקיוסק [היקר! אני עושה שיקול גם נגד זה שאני יודע שאפשר לקנות יותר בזול אם רק אחכה קצת!], קונה שוקולד ואוכל אותו.)

נ.ב. אני רואה שהוספת מילה חדשה, "מהות". נשמע שהיא קצת מיותרת וכל המטרה שלך היא להשמע פילוסופי...

ישן 11-07-2020, 16:40
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הדור האחרון שמתחילה ב "מהיכן מהות הרצון שלי ?"

והתשובה היותר רצינית (היא לא עבורך כי מן הסתם אתה לא תקשיב היא לאלו שדנים איתך) כל מי שדן איתך עובר על הציווי אל תען כסיל כאיוולתו, הרי לא משנה מה יגידו לך אתה לא תקבל כי אתה רוצה פשוט להיות צודק ולא מחפש את האמת, כדי באמת להוכיח את מה שאתה אומר צריך לקחת בורר, משהו שמקובל על כולם בתור הוכחה ניצחת, אם זה פילוסופיה אז 10 הפילוספים הכי מוכשרים בעולם ולהציג בפניהם את הדעה ושהם יחליטו, אממה גם אם יגידו נגד הדעה שלך(וזה לא מוכרח אבל אם כן) אתה לא תקבל לכן אתה צריך לשים משהו על השולחן דוגמת כל הונך? משהו שיכאב לך להמשיך להחזיק בדעה לא אמיתית.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר